Ze Zbraslavi po stopách loupeže sladkého "I"

Srazy a setkání fandů seriálu
Uživatelský avatar
Salaba
major
Příspěvky: 818
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:27:18
Bydliště: Hájice u Prahy

Ze Zbraslavi po stopách loupeže sladkého "I"

Příspěvek od Salaba »

Přátelé léto a prázdniny jsou v plném proudu (i když počasí zatím nic moc :( ) a tak je určitě důvod pro naši tradiční letní "taškařici" na Zbraslavi. A vzhledem k tomu, že se mi před časem podařilo při svém bádání objevit na již odhaleném místě natáčení (modří již vědí - Zad.Kopanina) místo, kde s největší pravděpodobností havaroval Hain s Barvířem na motorce i "můstek přes říčku" kde čekala Kamila na svého "sladkého" Jirku :D tak navrhuji zajímavé zpestření zbraslavské konference: sobota 26.7. ve 14.00 hod. - sraz na zbraslavském náměstí (při velkém hice s možností krátkého osvěžení Na Vídeňce - neplatí pro řidiče), 14.3O hod. - odjezd směr Radotín (a u Hrabětova zahnout vlevo okreskou na Zad.Kopaninu ;) ) - společný průzkum místa havárie Hradcova vozu, xx hod. - návrat na Zbraslav...a konečně pořádné tóčo! :D Tak a teď už se jen těším na vaše závazné přihlášky k účasti ;) (pro mimopražské prověřené ubytování http://www.hotelregia.com/)
No tak co, loučit se nebudem, snad se ještě někdy uvidíme že jo?! A pak si teprv dáme to správný tóčo!!!
Uživatelský avatar
huba.buba
pokladník fanklubu ve výslužbě
Příspěvky: 1068
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:20:37
Bydliště: Psojedy

Re: Ze Zbraslavi po stopách loupeže sladkého "I"

Příspěvek od huba.buba »

K mému velkému smutku bych se mohl zůčastnit pouze tak do 18.00 :cry:
,,ŠKOLY MÁM ČESKÝ, ALE HUBU VÍDEŇSKOU,,
Uživatelský avatar
Honza Zeman
předseda
Příspěvky: 2527
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:24:05
Bydliště: rodný domek na Zbraslavi

Re: Ze Zbraslavi po stopách loupeže sladkého "I"

Příspěvek od Honza Zeman »

A k memu velkemu smutku bych se mohl ucastnit az od cca 19:00, ale aspon neco. Takze vecer bych dorazil.
....dnes bude ten, slavnej blaznivej den....dnes bude ten, slavnej blaznivej den......
Uživatelský avatar
Willy Kleiber
major
Příspěvky: 936
Registrován: pát 30. kvě 2008 12:25:07

Re: Ze Zbraslavi po stopách loupeže sladkého "I"

Příspěvek od Willy Kleiber »

Hlásím se, pochopitelně s omezením co se týče večera... :)
Horko, že jo...Jako tenkrát v Krakově!
Uživatelský avatar
Honza Zeman
předseda
Příspěvky: 2527
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:24:05
Bydliště: rodný domek na Zbraslavi

Re: Ze Zbraslavi po stopách loupeže sladkého "I"

Příspěvek od Honza Zeman »

Willy Kleiber píše:Hlásím se, pochopitelně s omezením co se týče večera... :)
Skoda Willy, protoze hotel Regia je na nocleh velmi prijemny (vlastni zkusenost :D ), tak kdyby slo vzit zase rodinku, tak stravite na Zbraslavi prijemny vikend.
....dnes bude ten, slavnej blaznivej den....dnes bude ten, slavnej blaznivej den......
Uživatelský avatar
L.B.
poručík
Příspěvky: 240
Registrován: úte 10. čer 2008 21:07:51
Bydliště: Blovice
Kontaktovat uživatele:

Re: Ze Zbraslavi po stopách loupeže sladkého "I"

Příspěvek od L.B. »

Předběžně se hlásím asi tak na 99%. To jedno procento pochybností, že budu muset do práce tu je :x , takže upřesním týden předem.
Spolupráce s bezpečností - povinností správce domu !!!
Uživatelský avatar
Willy Kleiber
major
Příspěvky: 936
Registrován: pát 30. kvě 2008 12:25:07

Re: Ze Zbraslavi po stopách loupeže sladkého "I"

Příspěvek od Willy Kleiber »

Hombre píše:Skoda Willy, ...
A hotel Vejvoda s panem Hainem už nefunguje??? To bych neváhal ani chvilku! :lol:
Horko, že jo...Jako tenkrát v Krakově!
Uživatelský avatar
malej Míra
bývalý předseda č.2
Příspěvky: 2644
Registrován: stř 28. kvě 2008 19:01:31
Bydliště: Roztoky u jezu, Hochtorgasse 27.

