Ze Zbraslavi po stopách loupeže sladkého "I"

Srazy a setkání fandů seriálu
Uživatelský avatar
Anglie
kapitán
Příspěvky: 474
Registrován: stř 28. kvě 2008 19:03:22
Bydliště: Cambridge
Kontaktovat uživatele:

Taktéž jsem nucen

Příspěvek od Anglie »

nahlásit absenci, vadí mi to moc (copak rodnej domek a nemocnice, ale to místo bouračky!), už jsem Romíka s malým Tomáškem neviděl 9 měsíců, ale nedá se nic dělat. Tak si to užijte a těším se na fotodokumentaci.
Evertonians are born, not manufactured.
We do not choose, we are chosen.
Those, who understand, need no explanation, those, who don´t ... don´t matter.
Uživatelský avatar
L.B.
poručík
Příspěvky: 240
Registrován: úte 10. čer 2008 21:07:51
Bydliště: Blovice
Kontaktovat uživatele:

Re: Ze Zbraslavi po stopách loupeže sladkého "I"

Příspěvek od L.B. »

Salaba píše:Ale to je prachsakra :| chystá se cesta za sladkým "I" :) ...
Já vím, já to jen zkoušel :oops: . Určitě ale bude příležitost se na chvíli trhnout, tak si uděláme rodinný vejšlap a zkontrolujeme klubovnu ;)
Spolupráce s bezpečností - povinností správce domu !!!
Uživatelský avatar
malej Míra
bývalý předseda č.2
Příspěvky: 2644
Registrován: stř 28. kvě 2008 19:01:31
Bydliště: Roztoky u jezu, Hochtorgasse 27.

Re: Ze Zbraslavi po stopách loupeže sladkého "I"

Příspěvek od malej Míra »

Přátelé, jak to tady tak čtu, čím dál tím víc mě mrzí moje neúčast, ale na tom nic nezměním. Chtěl bych jen pokárat pana místopředsedu, že termín konání nekonzultoval se "skalními" přivrženci předem. :( :evil: ;) :D
Naposledy upravil(a) malej Míra dne stř 23. črc 2008 16:01:43, celkem upraveno 1 x.
Mám ti ukázat jak plave?
Uživatelský avatar
kraken
poručík
Příspěvky: 142
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:25:11
Bydliště: Praha 8

Re: Ze Zbraslavi po stopách loupeže sladkého "I"

Příspěvek od kraken »

Tak já bych přijel asi ale až tak v 16 00 .
Uživatelský avatar
Salaba
major
Příspěvky: 818
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:27:18
Bydliště: Hájice u Prahy

Re: Ze Zbraslavi po stopách loupeže sladkého "I"

Příspěvek od Salaba »

malej Míra píše:Chtěl bych jen pokárat pana místopředsedu, že termín konání nekonzultoval se "skalními" přivrženci předem. :( :evil: ;) :D
Mirku, chceš ukázat jak plave!? :evil: ;) Všichni víme, že dohodnout termín akcí tak aby vyhovoval všem není jednoduché, jediná možnost je plánovat s dostatečným předstihem. Tentokrát byl nápad trochu oživit naší tradiční "Zbraslav" a asi nebude problém udělat "repete" pro ty, kteří nemohou dorazit (a samozřejmě, že vedu v paměti Tvé zásluhy v pátrání serpentinami k Zadní Kopanině ;) ).
No tak co, loučit se nebudem, snad se ještě někdy uvidíme že jo?! A pak si teprv dáme to správný tóčo!!!
Uživatelský avatar
malej Míra
bývalý předseda č.2
Příspěvky: 2644
Registrován: stř 28. kvě 2008 19:01:31
Bydliště: Roztoky u jezu, Hochtorgasse 27.

Re: Ze Zbraslavi po stopách loupeže sladkého "I"

Příspěvek od malej Míra »

Salaba píše:...A samozřejmě, že vedu v paměti Tvé zásluhy v pátrání serpentinami k Zadní Kopanině ;) .
Děkuji ti náčelníku, že ses mě zastal... :D Doufám, že to příště vyjde (Plzeň) a tu Moravu zkusím navrhnout, naplánovat a vůbec pojmout jako rodinný výlet. ;) :D
Mám ti ukázat jak plave?
Uživatelský avatar
Salaba
major
Příspěvky: 818
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:27:18
Bydliště: Hájice u Prahy

Re: Ze Zbraslavi po stopách loupeže sladkého "I"

Příspěvek od Salaba »

malej Míra píše:...tu Moravu zkusím navrhnout, naplánovat a vůbec pojmout jako rodinný výlet. ;) :D
No prima ;)
...jak tak přemýšlím o sobotním výletu ze Zbraslavi směr Radotín napadá mě, že není daleko ani sem - viz příspěvek kolegy Quellena o místech natáčení 1.dílu na našich stránkách. Podívat se na možné místo posledního odpočinku Antonína Zemana ;) . Jen nevím, jestli potom se mnou bude ještě ten malý chlapec s "Nadějí" mluvit... :D ;)
No tak co, loučit se nebudem, snad se ještě někdy uvidíme že jo?! A pak si teprv dáme to správný tóčo!!!
Uživatelský avatar
malej Míra
bývalý předseda č.2
Příspěvky: 2644
Registrován: stř 28. kvě 2008 19:01:31
Bydliště: Roztoky u jezu, Hochtorgasse 27.

