Výroční schůze fanklubu 2008

Srazy a setkání fandů seriálu
Odpovědět
Uživatelský avatar
malej Míra
bývalý předseda č.2
Příspěvky: 2644
Registrován: stř 28. kvě 2008 19:01:31
Bydliště: Roztoky u jezu, Hochtorgasse 27.

Re: Výroční schůze fanklubu 2008

Příspěvek od malej Míra »

Arnold Hackl píše:No mě v souvislosti s těma nástrojema napadl úplně jinej předsedův major. :o
Ale že by tomu říkal major? :o
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
...přizám se, že v této souvislosti jsem se s tím pojmem také ještě nesetkal. :lol: Znamená to snad, že méně obdaření pánové používají pojem "minor"?! :roll: :lol:
Naposledy upravil(a) malej Míra dne čtv 20. lis 2008 19:58:28, celkem upraveno 1 x.
Mám ti ukázat jak plave?
Uživatelský avatar
huba.buba
pokladník fanklubu ve výslužbě
Příspěvky: 1068
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:20:37
Bydliště: Psojedy

Re: Výroční schůze fanklubu 2008

Příspěvek od huba.buba »

No pánové, doufám , že nikoho nepadadne vyhlásit půlnoční soutěž stylem ,,ukázaná platí - kroupy ven!,, -držme se zpět tématu! :roll:
,,ŠKOLY MÁM ČESKÝ, ALE HUBU VÍDEŇSKOU,,
Uživatelský avatar
Blanka
první dáma
Příspěvky: 300
Registrován: pon 15. zář 2008 19:51:18
Bydliště: Kladno, ul. U šachty č.5

Re: Výroční schůze fanklubu 2008

Příspěvek od Blanka »

:D :twisted: :mrgreen:
....dejte uz pokoj s tim tridnim bojem.....
Uživatelský avatar
huba.buba
pokladník fanklubu ve výslužbě
Příspěvky: 1068
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:20:37
Bydliště: Psojedy

Re: Výroční schůze fanklubu 2008

Příspěvek od huba.buba »

Z vašich smajlíků mi uniká smysl tématu , slečno předsedová.!!!
,,ŠKOLY MÁM ČESKÝ, ALE HUBU VÍDEŇSKOU,,
Uživatelský avatar
Blanka
první dáma
Příspěvky: 300
Registrován: pon 15. zář 2008 19:51:18
Bydliště: Kladno, ul. U šachty č.5

Re: Výroční schůze fanklubu 2008

Příspěvek od Blanka »

no a jaké téma máte zrovna na mysli, pane Pokladníku??? :D
....dejte uz pokoj s tim tridnim bojem.....
petan007
čekatel SNB
Příspěvky: 1
Registrován: pát 21. lis 2008 7:01:40

Re: Výroční schůze fanklubu 2008

Příspěvek od petan007 »

jsem tady sice nový ale všichni mě určitě znáte :geek: zítra vás budu všechny sledovat v přestrojení!
imperialistický agent petan007 :lol:
Uživatelský avatar
huba.buba
pokladník fanklubu ve výslužbě
Příspěvky: 1068
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:20:37
Bydliště: Psojedy

Re: Výroční schůze fanklubu 2008

Příspěvek od huba.buba »

petan007 píše:jsem tady sice nový ale všichni mě určitě znáte :geek: zítra vás budu všechny sledovat v přestrojení!
imperialistický agent petan007 :lol:
Copak sledovat , já jsem zvědavej jak se o nás budeš starat , divochu!
,,ŠKOLY MÁM ČESKÝ, ALE HUBU VÍDEŇSKOU,,
Uživatelský avatar
huba.buba
pokladník fanklubu ve výslužbě
Příspěvky: 1068
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:20:37
Bydliště: Psojedy

Re: Výroční schůze fanklubu 2008

Příspěvek od huba.buba »

Den D je tady , jdeme na to !!!
,,ŠKOLY MÁM ČESKÝ, ALE HUBU VÍDEŇSKOU,,
Uživatelský avatar
Arnold Hackl
předseda moravské sekce
Příspěvky: 915
Registrován: stř 28. kvě 2008 19:11:16
Bydliště: Západní Berlín, TELEX : arnold.hackl@seznam.cz

Re: Výroční schůze fanklubu 2008

Příspěvek od Arnold Hackl »

Ale beze mě. :(
Tak posílám sjezdu ÚV aspoň zdravici míru zdar.
A nevožerte se, bejci. :mrgreen:
Po otci Němec, po matce Čech, teď státní příslušnost Velká Británie, zástupce firmy Benson & Benson z Manchesteru.
Uživatelský avatar
Honza Zeman
předseda
Příspěvky: 2530
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:24:05
Bydliště: rodný domek na Zbraslavi

Re: Výroční schůze fanklubu 2008

Příspěvek od Honza Zeman »

No pane kolego to jste nas zklamal, Blanka se na vas tesila :( . My za chvili vyrazime, pocasi snad nebude proti. Nicmene u nas uz rano hlasovani do urny probehlo, modri uz vedi :lol:
....dnes bude ten, slavnej blaznivej den....dnes bude ten, slavnej blaznivej den......
Uživatelský avatar
Arnold Hackl
předseda moravské sekce
Příspěvky: 915
Registrován: stř 28. kvě 2008 19:11:16
Bydliště: Západní Berlín, TELEX : arnold.hackl@seznam.cz

Re: Výroční schůze fanklubu 2008

Příspěvek od Arnold Hackl »

