Nesmrtelná Kadaň

Srazy a setkání fandů seriálu
Odpovědět
Uživatelský avatar
Anglie
kapitán
Příspěvky: 474
Registrován: stř 28. kvě 2008 19:03:22
Bydliště: Cambridge
Kontaktovat uživatele:

Re: Nesmrtelná Kadaň

Příspěvek od Anglie »

Souhlasím s panem pokladníkem. Navíc už to bylo odloženo, je načase to zrealizovat.
Evertonians are born, not manufactured.
We do not choose, we are chosen.
Those, who understand, need no explanation, those, who don´t ... don´t matter.
Uživatelský avatar
Honza Zeman
předseda
Příspěvky: 2529
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:24:05
Bydliště: rodný domek na Zbraslavi

Re: Nesmrtelná Kadaň

Příspěvek od Honza Zeman »

Osobne bych se taky klonil k moznosti Kadan, ale jen pokud pojedou rady i nove damy v klubu jako Blanka, Olga, Baba korenarka....., aby jim bylo co ukazovat (mista nataceni samozrejme :) ), a aby tak byla vule i ostatnich projet si znama mista nataceni do dilu Hon na lisku, Vyznavaci ohne a ne jen prijet a zapadnout k Jendovi. Vecer to pak samozrejme u Jendy stylove zapit (ma misto plazmy pry platno), ale kulturne panove kolegove :twisted:
....dnes bude ten, slavnej blaznivej den....dnes bude ten, slavnej blaznivej den......
Uživatelský avatar
Bába kořenářka
major
Příspěvky: 839
Registrován: čtv 29. kvě 2008 17:02:27
Bydliště: Liberec

Re: Nesmrtelná Kadaň

Příspěvek od Bába kořenářka »

Díky za jmenovité pozvání, ale já bohužel ten prodloužený víkend nemůžu, máme zájezd s divadlem, a nemůžu ani celé prázdniny... Tedy kromě Varů... Doufám, že jednou se tam s vámi podívám, moc bych chtěla!
... Bude třeba zvládnout zákony po našem! ...
... Království nebeské se vrátí, a opanuje tuto bezbožnou planetu! ...
Uživatelský avatar
huba.buba
pokladník fanklubu ve výslužbě
Příspěvky: 1068
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:20:37
Bydliště: Psojedy

Re: Nesmrtelná Kadaň

Příspěvek od huba.buba »

Tak tedy je nejvyšší čas zamluvit dostatečný počet lůžek a zpracovat podrobnosti odjezdu.
,,ŠKOLY MÁM ČESKÝ, ALE HUBU VÍDEŇSKOU,,
Uživatelský avatar
Anglie
kapitán
Příspěvky: 474
Registrován: stř 28. kvě 2008 19:03:22
Bydliště: Cambridge
Kontaktovat uživatele:

Re: Nesmrtelná Kadaň

Příspěvek od Anglie »

Hombre píše:(...), a aby tak byla vule i ostatnich projet si znama mista nataceni do dilu Hon na lisku, Vyznavaci ohne a ne jen prijet a zapadnout k Jendovi. Vecer to pak samozrejme u Jendy stylove zapit (ma misto plazmy pry platno)
To se za tu dobu, co já jezdím v červenci do Kadaně, nestalo nikdy. Nemyslím si, že by letošek byla výjimka. A plátno je dobrá zpráva.
Evertonians are born, not manufactured.
We do not choose, we are chosen.
Those, who understand, need no explanation, those, who don´t ... don´t matter.
Uživatelský avatar
Salaba
major
Příspěvky: 818
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:27:18
Bydliště: Hájice u Prahy

Re: Nesmrtelná Kadaň

Příspěvek od Salaba »

Přátelé první červencový o svátek prodloužený víkend jsem bohužel pracovně zaneprázdněn :( Starej Kaunic očekává, že se začátkem turistické sezony se dveře v Orfeovi netrhnou a valutoví zájemci o šmuky a starožitnosti všeho druhu se jen pohrnou a tak musím do roboty. Tak tedy do Kadaně beze mne ale příště věřím že bude pořádný tóčo! :D ;)
No tak co, loučit se nebudem, snad se ještě někdy uvidíme že jo?! A pak si teprv dáme to správný tóčo!!!
Uživatelský avatar
malej Míra
bývalý předseda č.2
Příspěvky: 2644
Registrován: stř 28. kvě 2008 19:01:31
Bydliště: Roztoky u jezu, Hochtorgasse 27.

Re: Nesmrtelná Kadaň

Příspěvek od malej Míra »

...,anebo jestli se pojede do Kadaně. Pokud demokratická většina složená nejen z opilců (pokud je ze tří jen jeden rozumnej, nikdy nesmí dojít na hlasování...!!! :mrgreen: ) rozhode pro Kadaň, jsem připraven se podřídit a dát rovněž k dispozici vozidlo. Zatím mi to přijde spíš fifty-fifty... ;) :D
Přiznám se, že po mé poslední loňské jarní návštěvě, kdy se málem ani nejelo na Měděnec, Výsluní a Hasištejn, u Jendy se nepromítalo vůbec nic (a to je pak fuk, jestli je tam plazma nebo projektor... :P ) a místo toho nás tam terorizoval lidový umělec s kytarou :mrgreen: , se mi tam znovu moc nechtělo... :? :roll: :cry: Tak jak to teda bude?! ;)
Mám ti ukázat jak plave?
Uživatelský avatar
huba.buba
pokladník fanklubu ve výslužbě
Příspěvky: 1068
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:20:37
Bydliště: Psojedy

Re: Nesmrtelná Kadaň

Příspěvek od huba.buba »

malej Míra píše: nás tam terorizoval lidový umělec s kytarou
Tento umělec se pro letošek nehlásí ! Viděl bych to tradičně s kamerou přes Měděnec a Výsluní na Hasištějn - po večeři nějaká ta projekce na plátně - při hezkém počasí bych Jendu přemluvil i na ,,letní kino,, na zahradě v altánu.
,,ŠKOLY MÁM ČESKÝ, ALE HUBU VÍDEŇSKOU,,
Uživatelský avatar
malej Míra
bývalý předseda č.2
Příspěvky: 2644
Registrován: stř 28. kvě 2008 19:01:31
Bydliště: Roztoky u jezu, Hochtorgasse 27.

