Výroční schůze fanklubu 2008

Srazy a setkání fandů seriálu
Odpovědět
Uživatelský avatar
knihomol
poručík
Příspěvky: 252
Registrován: stř 28. kvě 2008 19:05:15

Re: Výroční schůze fanklubu 2008

Příspěvek od knihomol »

Anglie píše:
knihomol píše:Co se týká teploty v pokoji, tak jsem spal na palandě s panem Černým a shodli jsme se, že takovou pec jsme na pokoji ještě neměli - vysloveně se nedalo spát! :cry: Za přetopení pokoje opravdu nedík, pane dokumentaristo.
No vidíte pane kolego a přitom jedním z důvodů našeho předpůlnočního odjezdu bylo, že jsme spolu s kolegou VHS-kou oba zimomřiví a domnívali jsme se, že při nočních mrazících avizovaných meteorology není možné pokojíčky vytopit na hodnotu, při které běžný člověk mého a jeho typu:-) nedostane zápal plic. Tak to jsem rád, že jsem Vás preventivním roztopením kamen na maximum této nepěkné nemoci uchránil :lol: Dalším důvodem odjezdu bylo, že už bylo po hlasování a žádná urna se na blízku nerýsovala, tak snad příště ;)
Uživatelský avatar
Salaba
major
Příspěvky: 818
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:27:18
Bydliště: Hájice u Prahy

Re: Výroční schůze fanklubu 2008

Příspěvek od Salaba »

Opravdu další povedená akce :D díky zábavě a zmíněným hudebním, tanečním a DJ' vystoupením si dovolím zhodnotit popěvkem z jednoho filmu: "Tááárárá ratata, přijela estráda, byla to paráda...jedeme dál..." :mrgreen:
No tak co, loučit se nebudem, snad se ještě někdy uvidíme že jo?! A pak si teprv dáme to správný tóčo!!!
Uživatelský avatar
knihomol
poručík
Příspěvky: 252
Registrován: stř 28. kvě 2008 19:05:15

Re: Výroční schůze fanklubu 2008

Příspěvek od knihomol »

Pane kolego Salabo, tímto popěvkem mě vždy spolehlivě rozesmějete, jen jsem netušil, že je z filmu a marně si teď lámu hlavu ze kterého... :geek:
Uživatelský avatar
knihomol
poručík
Příspěvky: 252
Registrován: stř 28. kvě 2008 19:05:15

Re: Výroční schůze fanklubu 2008

Příspěvek od knihomol »

A kakraholte, děkuji, pane kolego:-)
Uživatelský avatar
malej Míra
bývalý předseda č.2
Příspěvky: 2644
Registrován: stř 28. kvě 2008 19:01:31
Bydliště: Roztoky u jezu, Hochtorgasse 27.

Re: Výroční schůze fanklubu 2008

Příspěvek od malej Míra »

knihomol píše:...fenomenální video z výpravy na Rujanu. Ještě jednou před pány kolegy smékám, při takové rychloakci nalézt u německých sousedů tolik míst, kde se natáčelo, je vskutku hodno úcty.
...tady bych zejména vyzdvihl nasazení a grafický um nového pana revizního komisaře při prezentaci výsledků tohoto kolektivního díla. Ještě jednou bravo!!! ;) :D
Mám ti ukázat jak plave?
Uživatelský avatar
Blanka
první dáma
Příspěvky: 300
Registrován: pon 15. zář 2008 19:51:18
Bydliště: Kladno, ul. U šachty č.5

Re: Výroční schůze fanklubu 2008

Příspěvek od Blanka »

Chtěla bych se připojit k hodnocení Výroční schůze fanklubu a mojí první velké akce s Vámi.... :D Neznám sice průběh akcí předešlých ale mě se v Libčicích moc líbilo a chtěla bych tímto poděkovat Vašemu (a mému :P ) opětpředsedovi za to, že mě přivedl mezi takovou fajn partu :)! Další velký dík patří všem, kteří se podíleli na organizaci a přípravě takové monstrakce a těším se zase na nějakou další...... ;).
....dejte uz pokoj s tim tridnim bojem.....
Uživatelský avatar
Blanka
první dáma
Příspěvky: 300
Registrován: pon 15. zář 2008 19:51:18
Bydliště: Kladno, ul. U šachty č.5

Re: Výroční schůze fanklubu 2008

Příspěvek od Blanka »

