Beseda s herci

Srazy a setkání fandů seriálu
Odpovědět
Uživatelský avatar
Hanele
pokladník fanklubu
Příspěvky: 1142
Registrován: sob 19. úno 2011 17:01:33
Bydliště: Třeboň

Re: Beseda s herci

Příspěvek od Hanele »

Dobre, pán kolega, otvorme tu teda taký malý jazykový kútik ;)
Asi máte pravdu, že teoreticky to je možné použít - ale prakticky - zní mi to hrozně kostrbatě a nelogicky... :roll:
"Be who you are and say what you feel because those who mind don't matter and those who matter don't mind."
Uživatelský avatar
malej Míra
bývalý předseda č.2
Příspěvky: 2644
Registrován: stř 28. kvě 2008 19:01:31
Bydliště: Roztoky u jezu, Hochtorgasse 27.

Re: Beseda s herci

Příspěvek od malej Míra »

Hanele píše:...zní mi to hrozně kostrbatě a nelogicky... :roll:
Přesně tak. A už toho nechte, vy "všichni dva"... :evil: ;) :D
Mám ti ukázat jak plave?
Uživatelský avatar
plk.Žitný
Ideolog
Příspěvky: 1723
Registrován: sob 16. srp 2008 22:37:36
Bydliště: nehledejte mě... Nemám jméno ani adresu.

Re: Setkání s MUDr. Wolfem

Příspěvek od plk.Žitný »

Tak bohužel Mudr.Volf navzdory proroctví mých agentů ,že jako každý rok na táboře navštíví svojí vnučku se nevyplnilo. Řekl jsem si že alespoň přijede přivítat svojí vnučku z návratu z tábora. /pozn. mladá Žitná odjíždí na stejný tábor následující turnus -tj starý turnus přijede a ihned nastoupí do autobusu další./
Přijeli jsme tedy o něco dřív.Stará Žitná s mladou sice kvičely co tady budeme tak brzo dělat. Posadil jsem je do jednoho nejmenovaného řetězce a koupil jim tam MC menu ,aby byly alespoň chvíli zticha . :evil: Nechal jsem je tam svému osudu a odešel na parkoviště .Bylo ukrutné horko. Stále jsem koukal zda nezahlédnu známou tvář -nic jen rodiče a vedoucí co znám dlouhá léta čekající na příjezd autobusů s dětmi. /Připadal jsem si jak Simon Wiesenthal na lovu./Autobusy už přijely -všude zmatek křik radujících se dětí ,že už jsou doma.. ;) nebo že se naopak na dva týdny zbaví svých rodičů.
Náhle se kolem mne mihl nenápadný stařík s velkými černými brýlemi. Ano byl to Wolf :!: a moc pochybuji že by ho ještě někdo z přítomných poznal. Vnučka mu skočila do náruče a radovali se ze setkání...Pochopil jsem , že teď absolutně není ta pravá chvíle agitovat pro Zemana. Pomohl jsem mu alespoň vyložit kufr z autobusu -ztěžka sípavě poděkoval a bylo mi jasné ,že tohle počasí a tenhle výlet mu činí velké obtíže.Pak jsem ještě zahlédl jeho dceru,která dovyřizovala formality. Naskákali do ŠY a nikým nepozorováni odjeli.
Fakt na to nebyla správná chvíle.
Teorie byla dobrá ale praxe se drobátko pokazila. :( No nemůže být každý týden posvícení.. ;)
Ale nezoufejte -já ho ještě nepustil. :D
Chtějí stranu zbavit všech mocenských opor a narušovat naše spojenectví se Sovětským svazem..
Uživatelský avatar
Lída
kapitán
Příspěvky: 443
Registrován: úte 08. úno 2011 7:47:06

Re: Beseda s herci

Příspěvek od Lída »

Bůh tomu chtěl, abyste se stal svědkem události, která vás uvedla ve zmatek... :lol:
Děcka pustnou, učitelé se snaží...
Uživatelský avatar
plk.Žitný
Ideolog
Příspěvky: 1723
Registrován: sob 16. srp 2008 22:37:36
Bydliště: nehledejte mě... Nemám jméno ani adresu.

Re: Beseda s herci

Příspěvek od plk.Žitný »

Lída píše:Bůh tomu chtěl, abyste se stal svědkem události, která vás uvedla ve zmatek... :lol:

Ve zmatek to uvedlo jen Žitnou.... Nemohla pochopit , proč jsem jel tak brzo... :lol:
Chtějí stranu zbavit všech mocenských opor a narušovat naše spojenectví se Sovětským svazem..
Uživatelský avatar
Hanele
pokladník fanklubu
Příspěvky: 1142
Registrován: sob 19. úno 2011 17:01:33
Bydliště: Třeboň

Re: Beseda s herci

Příspěvek od Hanele »

Pomalu se nám blíží ta zmíněná druhá - neboli poslední ;) - půlka srpna... Jak to vypadá ohledně srazu s herci, případně výjezdního zasedání u plukovníků? Co třeba poslední víkend v srpnu?
"Be who you are and say what you feel because those who mind don't matter and those who matter don't mind."
Uživatelský avatar
plk.Žitný
Ideolog
Příspěvky: 1723
Registrován: sob 16. srp 2008 22:37:36
Bydliště: nehledejte mě... Nemám jméno ani adresu.

Re: Beseda s herci

Příspěvek od plk.Žitný »

Nejlepší termín se mi jeví na neděli 19.srpna. To už bude Žitná s dcerou fuč.

viz výletní zasedání u plukovníků.
Chtějí stranu zbavit všech mocenských opor a narušovat naše spojenectví se Sovětským svazem..
Uživatelský avatar
plk.Žitný
Ideolog
Příspěvky: 1723
Registrován: sob 16. srp 2008 22:37:36
Bydliště: nehledejte mě... Nemám jméno ani adresu.

