Výroční schůze fanklubu 2008

Srazy a setkání fandů seriálu
Odpovědět
Uživatelský avatar
huba.buba
pokladník fanklubu ve výslužbě
Příspěvky: 1068
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:20:37
Bydliště: Psojedy

Výroční schůze fanklubu 2008

Příspěvek od huba.buba »

Přátelé , kamarádi , je opět na čase popřemýšlet o organizaci naší každoroční Výroční schůze. Jak mnozí vědí , hotel v Roztokách už není to , co býval , proto bych si zde dovolil navrhnout mnou osobně mnohokráte vyzkoušené místo jen dalších 7 km za Roztokami. Nevidím problém v ničem , co k našemu slavnému dni potřebujeme. Vstřícný personál, uzavřená místnost pro 50 osob včetně projektoru a zvukové aparatury. Ubytování pro 18 osob v místě - cena po vzoru Kadaně někde kolem 200.- za jednoho. Možnost večerní diskotéky. Nahlédněte a vyjádřete se... http://www.restaurace.kapn.cz/
,,ŠKOLY MÁM ČESKÝ, ALE HUBU VÍDEŇSKOU,,
Uživatelský avatar
Honza Zeman
předseda
Příspěvky: 2528
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:24:05
Bydliště: rodný domek na Zbraslavi

Re: Výroční schůze fanklubu 2008

Příspěvek od Honza Zeman »

Vypada to, ze budeme mit dustojnou nahradu za nas "hotylek", takze predbezne schvaleno :D . Uz mame nejake konkretni datum v listopadu?
....dnes bude ten, slavnej blaznivej den....dnes bude ten, slavnej blaznivej den......
Uživatelský avatar
Arnold Hackl
předseda moravské sekce
Příspěvky: 915
Registrován: stř 28. kvě 2008 19:11:16
Bydliště: Západní Berlín, TELEX : arnold.hackl@seznam.cz

Re: Výroční schůze fanklubu 2008

Příspěvek od Arnold Hackl »

Souhlasím, těch 7 km navíc ještě zvládnu. :mrgreen:
Koupat se tam ale snad v listopadu nebudem. :mrgreen:
Šak naco taky, já sem sa kůpal v sobotu. :mrgreen:
Po otci Němec, po matce Čech, teď státní příslušnost Velká Británie, zástupce firmy Benson & Benson z Manchesteru.
Uživatelský avatar
huba.buba
pokladník fanklubu ve výslužbě
Příspěvky: 1068
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:20:37
Bydliště: Psojedy

Re: Výroční schůze fanklubu 2008

Příspěvek od huba.buba »

Hombre píše:konkretni datum v listopadu?
V týdnu sem navrhnu několik variant, kromě snad jednoho termínu máme volnou ruku.
,,ŠKOLY MÁM ČESKÝ, ALE HUBU VÍDEŇSKOU,,
Uživatelský avatar
knihomol
poručík
Příspěvky: 252
Registrován: stř 28. kvě 2008 19:05:15

Re: Výroční schůze fanklubu 2008

Příspěvek od knihomol »

Konečně bližší cíl než Rujana:-) Odmítám ovšem tentokrát přijet v bývalém služebním oblečku, ačkoli dodnes trůní v mé skříní i s fešáckým kloboučkem:-)
Uživatelský avatar
Anglie
kapitán
Příspěvky: 474
Registrován: stř 28. kvě 2008 19:03:22
Bydliště: Cambridge
Kontaktovat uživatele:

Re: Výroční schůze fanklubu 2008

Příspěvek od Anglie »

knihomol píše:Odmítám ovšem tentokrát přijet v bývalém služebním oblečku, ačkoli dodnes trůní v mé skříní i s fešáckým kloboučkem:-)
A to je škoda, tvůj minulý příjezd byl vskutku efektní.
Evertonians are born, not manufactured.
We do not choose, we are chosen.
Those, who understand, need no explanation, those, who don´t ... don´t matter.
Uživatelský avatar
Arnold Hackl
předseda moravské sekce
Příspěvky: 915
Registrován: stř 28. kvě 2008 19:11:16
Bydliště: Západní Berlín, TELEX : arnold.hackl@seznam.cz

Re: Výroční schůze fanklubu 2008

Příspěvek od Arnold Hackl »

Taky bych se moc přimlouval za zopakování hajného, co je lesa pán. :mrgreen:
Mimochodem, nemohl by mi někdo poslat ten příjezd pana hajného e-mailem (samozřejmě pokud by pan hajný nebyl proti).
Po otci Němec, po matce Čech, teď státní příslušnost Velká Británie, zástupce firmy Benson & Benson z Manchesteru.
Uživatelský avatar
knihomol
poručík
Příspěvky: 252
Registrován: stř 28. kvě 2008 19:05:15

Re: Výroční schůze fanklubu 2008

Příspěvek od knihomol »

