Vrah se skrývá v poli - Babice 2008

Srazy a setkání fandů seriálu
Uživatelský avatar
Salaba
major
Příspěvky: 818
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:27:18
Bydliště: Hájice u Prahy

Vrah se skrývá v poli - Babice 2008

Příspěvek od Salaba »

Na jiném místě fóra si pan předseda moravské sekce posteskl, jaká že je to štrapáce cestovat stále na Západ. A tak mě napadlo, že bychom společně mohli vyrazit za krásami země Moravské...Zeman, vínko, ženy, zpěv... :D a hlavně spojit příjemné s užitečným - podívat se na skutečná místa příběhu "z Plánice". Byl jsem loni na podzim za krásného počasí v Babicích a kromě malebné vísky a malebného kraje musím uznat, že i babická škola má pro správného zemanologa svoji zvláštní přitažlivost. Na srpen máme již v plánu výlet za strýčkem do západních Čech ale "Burčáková sezóna" či "Svatováclavské hody" to taky nezní špatně, co vy na to bejci? :mrgreen: - prověřené ubytování kousek od Babic (a přímo u vinice) zde:http://www.vinohrady-sadek.cz/ Čekám na Vaše ohlasy a hlavně rezervujte si už volný zářijový víkend! ;)
No tak co, loučit se nebudem, snad se ještě někdy uvidíme že jo?! A pak si teprv dáme to správný tóčo!!!
Uživatelský avatar
Willy Kleiber
major
Příspěvky: 936
Registrován: pát 30. kvě 2008 12:25:07

Re: Vrah se skrývá v poli - Babice 2008

Příspěvek od Willy Kleiber »

Tak právě Babice jsem měl tu čest navštívit v roce 2002 - tehdy ještě nebylo po fanklubu ani památky, a tak jsem naivně čekal, že Plánice se točila skutečně zde. O to větší bylo pak mé zklamání, ale podařilo se mi alespoň navštívit onu skutečnou školu, za doprovodu tehdejšího starosty Babic, který doprovodil tuto exkurzi i zajímavým výkladem. Nicméně objektivně musím říci, že mnohem větší dojem na mě udělal Vojkov :twisted:
Co se týče ubytování, které navrhuje p. doktor Salaba, mohu jen doporučit, kamarád se zde před časem "vdával" :)
Horko, že jo...Jako tenkrát v Krakově!
Uživatelský avatar
Arnold Hackl
předseda moravské sekce
Příspěvky: 915
Registrován: stř 28. kvě 2008 19:11:16
Bydliště: Západní Berlín, TELEX : arnold.hackl@seznam.cz

Re: Vrah se skrývá v poli - Babice 2008

Příspěvek od Arnold Hackl »

Herr Gott, doktore, tomu říkám aspoň nabídka na výlet. :mrgreen:
Vidím, že stačil jeden telefonát do té naší stověžaté a ledy se hnuly. :mrgreen:
Měl bych v této souvislosti jeden tip pro milovníky Postřižin, které se natáčely v dalešickém pivovaru, asi 25 km od Babic.
Po otci Němec, po matce Čech, teď státní příslušnost Velká Británie, zástupce firmy Benson & Benson z Manchesteru.
Uživatelský avatar
Hans
poručík
Příspěvky: 162
Registrován: čtv 29. kvě 2008 13:00:46
Bydliště: Frýdlant nad Ostravicí
Kontaktovat uživatele:

Re: Vrah se skrývá v poli - Babice 2008

Příspěvek od Hans »

No to je nápad!Když jsem se podíval,kolik bych to měl do Kadaně vyskočilo na mě 499,5km,tak se mi zatmělo před očima :shock: Toto zní podstatně líp :)
Vida,Trosky.....to byl pěknej vejšlap tenkrát!
Uživatelský avatar
Honza Zeman
předseda
Příspěvky: 2529
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:24:05
Bydliště: rodný domek na Zbraslavi

Re: Vrah se skrývá v poli - Babice 2008

Příspěvek od Honza Zeman »

Chtelo by nejak specifikovat ten zarijovy vikend, neco uz tam mam, tak bych rad, aby se mi to nekrylo. Nebo to nechavate na dohode komu ktery lip vyhovuje?
....dnes bude ten, slavnej blaznivej den....dnes bude ten, slavnej blaznivej den......
Uživatelský avatar
Salaba
major
Příspěvky: 818
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:27:18
Bydliště: Hájice u Prahy

Re: Vrah se skrývá v poli - Babice 2008

Příspěvek od Salaba »

Návrh na zářijový výlet na Moravu jsem tady napsal záměrně s dostatečným předstihem abychom se dohodli na termínu který vyhovuje pokud možno všem - (ostatně my co se řídíme i plánem pracovních víkendů víme své, viďte pane předsedo ;) ). Proto navrhuji 13.-14.9. nebo 20.-21.9. V srpnu už by to chtělo "Sádek" zarezervovat, dle předběžných zpráv od moravských vinařů vypadá letošní úroda nadějně :D
No tak co, loučit se nebudem, snad se ještě někdy uvidíme že jo?! A pak si teprv dáme to správný tóčo!!!
Uživatelský avatar
Honza Zeman
předseda
Příspěvky: 2529
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:24:05
Bydliště: rodný domek na Zbraslavi

