Velké sedlo

Máme rádi československou tvorbu, takže tady vše o tom
Uživatelský avatar
Bína
kapitán
Příspěvky: 381
Registrován: stř 10. zář 2008 16:03:38
Bydliště: asi někde v Holešovicích

Re: Velké sedlo

Příspěvek od Bína »

Bína,prosím pěkně.Já jsem Standův kamarád.Bude nám po něm oběma smutno.Viďte!
Uživatelský avatar
Eman Zahradník
kapitán
Příspěvky: 352
Registrován: čtv 05. bře 2009 13:27:45
Bydliště: České Budějovice
Kontaktovat uživatele:

Re: Velké sedlo

Příspěvek od Eman Zahradník »

Bína píše:Od 10.7.v 11. hod. na ČT 1 ;) http://www.ceskatelevize.cz/porady/1029 ... 1001-utek/
no hurá.. 8-) ,příjemné zjištění.. ;)
Pomoc!!Vrazi jsou tam....
Uživatelský avatar
Salaba
major
Příspěvky: 818
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:27:18
Bydliště: Hájice u Prahy

Re: Velké sedlo

Příspěvek od Salaba »

Tak konečně v repríze po letech slušný seriál v rámci nedělní předpolednové klasiky ČT1. Trocha vztahů a lidských charakterů, záletný Jožin který si koleduje o průšvih vedle jasného klaďase Palyzy zasaženého rozvodem, hodně romantiky z přírody zakončené projížďkou na člunu po přehradě...oprášil jsem vzpomínky na první díl a už se těším na další :D Nějak mi přijde, že tenkrát se seriály uměly točit ;)
No tak co, loučit se nebudem, snad se ještě někdy uvidíme že jo?! A pak si teprv dáme to správný tóčo!!!
Uživatelský avatar
Eman Zahradník
kapitán
Příspěvky: 352
Registrován: čtv 05. bře 2009 13:27:45
Bydliště: České Budějovice
Kontaktovat uživatele:

Re: Velké sedlo

Příspěvek od Eman Zahradník »

No určitě vysoká spokojenost u mně... :) ,mám všechny díly,myslím že každá postava má něco do sebe-např.nerudný "Arni" :D ,který se však na závěr ukáže jaký vlastně je..,Michal kterého hezky zahrál Tomáš Jirman ;) ,sukničkář náměstek Nocárek který věčně nic neuloví... :mrgreen: a to nejen zvěř.. :lol: .No váznější Jirka Sykyta tož už je drobet jiná kapitola,Jana Krausová rovněž,pěkně zahrané role,by´t přeci jen mírně "nesympatické".Ještě se musím zastavit u holčičky Lucinky coby dcerky Ivany a Jirky.. :roll: ,já vím že to je kravina,ale mě ta holka tam nesedí,je jakoby umělá.. :( ,je to jen názor,ale ten její vyražený zub či co,ta mluva,prostě mi tam nesedí... :) ,ale to je věc názoru.Další zemanovec Holan coby ředitel povodí či co má jen vedlejší roli,výrostci v čele s Krausem dostanou co proto.. :cry: :? 8-) Jitka Smutná také super..
Pomoc!!Vrazi jsou tam....
Uživatelský avatar
malej Míra
bývalý předseda č.2
Příspěvky: 2644
Registrován: stř 28. kvě 2008 19:01:31
Bydliště: Roztoky u jezu, Hochtorgasse 27.

Re: Velké sedlo

Příspěvek od malej Míra »

Eman Zahradník píše:...se musím zastavit u holčičky Lucinky...ten její vyražený zub či co...
Pane kolego, Vy asi ještě nemáte děti a na vlastní dětství si už příliš nevzpomínáte. To tak bývá, že dětem mléčný chrup vypadává a druhé zuby dorůstají... ;) :D
Mám ti ukázat jak plave?
Uživatelský avatar
Salaba
major
Příspěvky: 818
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:27:18
Bydliště: Hájice u Prahy

Re: Velké sedlo

Příspěvek od Salaba »

Eman Zahradník píše:...ale mě ta holka tam nesedí,je jakoby umělá...
No ona to není asi jen otázka dětského chrupu :mrgreen: ale mně ta dětská role taky moc nesedí...stejně tak jako asi největší(?) seriálová role Jany Krausové - přijde mi i po těch letech taková "prkenná" (a to myslím herecký projev a ne ženské vnady nebo chrup :mrgreen: ;))
No tak co, loučit se nebudem, snad se ještě někdy uvidíme že jo?! A pak si teprv dáme to správný tóčo!!!
Uživatelský avatar
Eman Zahradník
kapitán
Příspěvky: 352
Registrován: čtv 05. bře 2009 13:27:45
Bydliště: České Budějovice
Kontaktovat uživatele:

