Beseda s herci

Srazy a setkání fandů seriálu
Odpovědět
Uživatelský avatar
Honza Zeman
předseda
Příspěvky: 2528
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:24:05
Bydliště: rodný domek na Zbraslavi

Re: Beseda s herci

Příspěvek od Honza Zeman »

Na druhou stranu je fakt, ze pokud bychom sehnali pana Jakla, tak by mohl mit kontakt na pana Tomsu, a to by uz stalo za to. Pak bychom udelali kaskaderske vzpominani na serial....
....dnes bude ten, slavnej blaznivej den....dnes bude ten, slavnej blaznivej den......
Uživatelský avatar
Honza Zeman
předseda
Příspěvky: 2528
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:24:05
Bydliště: rodný domek na Zbraslavi

Re: Beseda s herci

Příspěvek od Honza Zeman »

Pri dnesni gratulaci panu Brabcovi jsem nadhodil i moznost dalsiho setkani, pan Brabec je pro, ale nejdriv pry v cervnu, protoze nyni ma tolik prace, ze je vytizen. Toci film, hraje v divadle, dabuje... Zkusim tedy koncem kvetna. Na druhou stranu je dobre, ze ma co delat....
....dnes bude ten, slavnej blaznivej den....dnes bude ten, slavnej blaznivej den......
Uživatelský avatar
Žitný
poručík
Příspěvky: 102
Registrován: stř 29. dub 2009 14:42:21
Bydliště: Štěchovice

Re: Beseda s herci

Příspěvek od Žitný »

Hombre píše:Pri dnesni gratulaci panu Brabcovi jsem nadhodil i moznost dalsiho setkani, pan Brabec je pro, ale nejdriv pry v cervnu, protoze nyni ma tolik prace, ze je vytizen. Toci film, hraje v divadle, dabuje... Zkusim tedy koncem kvetna. Na druhou stranu je dobre, ze ma co delat....
Dobrá práce soudruhu předsedo.GRTKA Vám!Mimochodem vyzvedl jste si ty mé vzkazy ,popř. už jste byl v té Bítovské?
"Hleďte si svýho vy svazáku a hlídejte si toho ohaře ,ať vám s ním neuletí kos"
Uživatelský avatar
Honza Zeman
předseda
Příspěvky: 2528
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:24:05
Bydliště: rodný domek na Zbraslavi

Re: Beseda s herci

Příspěvek od Honza Zeman »

Zpravu jsem si precetl, ale na to abych zasel na udanou adresu ted opravdu nemam cas...., chtelo by to telefonicky kontakt.
....dnes bude ten, slavnej blaznivej den....dnes bude ten, slavnej blaznivej den......
Uživatelský avatar
Jiřina Drahotová
strážmistr
Příspěvky: 49
Registrován: sob 09. kvě 2009 22:46:10
Kontaktovat uživatele:

Re: Beseda s herci

Příspěvek od Jiřina Drahotová »

Hombre píše:Pri dnesni gratulaci panu Brabcovi jsem nadhodil i moznost dalsiho setkani, pan Brabec je pro, ale nejdriv pry v cervnu, protoze nyni ma tolik prace, ze je vytizen. Toci film, hraje v divadle, dabuje... Zkusim tedy koncem kvetna. Na druhou stranu je dobre, ze ma co delat....
Teda, taky bych se ráda zúčastnila, ale bohužel, z Dublinu to mám trošku z ruky... ;) Nicméně, druhý červnový týden se budu pohybovat v Čechách, ale pochybuji, že bych měla takové štěstí a vyšlo datum setkání zrovna v tu dobu... :?
... já sice moc zkušeností nemám, ale to vám řeknu, chlapi jsou chudáci...
Uživatelský avatar
Jiřina Drahotová
strážmistr
Příspěvky: 49
Registrován: sob 09. kvě 2009 22:46:10
Kontaktovat uživatele:

Re: Beseda s herci

Příspěvek od Jiřina Drahotová »

pan Černý píše:Sraz fanklubu se dokáže svolat celkem narychlo, ale v tomto případě bych navrhoval spíše sraz u lanovky na Lomnický štít, doufejme, že nebudě premávať ;)
To už pro mě bude úplně z ruky :D Ale tak budu optimista a budu doufat, že jednou se mi poštěstí :lol:
... já sice moc zkušeností nemám, ale to vám řeknu, chlapi jsou chudáci...
Uživatelský avatar
huba.buba
pokladník fanklubu ve výslužbě
Příspěvky: 1068
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:20:37
Bydliště: Psojedy

Re: Beseda s herci

Příspěvek od huba.buba »

Jiřina Drahotová píše: vyšlo datum setkání zrovna v tu dobu... :?
Dej včas vědět , byla by škoda , kdyby jsi neokusila alespoň atmosféru srazů v Krakovské. Na takový sraz se členové většinou seběhnou rychleji , než báby na faru v Hošticích.
,,ŠKOLY MÁM ČESKÝ, ALE HUBU VÍDEŇSKOU,,
Uživatelský avatar
Jiřina Drahotová
strážmistr
Příspěvky: 49
Registrován: sob 09. kvě 2009 22:46:10
Kontaktovat uživatele:

