Beseda s herci

Srazy a setkání fandů seriálu
Odpovědět
Uživatelský avatar
Lída
kapitán
Příspěvky: 443
Registrován: úte 08. úno 2011 7:47:06

Re: Beseda s herci

Příspěvek od Lída »

Skvělá práce pane předsedo ;) ;) ;) už se moc těším a budeme se modlit, aby to vyšlo :roll:
Děcka pustnou, učitelé se snaží...
Uživatelský avatar
malej Míra
bývalý předseda č.2
Příspěvky: 2644
Registrován: stř 28. kvě 2008 19:01:31
Bydliště: Roztoky u jezu, Hochtorgasse 27.

Re: Beseda s herci

Příspěvek od malej Míra »

Hombre píše:...pani Andrlovou, te se to bohuzel nehodi, ale pani Razlova by prisla...
Pokud to takto proběhne, bude to skvělé. Alespoň si "Lidušku" pošetříme na jindy... ;) :D
Mám ti ukázat jak plave?
Uživatelský avatar
plk.Žitný
Ideolog
Příspěvky: 1723
Registrován: sob 16. srp 2008 22:37:36
Bydliště: nehledejte mě... Nemám jméno ani adresu.

Re: Beseda s herci

Příspěvek od plk.Žitný »

malej Míra píše:
Hombre píše:...pani Andrlovou, te se to bohuzel nehodi, ale pani Razlova by prisla...
Pokud to takto proběhne, bude to skvělé. Alespoň si "Lidušku" pošetříme na jindy... ;) :D
Lidušku bych dal do hromady s p.Brabcem..
Chtějí stranu zbavit všech mocenských opor a narušovat naše spojenectví se Sovětským svazem..
Uživatelský avatar
plk.Žitný
Ideolog
Příspěvky: 1723
Registrován: sob 16. srp 2008 22:37:36
Bydliště: nehledejte mě... Nemám jméno ani adresu.

Re: Beseda s herci -Heinrich

Příspěvek od plk.Žitný »

Nepozveme Heinrycha? Vzal bych si to na starost..
viz: http://www.super.cz/3904-maznak-ze-zaha ... bydli.html

Myslím, když mu pustíme naše dílko TA-TA -ta Tabák, že bude náš... :D
Chtějí stranu zbavit všech mocenských opor a narušovat naše spojenectví se Sovětským svazem..
Uživatelský avatar
Hanele
pokladník fanklubu
Příspěvky: 1142
Registrován: sob 19. úno 2011 17:01:33
Bydliště: Třeboň

Re: Beseda s herci

Příspěvek od Hanele »

To spíš Hurycha ;)
http://www.super.cz/3882-musite-videt-j ... ectvi.html
Heinrich už má dle toho článku problémy se sluchem a pamětí, kdežto Hurych je prý stále vitální a dokonce ještě točí...
"Be who you are and say what you feel because those who mind don't matter and those who matter don't mind."
Uživatelský avatar
plk.Žitný
Ideolog
Příspěvky: 1723
Registrován: sob 16. srp 2008 22:37:36
Bydliště: nehledejte mě... Nemám jméno ani adresu.

Re: Beseda s herci

Příspěvek od plk.Žitný »

Hanele píše:To spíš Hurycha ;)
http://www.super.cz/3882-musite-videt-j ... ectvi.html
Heinrich už má dle toho článku problémy se sluchem a pamětí, kdežto Hurych je prý stále vitální a dokonce ještě točí...
Já myslím paní kolegyně, že až mu promítneme náš šot,že se mu pamě't vrátí..
Chtějí stranu zbavit všech mocenských opor a narušovat naše spojenectví se Sovětským svazem..
Uživatelský avatar
plk.Žitný
Ideolog
Příspěvky: 1723
Registrován: sob 16. srp 2008 22:37:36
Bydliště: nehledejte mě... Nemám jméno ani adresu.

Re: Beseda s herci -postřehy

Příspěvek od plk.Žitný »

Tak že přátelé.. Doufám, že ti, kteří byli 12 t,m. na srazu s p.Jelínkem mi dají za pravdu ,že bychom se měli v budoucnu vyvarovat následujících chyb, které jsem postřehl v nových prostorách..

1 Oddělit fyzicky p. Kolegu Krakena od našich hostů /alespoň jedním členem/ ... Tentokrát sice neproběhla žádná hudební ukázka, ale byly chyba že se náš p.kolega dostal bezprostředně k mistrovi../ Mistr sám to později charakterizoval zhruba slovy: ,,Ten Váš silnější kolega je takový upovídaný až mne bolí uši a ústa... :lol: :lol: ,,

2.Ovládání projektoru se musí dělat z PC,umístěného u výčepu.. Nevím jak má kdo bystrý zrak :lol: , ale já jsem z té vzdálenosti již nepřečetl názvy souborů, které jsem chtěl přehrát. Proto my to musel někdo z plátna číst a ukazovat prstem,abych se na to kurzorem trefil,což nebylo moc interaktivní...

