Beseda s herci

Srazy a setkání fandů seriálu
Odpovědět
Uživatelský avatar
plk.Žitný
Ideolog
Příspěvky: 1723
Registrován: sob 16. srp 2008 22:37:36
Bydliště: nehledejte mě... Nemám jméno ani adresu.

Re: Petr Oliva

Příspěvek od plk.Žitný »

No při porovnání s mojí starou musím říct, že Blanka Mutlová vítězí ve všech kategoriích. Takže tichá závist..

Musíme ho v Krakovské pivem trochu opít... Aby to mělo punc dílu Vrah se skrývá v poli.. Schválně jestli bude stejně přesvědčivej v opilosti jako tenkrát, když to hrál..
Mimochodem mám kamaráda a obstojně válí na tahací harmoniku..Tak bych ho mohl zaúkolovat aby se naučil nějakou tu soc odrhovačku, aby to bylo stylové... :lol:
Chtějí stranu zbavit všech mocenských opor a narušovat naše spojenectví se Sovětským svazem..
Uživatelský avatar
malej Míra
bývalý předseda č.2
Příspěvky: 2644
Registrován: stř 28. kvě 2008 19:01:31
Bydliště: Roztoky u jezu, Hochtorgasse 27.

Re: Petr Oliva

Příspěvek od malej Míra »

pplk.Žitný píše:...Mimochodem mám kamaráda a obstojně válí na tahací harmoniku..Tak bych ho mohl zaúkolovat aby se naučil nějakou tu soc odrhovačku, aby to bylo stylové... :lol:
...vyhrňme si rukávy...Tobě se ty moje písničky nelíběj? Já jsem je taky neznal, ty jsem se naučil z toho tvýho amplionu... :lol:
Naposledy upravil(a) malej Míra dne úte 17. úno 2009 10:29:20, celkem upraveno 1 x.
Mám ti ukázat jak plave?
Uživatelský avatar
plk.Žitný
Ideolog
Příspěvky: 1723
Registrován: sob 16. srp 2008 22:37:36
Bydliště: nehledejte mě... Nemám jméno ani adresu.

Re: Beseda s herci

Příspěvek od plk.Žitný »

ano pane kolego.. Ta odpověd je přesná.. Jen by to chtělo přesunout do sekce skoro zapomenuté hláška, kam už dlouho nikdo nic neumístil..
Chtějí stranu zbavit všech mocenských opor a narušovat naše spojenectví se Sovětským svazem..
Uživatelský avatar
Honza Zeman
předseda
Příspěvky: 2529
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:24:05
Bydliště: rodný domek na Zbraslavi

Re: Beseda s herci

Příspěvek od Honza Zeman »

Vcera probehlo male setkani Blanky s Karlem Mutlem, byla to velka slava, ze Karel vlastne nezemrel :D
Blanka s Karlem po letech2.jpg
Blanka s Karlem po letech2.jpg (54.09 KiB) Zobrazeno 4378 x
....dnes bude ten, slavnej blaznivej den....dnes bude ten, slavnej blaznivej den......
Uživatelský avatar
Willy Kleiber
major
Příspěvky: 936
Registrován: pát 30. kvě 2008 12:25:07

Re: Beseda s herci

Příspěvek od Willy Kleiber »

[quote="Hombre"]Vcera probehlo male setkani Blanky s Karlem Mutlem...[quote]
No prosím! :D Jen nám Karel docela přibral, ale vypadá v pohodě. Přijde na sraz???
Horko, že jo...Jako tenkrát v Krakově!
Uživatelský avatar
Blanka
první dáma
Příspěvky: 300
Registrován: pon 15. zář 2008 19:51:18
Bydliště: Kladno, ul. U šachty č.5

Re: Beseda s herci

Příspěvek od Blanka »

To zatím netuším....byl pozván ale vzhledem k zaneprázdněnosti si myslím, že dorazí někdy jindy....to víte, povinnosti ve Výboru...... :lol:
....dejte uz pokoj s tim tridnim bojem.....
Uživatelský avatar
Willy Kleiber
major
Příspěvky: 936
Registrován: pát 30. kvě 2008 12:25:07

Re: Beseda s herci

Příspěvek od Willy Kleiber »

Blanka píše:To zatím netuším...
A co říkal jinak? Byl v pohodě?
Horko, že jo...Jako tenkrát v Krakově!
Uživatelský avatar
Honza Zeman
předseda
Příspěvky: 2529
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:24:05
Bydliště: rodný domek na Zbraslavi

Re: Beseda s herci

Příspěvek od Honza Zeman »

Na patecni sraz asi nedorazi, ale jinak prijde spolecne s pani Obermaierovou, ktere pry zavola. Zminoval i to, ze v serialu zase moc nehral, ale to jsem rikal, ze vubec nevadi, protoze jeho filmografie je siroka a treba v Atentatu se taky objevil. Zkousi ted nejakou hru u pana Brzobohateho v divadle, tak jsem zminil, ze chceme i jeho, ale ten je pry dost zamestnany... No uvidime. Kazdopadne setkani duo Oliva&Oberameirova je realne a budu cekat, kdy dostanu nejake zpravy.
....dnes bude ten, slavnej blaznivej den....dnes bude ten, slavnej blaznivej den......
Uživatelský avatar
huba.buba
pokladník fanklubu ve výslužbě
Příspěvky: 1068
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:20:37
Bydliště: Psojedy

