Po stopách Huberta Pilčíka

Srazy a setkání fandů seriálu
Odpovědět
Uživatelský avatar
Salaba
major
Příspěvky: 818
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:27:18
Bydliště: Hájice u Prahy

Re: Po stopách Huberta Pilčíka

Příspěvek od Salaba »

Přátelé co dodat? Akce po stopách strýčka za Sence byla SUPER! Ještě jednou díky za organizaci "plzeňské sekci" - BRAVO přátelé! :D ;) Myslím, že za jeden den v Plzni jsme toho v rámci putování za jedním z nejzajímavějších krimipřípadů - který se stal předlohou "Bestii" našeho seriálu - zvládli maximum ( a to, že večer někteří kolegové nevěděli který z podniků dříve navštívit a přesuny byly poněkud hektické beru jen jako drobnou skvrnku na kráse, já se cítil v plzeňském šantánu alá White Lines docela dobře :D ). Jízda po letech opět v autobuse Škoda 706 RTO (parádně zrenovovaném v ČSAD Plzeň) byla pro mě neskutečným zážitkem (pane kolego 6529 slital jsem celou cestu i za Vás :D ;) )a to, že se někdy ocitnu na místě činu - spáleništi hájenky Lipovka ("Kyliánka") - mě nenapadlo ani ve snu. Celkově zkrátka parádní štrapáce za hranice všedních dnů! :D Nezbývá než se těšit na další vydařenou akci... ;)
No tak co, loučit se nebudem, snad se ještě někdy uvidíme že jo?! A pak si teprv dáme to správný tóčo!!!
Uživatelský avatar
knihomol
poručík
Příspěvky: 252
Registrován: stř 28. kvě 2008 19:05:15

Re: Po stopách Huberta Pilčíka

Příspěvek od knihomol »

Chtěl jsem respektovat Vaši pohodu ve White Lines, pane kolego, ale výše mého devizového konta není tak veliká, aby mohla sanovat náš delší pobyt v onom doupěti neřesti. Jak mi sdělil znalec místních pokleslých poměrů, každou chvíli si přisedá některá z dam "Zaza kolektivu" a nutí pány, aby jí kupovali v pravidelných intervalech velmi drahé drinky, případně si zaplatili její soukromé představení.
Uživatelský avatar
Salaba
major
Příspěvky: 818
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:27:18
Bydliště: Hájice u Prahy

Re: Po stopách Huberta Pilčíka

Příspěvek od Salaba »

knihomol píše:Chtěl jsem respektovat Vaši pohodu ve White Lines, pane kolego, ale výše mého devizového konta není tak veliká...
Ale pane kolego, v přítomnosti bonvivána na úrovni Arnyho Hackla jsem neměl obavy. Již mnohokrát jsem byl ve White Lines svědkem, jak nezištně finančně vypomohl. Ivo Holan by mohl vyprávět :mrgreen:
No tak co, loučit se nebudem, snad se ještě někdy uvidíme že jo?! A pak si teprv dáme to správný tóčo!!!
Uživatelský avatar
knihomol
poručík
Příspěvky: 252
Registrován: stř 28. kvě 2008 19:05:15

Re: Po stopách Huberta Pilčíka

Příspěvek od knihomol »

Omlouvám se, tato skutečnost mi unikla, pak tedy vězte, že kdybyste se kdykoli chystal do Plzně, nechám na tento den White Lines uzavřít pro Vaši soukromou společnost. Jen jsem zvědav, jak stihnete sedět v přízemku a ještě běhat po všech třech patrech. Leda by Vás honili ti dva svalnatí hoši, co tak svižně vynesli v zubech naše přátele mandaríny:-)
Uživatelský avatar
Arnold Hackl
předseda moravské sekce
Příspěvky: 915
Registrován: stř 28. kvě 2008 19:11:16
Bydliště: Západní Berlín, TELEX : arnold.hackl@seznam.cz

Re: Po stopách Huberta Pilčíka

Příspěvek od Arnold Hackl »

L.B. píše:... Arny, rodinná rada rozhodla, že nalezená mince bude Vaše. Jen si nejsem jist, zda na ni v Bílých linkách spustíte jukebox.
Děkuji přátelé za takovou nabídku, ale nechejte to raději Vašemu juniorovi.
Jen pro informaci - jedná se o 2 halíře.
Tyto mince se razily od roku 1892 do roku 1915.
A například v roce 1914 stály vídeňské noviny "Die Neue Zeitung" 4 halíře.
Po otci Němec, po matce Čech, teď státní příslušnost Velká Británie, zástupce firmy Benson & Benson z Manchesteru.
Uživatelský avatar
Arnold Hackl
předseda moravské sekce
Příspěvky: 915
Registrován: stř 28. kvě 2008 19:11:16
Bydliště: Západní Berlín, TELEX : arnold.hackl@seznam.cz

Re: Po stopách Huberta Pilčíka

Příspěvek od Arnold Hackl »

L.B. píše:Už vo nás zase píšou ;)
http://plzensky.denik.cz/zpravy_region/ ... 80824.html
Přátelé, podívejte se pořádně, kdo že to o nás píše.
Řekl bych, že ta slečna musí mít něco společného s Rudiho šéfem (s tím, co si ten svůj kolotoč na kolečkách mohl po zatčení Rudiho vodstěhovat do Prátru). :mrgreen:
A opět se musím opakovat : jako by si ta slečna musela své jméno vymyslet, aby se hodilo k tomu našemu fanklubu. :mrgreen:
Jenom čekám, kdy narazíme na nějakého Hackla. :mrgreen:

Salaba píše:Ale pane kolego, v přítomnosti bonvivána na úrovni Arnyho Hackla jsem neměl obavy. Již mnohokrát jsem byl ve White Lines svědkem, jak nezištně finančně vypomohl. Ivo Holan by mohl vyprávět :mrgreen:
Pane kolego, tentokrát se musím přiznat, že poté, co jsem jako bonviván na úrovni za kohosi v poledne zaplatil 2 piva, tak v baru White Lines jsem byl mírně insolventní a se zaplacením šatny mi musel vypomoci kolega Knihomol (naštěstí jsem pouze neměl drobné a jakmile jsem zaplati svůj drink - MATTONI, byl jsem připraven svůj dluh - 20,- Kč okamžitě vyrovnat). :mrgreen:
Po otci Němec, po matce Čech, teď státní příslušnost Velká Británie, zástupce firmy Benson & Benson z Manchesteru.
Uživatelský avatar
malej Míra
bývalý předseda č.2
Příspěvky: 2644
Registrován: stř 28. kvě 2008 19:01:31
Bydliště: Roztoky u jezu, Hochtorgasse 27.

Re: Po stopách Huberta Pilčíka

Příspěvek od malej Míra »

Arny Hackl píše:...jedná se o 2 halíře.
Tyto mince se razily od roku 1892 do roku 1915.
A například v roce 1914 stály vídeňské noviny "Die Neue Zeitung" 4 halíře.
:( Hmmm, tak to by nám ani na ty ňůspejpry nedalo. Leda druhý den ráno, když se vrcí redakci, třeba by nám slevili... :)
Mám ti ukázat jak plave?
Uživatelský avatar
malej Míra
bývalý předseda č.2
Příspěvky: 2644
Registrován: stř 28. kvě 2008 19:01:31
Bydliště: Roztoky u jezu, Hochtorgasse 27.

Re: Po stopách Huberta Pilčíka

Příspěvek od malej Míra »

knihomol píše:...posléze nás čekalo technické muzeum v přírodě, kde zasvěcený výklad o prakticky jakémkoli stroji podal Malý Míra.
Přátelé, na místě mě to v hektické náladě nenapadlo, ale měl jsem vás upozornit při výkladu k cvičnému dvoumístnému stíhacímu letadlu MIG 15 UTI, že s tímto typem 27.03.1968 smrtelně havaroval Jurij Alexejevič Gagarin, první kosmonaut, Hrdina Sovětského Svazu, čestný občan řady měst a obcí a kdovíco ještě... ;)
Mám ti ukázat jak plave?
Uživatelský avatar
knihomol
poručík
Příspěvky: 252
Registrován: stř 28. kvě 2008 19:05:15

Re: Po stopách Huberta Pilčíka

Příspěvek od knihomol »

Uživatelský avatar
L.B.
poručík
Příspěvky: 240
Registrován: úte 10. čer 2008 21:07:51
Bydliště: Blovice
Kontaktovat uživatele:

Re: Po stopách Huberta Pilčíka

Příspěvek od L.B. »

Arny Hackl píše:Děkuji přátelé za takovou nabídku, ale nechejte to raději Vašemu juniorovi.
Když jinak nedáte pane kolego...

Penízek v hájence ztratil,
pro štěstí měl ho Balley,
po půl století se na krk vrátil,
nosí ho náš malej


...no Daneš by to nesložil líp :D
Spolupráce s bezpečností - povinností správce domu !!!
Uživatelský avatar
knihomol
poručík
Příspěvky: 252
Registrován: stř 28. kvě 2008 19:05:15

Re: Po stopách Huberta Pilčíka

Příspěvek od knihomol »

Přátelé, slečna z plzeňského deníku přidala i pohyblivé obrázky, které točila na spáleništi:
http://plzensky.denik.cz/zpravy_region/ ... 80824.html
Uživatelský avatar
knihomol
poručík
Příspěvky: 252
Registrován: stř 28. kvě 2008 19:05:15

Re: Po stopách Huberta Pilčíka

Příspěvek od knihomol »

Hovořil jsem teď s ní, zítra nám bude věnovaná celá strana s několika fotografiemi, tak jsem zvědav, je to prostě událost týdne:-)
Uživatelský avatar
Honza Zeman
předseda
Příspěvky: 2529
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:24:05
Bydliště: rodný domek na Zbraslavi

Re: Po stopách Huberta Pilčíka

Příspěvek od Honza Zeman »

Teda kolegove, slecna redaktorka se ale pochlapila, takove fotecky a dokonce video, no tady aspon kazdy vidi, ze jsme velmi kolektivni kolektiv a serioznost nam nechybi :D ;)
....dnes bude ten, slavnej blaznivej den....dnes bude ten, slavnej blaznivej den......
Uživatelský avatar
Honza Zeman
předseda
Příspěvky: 2529
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:24:05
Bydliště: rodný domek na Zbraslavi

Re: Po stopách Huberta Pilčíka

Příspěvek od Honza Zeman »

Tak info a fotky z akce jsou jiz v prislusne sekci na webu. Poslete-li jeste nekdo fotky, lze je tam dodat.
....dnes bude ten, slavnej blaznivej den....dnes bude ten, slavnej blaznivej den......
Uživatelský avatar
L.B.
poručík
Příspěvky: 240
Registrován: úte 10. čer 2008 21:07:51
Bydliště: Blovice
Kontaktovat uživatele:

Re: Po stopách Huberta Pilčíka

Příspěvek od L.B. »

knihomol píše:Hovořil jsem teď s ní, zítra nám bude věnovaná celá strana s několika fotografiemi, tak jsem zvědav, je to prostě událost týdne:-)
Je to tak pane kolego, zrovna jsem odložil "žhavé" vydání dnešního deníku. Na straně 6 nám patří prakticky celá strana.
Spolupráce s bezpečností - povinností správce domu !!!
Odpovědět