Velké sedlo

Máme rádi československou tvorbu, takže tady vše o tom
baxz
strážmistr
Příspěvky: 67
Registrován: úte 24. čer 2008 20:32:51
Kontaktovat uživatele:

Velké sedlo

Příspěvek od baxz »

zaregistroval prosim nekdo tady z vas ze na CT1 kazdou stredu v 9:00 chodi tenhle serial?ja si toho vsimnul az vcera a to uz je na rade 4dil...nearchyvuje si to nekdo do sbirky?rad pripadne prvni 3 dily za neco vymenim :)
Uživatelský avatar
Richard Lipinski
strážmistr
Příspěvky: 52
Registrován: pát 30. kvě 2008 8:12:16
Bydliště: Praha/Písek

Re: Velké sedlo

Příspěvek od Richard Lipinski »

Bohužel to nemám, co je to za blbej vysílací čas?? :?: :?: Ani jsem nezaregistroval nějakou upoutávku :evil:
Uživatelský avatar
Anglie
kapitán
Příspěvky: 474
Registrován: stř 28. kvě 2008 19:03:22
Bydliště: Cambridge
Kontaktovat uživatele:

Re: Velké sedlo

Příspěvek od Anglie »

To je jen Janeček s Lambertem, Richarde, zvykej si.
Evertonians are born, not manufactured.
We do not choose, we are chosen.
Those, who understand, need no explanation, those, who don´t ... don´t matter.
baxz
strážmistr
Příspěvky: 67
Registrován: úte 24. čer 2008 20:32:51
Kontaktovat uživatele:

Re: Velké sedlo

Příspěvek od baxz »

jojo,tez me to nasralo,ale nasel sem to na torentu tadyhle : http://tracker.cztorrent.net/torrent/ve ... -uhb/12708 je tam i 2 a 3 dil a ten typek co to tam dava tvrdi ze tam budou vsechny...jenze jeden ma velikost 1,03GB....
Uživatelský avatar
Honza Zeman
předseda
Příspěvky: 2527
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:24:05
Bydliště: rodný domek na Zbraslavi

Re: Velké sedlo

Příspěvek od Honza Zeman »

Tak tak, zadny warez na foru, tohle si vyreste pres soukrome zpravy, jinak bude cenzura.
....dnes bude ten, slavnej blaznivej den....dnes bude ten, slavnej blaznivej den......
baxz
strážmistr
Příspěvky: 67
Registrován: úte 24. čer 2008 20:32:51
Kontaktovat uživatele:

Re: Velké sedlo

Příspěvek od baxz »

tak uz to vime tak mazte
Uživatelský avatar
malej Míra
bývalý předseda č.2
Příspěvky: 2644
Registrován: stř 28. kvě 2008 19:01:31
Bydliště: Roztoky u jezu, Hochtorgasse 27.

Re: Velké sedlo

Příspěvek od malej Míra »

Ten seriál sleduju od začátku stylem: Nahraju na HDD, skouknu, smažu. Takže bohužel zálohami nedisponuju. Ono to zase žádné veledílo není. Spíš si připomínám dobu, kdy to šlo v premiéře. K tomu se mi váže jedna vzpomínka. Nevím už kdo to tehdy vyprávěl, ale ženské prý tehdy hromadně psaly do ČST, že by také chtěly takového chlapa, jako je Paliza a ta Ivana je prý pěkná mrcha, když se na něj nakonec vykašle kvůli frajírkovi Sikitovi. :mrgreen:
Zajímavé je spíš to, kolik pražských herců tehdy ostraváci angažovali. :)
Mám ti ukázat jak plave?
Uživatelský avatar
geza
poručík
Příspěvky: 213
Registrován: pát 30. kvě 2008 6:42:09

Re: Velké sedlo

Příspěvek od geza »

Já to viděl naposled tak před dvaceti lety a tehdy se mi to líbílo.
Mluv za nás, Honzo! ....... Tak řekni, jak to tenkrát bylo!
Uživatelský avatar
Arnold Hackl
předseda moravské sekce
Příspěvky: 915
Registrován: stř 28. kvě 2008 19:11:16
Bydliště: Západní Berlín, TELEX : arnold.hackl@seznam.cz

Re: Velké sedlo

Příspěvek od Arnold Hackl »

Jedna kámoška od ségry si vzala nějakýho Palizu.
Tak se jí teď říká hrázná. :mrgreen:
Jinak seriál jsem při prvním uvedení sledoval, ale moc mě to tenkrát nechytlo, takže všechny další reprízy vypouštím.
Po otci Němec, po matce Čech, teď státní příslušnost Velká Británie, zástupce firmy Benson & Benson z Manchesteru.
Uživatelský avatar
Salaba
major
Příspěvky: 818
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:27:18
Bydliště: Hájice u Prahy

Re: Velké sedlo

Příspěvek od Salaba »

