Ze Zbraslavi po stopách loupeže sladkého "I"

Srazy a setkání fandů seriálu
Uživatelský avatar
Willy Kleiber
major
Příspěvky: 936
Registrován: pát 30. kvě 2008 12:25:07

Re: Ze Zbraslavi po stopách loupeže sladkého "I"

Příspěvek od Willy Kleiber »

Takže si dovolím jako první zhodnotit včerejší akci - velmi se vydařila, myslím! :)
Počasí sice chvílemi mírně zlobilo, ale jinak akce myslím snese i nejpřísnější zemanologická kriteria. Když to shrnu, tak největší dojem na mě udělal Zemanův rodný dům se "skoro"Kazanem za plotem ,to je prostě paráda...
zbývá jen doufat, že majitelka někdy v budoucnu umožní nějakou akci třeba na zahradě, to by bylo dokonalé.
Díky všem za včerejšek!
Horko, že jo...Jako tenkrát v Krakově!
Uživatelský avatar
Arnold Hackl
předseda moravské sekce
Příspěvky: 915
Registrován: stř 28. kvě 2008 19:11:16
Bydliště: Západní Berlín, TELEX : arnold.hackl@seznam.cz

Re: Ze Zbraslavi po stopách loupeže sladkého "I"

Příspěvek od Arnold Hackl »

Tak já bych včerejší podařený výlet pojmenoval jako "akce kofola".
Sedm velkých točených kofol je horší jak dvojitý esenbácký kafe. :mrgreen:
Jinak výlet pochopitelně jako vždy stál za to.
Soukromě jsem si dal na začátek Die Österreichsche Sonne, prozkoumal jsem čerstvý stopy k rybníkům Horusák, Žabák, Olšovec a potom jsem s nula dvojkou pokačoval zvýšenou rychlostí do Prahy. Tam už to šlo v rychlém sledu - prosvištěli jsme kolem Vídeňky, pak havárie sanitky, havárie Barvíře, Hájice, návštěva u hrobu paní Inky, Hurychova hrobka a na závěr Zemanův domek s Kazanem. Barvíře jsme ovšem hledali marně, už tam neležel. Po tomhle vyčerpávajícím výletu jsme zůstali v hospodě vedle Zemanů.
Bohužel když přišel na kontrolu pan předseda, byli jsme v lokále už jen pan místopředseda a já. Musím tady přiznat, že pochvalu jsme od pana předsedy nedostali (spíše naopak pokárání za nízkou účast). Pana předsedu jsme o zdaru celé akce přesvědčovali až do jedenácté hodiny večerní. Nakonec jsem si dal ještě noční okružní jízdu Zbraslaví a úzkou soutěskou jsem spěchal po D1 (kde znám už každý drncnutí) na Moravu.
Ještě se musím přiznat, že po té, co jsem vysadil z auta pana místopředsedu, jsem okamžitě zabloudil, takže po pěti minutách jsem opět projel kolem jeho zahrady.
Po otci Němec, po matce Čech, teď státní příslušnost Velká Británie, zástupce firmy Benson & Benson z Manchesteru.
Uživatelský avatar
Honza Zeman
předseda
Příspěvky: 2528
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:24:05
Bydliště: rodný domek na Zbraslavi

Re: Ze Zbraslavi po stopách loupeže sladkého "I"

Příspěvek od Honza Zeman »

