Nesmrtelná Kadaň

Srazy a setkání fandů seriálu
Odpovědět
Uživatelský avatar
Anglie
kapitán
Příspěvky: 474
Registrován: stř 28. kvě 2008 19:03:22
Bydliště: Cambridge
Kontaktovat uživatele:

Tak co k tradici

Příspěvek od Anglie »

červencové staré dobré říci? Chválit povedený výlet je nošením dříví do lesa, takže snad jen zmíním jeden objev kamerový na Měděnci ohledně znělky a velmi brzké zalehnutí do postelí (před jednou všichni). Též byly probírány Vary a pobavilo zjištění, že opravu kostela ve Výsluní (Vyznavači) spolufinancuje manžel jedné zemanovské herečky.
Evertonians are born, not manufactured.
We do not choose, we are chosen.
Those, who understand, need no explanation, those, who don´t ... don´t matter.
Uživatelský avatar
Bába kořenářka
major
Příspěvky: 839
Registrován: čtv 29. kvě 2008 17:02:27
Bydliště: Liberec

Re: Nesmrtelná Kadaň

Příspěvek od Bába kořenářka »

Který herečky?
... Bude třeba zvládnout zákony po našem! ...
... Království nebeské se vrátí, a opanuje tuto bezbožnou planetu! ...
Uživatelský avatar
Anglie
kapitán
Příspěvky: 474
Registrován: stř 28. kvě 2008 19:03:22
Bydliště: Cambridge
Kontaktovat uživatele:

Re: Nesmrtelná Kadaň

Příspěvek od Anglie »

Bába kořenářka píše:Který herečky?
No, za svobodna se jmenovala Trejtnarová...
Evertonians are born, not manufactured.
We do not choose, we are chosen.
Those, who understand, need no explanation, those, who don´t ... don´t matter.
Uživatelský avatar
Bába kořenářka
major
Příspěvky: 839
Registrován: čtv 29. kvě 2008 17:02:27
Bydliště: Liberec

Re: Nesmrtelná Kadaň

Příspěvek od Bába kořenářka »

Aha, dík! No, ten asi má dost peněz... ;)! Třeba tam chce cvičit, je tam dobrá akustika?
... Bude třeba zvládnout zákony po našem! ...
... Království nebeské se vrátí, a opanuje tuto bezbožnou planetu! ...
Uživatelský avatar
malej Míra
bývalý předseda č.2
Příspěvky: 2644
Registrován: stř 28. kvě 2008 19:01:31
Bydliště: Roztoky u jezu, Hochtorgasse 27.

Re: Tak co k tradici

Příspěvek od malej Míra »

Anglie píše:...a pobavilo zjištění, že opravu kostela ve Výsluní (Vyznavači) spolufinancuje manžel jedné zemanovské herečky.
No, nevím jestli přímo spolufinancuje, to asi taky, ikdyž zní to dost expresivně, ale určitě neuděláme chybu, když napíšeme slova jako patronát a záštita... ;) :D
pan Černý píše:...měděnci byli všichni již poněkolikáté, opravdu jsme tam objevili něco, co zatím nikdo nedal do spojitosti. Určitě se o tom zmíníme v článku o výpravě a bude doprovozeno i malým videem.
Doufám, že nedostanu od kolegy Pana Černého za uši, když alespoň trochu "naznačím", když už nechceme "prozrazovat". :lol: Aneb přišli jsme na to, co má společného úvodní znělka 30PMZ s filmem "Requiem pro panenku" a pomohlo nám to pochopit některé souvislosti a napravit letitý omyl s určením přesného místa natáčení. ;) :D Tak tedy voilá: máme tu hlavolam pro nezúčastněné, respektive trochu napínám... :lol:
Jinak akce se opravdu povedla, dobře jsme se pobavili a už se moc těším do Karlových Vaří. 8-)
Mám ti ukázat jak plave?
Uživatelský avatar
heerec123
poručík
Příspěvky: 128
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:59:12
Bydliště: periferka Prahy

Re: Nesmrtelná Kadaň

Příspěvek od heerec123 »

malej Míra píše:...přišli jsme na to, co má společného úvodní znělka 30PMZ s filmem "Requiem pro panenku"
Z některejch "náhod" jde někdy mráz po zádech...
Uživatelský avatar
Olga Halámková
strážmistr
Příspěvky: 70
Registrován: úte 02. čer 2009 16:12:55
Bydliště: Discoclub VŠCHT

Re: Tak co k tradici

Příspěvek od Olga Halámková »

malej Míra píše: Jinak akce se opravdu povedla, dobře jsme se pobavili a už se moc těším do Karlových Vaří. 8-)

Ó, v Karlových Vařích je krásně :) :) :) Musím souhlasit s pány kolegy, že akce Kadaň opravdu neměla chybu. A to jsme ještě cestou domů stihli i oběd v "Severce" Nebylo nás tentokrát sice mnoho, je však příjemné vidět, jak narůstá počet účastníků výletu do "Carlsbadu". Přejme si tedy, aby se povedl minimálně stejně dobře. ;) ;) ;)
Tady, tady si odpočine... dejchá... Prospí se a probere se z toho...
Uživatelský avatar
prof. Braun
kapitán
Příspěvky: 357
Registrován: úte 13. led 2009 19:19:30