Re: Beseda s herci - možná nový člen

Příspěvek od plk.Žitný »

Tenhle příspěvek sice tolik nezapadá do téhle sekce, ale nedalo mi to ho sem nedat... :D
V rámci ,,náborové činnosti,, jsem měl možnost oslovit člena jednoho ,,nejmenovaného gangu,, :lol:
Samozřejmě jsme povídali o všem možném a řeč se stočila k Zemanovi.
Pan Pavlásek se o MJz dost zajímá a projevil zájem navštívit nějaký náš sraz popř. kratší výlet..
Pokud by se chtěl zapojit do diskuse,ani nevím zda přezdívka ,,Major Pavlásek,, je volná.. :D
Pokud bychom ho přijali do našeho ,,gangu,, otevřela by se nám větší možnost oslovit zatím ,,váhající představitele,,
Nemluvě o tom, že pan Černý by měl pro videa opravdového profesionála ikdyž o kvalitách našeho malého Míry dnes již nikdo nepochybuje :D :D :D
My ostatní jsme jen ,,oživlá dřeva,,
Závěrem bych citoval méně vtipnou poznámku od staré Žitné, kde nad touto fotografií utrousila poznámku -otázku ,,Kterej z těch dvou je vlastně ten ,,Tydýt,, ,, :mrgreen: :D
Tento příspěvek píšu pod tlakem, že se tady nic neděje a pokud vedení uzná příspěvek za nevhodný, nechť ho smaže... :D

PS. Ta ohavná reklama na jednoho nejmenovaného operátora , co teď běží se natáčela na Kubě.. :D
-říkal to osobně mjr.Pavlásek... :D
Přílohy
tydýtm.jpg
tydýtm.jpg (144.6 KiB) Zobrazeno 5567 x
Naposledy upravil(a) plk.Žitný dne pon 10. zář 2012 23:21:14, celkem upraveno 1 x.
Chtějí stranu zbavit všech mocenských opor a narušovat naše spojenectví se Sovětským svazem..
Uživatelský avatar
Honza Zeman
předseda
Příspěvky: 2527
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:24:05
Bydliště: rodný domek na Zbraslavi

Re: Beseda s herci

Příspěvek od Honza Zeman »

No to je dobrej gol :) . Kdyz jsem uvidel tu fotku, rekl jsem si, jezismarja, co to zase ten Zitny vyvadi :D . Po zjisteni, ze se ten clovek jmenuje Pavlasek a ma rad Zemana, uz jsem klidnejsi 8-) . Styky mas teda zajimavy, jen at ten clovek prijde, mjr. Pavlasek je myslim volny :)
....dnes bude ten, slavnej blaznivej den....dnes bude ten, slavnej blaznivej den......
Uživatelský avatar
nalim159
major
Příspěvky: 1318
Registrován: úte 10. čer 2008 13:07:55
Bydliště: Kysucké Nové Mesto

Re: Beseda s herci

Příspěvek od nalim159 »

Teda náborová politika Vám jde od ruky, plukovníku. A Vaše choť taky perlí...
Ale, čože...? Na návštěve?!
Uživatelský avatar
Elden
kapitán
Příspěvky: 353
Registrován: pát 27. čer 2008 21:32:45

Re: Beseda s herci

Příspěvek od Elden »

Pěkný úlovek, pane plukovníku.
Uživatelský avatar
plk.Žitný
Ideolog
Příspěvky: 1723
Registrován: sob 16. srp 2008 22:37:36
Bydliště: nehledejte mě... Nemám jméno ani adresu.

Re: Beseda s herci

Příspěvek od plk.Žitný »

Dnes jsem dostal kontakt na paní Inku Čadkovou a jejího manžela Bartoše ... No tak se půjdou prolétnout a uvidíme co s toho bude... :mrgreen: :mrgreen:
Chtějí stranu zbavit všech mocenských opor a narušovat naše spojenectví se Sovětským svazem..
Uživatelský avatar
Doktor Vesely
poručík
Příspěvky: 241
Registrován: stř 20. říj 2010 10:17:19
Bydliště: Valašské Meziříčí
Kontaktovat uživatele:

Re: Beseda s herci - možná nový člen

Příspěvek od Doktor Vesely »

plk.Žitný píše: ,,Kterej z těch dvou je vlastně ten ,,Tydýt,,
TÝÝÝÝÝÝ...
Ty neznáte dědečku.
TÝÝÝÝ VYPADAJÍ!!!!.. :lol:
Hergot chlapi, vy jste opravdu jako nemluvňata. Fakt! Ve službě se nechlastá. Je vám to známo?
Tohle mám ouředně povolený!
Uživatelský avatar
huba.buba
pokladník fanklubu ve výslužbě
Příspěvky: 1068
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:20:37
Bydliště: Psojedy

Re: Beseda s herci

Příspěvek od huba.buba »

plk.Žitný píše:uvidíme co s toho bude... :mrgreen: :mrgreen:
No a kdy bude něco z těch předchozích ??? ;)
,,ŠKOLY MÁM ČESKÝ, ALE HUBU VÍDEŇSKOU,,
Uživatelský avatar
plk.Žitný
Ideolog
Příspěvky: 1723
Registrován: sob 16. srp 2008 22:37:36
Bydliště: nehledejte mě... Nemám jméno ani adresu.

Re: Beseda s herci

Příspěvek od plk.Žitný »

No snad dopadne Daneš... Nezapomeň že Liduš byla částečně moje dílo.Já jí načal a předseda dorazil... :lol:
Chtějí stranu zbavit všech mocenských opor a narušovat naše spojenectví se Sovětským svazem..
Odpovědět