...ještě bych si dovolila dodatek pro kolegu Knihomola a jeho kamaráda..... mám pocit, že jsem vás tím svým povídáním o chorobách všeho druhu spíše trochu vyděsila.... Pořád si nemůžu vysvětlit ten náhlý pozdní úprk do tmy..... Kamínkama to asi nebude, kupodivu tam byl fakt hic.... :lol: :mrgreen:
....dejte uz pokoj s tim tridnim bojem.....
Uživatelský avatar
Honza Zeman
předseda
Příspěvky: 2528
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:24:05
Bydliště: rodný domek na Zbraslavi

Re: Výroční schůze fanklubu 2008

Příspěvek od Honza Zeman »

No panove, koukate, co? To je snad prvni nejkladnejsi hodnoceni zemanovske akce od zeny na nasem foru, co fanklub je fanklubem. A psano je to dobrovolne, zadne prohozeni roli doma neprobehlo, kdy bych bouchacku u hlavu tentokrat drzel ja :D .
Akce opravdu famozni, a dovedu si predstavit letni pokracovani, kdy bude posezeni venku a za teple letni noci se pujdeme vsichni vykoupat. To pak bude to spravny toco, kdyz vypustime Krakena :lol: :lol: .
....dnes bude ten, slavnej blaznivej den....dnes bude ten, slavnej blaznivej den......
Uživatelský avatar
huba.buba
pokladník fanklubu ve výslužbě
Příspěvky: 1068
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:20:37
Bydliště: Psojedy

Re: Výroční schůze fanklubu 2008

Příspěvek od huba.buba »

Souhlasim - na léto tam něco rozhodně spácháme.
,,ŠKOLY MÁM ČESKÝ, ALE HUBU VÍDEŇSKOU,,
Uživatelský avatar
Rajman
čekatel SNB
Příspěvky: 7
Registrován: stř 28. kvě 2008 19:02:25

Re: Výroční schůze fanklubu 2008

Příspěvek od Rajman »

Ahoj všichni,
i já se připojuji ke kladnému hodnocení akce, bylo to fajn, škoda jen, že jste se všichni drželi tak trochu zpátky, co se jídla týče :lol: Vždyť jsem vám říkal, že mi musíte pomoct! Doufám, že jste si druhý den vzali alespoň výslužku :!: Ještě jednou smekám výletníkům na Rujánu a hlavně za super prezentaci :shock:
Uživatelský avatar
knihomol
poručík
Příspěvky: 252
Registrován: stř 28. kvě 2008 19:05:15

Re: Výroční schůze fanklubu 2008

Příspěvek od knihomol »

Blanka píše:...ještě bych si dovolila dodatek pro kolegu Knihomola a jeho kamaráda..... mám pocit, že jsem vás tím svým povídáním o chorobách všeho druhu spíše trochu vyděsila.... Pořád si nemůžu vysvětlit ten náhlý pozdní úprk do tmy..... Kamínkama to asi nebude, kupodivu tam byl fakt hic.... :lol: :mrgreen:
Paní kolegyně, hypochondra, jak známo, nemůžete vyprávěním o chorobách vyděsit, ale naopak nadchnout, opravdu za tím úprkem nehledejte nic jiného než obavy ze zimy a vidinu, že už se nebude konat žádné hlasování , jelikož nejsme atraktivní voliči :D
Uživatelský avatar
Blanka
první dáma
Příspěvky: 300
Registrován: pon 15. zář 2008 19:51:18
Bydliště: Kladno, ul. U šachty č.5

Re: Výroční schůze fanklubu 2008

Příspěvek od Blanka »

... mno ale alespoň taneček jste mi mohli věnovat.... :D :lol:
....dejte uz pokoj s tim tridnim bojem.....
Uživatelský avatar
L.B.
poručík
Příspěvky: 240
Registrován: úte 10. čer 2008 21:07:51
Bydliště: Blovice
Kontaktovat uživatele:

Re: Výroční schůze fanklubu 2008

Příspěvek od L.B. »

Nazdar všem. Hlásím se po dlouhé době. Skutečně mě moc mrzí, že jsem se nezúčastnil výroční schůze, prasečích hodů, setkání s panem Jelínkem a tanečku s paní předsedovou. Podle fotek, které mi poslal pan kolega Černý (tímto děkuji) to muselo bejt pěkný tóčo. Pokud se na léto chystá repete, určitě si už čas udělám.
Spolupráce s bezpečností - povinností správce domu !!!
Uživatelský avatar
Willy Kleiber
major
Příspěvky: 936
Registrován: pát 30. kvě 2008 12:25:07

Re: Výroční schůze fanklubu 2008

Příspěvek od Willy Kleiber »

L.B.: Připojuji se, příště jsem tam taky jako na koni! :P
Horko, že jo...Jako tenkrát v Krakově!
Odpovědět