Nesmrtelná Kadaň

Srazy a setkání fandů seriálu
Odpovědět
Uživatelský avatar
plk.Žitný
Ideolog
Příspěvky: 1723
Registrován: sob 16. srp 2008 22:37:36
Bydliště: nehledejte mě... Nemám jméno ani adresu.

Re: Nesmrtelná Kadaň

Příspěvek od plk.Žitný »

Konečně nějaké kusé informace :D :D :D Myslel jsem, že jste po cestě zahynuli.. :D To musela být teda pařba ... No u ,,klukovníků se chodí brzo spát..
Chtějí stranu zbavit všech mocenských opor a narušovat naše spojenectví se Sovětským svazem..
Uživatelský avatar
Honza Zeman
předseda
Příspěvky: 2530
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:24:05
Bydliště: rodný domek na Zbraslavi

Re: Nesmrtelná Kadaň

Příspěvek od Honza Zeman »

A probehlo objeti mist nataceni nebo to bylo jen sezeni u piva? :)
....dnes bude ten, slavnej blaznivej den....dnes bude ten, slavnej blaznivej den......
Uživatelský avatar
knihomol
poručík
Příspěvky: 252
Registrován: stř 28. kvě 2008 19:05:15

Re: Nesmrtelná Kadaň

Příspěvek od knihomol »

Kadaň se uskutečnila ve skromnějším počtu než zde bylo avizováno, nicméně ani tak kvalita neutrpěla. Naše plzeňská dvoučlenná delegace dorazila s mírným asi dvouhodinovým zpožděním, což ostatní účastníci výpravy přijali s taktním úsměvem:-) Poté jsme se vydali do hor. Při návštěvě poutních míst mě zaujaly dvě věci - nejprve policejní hlídka, která nevěřila svým očím, když zvedla terčík a místo jednoho auta u ní zabrzdily hned tři vozy, protože jsme byli odhodlání chránit posádku prvního auta při případné policejní zvůli. Pak ještě zmatená dvojice německých důchodců v autě u místa roztlačování Gertrudy, kterou neoslnily mé znalosti německého jazyka a která (jak mi bylo později přeloženo nejmenovanou kolegyní) se tvrdošíjně dožadovala odpovědi na otázku, proč je blízké pole obehnáno drátem, zda jde pro ohradu pro krávy nebo koně. Inu, tuto větu, jsem ve školní výuce nepochytil. Odpoledne pak průzkum ubytovny (pro některé ten den už podruhé:-))) a rozehřátí na zahrádce U Švejka. Pak už přesun k Jendovi a příjemná změna - poprvé, co jezdím na srazy, jsem neviděl postopadesáté Bestii, ale dílo z pera úplně jiného autora - během večera jsme ze studijních důvodů shlédli většinu natočených dílů seriálu Okresní přebor. Sice se někteří účastníci večera dostali do sporu, zda steadicam je pro diváka příjemná technologie snímání, nicméně další díl seriálu vždy spor urovnal. Jenda večer korunoval svou pověstnou masovou směsí a vpuštěním hudbymilovných členů výpravy do prostor, kde má pianino. Jeho půvabná paní trávila večer s námi a patří jí dík za její obětavost. Kolem půl třetí nastal přesun posledních popozdilců na ubytovnu. Časně ráno po desáté jsme se sešli opět u Jendy a důstojně setkání zakončili posledním dílem Okresního přeboru, díky kterému i rýpavější kolegové pochopili, že ten kdo čtyřikrát v životě vhodí dvě stovky do automatu ještě není gambler:-)
Uživatelský avatar
Honza Zeman
předseda
Příspěvky: 2530
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:24:05
Bydliště: rodný domek na Zbraslavi

Re: Nesmrtelná Kadaň

Příspěvek od Honza Zeman »

No po minulych zkusenostech, kdy se do Kadane a okoli jelo prakticky jenom sednout k Jendovi, se clovek zeptat musi. Tak to je velka ostuda, ze vecer neprobehl Hon na lisku, ale projekce jakehosi netematickeho serialu, no o duvod vic se tam dopravit znova a treba vyryt dalsi zapis do Hasistejnske veze, kde uz jich par mame...
....dnes bude ten, slavnej blaznivej den....dnes bude ten, slavnej blaznivej den......
Uživatelský avatar
Elden
kapitán
Příspěvky: 353
Registrován: pát 27. čer 2008 21:32:45

Re: Nesmrtelná Kadaň

Příspěvek od Elden »

Pěkné počtení, těším se na reportáž pana Černého a příště snad už chybět nebudu.
Uživatelský avatar
malej Míra
bývalý předseda č.2
Příspěvky: 2644
Registrován: stř 28. kvě 2008 19:01:31
Bydliště: Roztoky u jezu, Hochtorgasse 27.

