Beseda s herci

Srazy a setkání fandů seriálu
Odpovědět
Uživatelský avatar
plk.Žitný
Ideolog
Příspěvky: 1723
Registrován: sob 16. srp 2008 22:37:36
Bydliště: nehledejte mě... Nemám jméno ani adresu.

Re: Beseda s herci

Příspěvek od plk.Žitný »

Hlavně se musím zeptat Chozého,zda je už měl,aby jste mistra nenakazili...D
Chtějí stranu zbavit všech mocenských opor a narušovat naše spojenectví se Sovětským svazem..
Uživatelský avatar
Lída
kapitán
Příspěvky: 443
Registrován: úte 08. úno 2011 7:47:06

Re: Beseda s herci

Příspěvek od Lída »

...určitě měl...to jsou takové malé včeličky... :lol: :lol:
Děcka pustnou, učitelé se snaží...
Uživatelský avatar
plk.Žitný
Ideolog
Příspěvky: 1723
Registrován: sob 16. srp 2008 22:37:36
Bydliště: nehledejte mě... Nemám jméno ani adresu.

Re: Beseda s herci

Příspěvek od plk.Žitný »

Dnes jsem měl jednání s Jorgenem Serensenem ohledně toho,že bych potřeboval převést nějaké uprchlíky do Německa...Musím říct,že Jorgen se projevil jako naprostý vydřiduch,když chtěl 3000 euro za osobu.../že už to dávno nedělá za,, doppel taxe,,Prý je vytížen a na rozloučenou zacvakal plombovacími kleštěmi...
Přílohy
j+adamec.jpg
j+adamec.jpg (32.58 KiB) Zobrazeno 3184 x
Chtějí stranu zbavit všech mocenských opor a narušovat naše spojenectví se Sovětským svazem..
jasny.sokol
kapitán
Příspěvky: 429
Registrován: ned 12. dub 2009 21:41:46
Bydliště: Příbor

Re: Beseda s herci

Příspěvek od jasny.sokol »

Přátelé, nějak nám zájem odpadl o besedu s promítáním.... Když byl v březnu pan Matyáš, tak se plánoval že každý měsíc bude někdo, pak přišel pan Hlušička a v plánu na červen byl někdo, který se nakonec neuskutečnilo, pak byly dovolené a ted je podzim, tak bychom mohli opět naplánovat nějakou besedu.... Předseda v minulosti navrhoval natočit na kameru pány Jelínka a Brabce, někteří mají i záznam z prvního setkání s Ivanou Andrlovou z roku 2012... Tak co takhle opět někoho pozvat?
Uživatelský avatar
Honza Zeman
předseda
Příspěvky: 2527
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:24:05
Bydliště: rodný domek na Zbraslavi

Re: Beseda s herci

Příspěvek od Honza Zeman »

No pro letošek to už moc nevidím, čeká nás výročka a pak asi vánoční sraz. Můžeme si to dát jako předsevzetí do dalšího roku, že podobných setkání s herci uděláme víc.
....dnes bude ten, slavnej blaznivej den....dnes bude ten, slavnej blaznivej den......
Odpovědět