Re: Ze Zbraslavi po stopách loupeže sladkého "I"

Příspěvek od malej Míra »

:shock: :o Bohužel, ten den odjíždíme na dovolenou. Tak snad příště... :cry: :roll:
Mám ti ukázat jak plave?
Uživatelský avatar
6529
strážmistr
Příspěvky: 68
Registrován: stř 28. kvě 2008 19:04:11
Bydliště: Praha

Re: Ze Zbraslavi po stopách loupeže sladkého "I"

Příspěvek od 6529 »

Též bych se odpoledne zúčastnil zhruba do 18 hod.
Uživatelský avatar
Willy Kleiber
major
Příspěvky: 936
Registrován: pát 30. kvě 2008 12:25:07

Re: Ze Zbraslavi po stopách loupeže sladkého "I"

Příspěvek od Willy Kleiber »

Platí ta sobota??? Jsem natěšen! :D
Horko, že jo...Jako tenkrát v Krakově!
Uživatelský avatar
L.B.
poručík
Příspěvky: 240
Registrován: úte 10. čer 2008 21:07:51
Bydliště: Blovice
Kontaktovat uživatele:

Re: Ze Zbraslavi po stopách loupeže sladkého "I"

Příspěvek od L.B. »

V práci jak se zdá je nebe čistý, nikde žádná stíhačka, takže v sobotu ve 14,00 na Zbraslavském náměstí. Jede i Romana s Tomíkem, to víte, je to moje povinnost vyvézt ty chudáky z komunistickýho pekla :twisted:
Spolupráce s bezpečností - povinností správce domu !!!
Uživatelský avatar
huba.buba
pokladník fanklubu ve výslužbě
Příspěvky: 1068
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:20:37
Bydliště: Psojedy

Re: Ze Zbraslavi po stopách loupeže sladkého "I"

Příspěvek od huba.buba »

Já zde vyzvu pana kolegu Salabu , aby se chopil organizace!!! Vzhledem k nočním povinnostem ze soboty na neděli za mixážním pultem, jsem totiž nucen nahlásit vyjímečně svoji neúčast.
,,ŠKOLY MÁM ČESKÝ, ALE HUBU VÍDEŇSKOU,,
Uživatelský avatar
Salaba
major
Příspěvky: 818
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:27:18
Bydliště: Hájice u Prahy

Re: Ze Zbraslavi po stopách loupeže sladkého "I"

Příspěvek od Salaba »

L.B. píše:...je to moje povinnost vyvézt ty chudáky z komunistickýho pekla :twisted:
Pane kolego, co jste to doma nastolil za režim? :twisted: A já myslel, jak si tam u vás na Západě pohodově žijete :D
Jinak vše platí dle plánu, insulin objednán tak "U zlatý koruny" může být večer pěkný tóčo :D

ad Hubabuba: pane kolego, Vaše sobotní výmluva na neúčast mi připomíná postoj paní Jechové při akci "Kulový blesk" :evil: Zdržím se silných slov - zrada apod., ale víte co je za to na frontě? 8-) :D ;)
No tak co, loučit se nebudem, snad se ještě někdy uvidíme že jo?! A pak si teprv dáme to správný tóčo!!!
Uživatelský avatar
L.B.
poručík
Příspěvky: 240
Registrován: úte 10. čer 2008 21:07:51
Bydliště: Blovice
Kontaktovat uživatele:

Re: Ze Zbraslavi po stopách loupeže sladkého "I"

Příspěvek od L.B. »

Salaba píše:Pane kolego, co jste to doma nastolil za režim? :twisted: A já myslel, jak si tam u vás na Západě pohodově žijete :D
Pane doktore, my jsme rudej okres, každej z nás je poctivej, křemen! Ne, nebojte se, zatím jsem zavedl pouze pitný režim. Ten hodlám dodržovat na Zbraslavi i v Plzni. Komunismus u nás na západě nezavádíme, to bysme dostali přes držku hned a definitívně. To víte, tady kousek za hranicema je celá americká divize ... a brzy bude i v Brdech. Jinak pane kolego, chystá se opět trasa Brůnovic hrobka, Brána nemocnice, Zemanův rodný dům? Romík jede na Zbraslav prvně, ještě tyhle skvosty neviděla. Zvláště za hrobku bych se přimlouval, chci si tam cvaknout prima rodinnou fotografii ... jak morbidní!
Spolupráce s bezpečností - povinností správce domu !!!
Uživatelský avatar
Salaba
major
Příspěvky: 818
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:27:18
Bydliště: Hájice u Prahy

Re: Ze Zbraslavi po stopách loupeže sladkého "I"

Příspěvek od Salaba »

L.B. píše: Jinak pane kolego, chystá se opět trasa Brůnovic hrobka, Brána nemocnice, Zemanův rodný dům?...
Ale to je prachsakra :| chystá se cesta za sladkým "I" :) ...ale když vidím Vaši příkladnou výchovu jednoho z nejmladších zemanologů i péči o Vaši drahou polovičku ve snaze ukázat jim místa přímo spojená se životem našeho hrdiny tak myslím, že nebude problém zvládnou i "zbraslavský okruh" :D Hlavně aby přálo počasí, tady to teď venku vypadá tak trochu jako "hořký podzim s vůní manga" :( ;)
No tak co, loučit se nebudem, snad se ještě někdy uvidíme že jo?! A pak si teprv dáme to správný tóčo!!!
Odpovědět