Nesmrtelná Kadaň

Srazy a setkání fandů seriálu
Odpovědět
Uživatelský avatar
L.B.
poručík
Příspěvky: 240
Registrován: úte 10. čer 2008 21:07:51
Bydliště: Blovice
Kontaktovat uživatele:

Re: Nesmrtelná Kadaň

Příspěvek od L.B. »

... kterej darebák napsal na Hasištejně na věži pod naše pracně vyryté nicky nápis CHCI ŠPEKA !?!?! Ale jinak skutečně pěkné fotky, pěkné počasí, pěknej vejšlap ... škoda, že mám další "ačko".
Spolupráce s bezpečností - povinností správce domu !!!
strejda.ohon
strážmistr
Příspěvky: 97
Registrován: čtv 26. čer 2008 15:55:50
Bydliště: za vodou

Re: Nesmrtelná Kadaň

Příspěvek od strejda.ohon »

L.B. píše:... kterej darebák napsal pod naše pracně vyryté nicky nápis CHCI ŠPEKA !?
Zřejmě někdo, kdo z Vašich nicků vydedukoval, že Vám veselá úroda taky není cizí... :lol:
PS Prosím, brát s hóóóódně velkým nadhledem. Jsem si vědom toho, že i vedle "emissaraštábuBandery" jsem jednoznačným vítězem o nejujetější nick tohoto fóra já. :lol:
Uživatelský avatar
Honza Zeman
předseda
Příspěvky: 2527
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:24:05
Bydliště: rodný domek na Zbraslavi

Re: Nesmrtelná Kadaň

Příspěvek od Honza Zeman »

No taky jsme nebyli nadseni :x , ale bereme to s humorem :P . Holt tam pristi rok musime prijet s tlustym fixem na obtahnuti nasich zapisu a kusem "smirglu" na vybrouseni :lol:
....dnes bude ten, slavnej blaznivej den....dnes bude ten, slavnej blaznivej den......
Uživatelský avatar
malej Míra
bývalý předseda č.2
Příspěvky: 2644
Registrován: stř 28. kvě 2008 19:01:31
Bydliště: Roztoky u jezu, Hochtorgasse 27.

Re: Nesmrtelná Kadaň

Příspěvek od malej Míra »

No a aby toho s plánováním akcí nebylo málo, předpokládám, že "Kadaňská lobby"- tedy jmenovitě pan pokladník a kolege Hééérec - budou chtít vyrazit na začátku července za Jendou do Kadaně... ;) :D
Naposledy upravil(a) malej Míra dne stř 20. dub 2011 21:49:38, celkem upraveno 1 x.
Mám ti ukázat jak plave?
Uživatelský avatar
huba.buba
pokladník fanklubu ve výslužbě
Příspěvky: 1068
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:20:37
Bydliště: Psojedy

Re: Nesmrtelná Kadaň

Příspěvek od huba.buba »

smělá hypotéza...! ale pojmeme to klidně s kolegou Heercem jako akci soukromou, pokud by se již do Kadaně většině nechtělo.
,,ŠKOLY MÁM ČESKÝ, ALE HUBU VÍDEŇSKOU,,
Uživatelský avatar
huba.buba
pokladník fanklubu ve výslužbě
Příspěvky: 1068
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:20:37
Bydliště: Psojedy

Re: Nesmrtelná Kadaň

Příspěvek od huba.buba »

víkend 14.-15.5.2011 se uskuteční výlet po místech natáčení v severních Čechách v okolí Kadaně (hrad Hasištejn , Výsluní , Měděnec )

počítejte s noclehem v ceně cca 250.- , žádám všechny zájemce o jasné ano nebo jo.
,,ŠKOLY MÁM ČESKÝ, ALE HUBU VÍDEŇSKOU,,
Uživatelský avatar
plk.Žitný
Ideolog
Příspěvky: 1723
Registrován: sob 16. srp 2008 22:37:36
Bydliště: nehledejte mě... Nemám jméno ani adresu.

Re: Nesmrtelná Kadaň

Příspěvek od plk.Žitný »

Já bych do té Kadaně jel, ale bohužel musím hlídat mladou Žitnou a nevím jestli jí to bude bavit. Je totiž v pubertě a má trochu jiné zájmy...
V nejhorší ji můžu dát na noc ke tchýni do Chomutova, což je kousek..
Chtějí stranu zbavit všech mocenských opor a narušovat naše spojenectví se Sovětským svazem..
Uživatelský avatar
Honza Zeman
předseda
Příspěvky: 2527
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:24:05
Bydliště: rodný domek na Zbraslavi

Re: Nesmrtelná Kadaň

Příspěvek od Honza Zeman »

Do Kadane bohuzel beze me, tento vikend budu mit pracovni :(
....dnes bude ten, slavnej blaznivej den....dnes bude ten, slavnej blaznivej den......
Uživatelský avatar
plk.Žitný
Ideolog
Příspěvky: 1723
Registrován: sob 16. srp 2008 22:37:36
Bydliště: nehledejte mě... Nemám jméno ani adresu.