Pan kolego, důrazně protestuji, aby tento nepovedený estrádní kousek byl šířen až do moravských končin ! Dodnes je mi lehce mdlo, když na stole zavadím pohledem o pouhý obal dvd s touto smutnou eskapádou, které mi vypálil s ochotou sobě vlastní pan pokladník :-)
Uživatelský avatar
huba.buba
pokladník fanklubu ve výslužbě
Příspěvky: 1068
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:20:37
Bydliště: Psojedy

Re: Výroční schůze fanklubu 2008

Příspěvek od huba.buba »

knihomol píše:Pan kolego, důrazně protestuji, aby tento nepovedený estrádní kousek byl šířen :-)
Pan kolega Knihomol sice protestuje, leč nehodlám se vzdáti plánu pustit tento povedený klip na výroční schůzi lehce po dvaadvacáté hodině, kdy se lokál a přilehlé prostory zaplní vlnícími se dívkami.
,,ŠKOLY MÁM ČESKÝ, ALE HUBU VÍDEŇSKOU,,
Uživatelský avatar
huba.buba
pokladník fanklubu ve výslužbě
Příspěvky: 1068
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:20:37
Bydliště: Psojedy

Re: Výroční schůze fanklubu 2008

Příspěvek od huba.buba »

Na hlavní stránce je již datum konání a další info. Prosím tedy všechny o včasné potvrzení účasti.
,,ŠKOLY MÁM ČESKÝ, ALE HUBU VÍDEŇSKOU,,
Uživatelský avatar
knihomol
poručík
Příspěvky: 252
Registrován: stř 28. kvě 2008 19:05:15

Re: Výroční schůze fanklubu 2008

Příspěvek od knihomol »

Pane kolego, domníval jsem se, že vlnící se dámskou část ansámblu oslním svou důstojností a ne šmíráckým výstupem. Koukejme sehnat aparaturu, pana kolegu s elektrickou kytarou, noty a pořádně to rozjedeme !
Uživatelský avatar
Honza Zeman
předseda
Příspěvky: 2528
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:24:05
Bydliště: rodný domek na Zbraslavi

Re: Výroční schůze fanklubu 2008

Příspěvek od Honza Zeman »

Jeste doslo k uprave nabidnutych terminu, nyni tedy 15.-16.11. a druhy 22.-23.11., co je pro Vas lepsi? Osobne bych byl pro druhy termin z duvodu Blanciny pracovni vytizenosti pri prvnim vikendu, ale jestli to pro ostatni nebude mozne, tak holt nas prijede zkontrolovat az vecer po praci, kdy uz budeme v nalade :lol: . A propro, panove, mate uz pripraveny volebni spoty? Vcera jsme s Blankou o jednom uvazovali a byl by to trumf hodny predsedy :twisted:
....dnes bude ten, slavnej blaznivej den....dnes bude ten, slavnej blaznivej den......
Uživatelský avatar
knihomol
poručík
Příspěvky: 252
Registrován: stř 28. kvě 2008 19:05:15

Re: Výroční schůze fanklubu 2008

Příspěvek od knihomol »

Pane předsedo, vskutku chcete být pod kuratelou své drahé polovičky? Zvažte to dobře:-)))
Uživatelský avatar
Honza Zeman
předseda
Příspěvky: 2528
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:24:05
Bydliště: rodný domek na Zbraslavi

Re: Výroční schůze fanklubu 2008

Příspěvek od Honza Zeman »

Aspon bys(te)me se pane kolego zase chovali jako lidi :P , zadna kuratela nebude, kdyz bude treba, Blanku pripoutam k topeni a bude se na nas divat :D
....dnes bude ten, slavnej blaznivej den....dnes bude ten, slavnej blaznivej den......
Uživatelský avatar
Arnold Hackl
předseda moravské sekce
Příspěvky: 915
Registrován: stř 28. kvě 2008 19:11:16
Bydliště: Západní Berlín, TELEX : arnold.hackl@seznam.cz

Re: Výroční schůze fanklubu 2008

Příspěvek od Arnold Hackl »

No tak za sebe bych byl pro ten dřívější termín, tedy 15.-16.11. Ale moc se na mě neohlížejte, protože mě do toho může stejně kdykoliv cokoliv vlézt.
Co se týče volebních spotů, tak moje funkce je jmenovaná, nikoliv volená, takže spot doufám nepotřebuji. :mrgreen:
Ostatně pokud se tady bavíme o volebních spotech, tak se ještě musím vrátit o pár příspěvků zpět - pokud by se skutečně mělo volit podle natočeného materiálu, tak já mám jediného kandidáta a to pana hajného, co je lesa pán (pan předseda, pan místopředseda, pan pokladník a pánové z revizní komise doufám prominou). :mrgreen:
Po otci Němec, po matce Čech, teď státní příslušnost Velká Británie, zástupce firmy Benson & Benson z Manchesteru.
Odpovědět