DVD Žena za pultem

Máme rádi československou tvorbu, takže tady vše o tom
Odpovědět
Uživatelský avatar
malej Míra
bývalý předseda č.2
Příspěvky: 2644
Registrován: stř 28. kvě 2008 19:01:31
Bydliště: Roztoky u jezu, Hochtorgasse 27.

Re: DVD Žena za pultem

Příspěvek od malej Míra »

Pánové děkuji za vysvětlení. Když seriál reprízovala Prima, tak jsem si lámal hlavu, jak to na tom Smíchově vypadá v okolí té tržnice, protože tu jsem v pozadí identifikoval a kolem ní často jezdím. Ale za boha jsem si to nebyl schopen dát dohromady, kde ten objekt se samoškou je. :D
Naposledy upravil(a) malej Míra dne pát 25. črc 2008 9:36:53, celkem upraveno 1 x.
Mám ti ukázat jak plave?
Uživatelský avatar
Honza Zeman
předseda
Příspěvky: 2528
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:24:05
Bydliště: rodný domek na Zbraslavi

Re: DVD Žena za pultem

Příspěvek od Honza Zeman »

Tak uz je udajne vse podepsano a serial zacne vychazet od zari, viz stranky Prague promotion nebo tuhle:

03.09. - Žena za pultem 1 dle předpokladů
10.09. - Žena za pultem 2
17.09. - Žena za pultem 3
24.09. - Žena za pultem 4
31.09. - Žena za pultem 5
05.10. - Žena za pultem 6
....dnes bude ten, slavnej blaznivej den....dnes bude ten, slavnej blaznivej den......
Uživatelský avatar
Bába kořenářka
major
Příspěvky: 839
Registrován: čtv 29. kvě 2008 17:02:27
Bydliště: Liberec

Re: DVD Žena za pultem

Příspěvek od Bába kořenářka »

Tak hurá 8-) !
... Bude třeba zvládnout zákony po našem! ...
... Království nebeské se vrátí, a opanuje tuto bezbožnou planetu! ...
baxz
strážmistr
Příspěvky: 67
Registrován: úte 24. čer 2008 20:32:51
Kontaktovat uživatele:

Re: DVD Žena za pultem

Příspěvek od baxz »

hura ale jen tak polohlasne,z plnych plic hura bude az budu mit vsech 6 placek doma :)
Uživatelský avatar
Honza Zeman
předseda
Příspěvky: 2528
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:24:05
Bydliště: rodný domek na Zbraslavi

Re: DVD Žena za pultem

Příspěvek od Honza Zeman »

Heh, tak podle zprav od Prague promotion se budou snazit dale vydavat dila pana Dietla, jako jsou "Pisari", Muz na radnici, Okres na severu ci Plechova kavalerie.....boha jeho :D :shock: Viz clanek na Ahaonline, kde se Jirinka Svorcova teteli blahem a tesi se na vydani Zeny za pultem :lol:
....dnes bude ten, slavnej blaznivej den....dnes bude ten, slavnej blaznivej den......
Uživatelský avatar
Dobesch
major
Příspěvky: 628
Registrován: stř 11. čer 2008 8:06:22

Re: DVD Žena za pultem

Příspěvek od Dobesch »

Pisari snad meli dostat krasokabat od DiVIDI pak se nejak odsouvali jak se protahovala nemocnice ......ale zrovna oni si snad Aha ani nezaslouzej
Možno tou dolinou ide ten voz.........
Uživatelský avatar
Anglie
kapitán
Příspěvky: 474
Registrován: stř 28. kvě 2008 19:03:22
Bydliště: Cambridge
Kontaktovat uživatele:

Re: DVD Žena za pultem

Příspěvek od Anglie »

Hombre píše:Tak uz je udajne vse podepsano a serial zacne vychazet od zari, viz stranky Prague promotion nebo tuhle:

03.09. - Žena za pultem 1 dle předpokladů
10.09. - Žena za pultem 2
17.09. - Žena za pultem 3
24.09. - Žena za pultem 4
31.09. - Žena za pultem 5
05.10. - Žena za pultem 6
Tak nakonec to nebude vycházet ve středu, ale v neděli. Ke každému Hombrem uvedenému datu si tedy připočtěte čtyři.
Evertonians are born, not manufactured.
We do not choose, we are chosen.
Those, who understand, need no explanation, those, who don´t ... don´t matter.
baxz
strážmistr
Příspěvky: 67
Registrován: úte 24. čer 2008 20:32:51
Kontaktovat uživatele:

Re: DVD Žena za pultem

Příspěvek od baxz »

tak ja zatim marme obehl nekolik trafik,o dvd zeny za pultem nikde nic nevi...mate vy koupeno?
Uživatelský avatar
Arnold Hackl
předseda moravské sekce
Příspěvky: 915
Registrován: stř 28. kvě 2008 19:11:16
Bydliště: Západní Berlín, TELEX : arnold.hackl@seznam.cz

Re: DVD Žena za pultem

Příspěvek od Arnold Hackl »