Re: Vrah se skrývá v poli - Babice 2008

Příspěvek od Honza Zeman »

Presne tak pane kolego, proto jsem pro tu prvni moznost, tedy 13-14.9., druha moznost je ta moje dalsi akce a zbyvajici dva budou pracovni, asi.
....dnes bude ten, slavnej blaznivej den....dnes bude ten, slavnej blaznivej den......
Uživatelský avatar
Anglie
kapitán
Příspěvky: 474
Registrován: stř 28. kvě 2008 19:03:22
Bydliště: Cambridge
Kontaktovat uživatele:

Babice si nenechám

Příspěvek od Anglie »

ujít, takže si pro tento výlet druhý zářijový víkend rezervuji.
Evertonians are born, not manufactured.
We do not choose, we are chosen.
Those, who understand, need no explanation, those, who don´t ... don´t matter.
Uživatelský avatar
malej Míra
bývalý předseda č.2
Příspěvky: 2644
Registrován: stř 28. kvě 2008 19:01:31
Bydliště: Roztoky u jezu, Hochtorgasse 27.

Re: Vrah se skrývá v poli - Babice 2008

Příspěvek od malej Míra »

Salaba píše:..."Burčáková sezóna" či "Svatováclavské hody" to taky nezní špatně, co vy na to bejci?
...jen aby naše poslední slova také nezněla: "Na Moravě..." :mrgreen:
Naposledy upravil(a) malej Míra dne stř 23. črc 2008 22:58:15, celkem upraveno 1 x.
Mám ti ukázat jak plave?
Uživatelský avatar
huba.buba
pokladník fanklubu ve výslužbě
Příspěvky: 1068
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:20:37
Bydliště: Psojedy

Re: Vrah se skrývá v poli - Babice 2008

Příspěvek od huba.buba »

To bude tóčo - po výletu na Plzeňsku vyrazit na akci s krycím názvem ,Burčák, .... jsem rád, že jsem členem vaší myslivecké společnosti - to bude něco , NĚCO!!
,,ŠKOLY MÁM ČESKÝ, ALE HUBU VÍDEŇSKOU,,
Uživatelský avatar
nalim159
major
Příspěvky: 1318
Registrován: úte 10. čer 2008 13:07:55
Bydliště: Kysucké Nové Mesto

Re: Vrah se skrývá v poli - Babice 2008

Příspěvek od nalim159 »

Tak jak to vypadá s kací na Moravě?
Ale, čože...? Na návštěve?!
Uživatelský avatar
huba.buba
pokladník fanklubu ve výslužbě
Příspěvky: 1068
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:20:37
Bydliště: Psojedy

Re: Vrah se skrývá v poli - Babice 2008

Příspěvek od huba.buba »

nalim159 píše:Tak jak to vypadá s kací na Moravě?
Na běžném srazu 16.8. u majora Zemana to prokoumáme.
,,ŠKOLY MÁM ČESKÝ, ALE HUBU VÍDEŇSKOU,,
Uživatelský avatar
Salaba
major
Příspěvky: 818
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:27:18
Bydliště: Hájice u Prahy

Re: Vrah se skrývá v poli - Babice 2008

Příspěvek od Salaba »

Přátelé s ohledem na rezervaci ubytování prosím hlašte svoji předběžnou vážně míněnou účast - zatím tedy: Hombre, Arny Hackl, Salaba, Hubabuba, malej Míra, Anglie, Rajman, Hans,...Willi Kleibel?... ;)
No tak co, loučit se nebudem, snad se ještě někdy uvidíme že jo?! A pak si teprv dáme to správný tóčo!!!
Uživatelský avatar
Salaba
major
Příspěvky: 818
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:27:18
Bydliště: Hájice u Prahy

Re: Vrah se skrývá v poli - Babice 2008

Příspěvek od Salaba »

Přátelé dnes jsem rezervoval na Sádku 10 míst na ubytování se snídaní v termínu 13.-14.9. - lepší dříve nežli později a burčák nečeká ;) Příjemná paní v recepci mi nabízela i možnost kulturního programu (ne prasárny pánové ale kulturu! - živá hudba :D ) ale myslím, že si vystačíme sami..."Mooravá krááásná zééém osázená vinohradééém!" :D No může to být příjemná štrapáce ;)
No tak co, loučit se nebudem, snad se ještě někdy uvidíme že jo?! A pak si teprv dáme to správný tóčo!!!
Uživatelský avatar
Arnold Hackl
předseda moravské sekce
Příspěvky: 915
Registrován: stř 28. kvě 2008 19:11:16
Bydliště: Západní Berlín, TELEX : arnold.hackl@seznam.cz

Re: Vrah se skrývá v poli - Babice 2008

Příspěvek od Arnold Hackl »

Výborně doktore, výborně. :mrgreen:
Po otci Němec, po matce Čech, teď státní příslušnost Velká Británie, zástupce firmy Benson & Benson z Manchesteru.
Odpovědět