3.Při další akci důsledně trvat na tom, aby nebyl do prostor již nikdo ,kdo není pozván nebo nebyl členem fan-clubu v puštěn..
Nevadilo mi , že se na mne skupinka neznámých lidí, co seděla na baru u výčepu koukala při pouštění některých záběrů jak na nějakého exota,ale trochu mi přišlo
nefér ,když si stejná skupinka na mistra při jeho odchodu u výčepu počkala a žádala ho o autogramy ,focení a rozhovor.. :!: :!: Jak známo mistr nikoho neodmítne a při výstupu z prostor musel nad rámec vypít u výčepu ještě 4 dávky nějakého likéru...

4. Zamezit , aby u baru hrál hlasitě hudba.. V prostorách není pak slyšet vlastního slova a svádí to k tomu,aby se bavili mezi sebou jen lidi ,kteří mají k sobě nejblíže, což navozuje dojem , že hosta poslouchají jen 3 lidé a ostatní se baví mezi sebou.

5. Zvážit zda při pozvání nějakého nového hosta nevyužít opět prostor Domava Sue-Ryder,kde je jistota,že budeme sami a nikdo nás nebude rušit .../byť by to bylo dražší..
Chtějí stranu zbavit všech mocenských opor a narušovat naše spojenectví se Sovětským svazem..
Uživatelský avatar
6529
strážmistr
Příspěvky: 68
Registrován: stř 28. kvě 2008 19:04:11
Bydliště: Praha

Re: Beseda s herci

Příspěvek od 6529 »

Ad.plk Žitný: Pod Vaše shrnutí pátečního večera se mohu jenom podepsat, kolego, nevystihl bych to líp...
Uživatelský avatar
Honza Zeman
předseda
Příspěvky: 2528
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:24:05
Bydliště: rodný domek na Zbraslavi

Re: Beseda s herci

Příspěvek od Honza Zeman »

Neco uz se ke mne dostalo, ze ten vecer nebyl uplne v poradku. Kolegu K. je nutno pacifikovat primo na miste, to je nase tradicni chyba. Pokud se to neudela hned, pak to takhle dopada.... S ovladanim projektoru toho asi moc nezmuzeme, nezkousel to nekdo dalsi, jestli by lepe nevidel? Nepripada mi to zase takova dalka. Hlasita hudba u baru a pritomnost dalsi lidi souvisi s tim, ze na takove akce je treba, aby prostor byl cely nas. To je myslim mozne jen v sobotu? Ale zkouseli jste pozadat personal, aby to ztlumil ci vypnul? Dohoda s nimi nebyla nikdy problem. Celkove je ale prostor nove restaurace ponekud nestastne resen, jelikoz je to jedna cela mistnost.
Ano, pokud nebude mozne zajistit celou rezervaci prostoru, vyuzijeme prostor jako pro setkani s panem Pohanem.
Ja se omlouvam, ze jsem nedorazil, dohledl bych na pripadne problemy, ale jsem taky pracujici clovek.
....dnes bude ten, slavnej blaznivej den....dnes bude ten, slavnej blaznivej den......
Uživatelský avatar
plk.Žitný
Ideolog
Příspěvky: 1723
Registrován: sob 16. srp 2008 22:37:36
Bydliště: nehledejte mě... Nemám jméno ani adresu.

Re: Beseda s herci

Příspěvek od plk.Žitný »

Hombre píše: Kolegu K. je nutno pacifikovat primo na miste, to je nase tradicni chyba. .
Kolega K. byl již od začátku izolován , jen si v nestřežené chvíli přisedl..... :lol: a bylo po všem.. Navíc tam s mistrem řešil něco s telefony, doufám jen že na něm nevyžebral jeho číslo, což by byla pro mistra a následně pro nás pohroma :lol: :lol:
Projektor se ovládá přímo od baru a pc nemá ani dvd. Všechny soubory je tady nutno předem nakopírovat na flash
...
Chtějí stranu zbavit všech mocenských opor a narušovat naše spojenectví se Sovětským svazem..
Uživatelský avatar
Michálek
strážmistr
Příspěvky: 57
Registrován: pon 11. črc 2011 15:17:55
Bydliště: Praha

Re: Beseda s herci

Příspěvek od Michálek »

Dobrý den, vážení kolegové, dovolíme si také několik drobných postřehů:
Především jsme velice rádi, že jsme se mohli akce zúčastnit a posedět s živou legendou našeho filmu, je to skutečně zážitek, který neprožíváme každým rokem. O p.Jelínkovi se dá opravdu mluvit pouze v superlativech. Otázku hodnocení chování některých členů nám nepřísluší posuzovat, neb jsme ještě ochmýření nováčci. Faktem ale je, že vzhledem k argumentům, které uvedl plk. Žitný, se potom společnost může rozpadnout do několika oddělených diskuzních kroužků, což je určitě škoda. Ohledně zamluvení hospody - to asi bude opravdu záležet na personálu, jak nám bude chtít vyjít vstříc, což asi víte vy daleko lépe.
Já, varhaník, bych samozřejmě žádal, aby po dobu srazu byly sňaty motocykly, nebo jsem se mlátil do hlavy sám jediný? :lol: :lol:
Jinak bylo velice příjemné poznat lidi, z nichž většinu jsme znali jen díky ikonám, a pochopitelně se těšíme na další sraz, na který budeme pozváni.
Michálkovi
Spálili jsme s panem farářem to ďáblovo poselství!
Uživatelský avatar
L.B.
poručík
Příspěvky: 240
Registrován: úte 10. čer 2008 21:07:51
Bydliště: Blovice
Kontaktovat uživatele:

Re: Beseda s herci -postřehy

Příspěvek od L.B. »

plk.Žitný píše:.... Oddělit fyzicky p. Kolegu Krakena od našich hostů /alespoň jedním členem/ ...
Přátelé, zklamal jsem, teď již to vím :D .Kolegu K jsem přes dvě hodiny odděloval vlastním tělem od Mistra (a to jsem prosím obětoval vlastní levé koleno, které mi kolega K ustavičně hladil !?!? :shock: ) a řekl bych, že jsem ho hlídal líp, než holohlavý mjr. Hradce, bohužel jsem situaci podcenil, na chvíli odešel a 180 kg vážícího kolegu už poté nebyla síla odstavit. Tady je pak každá rada drahá. Snad pro příště datum a čas konání akce nezveřejňovat na fóru, ale použít maily a sms - to je politicky jediná správná cesta :D , i když poněkud drsná a radikální, leč účinná.

Ještě bych chtěl poprosit každého, kdo na akci fotil, zda by mi nějaké fotky neposlal na ladislav.becvar@seznam.cz . Předem děkuji za kladné vyřízení mé žádosti.
Spolupráce s bezpečností - povinností správce domu !!!
Uživatelský avatar
plk.Žitný
Ideolog
Příspěvky: 1723
Registrován: sob 16. srp 2008 22:37:36
Bydliště: nehledejte mě... Nemám jméno ani adresu.

Re: Beseda s herci

Příspěvek od plk.Žitný »

Oceňuji zdrcující sebekritiku kolegy L.B. nicméně ani Šikmooký ani Holohlavý nikdo z nich mjr.Hradce nuehlídal.. :D :D
Možná by bylo záhodno postavit u vchodu ochranku nebo to prostě na určitou dobu zamknout. :D Já vím, že restaurace musí plnit plán tržeb ale možná by bylo na nás abychom pozvali své přátele nebo příbuzné kteří by přišli posedět,poslechnout si naše hosty a nehlučeli by tolik.. Tím by se restaurace optimálně zaplnila a tržby by byli větší...

Co se týká našeho milého kolegy K. , tak je k mání od známého z cirkusu za nízký velká klec, neb jim pošel Usurijský tygr tak to navrhnout vedení restaurace..

Jinak co se týká komunikace není důvod nic tajit.. Prostě tam ty lidi nepustit. vyhradit si to na soukromou akci. Nebo na průkaz-- :D
Chtějí stranu zbavit všech mocenských opor a narušovat naše spojenectví se Sovětským svazem..
Uživatelský avatar
malej Míra
bývalý předseda č.2
Příspěvky: 2644
Registrován: stř 28. kvě 2008 19:01:31
Bydliště: Roztoky u jezu, Hochtorgasse 27.

Re: Beseda s herci

Příspěvek od malej Míra »

Podepisuji vše výše uvedené. Napříště je potřeba předejít účasti kolegy K. (a jeho kamarádů) na akcích s hosty. Neumí se k nim chovat a nechápe, že to nejsou jeho kámoši. Navíc si tentokrát přivedl podobně "kvalitní" posilu, což mu také neodpustím. Ke konci se pan Jelínek ocitl v jejich obklíčení a chudák pouze smutně koukal do ubrusu na stole. Kvůli hluku hudby a ostatních hostů se už moc dělat nedalo. Když jsem se pokoušel kolegu K. umravnit, tak málem došlo na inzultaci. Navrhuju čas a místo schůzky příště domlouvat přes telefon, při první besídce s panem Pohanem se to mimořádně osvědčilo. Ze stejného důvodu podporuji návrh využít pro první schůzku Liduška-Honza nebo Stardust-Jirka znovu pohostinství zařízení Sue Ryder. Všem rozumným děkuji za účast, ale tentokrát s ohledem na uvedené přestupky - bohužel palec dolů... :(
Mám ti ukázat jak plave?
Uživatelský avatar
Hanele
pokladník fanklubu
Příspěvky: 1142
Registrován: sob 19. úno 2011 17:01:33
Bydliště: Třeboň

Re: Beseda s herci

Příspěvek od Hanele »

Ano, i já jsem byla kolegou K. málem inzultována, když jsem si dovolila ho usměrnit... Jeho přítomnost je tedy nežádoucí jak pro hosty, tak pro nás, kteří se snažíme normálně a slušně komunikovat. I když jsem na jeho chování byla předem upozorněna, stejně byla realita poněkud šokující... Podtrženo sečteno, podporuji výše uvedené regulace jeho přístupu na akce.
"Be who you are and say what you feel because those who mind don't matter and those who matter don't mind."
Odpovědět