Ale jo, docela dobrej seriál. Asi nejvíc pamatuju toho nenažranýho náměstka co jezdil T-613 a kromě různých kliček pentlil i za paní hráznou :D A pak hlavně Jirka Sikyta, jestě dodnes si pamatuju kolik ponorů v rybníku jsem o prázdninách absolvoval ve stylu tohoto neohroženého frajera do hloubky cca 1,60 :mrgreen:
No tak co, loučit se nebudem, snad se ještě někdy uvidíme že jo?! A pak si teprv dáme to správný tóčo!!!
Uživatelský avatar
Eman Zahradník
kapitán
Příspěvky: 352
Registrován: čtv 05. bře 2009 13:27:45
Bydliště: České Budějovice
Kontaktovat uživatele:

Re: Velké sedlo

Příspěvek od Eman Zahradník »

Salaba píše:Ale jo, docela dobrej seriál. Asi nejvíc pamatuju toho nenažranýho náměstka co jezdil T-613 a kromě různých kliček pentlil i za paní hráznou :D A pak hlavně Jirka Sikyta, jestě dodnes si pamatuju kolik ponorů v rybníku jsem o prázdninách absolvoval ve stylu tohoto neohroženého frajera do hloubky cca 1,60 :mrgreen:
Trošku oprašuji... :) ,ano Nocárek se jmenoval(K.Vochoč).ten byl dobrej... :) .Třeba jak tam chytal ty ryby.. :D -a prd..No jo vlastně tam hrál p.Holý "nabručeného dědu Šperla..A p.Matyáš coby šéf Sikyty..,hele jak se Zemanovci najednou rojí.....,na další si nevzpomínám..Jo ten seriál vždy zkouknu rád,ten konec sice nevyjde,spíše až smutně skončí,ale ono to také nejde končit happy endem... 8-)
Pomoc!!Vrazi jsou tam....
strejda.ohon
strážmistr
Příspěvky: 97
Registrován: čtv 26. čer 2008 15:55:50
Bydliště: za vodou

Re: Velké sedlo

Příspěvek od strejda.ohon »

Taky jsem samozřejmě kdysi skouknul, ale vzhledem k utahanosti a nudě celýho seriálu velmi nepozorně a tak si vybavuju jen pár momentů. Předně ponor, nikoliv Sikyty (co to je za jméno, sakra?), ale Tatry. Pak taky milovníka Jandáka (ano, zní to podobně nesmyslně, jako třeba přijemná rýma, ale po něm prej dámy opravdu šly). A v neposlední řadě blitkoidní dvacetiminutovu scénu, kdy Palyza ještě s někým letí v letadle nad řekama a povídaj si, co všechno už zbourali a zatopili a co všechno ještě zbourat a zatopit musej, abychom se všichni měli líp. Podezírám Dietla, že ty papírem šustící kecy opsal z nějakýho plánu příští pětiletky. Navíc vzhledem k tomu, že to jsou jen špatný rozklepaný letecký záběry a Nový s tím druhým jsou jen slyšet, působí to celý, jak historickej promofilm Povodí Moravy n.p. Což je vlastně pravda, protože jinej smysl ten seriál asi neměl.
PS Zajímavostí je, že Palyza je snad jediná kladná role Pavla Novýho.
Uživatelský avatar
Bába kořenářka
major
Příspěvky: 839
Registrován: čtv 29. kvě 2008 17:02:27
Bydliště: Liberec

Re: Velké sedlo

Příspěvek od Bába kořenářka »

Jediná určitě ne, co třeba Pepa v S tebou mě baví svět :D?! To je veskrze kladná role ;)!!!
... Bude třeba zvládnout zákony po našem! ...
... Království nebeské se vrátí, a opanuje tuto bezbožnou planetu! ...
Uživatelský avatar
malej Míra
bývalý předseda č.2
Příspěvky: 2644
Registrován: stř 28. kvě 2008 19:01:31
Bydliště: Roztoky u jezu, Hochtorgasse 27.

Re: Velké sedlo

Příspěvek od malej Míra »

Eman Zahradník píše:...na další si nevzpomínám...
A co hvězda seriálu Jožin Uherčík v podání Víťezslava Jandáka. S Jitkou Smutnou tvořili geniální pár. :lol:
Bába kořenářka píše:Jediná určitě ne, co třeba Pepa v S tebou mě baví svět :D?! To je veskrze kladná role ;)!!!
Teď jste mi to, paní kolegyně, sebrala z... klávesnice. Inu kdo je rychlejší. ;) :D
strejda.ohon píše:...Podezírám Dietla, že ty papírem šustící kecy opsal z nějakýho plánu příští pětiletky...
Asi tak nějak. Velmi výstižně formulováno... ;) :D
Mám ti ukázat jak plave?
strejda.ohon
strážmistr
Příspěvky: 97
Registrován: čtv 26. čer 2008 15:55:50
Bydliště: za vodou

Re: Velké sedlo

Příspěvek od strejda.ohon »

No jo, na "komedii století" jsem nějak zapomněl. I když je otázka, jestli je Pepa čistě kladná postava. Ta jeho levá na kámoše... Ale asi jo, tam jsou kladný všichni. Teda až na Matýska. :mrgreen:
Odpovědět