Re: Beseda s herci

Příspěvek od huba.buba »

Hombre píše:Vcera probehlo male setkani Blanky s Karlem Mutlem
Dodám jen , že divadelní představení mně osobně velmi bavilo, i následné posezení s umělci mělo vysokou úroveň, byl jsem doma už v půl páté ráno.
,,ŠKOLY MÁM ČESKÝ, ALE HUBU VÍDEŇSKOU,,
Uživatelský avatar
Honza Zeman
předseda
Příspěvky: 2529
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:24:05
Bydliště: rodný domek na Zbraslavi

Re: Beseda s herci

Příspěvek od Honza Zeman »

Tak bohuzel s panem Mrkvickou na nejaky sraz (aspon v dohledne dobe) nemuzeme pocitat. Dnes mi rekl, ze si vse rozmyslel a nema ted v soucasne dobe chut na cokoliv vzpominat, byt by se jednalo i o jine filmy a serialy, nejenom o Zemana. Ma stale problemy v rodine a asi pry nema takovou naturu jako Rudla Jelinek. Takze to vypada spatne....

Nicmene zkusim na patek opet postouchnout pana Olivu nebo nekoho dalsiho....
....dnes bude ten, slavnej blaznivej den....dnes bude ten, slavnej blaznivej den......
Uživatelský avatar
huba.buba
pokladník fanklubu ve výslužbě
Příspěvky: 1068
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:20:37
Bydliště: Psojedy

Re: Beseda s herci

Příspěvek od huba.buba »

Hombre píše:Nicmene zkusim na patek opet postouchnout pana Olivu nebo nekoho dalsiho....
.....vyzkoušel bych osvědčené držáky typu p. Jelínek , p.Kubíček , případně sám Velký.....
,,ŠKOLY MÁM ČESKÝ, ALE HUBU VÍDEŇSKOU,,
Uživatelský avatar
Honza Zeman
předseda
Příspěvky: 2529
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:24:05
Bydliště: rodný domek na Zbraslavi

Re: Beseda s herci

Příspěvek od Honza Zeman »

Dnes jsem telefonoval pani Obermaierove, pristi tyden bohuzel nemuze, ale urcite by na nejakou akci prisla, navic i do Krakovske, protoze se tam dlouho chysta. Zkusim ji zavolat pozdeji a na patek teda nekoho jineho...
....dnes bude ten, slavnej blaznivej den....dnes bude ten, slavnej blaznivej den......
Uživatelský avatar
plk.Žitný
Ideolog
Příspěvky: 1723
Registrován: sob 16. srp 2008 22:37:36
Bydliště: nehledejte mě... Nemám jméno ani adresu.

Re: Beseda s herci

Příspěvek od plk.Žitný »

S těmi protagonisty je to bída...Co je zkusit nějak motivovat :?: Pravda na pexeso či tričko s emblemem klubu je asi nenalákáme :lol: Zkusím promluvit ještě s těmi herci, co mám ve své síti aby ztratily za nás slovo... Jakej je to nápad pozvat p.Andrlovou.. Určitou vazbu přez jednoho uživatele bych měl. Co myslíte nechala by se zláka na besedu?
Chtějí stranu zbavit všech mocenských opor a narušovat naše spojenectví se Sovětským svazem..
Uživatelský avatar
Honza Zeman
předseda
Příspěvky: 2529
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:24:05
Bydliště: rodný domek na Zbraslavi

Re: Beseda s herci

Příspěvek od Honza Zeman »

Motivace je tady tezka, mozna jista vec by byly penize, ale to si dovolit nemuzeme. Kazdopadne bych to nevidel tak cerne, rada z hercu je proste pracovne zaneprazdnena a taky to jsou jen lidi se svymi problemy a starostmi, kdy nemaji vzdy chut nekam chodit. Uplne mimo stoji pak ti, kteri na serial nechteji vzpominat vubec. Kazdopadne zkouset to budeme urcite dal...
Pozvat pi. Andrlovou je napad dobrej, staci ziskat kontakt a neni problem se ji ozvat. Ale pozor pane podplukovniku na nejakou partyzanstinu :P :!:
....dnes bude ten, slavnej blaznivej den....dnes bude ten, slavnej blaznivej den......
Uživatelský avatar
plk.Žitný
Ideolog
Příspěvky: 1723
Registrován: sob 16. srp 2008 22:37:36
Bydliště: nehledejte mě... Nemám jméno ani adresu.

Re: Beseda s herci

Příspěvek od plk.Žitný »

Myslite pane předsedo že typycký příklad partyzánštiny by bylo, kdyby se někdo z mých známých kouknul do registru obyvatelstva a pak jí poslal obálku s modrým pruhem předvolání do klubu MJZ třeba na páteční sraz :lol: To by si asi na mne stěžovala přímo ministrovi a ten by to označil za partyzánskou akci..
A pak bych byl propuštěn ...na hodinu.. :D
Chtějí stranu zbavit všech mocenských opor a narušovat naše spojenectví se Sovětským svazem..
Odpovědět