Re: Velké sedlo

Příspěvek od Eman Zahradník »

malej Míra píše:
Eman Zahradník píše:...se musím zastavit u holčičky Lucinky...ten její vyražený zub či co...
Pane kolego, Vy asi ještě nemáte děti a na vlastní dětství si už příliš nevzpomínáte. To tak bývá, že dětem mléčný chrup vypadává a druhé zuby dorůstají... ;) :D
no teda to si budu pane kolego pamatovat... :lol: :mrgreen: ,dceru samozřejmě mám již 18 let a na dětství si pamatuji..,bylo to myšleno jaksi ten chrup s nadsázkou,spíše ten herní projev byl takový... :? ,ale jinak samozřejmě bylo to děcko..,mě se stejně více líbil synek Jandáka-Dušánek.. :) ,byť si tam moc nezahrál..
Pomoc!!Vrazi jsou tam....
Uživatelský avatar
malej Míra
bývalý předseda č.2
Příspěvky: 2644
Registrován: stř 28. kvě 2008 19:01:31
Bydliště: Roztoky u jezu, Hochtorgasse 27.

Re: Velké sedlo

Příspěvek od malej Míra »

Pane kolego, beru to zpět. Jen mi to prostě nedalo to nekomentovat, když už jste si tak "naběhl"... ;) :D
Mám ti ukázat jak plave?
Uživatelský avatar
Fredy
kapitán
Příspěvky: 366
Registrován: stř 06. črc 2011 19:39:33
Bydliště: Kiliánka (před požárem)

Re: Velké sedlo

Příspěvek od Fredy »

Nevíte někdo,jak se jmenuje přehrada,kde se seriál natáčel?Mělo by to být někde u Ostravy nebo Opavy.....
"Každou chvíli se na mýtině objeví světlo,vyjdete ven a půjdete rovnou za světlem,až uvidíte strejčka....."
Uživatelský avatar
Hanele
pokladník fanklubu
Příspěvky: 1142
Registrován: sob 19. úno 2011 17:01:33
Bydliště: Třeboň

Re: Velké sedlo

Příspěvek od Hanele »

Sama bych to nevěděla, ale web říká, že je to Kružberk, okres Opava :)
"Be who you are and say what you feel because those who mind don't matter and those who matter don't mind."
Uživatelský avatar
Fredy
kapitán
Příspěvky: 366
Registrován: stř 06. črc 2011 19:39:33
Bydliště: Kiliánka (před požárem)

Re: Velké sedlo

Příspěvek od Fredy »

Děkuji Hanele za info a zdravím do Třeboně.Ahoj. :)
"Každou chvíli se na mýtině objeví světlo,vyjdete ven a půjdete rovnou za světlem,až uvidíte strejčka....."
Uživatelský avatar
Hanele
pokladník fanklubu
Příspěvky: 1142
Registrován: sob 19. úno 2011 17:01:33
Bydliště: Třeboň

Re: Velké sedlo

Příspěvek od Hanele »

Off topic: Fredy, zdravím Tě, zkus si nastavit soukromé zprávy, přes ty se dá snáz (neveřejně) komunikovat :)
"Be who you are and say what you feel because those who mind don't matter and those who matter don't mind."
Uživatelský avatar
huba.buba
pokladník fanklubu ve výslužbě
Příspěvky: 1068
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:20:37
Bydliště: Psojedy

Re: Velké sedlo

Příspěvek od huba.buba »

Hanele píše: soukromé zprávy, přes ty se dá snáz (neveřejně) komunikovat :)
Vážení - k danému tématu!
,,ŠKOLY MÁM ČESKÝ, ALE HUBU VÍDEŇSKOU,,
Uživatelský avatar
Fredy
kapitán
Příspěvky: 366
Registrován: stř 06. črc 2011 19:39:33
Bydliště: Kiliánka (před požárem)

Re: Velké sedlo

Příspěvek od Fredy »

Teď běží na ČT repríza cyklu"Zatopené osudy" uváděný M.Vladykou.Zrovna jeden díl byl věnovaný přehradě Kružberk.Mihnul se tam i herec P.Nový a zavzpomínal na Velké sedlo.Hlavně tam ale vzpomínají pamětníci,kteří se museli vystěhovat ze zatopených vesnic.Tak jsem to raději nahrál,trvá to asi 18min.....
"Každou chvíli se na mýtině objeví světlo,vyjdete ven a půjdete rovnou za světlem,až uvidíte strejčka....."
Odpovědět