Re: Nesmrtelná Kadaň

Příspěvek od plk.Žitný »

Já bych měl ještě takovou poznámku nebo nápad pro ty kteří si chtějí střihnout nějakou tu scénu,aby se na tu dotyčnou scénu ,kterou chtějí přehrát, již doma řádně připravili....Na place nám jen p.Černý zajistí správný úhel a nemusíme hrát všem nezasvěceným divadélko tím že si to budeme studovat až tam...

Já například již pilně cvičím dole obýváku abych trumfl malého Míru. /Nemám totiž jeho talent a nejsem ani tak hezký... :lol: /Tak to musím dohnat pílí.. :D :D :D
Chtějí stranu zbavit všech mocenských opor a narušovat naše spojenectví se Sovětským svazem..
Uživatelský avatar
huba.buba
pokladník fanklubu ve výslužbě
Příspěvky: 1068
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:20:37
Bydliště: Psojedy

Re: Nesmrtelná Kadaň

Příspěvek od huba.buba »

pan Černý píše:Pane kolego, pokud bude splněna moje základní podmínka pro nocleh v Kadani (
Pokud myslíte výběr spolunocležníka , tak buďte klidný pane kolego. Necháme Vás vybrat jako prvního... ostatně přijímacím řízením jste dááávno prošel ;)
,,ŠKOLY MÁM ČESKÝ, ALE HUBU VÍDEŇSKOU,,
Uživatelský avatar
Hanele
pokladník fanklubu
Příspěvky: 1142
Registrován: sob 19. úno 2011 17:01:33
Bydliště: Třeboň

Re: Nesmrtelná Kadaň

Příspěvek od Hanele »

huba.buba píše:Pokud myslíte výběr spolunocležníka , tak buďte klidný pane kolego. Necháme Vás vybrat jako prvního... ostatně přijímacím řízením jste dááávno prošel ;)
No, já se chystám jet taky, ale přijímacím řízením jsem ještě neprošla, znamená to, že mi snad opět bude hrozit nocleh s Krakenem? ;) :lol:
"Be who you are and say what you feel because those who mind don't matter and those who matter don't mind."
Uživatelský avatar
Blanka
první dáma
Příspěvky: 300
Registrován: pon 15. zář 2008 19:51:18
Bydliště: Kladno, ul. U šachty č.5

Re: Nesmrtelná Kadaň

Příspěvek od Blanka »

Myslím že nebude :mrgreen: :D :lol:
....dejte uz pokoj s tim tridnim bojem.....
Uživatelský avatar
malej Míra
bývalý předseda č.2
Příspěvky: 2644
Registrován: stř 28. kvě 2008 19:01:31
Bydliště: Roztoky u jezu, Hochtorgasse 27.

Re: Nesmrtelná Kadaň

Příspěvek od malej Míra »

plk.Žitný píše:...Já například již pilně cvičím dole obýváku abych trumfl malého Míru. /Nemám totiž jeho talent...
Pane kolego, ani u mě to není o nějakém talentu, je to jen a jen věc praxe. Už si připadám jako pan Řehoř ve filmu "Trhák" anebo mi to připomíná to, co vyprávěl pan Niederle ve Všechnopárty, kde říkal, že režisér Sokolovský od seriálu "Inženýrská odysea", kdy málem musel mluvit sám se sebou po telefonu, se Sokolovský vždycky ptal: "Kolik rolí má Niedele?" Tak nějak podobně jsem na tom od památného výletu na Rujanu taky... ;) :D
Naposledy upravil(a) malej Míra dne sob 23. dub 2011 21:32:15, celkem upraveno 1 x.
Mám ti ukázat jak plave?
Uživatelský avatar
Lída
kapitán
Příspěvky: 443
Registrován: úte 08. úno 2011 7:47:06

Re: Nesmrtelná Kadaň

Příspěvek od Lída »

Tohoto výletu se bohužel nezúčastníme, a to BOHUŽEL myslím upřímně, jelikož jarní putování bylo super. Ale jako na potvoru máme zrovna tento víkend už delší dobu naplánovanou cestu na Moravu, takže si to tam hezky užijte, nafoťte a už se těším na další podrobný článek pana Černého ;)
Děcka pustnou, učitelé se snaží...
Uživatelský avatar
huba.buba
pokladník fanklubu ve výslužbě
Příspěvky: 1068
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:20:37
Bydliště: Psojedy

Re: Nesmrtelná Kadaň

Příspěvek od huba.buba »

Hanele píše: znamená to, že mi snad opět bude hrozit nocleh s Krakenem? ;) :lol:
Také myslím , drahá kolegyně , že můžete být v klidu. Kolega kádrovák je nachystán na jiného nejmenovaného člena s hodností plukovník. :lol:

p.Černý - mluvil jsem s kolegou heercem , vypadá to , že taky pofrčí.

Dále z těch , kteří Kadaň ještě neznají by měl jet Tomáš s Lenkou a doufám že i Fredy si tentokrát lépe pořeší hlídání potomstva. Mimo to věřím i v hojnou účast starých osvědčených koní.
,,ŠKOLY MÁM ČESKÝ, ALE HUBU VÍDEŇSKOU,,
Odpovědět