Vcera jsem prisel jen na pokec u pivka, vlastne kofoly :D , takze jen zprostredkovane jsem vedel co se vsechno delo, a stalo to asi za to. Dodatecne tedy chvalim vsechny zucastnene za ucast, pana mistopredsedu za organiazci a pana predsedu z moravy za ochotu dorazit :) . Rad se podivam i na nejakou tu fotodokumentaci, musela to byt kouzelna akce, protoze byla hodne obsazna. Zaverecny rozvoz autem byl celkem riskantni, protoze jsme si uvedomili, ze v jednom aute se vezou vysoci funkcionari fanklubu, takze kdyby, nedej boze, se s nami neco stalo, musel by tihu odpovednosti prevzit snad pan pokladnik a to by teprve bylo ro spravny toco :lol: :lol:
....dnes bude ten, slavnej blaznivej den....dnes bude ten, slavnej blaznivej den......
Uživatelský avatar
L.B.
poručík
Příspěvky: 240
Registrován: úte 10. čer 2008 21:07:51
Bydliště: Blovice
Kontaktovat uživatele:

Re: Ze Zbraslavi po stopách loupeže sladkého "I"

Příspěvek od L.B. »

Přátelé, vše podstatné zde už padlo, opakovat to nebudu ;) . Prostě opět prima sraz, panu místopředsedovi tříkrát HURÁ!!! Všechny jsem vás zase rád viděl a těším se na sraz příští, tedy ten nás plzeňskééééj. :twisted:
Spolupráce s bezpečností - povinností správce domu !!!
Uživatelský avatar
malej Míra
bývalý předseda č.2
Příspěvky: 2644
Registrován: stř 28. kvě 2008 19:01:31
Bydliště: Roztoky u jezu, Hochtorgasse 27.

Re: Ze Zbraslavi po stopách loupeže sladkého "I"

Příspěvek od malej Míra »

Hombre píše:...Zaverecny rozvoz autem byl celkem riskantni, protoze jsme si uvedomili, ze v jednom aute se vezou vysoci funkcionari fanklubu, takze kdyby, nedej boze, se s nami neco stalo, musel by tihu odpovednosti prevzit snad pan pokladnik...
To je pravda, pezident a předseda vlády také, mysím, nesmějí cestovat jedním letadlem, aby - kdyby se opravdu něco stalo - byla zajištěna akceschopnost státní správy. Myslím, že bychom se měli zamyslet a podobné opatření zanést do stanov...
Naposledy upravil(a) malej Míra dne úte 29. črc 2008 22:13:08, celkem upraveno 1 x.
Mám ti ukázat jak plave?
Uživatelský avatar
Salaba
major
Příspěvky: 818
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:27:18
Bydliště: Hájice u Prahy

Re: Ze Zbraslavi po stopách loupeže sladkého "I"

Příspěvek od Salaba »

Jsem rád, že se "insulinová" akce vydařila, velmi příjemná byla příležitost opět se vidět s malými i velkými zemanology ze všech koutů Čech i Moravy :D ;) . Tak trochu díky počasí a i okružní jízdě z Hrabětova přes Hájice (kofola u Sylvinky byla opravdu osvěžující :) ), Krteň, zbraslavskou klubovnu až k rodnému domku jsme vynechali průzkum místa, kde se (možná) točilo poslední rozloučení s Antonínem Zemanem a tak zbývá příležitost doplnit návštěvu hřbitova ve Velké Chuchli při plánovaném repete. Díky přátelé za účast, věřím, že letos za pěkného počasí zvládneme ještě (ne)jedno "zbraslavské tóčo"! :D ;)
No tak co, loučit se nebudem, snad se ještě někdy uvidíme že jo?! A pak si teprv dáme to správný tóčo!!!
Uživatelský avatar
L.B.
poručík
Příspěvky: 240
Registrován: úte 10. čer 2008 21:07:51
Bydliště: Blovice
Kontaktovat uživatele:

Re: Ze Zbraslavi po stopách loupeže sladkého "I"

Příspěvek od L.B. »

Přátelé, dovolil bych si vám zaslat fotky, všechny co jsem tam napráskal (jó selská jízda, ta umí rajtovat :D ), ale mail mám jen na kolegy Salabu a 6529. Jestli i vy ostatní budete chtít fotky, tak písněte třeba soukr.zprávu.
Spolupráce s bezpečností - povinností správce domu !!!
Odpovědět