Beseda s herci

Srazy a setkání fandů seriálu
Odpovědět
Uživatelský avatar
Anglie
kapitán
Příspěvky: 474
Registrován: stř 28. kvě 2008 19:03:22
Bydliště: Cambridge
Kontaktovat uživatele:

Re: Beseda s herci

Příspěvek od Anglie »

nalim159 píše:Pane kolego, nechci sem zatahovat politiku ale... Ale vy jste ve straně, která nerespektuje autorské právo :) ?
Klukovník za ni dokonce loni v červnu kandidoval do PS. :)
Evertonians are born, not manufactured.
We do not choose, we are chosen.
Those, who understand, need no explanation, those, who don´t ... don´t matter.
Uživatelský avatar
huba.buba
pokladník fanklubu ve výslužbě
Příspěvky: 1068
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:20:37
Bydliště: Psojedy

Re: Beseda s herci

Příspěvek od huba.buba »

takže srazy máme zřejmě pro tuto část roku vyčerpány.
,,ŠKOLY MÁM ČESKÝ, ALE HUBU VÍDEŇSKOU,,
Uživatelský avatar
plk.Žitný
Ideolog
Příspěvky: 1723
Registrován: sob 16. srp 2008 22:37:36
Bydliště: nehledejte mě... Nemám jméno ani adresu.

Re: Beseda s herci

Příspěvek od plk.Žitný »

Já bych navrhoval, ještě jednou prozvonit Hanku Bízovou a k ní pozvat p. Jelínka, všední den. /Neb p. Jelínek je o weekendech na závodech.
p. Brabec mi dnes volal /neb scháněl zavináč na klávesnici a ne a ne ho najít :D / ted odjíždí na 5 dní na chaloupku tak uvidíme potom jak bude v Praze...
Chtějí stranu zbavit všech mocenských opor a narušovat naše spojenectví se Sovětským svazem..
tajemník Šanda
kapitán
Příspěvky: 337
Registrován: stř 25. srp 2010 14:43:07
Bydliště: Ministerstvo kultury ČSSR Praha / Olomouc

Re: Beseda s herci

Příspěvek od tajemník Šanda »

V souvislosti s jistým pořadem v TV (mám pocit, že se jedná o nový kulturněhistorický pořad, za nímž stojí pátá kolona v čele s prof. Braunem) mě napadlo, nebylo-li by od věci pozvat na besedu i dr. Wolfa/krásnopolského pana faráře. Mám dojem, že jsem s ním zahlédl v nějakém zavrženíhodném plátku rozhovor, ve kterém se uvádí, že pan Munzar trpí depresemi. Třeba by ho zájem ze strany "načavstva" 30 PMZ potěšil...
Takhle přece ne, soudruzi! To není řešení.
Zákon Banderova štábu zní: "Nevěřit nikomu, ani sobě!"
Uživatelský avatar
Honza Zeman
předseda
Příspěvky: 2529
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:24:05
Bydliště: rodný domek na Zbraslavi

Re: Beseda s herci

Příspěvek od Honza Zeman »

Jelikoz Stardust porad mlci, kontaktoval jsem alespon Lidusku alias tedy pani Andrlovou :) . Celkem nema problem prijit na setkani, jen tam nechce byt sama, proto bych poprosil kolegu plukovnika, aby kontakoval pana Brabce jakmile se vrati z chalupy, jestli by se nechtel pridat, pripadne i pan Jelinek. Snad bychom to behem cervence mohli usporadat....
....dnes bude ten, slavnej blaznivej den....dnes bude ten, slavnej blaznivej den......
Uživatelský avatar
plk.Žitný
Ideolog
Příspěvky: 1723
Registrován: sob 16. srp 2008 22:37:36
Bydliště: nehledejte mě... Nemám jméno ani adresu.

Re: Beseda s herci

Příspěvek od plk.Žitný »

Plukovník to milerád učiní. Možná by stálo zato kontaktovat ještě p. Obermayerovou, abychom měli Zemanovic rodinku pěkně pohromadě... :D
Ještě jsme s kolegou Heercem klábosili o tom, že by bylo třeba pozvat i Ivana- ten také patří do rodiny.... :D
Dám vědět co nejdříve.
Pokud by nevyšel p. Brabec, zkusím tedy ,,Lotara,, se kterým v jistém seriálu čekala dítě.. :lol:
Chtějí stranu zbavit všech mocenských opor a narušovat naše spojenectví se Sovětským svazem..
Uživatelský avatar
plk.Žitný
Ideolog
Příspěvky: 1723
Registrován: sob 16. srp 2008 22:37:36
Bydliště: nehledejte mě... Nemám jméno ani adresu.

