Rozpaky kuchaře Svatopluka

Máme rádi československou tvorbu, takže tady vše o tom
Uživatelský avatar
Dobesch
major
Příspěvky: 628
Registrován: stř 11. čer 2008 8:06:22

Re: Rozpaky kuchaře Svatopluka

Příspěvek od Dobesch »

Kdyz VAm kolega 6529 prozdradil pointu s tou stofkou nezbyva nez potvrdit --- Svata vyrazil za vrchnim a rika drsnym hlasem (jak jen to pan Dvorak umi :shock: :lol: ) Dej sem tu stofku ... a vrchni snad ze jakou ..Svata na to ze vse videl a vrchni stofku vytahnul a predal adresatovi :-) --- a vsichni divaci nastvani KDE ze je ta rvacka :-)
Možno tou dolinou ide ten voz.........
baxz
strážmistr
Příspěvky: 67
Registrován: úte 24. čer 2008 20:32:51
Kontaktovat uživatele:

Re: Rozpaky kuchaře Svatopluka

Příspěvek od baxz »

ČT uvadi puvodni verzi z roku 1984,takze pametnici hura vzpominat na zarovky :)))
Uživatelský avatar
geza
poručík
Příspěvky: 213
Registrován: pát 30. kvě 2008 6:42:09

Re: Rozpaky kuchaře Svatopluka

Příspěvek od geza »

Taky to, prevíti, mohli dát v lepším čase, rád bych zavzpomínal. Na poslední (a tuším, že jediné - počítám-li, že tato aktuální je druhé opakování) repríze před cca dvěma roky mě nesmírně štvaly ty současné plky současných hostů, takže jsem to téměř celé úspěšně ignoroval.
Mluv za nás, Honzo! ....... Tak řekni, jak to tenkrát bylo!
Uživatelský avatar
Dobesch
major
Příspěvky: 628
Registrován: stř 11. čer 2008 8:06:22

Re: Rozpaky kuchaře Svatopluka

Příspěvek od Dobesch »

HAdal bych ze ta jedina repriza byla driv nez pred dvema roky kazdopadne mam dojem ze ta repriza s hlasovanim byla nekdy pred rokem 2000 - to sem este bydlel u rodiců -- dokonce mam dojem ze byla nejak tesne po reprize 30 pripadůh majora Zemana na CT
Možno tou dolinou ide ten voz.........
baxz
strážmistr
Příspěvky: 67
Registrován: úte 24. čer 2008 20:32:51
Kontaktovat uživatele:

Re: Rozpaky kuchaře Svatopluka

Příspěvek od baxz »

ja nevim kolikrat to slo,je mozny ze me to jednou uteklo...ale me se zda ze se to obevilo neky v te dobe kdy byla repriza honzy zemana na CT1.v tu dobu to davali stim novym hlasovanim a s hosty ve studiu i s kyblem bajo vzpominek ktery me taky dvakrat nebraly a uvadel to agent komik spolu s machackovou,pak to urcite jedenkrat opakovali v tyhle verzi cca 2002 03 a dnes to davaji v puvodni z 84´,tu ja jeste nevidel... :)
Uživatelský avatar
Dobesch
major
Příspěvky: 628
Registrován: stř 11. čer 2008 8:06:22

Re: Rozpaky kuchaře Svatopluka

Příspěvek od Dobesch »

tak jsem koukal do weboveho archivu CT kde maj TV programy od roku 2000 --a to celkem spolehlivy a tam mi to Svatu kuratka nenaslo --takze pokud byla reriza noveho hlasovani musela byt jeste pred rokem 2000
Možno tou dolinou ide ten voz.........
Uživatelský avatar
geza
poručík
Příspěvky: 213
Registrován: pát 30. kvě 2008 6:42:09

Re: Rozpaky kuchaře Svatopluka

Příspěvek od geza »

Dobesch píše:tak jsem koukal do weboveho archivu CT kde maj TV programy od roku 2000 --a to celkem spolehlivy a tam mi to Svatu kuratka nenaslo --takze pokud byla reriza noveho hlasovani musela byt jeste pred rokem 2000
Tak dlouho to určitě nebylo, to ne. Maximálně čtyři roky. A mám ten dojem, že to nešlo pod názvem Rozpaky kuchaře Svatopluka ale jako komponovaný pořad (oblíbená to forma současné českotelevizní estrády) pod názvem Návraty kuchaře Svatopluka, nebo nějak podobně.
Mluv za nás, Honzo! ....... Tak řekni, jak to tenkrát bylo!
pplk Žitný
poručík
Příspěvky: 160
Registrován: čtv 29. kvě 2008 14:22:08

Re: Rozpaky kuchaře Svatopluka

Příspěvek od pplk Žitný »