Re: Tak co k tradici

Příspěvek od prof. Braun »

Anglie píše:...přišli jsme na to, co má společného úvodní znělka 30PMZ s filmem "Requiem pro panenku" a pomohlo nám to pochopit některé souvislosti a napravit letitý omyl s určením přesného místa natáčení. ;) :D Tak tedy voilá: máme tu hlavolam pro nezúčastněné, respektive trochu napínám... :lol:
Napadá mě jedině ten barák...
Jenomže my nejsme jen tak někdo!
Uživatelský avatar
Blanka
první dáma
Příspěvky: 300
Registrován: pon 15. zář 2008 19:51:18
Bydliště: Kladno, ul. U šachty č.5

Re: Nesmrtelná Kadaň

Příspěvek od Blanka »

Připojuji se s hodnocením výjezdní akce do Kadaně... :D Počasí nám docela přálo... všichni Zemanologové se chovali disciplinovaně (skoro jsem je nepoznávala) :mrgreen: , Jendova hospůdka spolu s jeho kuchařským uměním taky neměla chybu a bylo hodně zajímavé konečně vidět slibovaná místa natáčení, mnohdy se zdálo že až na konci světa :) Kadaň mi byla líčena jako ,, divočina " ale já jsem byla příjemně překvapena a už se taky těšim do Varů...
....dejte uz pokoj s tim tridnim bojem.....
Uživatelský avatar
heerec123
poručík
Příspěvky: 128
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:59:12
Bydliště: periferka Prahy

Re: Nesmrtelná Kadaň

Příspěvek od heerec123 »

Ještě pár fotek pro srovnání. Nejen díky poloze, ale i díky některejm detailům (hlavně ty komíny) je to celkem jasný. Takže smekám, protože se Vám poved hodně zajímavej objev. ;)
Uživatelský avatar
Honza Zeman
předseda
Příspěvky: 2527
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:24:05
Bydliště: rodný domek na Zbraslavi

Re: Nesmrtelná Kadaň

Příspěvek od Honza Zeman »

No codat jineho, nez ze se to opravdu povedlo. Pocasi vyslo tak tak a Medenec se svym vetrem nezklamal, asi tam ty vetrny mlyny maji spravne :) . Ohledne kostela jsem si jeste procital historii na strankach obce Vysluni, je tam liceno asi do roku 2005 co a jak se opravilo, ale ve skutecnosti je to minimalne zevnitr stale ruina. Jirka Hradec se asi musi v hrobe obracet :) . A to, jestli houslista Hudecek na kostel prispiva, je spise zbozne prani :P .
K dokonalosti atmosfery pod Medencem zbyva nafotit a natocit vse za podzimne jarniho pocasi, pak vsechno i lepe vynikne. Ale objev je to zajimavy.
Kulturne politicka beseda u Jendy dopadla tentokrat nad miru dobre a serial na platne je opravdu k sezrani ;) . Jeste bych pochvalil nase damy, buchticky se jim opravdu povedly :) ;) 8-)
....dnes bude ten, slavnej blaznivej den....dnes bude ten, slavnej blaznivej den......
Uživatelský avatar
huba.buba
pokladník fanklubu ve výslužbě
Příspěvky: 1068
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:20:37
Bydliště: Psojedy

Re: Nesmrtelná Kadaň

Příspěvek od huba.buba »

Blanka píše:všichni Zemanologové se chovali disciplinovaně (skoro jsem je nepoznávala)
Co více dodat , když zde již bylo vše vychváleno. Už se těším na zpracované záběry a fotografie (ze soboty a neděle - ne z pátku :twisted: ).
,,ŠKOLY MÁM ČESKÝ, ALE HUBU VÍDEŇSKOU,,
Uživatelský avatar
Anglie
kapitán
Příspěvky: 474
Registrován: stř 28. kvě 2008 19:03:22
Bydliště: Cambridge
Kontaktovat uživatele:

Re: Kadaň 2009 v červenci

Příspěvek od Anglie »

Dobrej článek. A těším se na videa s miniMírou, kterej se furt nemůže rozhodnout, jestli Honza nebo Žitný :D ;) :lol:
Evertonians are born, not manufactured.
We do not choose, we are chosen.
Those, who understand, need no explanation, those, who don´t ... don´t matter.
Uživatelský avatar
malej Míra
bývalý předseda č.2
Příspěvky: 2644
Registrován: stř 28. kvě 2008 19:01:31
Bydliště: Roztoky u jezu, Hochtorgasse 27.

Re: Nesmrtelná Kadaň

Příspěvek od malej Míra »

pan Černý píše:...První vlaštovky jsou již umístěny v článku...
Tak jen nevím, jestli byly vozy prašivé, nebo prášivé... ;) :D
Mám ti ukázat jak plave?
Uživatelský avatar
Jiřina Drahotová
strážmistr
Příspěvky: 49
Registrován: sob 09. kvě 2009 22:46:10
Kontaktovat uživatele:

Re: Nesmrtelná Kadaň

Příspěvek od Jiřina Drahotová »

Hezkej článek, super fotky! Museli jste si to fakt užít... :P doufám, že mi brzo taky vyjde účast na nějákém tom putování... :roll: :D
... já sice moc zkušeností nemám, ale to vám řeknu, chlapi jsou chudáci...
Odpovědět