Major Kalaš

Máme rádi československou tvorbu, takže tady vše o tom
Uživatelský avatar
Holka z letiště
strážmistr
Příspěvky: 64
Registrován: stř 31. bře 2010 12:16:22
Bydliště: t.č. Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Major Kalaš

Příspěvek od Holka z letiště »

Major Kalaš je můj nejoblíbenější herec Hrušínský, takže na něj nedám dopustit. A i když postava Kalaše nemá prakticky žádný vývoj, zatímco Honza se vyvíjí ažaž ( i když "the red gentleman stays forever"), tak Rudla ho válcuje s přehledem. A svojí hřmotnou postavou by ho zválcoval levou zadní :D
Vy musíte být sexy! Rozumíte! Sexy!! Jinak je všechno v hajzlu!!!
Uživatelský avatar
Holka z letiště
strážmistr
Příspěvky: 64
Registrován: stř 31. bře 2010 12:16:22
Bydliště: t.č. Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Major Kalaš

Příspěvek od Holka z letiště »

Z hlediska služebního postupu (i když jsou to oba majoři) asi vyhraje Kalaš, protože jak si lze všimnout, tak i Kalina dělal Kalašovi podřízeného v jeho skupině (Po stopách krve). A když potom Kalina dělal šéfíka Honzovi, tak je to myslím jasné...(na časovou posloupnost nehleďme a vrahů a úchyláků se nebojme) :D
Vy musíte být sexy! Rozumíte! Sexy!! Jinak je všechno v hajzlu!!!
Uživatelský avatar
Eman Zahradník
kapitán
Příspěvky: 352
Registrován: čtv 05. bře 2009 13:27:45
Bydliště: České Budějovice
Kontaktovat uživatele:

Re: Major Kalaš

Příspěvek od Eman Zahradník »

Hombre píše:Tak se filmy s majorem Kalasem dostaly i na dvd za levny peniz. Vydala je spolecnost DVDCOM, udajne za cenu 49 Kc/kus. Jedna se o tri filmy s R. Hrusinskym - Vrah skryva tvar, Po stopach krve a Diagnoza smrti. Takze kdo nema z drivejska a chtel by, at zakoupi :) . Dnes jsem je videl v Praze v trafice u metra Luka.
Tak před chvilkou jsem zrovna na Cs filmu dokoukal na Diagnozu smrti,výborná detektivka,samozřejmě jsem zaregistroval i Spellmana a Emana :) ,prvého jako vyšetřovatele,dalšího coby příslušníka,p.Hrušínský klasicky na jedničku.Jelikož jsem film ještě neviděl,musím uznat že to bylo pro mně napínavé až do konce!
Pomoc!!Vrazi jsou tam....
Lupa
strážmistr
Příspěvky: 57
Registrován: stř 17. úno 2016 21:08:20

Re: Major Kalaš

Příspěvek od Lupa »

Chcel by som upozornit , ze v nedelu 6.3 o 21:50 bude na CT 1 zasahovat Major Kalas a bude patrat Po stopach krve
Uživatelský avatar
Lipinski
major
Příspěvky: 2051
Registrován: úte 01. bře 2016 22:54:46

Re: Major Kalaš

Příspěvek od Lipinski »

Lupa píše:Chcel by som upozornit , ze v nedelu 6.3 o 21:50 bude na CT 1 zasahovat Major Kalas a bude patrat Po stopach krve
Skvělý je, jak usvědčej vraha filmovým záznamem (bez zvuku) z čekárny v nemocnici.
"Ani jsem neušil, že jste Sundance Kid... Když budu tasit, zabijete mě."
"To je pravděpodobný."
Lupa
strážmistr
Příspěvky: 57
Registrován: stř 17. úno 2016 21:08:20

Re: Major Kalaš

Příspěvek od Lupa »

Nezabudnite ze CT 1 aj tuto nedelu o 21:45 bude vysielat poslednu Kalašovku s panom Hrusinskym
Lupa
strážmistr
Příspěvky: 57
Registrován: stř 17. úno 2016 21:08:20

Re: Major Kalaš

Příspěvek od Lupa »

A v standartny cas a den na rovnakej tv stanici , tento raz major Kalas v podani pana Sovaka. Osobne mam pana Sovaka velmi rad , ale myslim si , ze do serie Kalasoviek nezapada. Ako , film si urcite pozriem , ale v tomto filme mal vystupuvat pod inym menom a nie ako major Kalas. >:(
Uživatelský avatar
malej Míra
bývalý předseda č.2
Příspěvky: 2644
Registrován: stř 28. kvě 2008 19:01:31
Bydliště: Roztoky u jezu, Hochtorgasse 27.

Re: Major Kalaš

Příspěvek od malej Míra »

Plně souhlasím. Filmy mám rád, ale také mě dráždí, když stejnou postavu hrají různí herci. Podobný problém jsem měl u komedií "Zítra to roztočíme..." a "Co je doma..." :( :)
Mám ti ukázat jak plave?
Lupa
strážmistr
Příspěvky: 57
Registrován: stř 17. úno 2016 21:08:20

Re: Major Kalaš

Příspěvek od Lupa »

nechcem nejako spamovat toto vlakno , tak len jedna rychla reakcia. Ano aj v tychto filmoch to nie je najlepsie ta zamena hercov , ale v tomto pripade su obaja aspon komedialny. Ci uz pan Sovak alebo pan Kopecky. Ale v Kalasovi je pan Hrusinsky taky hlbavejsi taky viac zamyslenejsi a nejaky vtip alebo zasrandovanie sa udeje len velmi zriedka. Ale pan Sovak tam dava tie srandicky a ftipky neustale a to mi na tom vadi. Ak by bola dodrzana tato linia ze nebude tolko vtipkovat tak by mi to asi tak moc nevadilo. V kazdom pripade , v nedelu pozeram.
Uživatelský avatar
Lipinski
major
Příspěvky: 2051
Registrován: úte 01. bře 2016 22:54:46

Re: Major Kalaš

Příspěvek od Lipinski »

Já byl poprvé zaraženej, když jsem viděl J. Sováka jako Kalaše, ale pak jsem ocenil, že se nesnažil kopírovat pojetí postavy R. Hrušínským.
Ale stejně - když se řekne major Kalaš, vidím Rudolfa Hrušínskýho.

Btw. napadlo mě založit vlákno o kapitánu Exnerovi, je to blbej nebo dobrej nápad?
"Ani jsem neušil, že jste Sundance Kid... Když budu tasit, zabijete mě."
"To je pravděpodobný."
Uživatelský avatar
Hanele
pokladník fanklubu
Příspěvky: 1142
Registrován: sob 19. úno 2011 17:01:33
Bydliště: Třeboň

Re: Major Kalaš

Příspěvek od Hanele »

Určitě dobrej! :best:
"Be who you are and say what you feel because those who mind don't matter and those who matter don't mind."
Odpovědět