Re: Ze Zbraslavi po stopách loupeže sladkého "I"

Příspěvek od malej Míra »

Salaba píše:...Podívat se na možné místo posledního odpočinku Antonína Zemana ;) . Jen nevím, jestli potom se mnou bude ještě ten malý chlapec s "Nadějí" mluvit... :D ;)
Myslím, že budeme muset brzy pro všechny nezúčastněné uspořádat nějaký trucpodnik jako repete téhle akce. :D
Mám ti ukázat jak plave?
Uživatelský avatar
huba.buba
pokladník fanklubu ve výslužbě
Příspěvky: 1068
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:20:37
Bydliště: Psojedy

Re: Ze Zbraslavi po stopách loupeže sladkého "I"

Příspěvek od huba.buba »

Tak na ten ,trucpodnik, se už teším...
,,ŠKOLY MÁM ČESKÝ, ALE HUBU VÍDEŇSKOU,,
Uživatelský avatar
Honza Zeman
předseda
Příspěvky: 2528
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:24:05
Bydliště: rodný domek na Zbraslavi

Re: Ze Zbraslavi po stopách loupeže sladkého "I"

Příspěvek od Honza Zeman »

malej Míra píše:Přátelé, jak to tady tak čtu, čím dál tím víc mě mrzí moje neúčast
A to jeste Miro nevis, ze byla snaha domluvit na sraz pana Brabce (ten je ale pres prazdniny mimo Prahu, omlouval se mi a mam vas vsechny pozdravovat), a pro tuhle akci stylovejsiho pana Jelinka, ten zase bohuzel ma vikendy o prazdninach plne kvuli akcim s konmi, ted tusim konkretne nekde v Albertove? Ale jakmile jsem mu zminil tema akce, tak se smal a povazuje to za dobry napad. A klidne by pro takovou akci byl behem tydne, nebo pro nejaky sraz, takze jen vybrat termin :!: :!: . To kdyztak muzeme probrat v Beznych srazech.
....dnes bude ten, slavnej blaznivej den....dnes bude ten, slavnej blaznivej den......
Uživatelský avatar
Willy Kleiber
major
Příspěvky: 936
Registrován: pát 30. kvě 2008 12:25:07

Re: Ze Zbraslavi po stopách loupeže sladkého "I"

Příspěvek od Willy Kleiber »

Hombre píše:... stylovejsiho pana Jelinka,
No tak to by byla bomba, doufám že to vyjde! :o
Horko, že jo...Jako tenkrát v Krakově!
Uživatelský avatar
Salaba
major
Příspěvky: 818
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:27:18
Bydliště: Hájice u Prahy

Re: Ze Zbraslavi po stopách loupeže sladkého "I"

Příspěvek od Salaba »

Přátelé pěkné počasí i insulin máme objednané :) a tak se na všechny, kteří tentokrát mohou dorazit, těším zítra poblíž "brněnské" restaurace Na Vídeňce - tedy na zbraslavském náměstí ve 14.00. Ti, kteří dorazí pozdě odpoledne/navečer, mají volbu: Na Vídeňce x U přístavu. Pokud bude opravdu hezky osobně bych se přimlouval za variantu blíže k vodě ;) .
No tak co, loučit se nebudem, snad se ještě někdy uvidíme že jo?! A pak si teprv dáme to správný tóčo!!!
Uživatelský avatar
Willy Kleiber
major
Příspěvky: 936
Registrován: pát 30. kvě 2008 12:25:07

Re: Ze Zbraslavi po stopách loupeže sladkého "I"

Příspěvek od Willy Kleiber »

Salaba píše:Přátelé pěkné počasí ...
Tak zítra na kótě 328! :lol:
Horko, že jo...Jako tenkrát v Krakově!
Uživatelský avatar
Honza Zeman
předseda
Příspěvky: 2528
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:24:05
Bydliště: rodný domek na Zbraslavi

Re: Ze Zbraslavi po stopách loupeže sladkého "I"

Příspěvek od Honza Zeman »

Na namesti by mel dorazit i Fredy, psal jsem mu o teto akci, tak na nej kdyztak chvili pockejte. Ja se ukazu nejdriv po 19:00, nekde vas najdu. I kdyzjak to tady tak ctu, tak na vecer zustava jen pan doktor? :(
....dnes bude ten, slavnej blaznivej den....dnes bude ten, slavnej blaznivej den......
Uživatelský avatar
Arnold Hackl
předseda moravské sekce
Příspěvky: 915
Registrován: stř 28. kvě 2008 19:11:16
Bydliště: Západní Berlín, TELEX : arnold.hackl@seznam.cz

Re: Ze Zbraslavi po stopách loupeže sladkého "I"

Příspěvek od Arnold Hackl »

Was ist das, jenom pan doktor?
Když je to v brněnské restauraci, tak dorazím taky, vždyť to mám kousek. :mrgreen:
Po otci Němec, po matce Čech, teď státní příslušnost Velká Británie, zástupce firmy Benson & Benson z Manchesteru.
Odpovědět