Beseda s herci

Srazy a setkání fandů seriálu
Odpovědět
Uživatelský avatar
malej Míra
bývalý předseda č.2
Příspěvky: 2644
Registrován: stř 28. kvě 2008 19:01:31
Bydliště: Roztoky u jezu, Hochtorgasse 27.

Re: Beseda s herci

Příspěvek od malej Míra »

Besedu s panem Matyášem bychom mohli probrat na oslavě pana Jelínka. Musíme také vyřešit termíny výletů (ohlas na tu Rujanu tedy zatím nic moc... :roll: ) a podle toho pak dáme tuhle besídku... ;) :D
Mám ti ukázat jak plave?
jasny.sokol
kapitán
Příspěvky: 429
Registrován: ned 12. dub 2009 21:41:46
Bydliště: Příbor

Re: Beseda s herci

Příspěvek od jasny.sokol »

Tak když už jsme u těch plánů tak pojdme navrhnout i besedu s panem Matyášem. Organizace by se mohli zhostit Malej Míra s plukovníkem ( Jsou to spolehliví soudruzi :-D). No a jak Míra zamýšlel dalo by se to spojit s návštěvou u Tomsů. Tak taky bychom mohli predběžne navrhnout termin na tu besedu...
Uživatelský avatar
Lída
kapitán
Příspěvky: 443
Registrován: úte 08. úno 2011 7:47:06

Re: Beseda s herci

Příspěvek od Lída »

Reakce Lídy na pokladníkovu poněkud naléhavou zprávu z 9.3. 2015 ve V.I.P. sekci, kterou Lída může jen číst, ale nemůže tam vkládat příspěvky (zde bych to nerozebírala - opravdu mi to nejde :( ):
Milý pokladníku, tvá funkce je jedna z nejúzkoprofilovějších ;), za organizaci jsme tobě i soudruhovi plukovníkovi velmi děkovali, protože jste s tím měli nejvíc práce. Proto bych si tě nedovolila kritizovat (ipřes ty tvé závěry, jak píšeš ;) ). Kdo z nás je bez chyb a uspořádá příště akci bez chyb a podle přání všech, ať se hlásí...Tak ;) a jdu si zaplavat do Axy, abych se uklidnila ;) ;) ;)
Děcka pustnou, učitelé se snaží...
jasny.sokol
kapitán
Příspěvky: 429
Registrován: ned 12. dub 2009 21:41:46
Bydliště: Příbor

Re: Beseda s herci

Příspěvek od jasny.sokol »

Přátelé, tak jak uděláme přes léto nějákou tu návštěvu nebo posezení s někým? Byly tu návrhy navštívit pana Matyáše atd. ale nějak se nikdo k tomu nevyjadřoval.... A stejně tak se nikdo nevyjádřil k besedám se záznamem na kameru s Mjr. Hradcem a Zemanem co navrhoval předseda....
Uživatelský avatar
Honza Zeman
předseda
Příspěvky: 2527
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:24:05
Bydliště: rodný domek na Zbraslavi

Re: Beseda s herci

Příspěvek od Honza Zeman »

No, jak už jsme naznačili u tématu Kadaň, přes prázdniny žádné setkání neplánujeme, jelikož budou dovolené atd. Na konci srpna bychom mohli podniknout nějakou zahrádku a ladit podzimní akce a termíny. Ale samozřejmě, pokud se tu někdo domluví třeba na návštěvě pana Matyáše, tak to bude fajn a realizaci se meze nekladou ;) .
....dnes bude ten, slavnej blaznivej den....dnes bude ten, slavnej blaznivej den......
Uživatelský avatar
Hanele
pokladník fanklubu
Příspěvky: 1142
Registrován: sob 19. úno 2011 17:01:33
Bydliště: Třeboň

Re: Beseda s herci

Příspěvek od Hanele »

To je hozená rukavice! ;)
Mohli bychom se tedy s plzeňskou sekcí domluvit na letní návštěvě u pana Matyáše? Kontakt na něj myslím máte... :)
"Be who you are and say what you feel because those who mind don't matter and those who matter don't mind."
Uživatelský avatar
Lída
kapitán
Příspěvky: 443
Registrován: úte 08. úno 2011 7:47:06

Re: Beseda s herci

Příspěvek od Lída »