Re: Beseda s herci

Příspěvek od Jiřina Drahotová »

huba.buba píše:
Jiřina Drahotová píše: vyšlo datum setkání zrovna v tu dobu... :?
Dej včas vědět , byla by škoda , kdyby jsi neokusila alespoň atmosféru srazů v Krakovské. Na takový sraz se členové většinou seběhnou rychleji , než báby na faru v Hošticích.
No, od 10. června bych mohla, akorát sobota 13. června se mi nehodí... A 15. června už letím zpět do Irska. Bylo by fajn, kdyby vyšla nějáká ta beseda, ale zase nechci nikomu zasahovat do plánů.
... já sice moc zkušeností nemám, ale to vám řeknu, chlapi jsou chudáci...
Uživatelský avatar
huba.buba
pokladník fanklubu ve výslužbě
Příspěvky: 1068
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:20:37
Bydliště: Psojedy

Re: Beseda s herci

Příspěvek od huba.buba »

Jiřina Drahotová píše: od 10. června bych mohla, akorát sobota 13. června se mi nehodí.
Takže připravíme sraz do Krakovské na pátek 12.6.2009 - souhlas ?
,,ŠKOLY MÁM ČESKÝ, ALE HUBU VÍDEŇSKOU,,
Uživatelský avatar
Jiřina Drahotová
strážmistr
Příspěvky: 49
Registrován: sob 09. kvě 2009 22:46:10
Kontaktovat uživatele:

Re: Beseda s herci

Příspěvek od Jiřina Drahotová »

huba.buba píše: Takže připravíme sraz do Krakovské na pátek 12.6.2009 - souhlas ?
No bylo by to super :D V pátek bych určitě dorazila, pokud vám to bude vyhovovat ;)

Ještě bych měla dotaz, nechci kvůli tomu psát nový příspěvek. Asi jsem slepá, ale nemůžu najít přihlášku do fanklubu, poradíte mi někdo? :shock:
... já sice moc zkušeností nemám, ale to vám řeknu, chlapi jsou chudáci...
Uživatelský avatar
Honza Zeman
předseda
Příspěvky: 2528
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:24:05
Bydliště: rodný domek na Zbraslavi

Re: Beseda s herci

Příspěvek od Honza Zeman »

Za sebe na termin 12.6. nebudu navrhovat setkani s panem Brabcem, jelikoz mam nocni :) . Takze maximalne bude obyc. sraz. Prihlasky resime osobne, je to tak lepsi.
....dnes bude ten, slavnej blaznivej den....dnes bude ten, slavnej blaznivej den......
Uživatelský avatar
Jiřina Drahotová
strážmistr
Příspěvky: 49
Registrován: sob 09. kvě 2009 22:46:10
Kontaktovat uživatele:

Re: Beseda s herci

Příspěvek od Jiřina Drahotová »

Hombre píše:Za sebe na termin 12.6. nebudu navrhovat setkani s panem Brabcem, jelikoz mam nocni :) . Takze maximalne bude obyc. sraz. Prihlasky resime osobne, je to tak lepsi.
Tak to je škoda, chtěla bych poznat všechny z valné hromady :D Ani na chvilku by Ti to nevyšlo? ;)
... já sice moc zkušeností nemám, ale to vám řeknu, chlapi jsou chudáci...
Uživatelský avatar
Blanka
první dáma
Příspěvky: 300
Registrován: pon 15. zář 2008 19:51:18
Bydliště: Kladno, ul. U šachty č.5

Re: Beseda s herci

Příspěvek od Blanka »

Myslim že panu předsedovi to opravdu nevyjde! :twisted: :lol: :mrgreen: ... né bez legrace, má fakt noční narozdíl ode mě, ledaže by to v práci nějak povyměňoval....... předání přihlášky můžu zajistit :)
....dejte uz pokoj s tim tridnim bojem.....
Uživatelský avatar
Jiřina Drahotová
strážmistr
Příspěvky: 49
Registrován: sob 09. kvě 2009 22:46:10
Kontaktovat uživatele:

Re: Beseda s herci

Příspěvek od Jiřina Drahotová »

Blanka píše:Myslim že panu předsedovi to opravdu nevyjde! :twisted: :lol: :mrgreen: ... né bez legrace, má fakt noční narozdíl ode mě, ledaže by to v práci nějak povyměňoval....... předání přihlášky můžu zajistit :)
Takže můžu doufat, že poznám "alespoň" paní předsedovou? ;)
... já sice moc zkušeností nemám, ale to vám řeknu, chlapi jsou chudáci...
Uživatelský avatar
Blanka
první dáma
Příspěvky: 300
Registrován: pon 15. zář 2008 19:51:18
Bydliště: Kladno, ul. U šachty č.5

Re: Beseda s herci

Příspěvek od Blanka »

Budu potěšena.... :) a myslím že nejen já..... nových členů je potřeba si vážit...
....dejte uz pokoj s tim tridnim bojem.....
Odpovědět