DVD Žena za pultem

Máme rádi československou tvorbu, takže tady vše o tom
Odpovědět
Uživatelský avatar
Honza Zeman
předseda
Příspěvky: 2527
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:24:05
Bydliště: rodný domek na Zbraslavi

Re: DVD Žena za pultem

Příspěvek od Honza Zeman »

Vydani serialu se zatim odklada, viz clanek na strankach vydavatele.
....dnes bude ten, slavnej blaznivej den....dnes bude ten, slavnej blaznivej den......
Uživatelský avatar
L.B.
poručík
Příspěvky: 240
Registrován: úte 10. čer 2008 21:07:51
Bydliště: Blovice
Kontaktovat uživatele:

Re: DVD Žena za pultem

Příspěvek od L.B. »

... a je po ptákách !
Spolupráce s bezpečností - povinností správce domu !!!
Uživatelský avatar
huba.buba
pokladník fanklubu ve výslužbě
Příspěvky: 1068
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:20:37
Bydliště: Psojedy

Re: DVD Žena za pultem

Příspěvek od huba.buba »

... spíš po kozách...
,,ŠKOLY MÁM ČESKÝ, ALE HUBU VÍDEŇSKOU,,
Uživatelský avatar
knihomol
poručík
Příspěvky: 252
Registrován: stř 28. kvě 2008 19:05:15

Re: DVD Žena za pultem

Příspěvek od knihomol »

heerec: tak jsem si traky přečetl rozhovor s paní kandidátkou, ta paní to má fakt hlavě srovnaný ....jen trochu zvláštně srovnaný:-)
Uživatelský avatar
Manitoba
poručík
Příspěvky: 117
Registrován: sob 31. kvě 2008 17:02:41
Bydliště: Nákladní prostor lodi Morava

Re: DVD Žena za pultem

Příspěvek od Manitoba »

Myslíte že soudruh Brož byl skutečně maskovaný Rudi Mauer? :D
Nebojte se točo bude
Uživatelský avatar
heerec123
poručík
Příspěvky: 128
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:59:12
Bydliště: periferka Prahy

Re: DVD Žena za pultem

Příspěvek od heerec123 »

Teda, že zrovna tohle téma tady bude mít tolik příspěvků... :shock: knihomol: Jo, jo, Dagmar Bollová je fakt hustá, ty její kecy jsou na ránu. Ale máš pravdu, že ty svoje lži teda má srovnaný, to je tak absurdní demagogie, že ten redaktor už se chvílema nechytal. Když jsem to čet, bylo mi fakt nevolno. Jinak, geza mi bohužel tu svou Afriku detailně nevysvětlil 8-) , takže konfrontace asi nebude... :mrgreen: Ale napadla mě ještě jedna otázka pro ty, co tu dobu znají ze života. :?: Pro koho to vlastně bylo natočený? Je to agitka, jak se tady super žije, ale ty lidi v tom přece opravdu žili. To si jako měli říct, že oni sice maj smůlu, že u nich v sámošce nemaj ani zelí, ale jinde to funguje? Nebo propaganda do zahraničí? V Polsku to prej byl populární seriál a někde jsem čet, že tam tou dobou měli přídělovej systém s potravinovejma lístkama. Nebo to bylo míněný ještě nějak jinak? Prostě nechápu.
Uživatelský avatar
Hans
poručík
Příspěvky: 162
Registrován: čtv 29. kvě 2008 13:00:46
Bydliště: Frýdlant nad Ostravicí
Kontaktovat uživatele:

Re: DVD Žena za pultem

Příspěvek od Hans »

Jo jo.To pamatuju jak to beželo v polské tv pod názem Kobieta za ladom :D No já nevím,mi to připadá,že ty lidi chtěli ještě víc nasrat asi.... :cry:
Vida,Trosky.....to byl pěknej vejšlap tenkrát!
Uživatelský avatar
Bába kořenářka
major
Příspěvky: 839
Registrován: čtv 29. kvě 2008 17:02:27
Bydliště: Liberec

Re: DVD Žena za pultem

Příspěvek od Bába kořenářka »

To je fakt zajímavý téma, už nad tím přemýšlím dost dlouho... Co jsme si vlastně mysleli v té době...?!

Já si už moc nevzpomínám (ne že bych to nezažila, ale od revoluce už uplynula dlouhá doba, vlastně přesně tak dlouhá, jako jsem žila v totáči)... Myslím, že částečně jsme si mysleli, že to zásobování "tam v Praze" funguje aspoň trochu líp, než v okresním městě, kde jsme bydleli, protože je to tam "blíž k papalášům", a částečně jsme si byli vědomi, že je to jen propaganda a ty plné regály jsou tam jen naaranžované kvůli filmařům...