Tak podle téhle stránky běháš marně.
Po otci Němec, po matce Čech, teď státní příslušnost Velká Británie, zástupce firmy Benson & Benson z Manchesteru.
Honzin123
strážmistr
Příspěvky: 31
Registrován: úte 22. črc 2008 13:01:52
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Re: DVD Žena za pultem

Příspěvek od Honzin123 »

Taky jsem Ženu za pultem zcela naivně a marně scháněl. Přiznám se, že jsem po ránu oběhl jen jednu trafiku. Když jsem ono DVD s tímto českým seriálem nikde neviděl, vypůjčil jsem si ze stojanu jeden výtisk AHA a listoval, zda tam není informace, jaké že DVD se dá dnes s tímto listem koupit a hned na první stránce jsem zjistil, že dnes spolu s deníkem AHA sice nějaké DVD vyšlo, ale rozhodně to není seriál Žena za pultem. Další trafiky jsem již nenavštívil. Přeci jen jsem tak trochu něco podobného čekal, když už měla Žena za pultem vycházet na jaře a na poslední chvíli se to zastavilo...
Nevíte někdo více?
Uživatelský avatar
sara
strážmistr
Příspěvky: 23
Registrován: pon 08. zář 2008 8:58:32

Re: DVD Žena za pultem

Příspěvek od sara »

Zdravím všechny příznivce seriálu "Žena za pultem". Asi došlo k nějakým technickým problémům či co. Vzhůru do trafik - první dva díly vyšly dnes v pondělí. Včera jsem DVD taky marně sháněla - a to dost intenzivně, prostě nevyšlo!
Měl přece tuzexové konto…úspory ještě z Ankary
Honzin123
strážmistr
Příspěvky: 31
Registrován: úte 22. črc 2008 13:01:52
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Re: DVD Žena za pultem

Příspěvek od Honzin123 »

Sara: Díky za pozitivní info, dnes tedy vyrazím do trafiky. ;)
Honzin123
strážmistr
Příspěvky: 31
Registrován: úte 22. črc 2008 13:01:52
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Re: DVD Žena za pultem

Příspěvek od Honzin123 »

Tak už jsem si koupil první DVD Žena za pultem. Zdá se, že se bdue jednat o samostatnou edici, která nebude distribuována s deníkem AHA. To je pozitivní, protože obal DVD nemá ten charakteristický červený okraj s nápisem AHA, ale vypadá poměrně kultivovaně. To je první věc, která mě hned na počátku potěšila.
A dalším zajímavým zjištěním je, že na obalu DVD je uvedeno, že se jedná o součást jakési Edice Jaroslava Dietla. Takže se lze domnívat, že budou následovat další Dietlovy seriály - třeba i Nejmladší z rodu Hamrů, Okres na severu, Muž na radnici nebo další.

Jinak další DVD seriálu Žena za pultem by měly vycházet již opět v neděli. Tedy 7. září, 14. září, 21. září, 28. září, 5. října a 12. října. Vydavatelem je PraguePromotion a plán edice je na stránce http://www.praguepromotion.cz/new.htm .

Jinak na srránce http://www.praguepromotion.cz/down.htm je možné stáhnou kompletní obaly na 30 PMZ. :)
Uživatelský avatar
sara
strážmistr
Příspěvky: 23
Registrován: pon 08. zář 2008 8:58:32

Re: DVD Žena za pultem

Příspěvek od sara »

No ten obal - já nevím. Je fakt, že to mohlo být horší, ale ten jakoby historický rám obrazu - to by se mi hodilo spíš k F. L. Věkovi, než k této, ještě nedávné, historii. Jinak k tomu včerejšku - ptala jsem se po DVD nejprve u nás v Albertu, potom ještě v dobře zásobeném stánku na Kačerově a ve finále ještě v centru Prahy. Všude mi říkali: "Už se na to dost lidí ptalo, tak to asi mělo vyjít, ale nevyšlo". Říkám si, že v neděli není možnost koupě tak velká (dost obchodů má zavřeno, lidi na chatě), mám podezření, jestli ten prodej opravdu nepřesunuli na pondělí. Informacím z webu čert věř - nakonec ještě ve středu bylo v "24" (inzertní noviny v Praze) DVD inzerováno na neděli. Kdo první ukořistí druhé DVD a bude mít možnost napsat - prosím dejte vědět!!!!!!!!
Měl přece tuzexové konto…úspory ještě z Ankary
Uživatelský avatar
Bába kořenářka
major
Příspěvky: 839
Registrován: čtv 29. kvě 2008 17:02:27
Bydliště: Liberec

Re: DVD Žena za pultem

Příspěvek od Bába kořenářka »

Teda, to je naprostý žúžo, na seriál jsem si z totáče nepamatovala, ale ta sámoška přeplněná zbožím, ty ananasy, banány, kaviár, olivy, , grepy, uherák, hovězí maso, atd... :shock: :D , no zkrátka řvala jsem smíchy tak, že jsem si to musela pustit asi třikrát, abych vůbec vnímala dialogy... :lol: :mrgreen: :lol:

Nemůžu se dočkat další placky!!!
... Bude třeba zvládnout zákony po našem! ...
... Království nebeské se vrátí, a opanuje tuto bezbožnou planetu! ...
Odpovědět