Re: Nesmrtelná Kadaň

Příspěvek od malej Míra »

O to víc mě mrzí, že jsem se tentokrát nemohl zúčastnit, když už dorazila i Plzeň... :cry: ;)
Mám ti ukázat jak plave?
Uživatelský avatar
Doktor Vesely
poručík
Příspěvky: 241
Registrován: stř 20. říj 2010 10:17:19
Bydliště: Valašské Meziříčí
Kontaktovat uživatele:

Re: Nesmrtelná Kadaň

Příspěvek od Doktor Vesely »

malej Míra píše:... když už dorazila i Plzeň... :cry: ;)
Jelikož brázdím východ Slovenska, tak mě dorazil Šaris 12 a pěkně vychlazená. Kdo by chtěl přivést "Chalvu" tak ať se hlásí. S "Kvasem" je to problém, protože se vypije dřív než dorazí přes hranici se Slovenskem. Jo a na Ukrajině je "supermarket" obchod se šperky. Člověk se učí celý život
Hergot chlapi, vy jste opravdu jako nemluvňata. Fakt! Ve službě se nechlastá. Je vám to známo?
Tohle mám ouředně povolený!
Uživatelský avatar
huba.buba
pokladník fanklubu ve výslužbě
Příspěvky: 1068
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:20:37
Bydliště: Psojedy

Re: Nesmrtelná Kadaň

Příspěvek od huba.buba »

Doktor Vesely píše:Kdo by chtěl přivést "Chalvu" tak ať se hlásí.
Já teda určitě ne!
,,ŠKOLY MÁM ČESKÝ, ALE HUBU VÍDEŇSKOU,,
Uživatelský avatar
huba.buba
pokladník fanklubu ve výslužbě
Příspěvky: 1068
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:20:37
Bydliště: Psojedy

Re: Nesmrtelná Kadaň

Příspěvek od huba.buba »

Hombre píše: no o duvod vic se tam dopravit znova a treba vyryt dalsi zapis do Hasistejnske veze, kde uz jich par mame...
Jak to vy vidíte časově , pane předsedo - zkusíme náš klasický termín v období svátků Cyrdy a Metůdka?
,,ŠKOLY MÁM ČESKÝ, ALE HUBU VÍDEŇSKOU,,
Uživatelský avatar
Honza Zeman
předseda
Příspěvky: 2530
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:24:05
Bydliště: rodný domek na Zbraslavi

Re: Nesmrtelná Kadaň

Příspěvek od Honza Zeman »

Za sebe zatim nemuzu potvrdit nic najisto...
....dnes bude ten, slavnej blaznivej den....dnes bude ten, slavnej blaznivej den......
Uživatelský avatar
Doktor Vesely
poručík
Příspěvky: 241
Registrován: stř 20. říj 2010 10:17:19
Bydliště: Valašské Meziříčí
Kontaktovat uživatele:

Re: Nesmrtelná Kadaň

Příspěvek od Doktor Vesely »

huba.buba píše:...v období svátků Cyrdy a Metůdka?
Já to vidím takhle: Na Cyrdu a Medůda si napíšu něco v hlaholici a na svoji ženu budu mluvit staroslověnsky, ať vidí jaký jsem zbožný. A o den později jedu položit věnec do Kostnice ke hrobu mistra Jana Husa.

Ale letos můžu udělat výjimku a opět se podívat, kde Honza začínal.
Hergot chlapi, vy jste opravdu jako nemluvňata. Fakt! Ve službě se nechlastá. Je vám to známo?
Tohle mám ouředně povolený!
Uživatelský avatar
malej Míra
bývalý předseda č.2
Příspěvky: 2644
Registrován: stř 28. kvě 2008 19:01:31
Bydliště: Roztoky u jezu, Hochtorgasse 27.

Re: Nesmrtelná Kadaň

Příspěvek od malej Míra »

huba.buba píše:...Jak to vydíte časově , pane předsedo - zkusíme náš klasický termín v období svátků Cyrdy a Metůdka?
No fuj! Viděti (a nemusí to být ani psí hlavu a neštěstí míti, jak pravila Blanka) není zrovna slovo z nejvybranějších (tedy vyjmenovaných - myslivec myslí, že mydlář mydlí myš mejdlem...). :o Ale jinak věrozvěstové ze Soluně mi vyhovují - 5.7.-6.7. ;) :D
Mám ti ukázat jak plave?
Uživatelský avatar
huba.buba
pokladník fanklubu ve výslužbě
Příspěvky: 1068
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:20:37
Bydliště: Psojedy

Re: Nesmrtelná Kadaň

Příspěvek od huba.buba »

malej Míra píše:No fuj! Viděti
Ano - fuj , koukám , že jsem tam napsal původně zamýšlené spojení ,,Vy vidíte,, do jednoho slova. :lol:
,,ŠKOLY MÁM ČESKÝ, ALE HUBU VÍDEŇSKOU,,
Uživatelský avatar
Honza Zeman
předseda
Příspěvky: 2530
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:24:05
Bydliště: rodný domek na Zbraslavi

Re: Nesmrtelná Kadaň

Příspěvek od Honza Zeman »

Tak vylet po mistech nataceni do Kadane a okoli by mi mohl vyjit, mam volno a kdyz nebude "protestovat" minipredseda, tak bych jel. Mluvil jsem i s Jendou, nemel by to byt problem, maximalne tam vecer nebude.
....dnes bude ten, slavnej blaznivej den....dnes bude ten, slavnej blaznivej den......
Uživatelský avatar
huba.buba
pokladník fanklubu ve výslužbě
Příspěvky: 1068
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:20:37
Bydliště: Psojedy

Re: Nesmrtelná Kadaň

Příspěvek od huba.buba »

Tak jak tedy? Odjezd ráno v úterý 5.7.21011 ??
,,ŠKOLY MÁM ČESKÝ, ALE HUBU VÍDEŇSKOU,,
Odpovědět