Seriálová prosba

Máme rádi československou tvorbu, takže tady vše o tom
Odpovědět
on17
čekatel SNB
Příspěvky: 2
Registrován: čtv 14. zář 2017 22:27:30

Seriálová prosba

Příspěvek od on17 »

Dobrý den,

píšu text o nadšených seriálových fanoušcích do magazínu MF DNES (čtvrteční příloha novin).
Hledám skutečně zapálené fanoušky - takové, pro které je vysílání hlavní událostí dne, nepouštějí v tu dobu k sobě návštěvy, nezvedají telefony, prožívají životy seriálových postav...
Zajímají mě aktivní fanoušci, tedy ti, kteří se stále na nějaký seriál dívají (preferuji české, samozřejmě včetně majora Zemana).
Pokud by se někdo do zmíněné skupiny zařadil (a věřím, že takových tu bude mnoho), měl by zájem si o tom trochu popovídat,?
Uvítám případně zprávu.
Ostatním se omlouvám za spam :)

Moc děkuju.
Uživatelský avatar
Hanele
pokladník fanklubu
Příspěvky: 1142
Registrován: sob 19. úno 2011 17:01:33
Bydliště: Třeboň

Re: Seriálová prosba

Příspěvek od Hanele »

Myslím, že takových nás je tu většina ;-)
Můžeme případně svolat hromadný sraz - taky už jsme jednou něco podobného absolvovali (pro časopis Instinkt)...
"Be who you are and say what you feel because those who mind don't matter and those who matter don't mind."
Uživatelský avatar
Jiljí
strážmistr
Příspěvky: 78
Registrován: ned 29. čer 2008 9:25:05

Re: Seriálová prosba

Příspěvek od Jiljí »

No nevim.. nemyslim, že zrovna tady se sdružuje tenhle typ televizních notoriků.
Uživatelský avatar
Hanele
pokladník fanklubu
Příspěvky: 1142
Registrován: sob 19. úno 2011 17:01:33
Bydliště: Třeboň

Re: Seriálová prosba

Příspěvek od Hanele »

No já myslím že zapálených do české seriálové tvorby (a skutečných znalců) je nás tu dost. Jak se to projevuje navenek, už je věc jiná...
"Be who you are and say what you feel because those who mind don't matter and those who matter don't mind."
on17
čekatel SNB
Příspěvky: 2
Registrován: čtv 14. zář 2017 22:27:30

Re: Seriálová prosba

Příspěvek od on17 »

Dobrý den,

děkuji za odpovědi a omlouvám se za dlouhé nereagování. Téma se stalo znovu aktuální až nyní. Návrh se srazem mi přijde super. Bylo by tedy možné něco takového podniknout, myslíte? Nemusí to ani být nic extra velkého.
Moc díky.
xvladv
poručík
Příspěvky: 119
Registrován: pon 18. říj 2010 10:31:54
Bydliště: Plzeňsko

Re: Seriálová prosba

Příspěvek od xvladv »

Hezký den,bylo by to příjemné popovídat si o seriálech.Myslím tím české a československé.
Přeneste palbu na mě.
Odpovědět