Re: Nesmrtelná Kadaň

Příspěvek od malej Míra »

huba.buba píše:...Tento umělec se pro letošek nehlásí ! Viděl bych to tradičně s kamerou přes Měděnec a Výsluní na Hasištějn - po večeři nějaká ta projekce na plátně - při hezkém počasí bych Jendu přemluvil i na ,,letní kino,, na zahradě v altánu.
Na druhou stranu nemůžeme veškerou vinu házet na onoho nešťastného umělce... :roll: :mrgreen:
Ne, vážně, program zní zajímavě... ;) :D Akorát si nejsem jistý, zda projde varianta "letní kino" s ohledem na sousedy. :lol:
Mám ti ukázat jak plave?
Uživatelský avatar
Olga Halámková
strážmistr
Příspěvky: 70
Registrován: úte 02. čer 2009 16:12:55
Bydliště: Discoclub VŠCHT

Re: Nesmrtelná Kadaň

Příspěvek od Olga Halámková »

Program zní opravdu zajímavě, takže i když jsem původně hlasovala pro Zbraslav a Višňovou, rozhodně jedu s vámi. Nenechám si přece ujít Kadaň, když už je to taková letní tradice. ;) Počasí se zatím na víkend tváří docela příznivě a do Višňové to "do nazimy" třeba ještě stihnu :D Tak se mnou prosím, Míro, počítej ve svém voze zn.Škoda. ;) ;) Ale korálky a zrcátka nevezu, už tak toho jako ženská potřebuju na jedno přespání až moc :D :D
Tady, tady si odpočine... dejchá... Prospí se a probere se z toho...
Uživatelský avatar
huba.buba
pokladník fanklubu ve výslužbě
Příspěvky: 1068
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:20:37
Bydliště: Psojedy

Re: Nesmrtelná Kadaň

Příspěvek od huba.buba »

Tak tedy tradá do Kadaně - jen hlásím , že jsem bez TV techniky 8-) - kameru má drahá polovička na Moravě - budu tedy odjíždět z Kralup tak v 10,00 - s panem heercem na palubě. Kdo by tedy jel se mnou - nechť se dostaví v sobotu ráno vlakem z Prahy Masarykova nádraží do Kralup - případně po vzoru pana heerce už v pátek večer s tím , že se přespí u nás -
,,ŠKOLY MÁM ČESKÝ, ALE HUBU VÍDEŇSKOU,,
Uživatelský avatar
Honza Zeman
předseda
Příspěvky: 2529
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:24:05
Bydliště: rodný domek na Zbraslavi

Re: Nesmrtelná Kadaň

Příspěvek od Honza Zeman »

No Zbraslavska sekce by se rada vesla k Mirovi a Olze do skodovenky, bude tomu tak? :)
....dnes bude ten, slavnej blaznivej den....dnes bude ten, slavnej blaznivej den......
Uživatelský avatar
malej Míra
bývalý předseda č.2
Příspěvky: 2644
Registrován: stř 28. kvě 2008 19:01:31
Bydliště: Roztoky u jezu, Hochtorgasse 27.

Re: Nesmrtelná Kadaň

Příspěvek od malej Míra »

huba.buba píše:...jsem bez TV techniky 8-) ...budu tedy odjíždět z Kralup tak v 10,00 - s panem heercem na palubě. Kdo by tedy jel se mnou - nechť se dostaví v sobotu ráno vlakem z Prahy Masarykova nádraží do Kralup - případně po vzoru pana heerce už v pátek večer s tím , že se přespí u nás -
Kameru klidně vezmu, ale nemám stativ, ten prosím vezmi, předpokládám, že ten doma máš. Tím bych se i připomněl, aby mi pan hééérec konečně vrátil mou vysloužilou kameru, kterou má už velmi dlouhodobě v pronájmu... :evil: Kolega Anglie tedy asi pojede také s Tebou. My - Zbraslavská sekce (předsedovic, O. Halámková a já), vyrazíme ze Zbraslavi asi v podobnou dobu. ;) :D
Mám ti ukázat jak plave?
Uživatelský avatar
heerec123
poručík
Příspěvky: 128
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:59:12
Bydliště: periferka Prahy

Re: Nesmrtelná Kadaň

Příspěvek od heerec123 »

:oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:
Málo času, vrozená lenost, nezodpovědná povaha, hluboká omluva, dárkovej koš. Děkuju za pochopení. :oops: ;) :D
Uživatelský avatar
huba.buba
pokladník fanklubu ve výslužbě
Příspěvky: 1068
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:20:37
Bydliště: Psojedy

Re: Nesmrtelná Kadaň

Příspěvek od huba.buba »

Takže předběžně Jenda zařídí osm pelíšků
,,ŠKOLY MÁM ČESKÝ, ALE HUBU VÍDEŇSKOU,,
Odpovědět