Pokud si dobře vzpomínám, tak poslední repríza (právě s moderátorskou dvojící Dvořák + Macháčková) šla v tv začátkem roku 1998 v období olympiády v Naganu a jeden díl byl dokonce kvůli návratu našich hokejistů do republiky přerušen. Nějakou další reprízu po roce 2000 si už nevybavuju....
Kdo ví, jak by to se mnou dopadlo, kdyby nebyli přišli...
Uživatelský avatar
Dobesch
major
Příspěvky: 628
Registrován: stř 11. čer 2008 8:06:22

Re: Rozpaky kuchaře Svatopluka

Příspěvek od Dobesch »

TAk jsem dal na webu CT hledat jen Svatopluka ...a jediny co se Kuřátka týče bylo v roce 2003 (14.,15.,19.5.) Pokračování příště právě o tomto seriálu ... tak jestli Vám nahodou neutkvělo v paměti tohle...
Možno tou dolinou ide ten voz.........
Uživatelský avatar
malej Míra
bývalý předseda č.2
Příspěvky: 2644
Registrován: stř 28. kvě 2008 19:01:31
Bydliště: Roztoky u jezu, Hochtorgasse 27.

Re: Rozpaky kuchaře Svatopluka

Příspěvek od malej Míra »

pplk Žitný píše:Pokud si dobře vzpomínám, tak poslední repríza (právě s moderátorskou dvojící Dvořák + Macháčková) šla v tv začátkem roku 1998 v období olympiády v Naganu a jeden díl byl dokonce kvůli návratu našich hokejistů do republiky přerušen. Nějakou další reprízu po roce 2000 si už nevybavuju....
Tu souvislost s Naganem si už neuvědomuju, ale opakovali to zhruba v tu dobu na konci 90-tých let. Určitě ne před dvěma lety, jak tu někdo hádal. :D
Mám ti ukázat jak plave?
Uživatelský avatar
malej Míra
bývalý předseda č.2
Příspěvky: 2644
Registrován: stř 28. kvě 2008 19:01:31
Bydliště: Roztoky u jezu, Hochtorgasse 27.

Re: Rozpaky kuchaře Svatopluka

Příspěvek od malej Míra »

Jinak poslední díly, kdy Sváťa nastupuje do Prahy do tzv. hotelu Vltava, tak to není nic jiného, než dnešní Corinthia Panorama, 50 metrů od mého současného pracoviště. Z těch dílů si opět pamatuju Haničince, který tu hrál jakéhosi dokonalého náměstka, který tam zápolil s Luďkem Kopřivou a paní Hadrbolcovou u nějaké inventarizační dramatické zápletky. :mrgreen:
Mám ti ukázat jak plave?
Uživatelský avatar
malej Míra
bývalý předseda č.2
Příspěvky: 2644
Registrován: stř 28. kvě 2008 19:01:31
Bydliště: Roztoky u jezu, Hochtorgasse 27.

Re: Rozpaky kuchaře Svatopluka

Příspěvek od malej Míra »

Přiznám se, že se mi v prvních dílech nejvíc líbí portýr Divíšek v podání pana Roberta Vrchoty (holič Seidel z Hájic jak vystřiženej). :mrgreen:
Mám ti ukázat jak plave?
Uživatelský avatar
Honza Zeman
předseda
Příspěvky: 2527
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:24:05
Bydliště: rodný domek na Zbraslavi

Re: Rozpaky kuchaře Svatopluka

Příspěvek od Honza Zeman »

Bohuzel tenhle serial absolutne nestiham sledovat coz me mrzi, protoze si zive pamatuju, jak jsme doma svitili lustrem a hlasovali :) . Davaji to v nepriznivem case, tak kdyby treba nekdo pak zapujcil ke kouknuti, rad se podivam.
....dnes bude ten, slavnej blaznivej den....dnes bude ten, slavnej blaznivej den......
Uživatelský avatar
Hans
poručík
Příspěvky: 162
Registrován: čtv 29. kvě 2008 13:00:46
Bydliště: Frýdlant nad Ostravicí
Kontaktovat uživatele:

Re: Rozpaky kuchaře Svatopluka

Příspěvek od Hans »

jj,portýr Divíšek a Josef Bláha je tam tež dobrý.Což se nedá říct o Dvořákovi.To jeho zmatené běhání po kuchyni a v posledním díle šejčení na diskotéce mě tak akorát zhnusilo :? Kdyby hrál v 30pmz,tak by se svými trapasnickými eskapádami strčil Šerloka z Kysuc hravě do kapsy počítám..... :cry:
Vida,Trosky.....to byl pěknej vejšlap tenkrát!
Uživatelský avatar
Elden
kapitán
Příspěvky: 353
Registrován: pát 27. čer 2008 21:32:45

Re: Rozpaky kuchaře Svatopluka

Příspěvek od Elden »

Těším se na scénu, jak kuchař Bruder chlastá pivo na pracovišti. Pro maso se vrací do lednice 3x a vždy vyžahne na ex celou láhev piva. Tedy tři lahve piva během asi 5 minut na plátně. :D
Jen škoda zoufale nekvalitního obrazu.
Odpovědět