Ale mám pocit, že jsme nad tím tehdy zas tolik nepřemýšleli, a těšili se seriálovými příběhy, protože tehdy toho v televizi moc ke koukání nebylo (tím ovšem ale zase nechci netvrdit, že bychom zrovna tenhle seriál považovali za nepřekonatelnou zábavu)...
... Bude třeba zvládnout zákony po našem! ...
... Království nebeské se vrátí, a opanuje tuto bezbožnou planetu! ...
Uživatelský avatar
Hans
poručík
Příspěvky: 162
Registrován: čtv 29. kvě 2008 13:00:46
Bydliště: Frýdlant nad Ostravicí
Kontaktovat uživatele:

Re: DVD Žena za pultem

Příspěvek od Hans »

jj,měli jsme pocit,že v Praze si žijou jak prasata v žitě :lol:
Vida,Trosky.....to byl pěknej vejšlap tenkrát!
Uživatelský avatar
geza
poručík
Příspěvky: 213
Registrován: pát 30. kvě 2008 6:42:09

Re: DVD Žena za pultem

Příspěvek od geza »

heerec píše:Ale napadla mě ještě jedna otázka pro ty, co tu dobu znají ze života. :?: Pro koho to vlastně bylo natočený? Je to agitka, jak se tady super žije, ale ty lidi v tom přece opravdu žili. To si jako měli říct, že oni sice maj smůlu, že u nich v sámošce nemaj ani zelí, ale jinde to funguje? Nebo propaganda do zahraničí? V Polsku to prej byl populární seriál a někde jsem čet, že tam tou dobou měli přídělovej systém s potravinovejma lístkama. Nebo to bylo míněný ještě nějak jinak? Prostě nechápu.
Asi ano, takhle nějak to mohlo být... protože byly prázdný krámy tak si soudruzi řekli, ukážeme lidem plný obchod alespoň v televizi. Lidi to uklidnilo a hned si připadali sytí a spokojení. Já osobne viděl zelí, banán a toaletní papír až v roce 1990.
Mluv za nás, Honzo! ....... Tak řekni, jak to tenkrát bylo!
Uživatelský avatar
Richard Lipinski
strážmistr
Příspěvky: 52
Registrován: pát 30. kvě 2008 8:12:16
Bydliště: Praha/Písek

Re: DVD Žena za pultem

Příspěvek od Richard Lipinski »

Objevil jsem velice zajímavý dokument k tématu samoobsluhy: Retro-Samoobsluhy. Ta Švorcová je nebezpečná i na stará kolena. :shock:
Uživatelský avatar
L.B.
poručík
Příspěvky: 240
Registrován: úte 10. čer 2008 21:07:51
Bydliště: Blovice
Kontaktovat uživatele:

Re: DVD Žena za pultem

Příspěvek od L.B. »

geza píše:Já osobne viděl zelí, banán a toaletní papír až v roce 1990.
Tak nevím, ale tyhle vymoženosti byly v naší vesničce střediskové i před rokem 1990. Neříkám, že by se pod banány prohýbal pult, ale sehnat se daly, aníž by se rodiče plazili před vedoucím OZ. Zelí jsme měli snad každou neděli, ještě teď je mi z něj na blití a PaNaPr (zkr. papír na pr.el) taky byl. Pravda, byl to takovej ten voskovej, co neutírá, ale spíš rozmazává, jenže když zadnice nepoznala nic lepšího, tak jí to nevadilo. Ono to možná bylo okres od okresu jiný a my jsme rudej okres, tak to bude tím ;)
Spolupráce s bezpečností - povinností správce domu !!!
baxz
strážmistr
Příspěvky: 67
Registrován: úte 24. čer 2008 20:32:51
Kontaktovat uživatele:

Re: DVD Žena za pultem

Příspěvek od baxz »

muj papa delal v Ovoce a Zelenina s.p. obycejnyho ridice a kazdy den jsme se utapeli bud to v bananech,mandarinkach,broskvich,hroznech,a buh vi vcem jeste,jo a taky v bohemia cipsich,za ty lidi byli ochotni otcovy olizat boty a to za jeden sacek :))) jednou sme meli doma 6 beden mandarinek a od te doby je nemuzu ani videt a to uz bude 25 let :D otec rikava ze i tehdy toho bylo dost,jen nejak nebyla vule to dostat v cas mezi lidi,radsi se to nechalo zhnit ve skladu a pak se to vozilo na smetak nebo prasatum...a co se dostalo do kseftu tak tam uz to meli prodavaci zarizeny tak ze smelili,ale urcite ne vsichni jak pise L.B. ja si taky nevzpominam ze by u nas nekdy v pramenu nemeli v oddeleni drogerie hajzlak,ale je fakt ze my sme enorme rudy mesto :D
baxz
strážmistr
Příspěvky: 67
Registrován: úte 24. čer 2008 20:32:51
Kontaktovat uživatele:

Re: DVD Žena za pultem

Příspěvek od baxz »

a vyjde teda nakonec zena nebo ne?vite neco vic?ja ji mam stazenou z dc a ta kvalita je u vetsiny dilu vic jak hrozna ... :( kdyz sla 2x na prime tak me vzdy utekl prvni dil a pak sem to sral
Uživatelský avatar
Richard Lipinski
strážmistr
Příspěvky: 52
Registrován: pát 30. kvě 2008 8:12:16
Bydliště: Praha/Písek

Re: DVD Žena za pultem

Příspěvek od Richard Lipinski »

Asi nezbývá než sledovat stránky vydavatele: http://www.praguepromotion.cz/. Pokud jde o vlastnictví seriálu, tak jí mám na VHS.
Odpovědět