Předsedovi, pokud rozumím správně tomu vašemu rannímu hlasování do urny, tak v tom případě jsem já hlasoval do urny už včera večer. :mrgreen:
Moje neúčast mě samozřejmě taky mrzí a na Blanku jsem se samozřejmě taky těšil. Hlavně mě zajímá, jestli je to pořád ta festovní holka, kterou jsme Ti všichni záviděli. :mrgreen:
Po otci Němec, po matce Čech, teď státní příslušnost Velká Británie, zástupce firmy Benson & Benson z Manchesteru.
Uživatelský avatar
knihomol
poručík
Příspěvky: 252
Registrován: stř 28. kvě 2008 19:05:15

Re: Výroční schůze fanklubu 2008

Příspěvek od knihomol »

Tak já jsem na výroční schůzi do žádné urny nakonec nehlasoval (zřejmě nejsem zajímavý volič:-))), ale i tak musím říci, že šlo o důstojnou akci. Zanechala ve mně nesmazatelné vzpomínky - pan Jelínek převlékající se do uniformy, stůl přetékající potravinami, které naše žlučníky přímo milují a na plátně fenomenální video z výpravy na Rujanu. Ještě jednou před pány kolegy smékám, při takové rychloakci nalézt u německých sousedů tolik míst, kde se natáčelo, je vskutku hodno úcty.
Samozřejmě nesmím zapomenout na vrchol večera - nejmenovaný pražský písničkář se sladkým dřevem v ruce a jeho třepotání nožičkami evokující nesmrtelného Elvise, kterým strhnul celý hostinec do víru veselí:-))) Na závěr bych rád panu předsedovi pochválil výběr partnerky - nejenom, že byla ochotna povídat si s hypochondrem, ale ještě s ním šla zkontrolovat, zda teplota v pokojíčcích odpovídá hygienickým normám a předpisům. 8-) Inu, zdravotnická rodina se nezapře. Tak tedy nashledanou, přátelé, nashledanou :)
Uživatelský avatar
Anglie
kapitán
Příspěvky: 474
Registrován: stř 28. kvě 2008 19:03:22
Bydliště: Cambridge
Kontaktovat uživatele:

Re: Výroční schůze fanklubu 2008

Příspěvek od Anglie »

knihomol píše:Samozřejmě nesmím zapomenout na vrchol večera - nejmenovaný pražský písničkář se sladkým dřevem v ruce a jeho třepotání nožičkami evokující nesmrtelného Elvise, kterým strhnul celý hostinec do víru veselí:-))) Na závěr bych rád panu předsedovi pochválil výběr partnerky - nejenom, že byla ochotna povídat si s hypochondrem, ale ještě s ním šla zkontrolovat, zda teplota v pokojíčcích odpovídá hygienickým normám a předpisům.
A to ještě kolega knihomol přišel jednoznačně o zlatý hřeb večera - nejmenovaný pražský písničkář dělající striptýzové pohyby u 30 cm tlustého dřevěného trámu. Leč toto není zachyceno ani na kameru, ani na foťák, takže holt nám musíte věřit.

Co se týká teploty v pokoji, tak jsem spal na palandě s panem Černým a shodli jsme se, že takovou pec jsme na pokoji ještě neměli - vysloveně se nedalo spát! :cry: Za přetopení pokoje opravdu nedík, pane dokumentaristo.

Též máme jednoho nově zvoleného člena revizní komise. Vedoucí triumvirát fanklubu své posty obhájil.
Evertonians are born, not manufactured.
We do not choose, we are chosen.
Those, who understand, need no explanation, those, who don´t ... don´t matter.
Uživatelský avatar
Honza Zeman
předseda
Příspěvky: 2530
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:24:05
Bydliště: rodný domek na Zbraslavi

Re: Výroční schůze fanklubu 2008

Příspěvek od Honza Zeman »

No jak jinak zhodnotit vyrocni zasedani nez jako povedene, a to nejen z duvodu, ze jsem opet predsedou :) . Samozrejme ucast pana Jelinka udelala sve a to jak koukal na prezentace z Rujany stalo za to. A je fajn, ze se podarila i gratulace kolegum slavicim narozeniny, na to budou vzpominat cely zivot, ne? :P Vecerni disko trysko pana pokladnika s ucasti zive hvezdy v podobe podsaditeho umelce z Prahy, byla originalni, a je videt, ze on si sve publikum najde prakticky kdekoliv. A doufam, ze jeho nynejsi neucast ve vyboru nebude mit vliv na jeho funkci, resp. na funkci umeleckou :lol: .
Dekuji panu kolegovi za chvalu Blanky, je to opravdu zena s velkym Z a za to ze ji mam po svem boku jsem moooc rad. Samozrejme pokud zase budete chtit zduvodnit nejake sve zdravotni problemy, radi pridame sve odborne poznatky ;) .
....dnes bude ten, slavnej blaznivej den....dnes bude ten, slavnej blaznivej den......
Uživatelský avatar
huba.buba
pokladník fanklubu ve výslužbě
Příspěvky: 1068
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:20:37
Bydliště: Psojedy

Re: Výroční schůze fanklubu 2008

Příspěvek od huba.buba »

Byl to den skutečně s velkým D. Já jsem namrmlanej ještě teď. Už se nemůžu dočkat , až dorazej fotky. Škoda jen , že nebude zachycena večerní megashow známého umělce Krakena. To byl jediný okamžik , kdy jsem se o nás začal bát, když pan kolega Kraken vytáhl něco ze svého tanečního umění a začal se vlnit kolem masivního sloupu. Fakt jsem čekal , že ho vytrhne a na nás spadne celá střecha. 8-)
,,ŠKOLY MÁM ČESKÝ, ALE HUBU VÍDEŇSKOU,,
Odpovědět