Už to tu čtu...a kontakt na něj má Spellmann 8-), takže myslím, že domluva s panem Matyášem je vždy bez problémů ;) ...horší je to s námi ;) ...Myslím tedy, že budeme-li vycházet z plánu jedna akce měsíčně, přicházela by v úvahu v červenci Kadaň (už se to rozrůstá ;) a v srpnu tedy Baba-Matyáš...nebo koncem července?? :lol: 8-)
Děcka pustnou, učitelé se snaží...
Uživatelský avatar
Hanele
pokladník fanklubu
Příspěvky: 1142
Registrován: sob 19. úno 2011 17:01:33
Bydliště: Třeboň

Re: Beseda s herci

Příspěvek od Hanele »

Lída píše:...a v srpnu tedy Baba-Matyáš...nebo koncem července?? :lol: 8-)
Chvíli jsem přemýšlela, jakou babu/jakého Babu máš na mysli... :mrgreen: :lol:
Jinak termín nechám na vás - hoďte něco do placu a já dám vědět, jestli ano - nebo jo 8-)
"Be who you are and say what you feel because those who mind don't matter and those who matter don't mind."
Uživatelský avatar
Lída
kapitán
Příspěvky: 443
Registrován: úte 08. úno 2011 7:47:06

Re: Beseda s herci

Příspěvek od Lída »

Třeba víkend 25./26.7.?
Děcka pustnou, učitelé se snaží...
Uživatelský avatar
Hanele
pokladník fanklubu
Příspěvky: 1142
Registrován: sob 19. úno 2011 17:01:33
Bydliště: Třeboň

Re: Beseda s herci

Příspěvek od Hanele »

To by šlo :)
"Be who you are and say what you feel because those who mind don't matter and those who matter don't mind."
Uživatelský avatar
Lída
kapitán
Příspěvky: 443
Registrován: úte 08. úno 2011 7:47:06

Re: Beseda s herci

Příspěvek od Lída »

Tak fajn ;) ...počkáme ještě, jak se vyjeví ostatní... ;)
Děcka pustnou, učitelé se snaží...
Uživatelský avatar
huba.buba
pokladník fanklubu ve výslužbě
Příspěvky: 1068
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:20:37
Bydliště: Psojedy

Re: Beseda s herci

Příspěvek od huba.buba »

25-26.7.2015 mám velkou SNB akci u majitele T603 a V21 u Slaného - místo , kde byla Květa Fialová - plukovník ví... tam jsem Vás chtěl mimo FMZ pozvat - to se bude trošku tlouct...
,,ŠKOLY MÁM ČESKÝ, ALE HUBU VÍDEŇSKOU,,
Uživatelský avatar
Lída
kapitán
Příspěvky: 443
Registrován: úte 08. úno 2011 7:47:06

Re: Beseda s herci

Příspěvek od Lída »

Určitě nebude problém stanovit pro akci Matyáš-Baba jiné datum, jen bych to tedy nechala na ten konec srpna, protože v první polovině také plánujem dovolenou my...a mohli by se tedy připojit i ostatní... ;). Jinak až bude datum stanoveno, panu Matyášovi zavolám a domluvím to ;)
PS: A ta Kadaň toho 11.7.bude?? (Doufám, že jo ;) )
Děcka pustnou, učitelé se snaží...
Uživatelský avatar
plk.Žitný
Ideolog
Příspěvky: 1723
Registrován: sob 16. srp 2008 22:37:36
Bydliště: nehledejte mě... Nemám jméno ani adresu.

Re: Beseda s herci

Příspěvek od plk.Žitný »

Nevím jestli tohle bude uplně ,,beseda s herci,, ale jsem předběžně domluvený s Chozé Borůvkou,že ho vezmu do depotu jaderných hlavic a to v sobotu 1.8. ve 13 hodin budeme v Míšově. Kousek od Rožmitálu pod Třemšínem. /Tedy ideální výlet pro Plzeňáky.. Kdo si chce prohlédnout depot, a poslechnout si vyprávění od zasvěcených./ Po tomto vyprávění se Vám bude zdát rok 68 jako podružná záležitost..vstupné je 100 kč. tak ať se mi přihlásí...
Chtějí stranu zbavit všech mocenských opor a narušovat naše spojenectví se Sovětským svazem..
Uživatelský avatar
Lída
kapitán
Příspěvky: 443
Registrován: úte 08. úno 2011 7:47:06

Re: Beseda s herci

Příspěvek od Lída »

Tak to je skvělá zpráva!!! Děkujeme za info a hlásíme se.
PS: Starší syn už neštovice měl, tak nehrozí druhé kolo ;)
Děcka pustnou, učitelé se snaží...
Odpovědět