Re: Beseda s herci

Příspěvek od plk.Žitný »

Takže to vypadá, že se do konce měsíce asi nesejdeme. P. Brabec tu bude jen zítra a pozítří a p, Jelínek zatím každý den do konce července hraje.
Tak buď pozvat k p. Andrlové někoho jiného nebo to všechno nechat na srpen...
Chtějí stranu zbavit všech mocenských opor a narušovat naše spojenectví se Sovětským svazem..
Uživatelský avatar
Hanele
pokladník fanklubu
Příspěvky: 1142
Registrován: sob 19. úno 2011 17:01:33
Bydliště: Třeboň

Re: Beseda s herci

Příspěvek od Hanele »

plk.Žitný píše:Tak buď pozvat k p. Andrlové někoho jiného nebo to všechno nechat na srpen...
Možná jsem s touhle informací úplně mimo mísu, ale zjistila jsem, že Ivana Andrlová chodila na konzervatoř do stejného ročníku s Jiřím Sequensem ml. ...
"Be who you are and say what you feel because those who mind don't matter and those who matter don't mind."
Uživatelský avatar
Fredy
kapitán
Příspěvky: 366
Registrován: stř 06. črc 2011 19:39:33
Bydliště: Kiliánka (před požárem)

Re: Beseda s herci

Příspěvek od Fredy »

Klidně nechat besedu s herci na srpen.A stejně to bude možná těžké sehnat je všechny v jeden termín,když jsou prázdniny.Myslím tím třeba trio Honza+Blanka+Andrlová nebo Hradec+Bízová.Uvidíme.....Ahoj.
"Každou chvíli se na mýtině objeví světlo,vyjdete ven a půjdete rovnou za světlem,až uvidíte strejčka....."
Uživatelský avatar
malej Míra
bývalý předseda č.2
Příspěvky: 2644
Registrován: stř 28. kvě 2008 19:01:31
Bydliště: Roztoky u jezu, Hochtorgasse 27.

Re: Beseda s herci

Příspěvek od malej Míra »

Podle mého nemá smysl shánět k paní Andrlové napoprvé více než jednoho dalšího hosta a to spíše a hlavně aby se mezi námi "nebála" a snáze jsme si ji "ochočili" :D . Nejvíce jsme se stejně dozvěděli od pana Pohana napoprvé, když byl mezi námi sám a měl hodně prostoru. Z tohoto důvodu navrhuji buď pana Jelínka (Lothar a její učitel na konzervatoři) nebo Brabce (seriálový táta). Navrhuji 30.7., 6.8., 12.8., 13.8., 2.9., 3.9., jindy nemůžu... ;) :D
Mám ti ukázat jak plave?
Uživatelský avatar
plk.Žitný
Ideolog
Příspěvky: 1723
Registrován: sob 16. srp 2008 22:37:36
Bydliště: nehledejte mě... Nemám jméno ani adresu.

Re: Beseda s herci

Příspěvek od plk.Žitný »

Viděl bych to jim nabídnout první nebo druhý pátek v srpnu. Co vy na to.. Zeptal bych se obou zda by měli na ten čas. Když ano, můžeme pozvat ještě p.Brabce. /když bude v Praze/. Co vy na to?
Chtějí stranu zbavit všech mocenských opor a narušovat naše spojenectví se Sovětským svazem..
Uživatelský avatar
malej Míra
bývalý předseda č.2
Příspěvky: 2644
Registrován: stř 28. kvě 2008 19:01:31
Bydliště: Roztoky u jezu, Hochtorgasse 27.

Re: Beseda s herci

Příspěvek od malej Míra »

První pátek nemůžu, až ten druhý 12.8., jinak souhlasím. ;) :D
Mám ti ukázat jak plave?
Uživatelský avatar
Hanele
pokladník fanklubu
Příspěvky: 1142
Registrován: sob 19. úno 2011 17:01:33
Bydliště: Třeboň

Re: Beseda s herci

Příspěvek od Hanele »

Mně by se 12.8. také docela hodilo :)
"Be who you are and say what you feel because those who mind don't matter and those who matter don't mind."
Uživatelský avatar
plk.Žitný
Ideolog
Příspěvky: 1723
Registrován: sob 16. srp 2008 22:37:36
Bydliště: nehledejte mě... Nemám jméno ani adresu.

Re: Beseda s herci

Příspěvek od plk.Žitný »

Ještě aby se to hodilo hostům.. Co předseda,p.Černý a další představenstvo..
Chtějí stranu zbavit všech mocenských opor a narušovat naše spojenectví se Sovětským svazem..
Uživatelský avatar
Honza Zeman
předseda
Příspěvky: 2529
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:24:05
Bydliště: rodný domek na Zbraslavi

Re: Beseda s herci

Příspěvek od Honza Zeman »

Za sebe zatim nedokazu presne rict, ale pocatkem pristiho tydne dam vedet. Kazdopadne driv nez v srpnu setkani s herci nebude.
....dnes bude ten, slavnej blaznivej den....dnes bude ten, slavnej blaznivej den......
Odpovědět