Běžné srazy

Srazy a setkání fandů seriálu
Odpovědět
Uživatelský avatar
Salaba
major
Příspěvky: 818
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:27:18
Bydliště: Hájice u Prahy

Re: Běžné srazy

Příspěvek od Salaba »

Pane kolego, příteli, kamaráde! Nejen před Vámi se rdím za svoje absence na akcích fanklubu v poslední době... :oops: Ale znáte mé cesty za obchodem, stále Ost und West, hier und drüben...zkrátka štrapáce :roll: 8-) ;) Ale polepším se, tedy budu se snažit přizpůsobit návrhům ;) Minimálně letní Zbraslav bude opět naše :mrgreen:
No tak co, loučit se nebudem, snad se ještě někdy uvidíme že jo?! A pak si teprv dáme to správný tóčo!!!
Uživatelský avatar
plk.Žitný
Ideolog
Příspěvky: 1723
Registrován: sob 16. srp 2008 22:37:36
Bydliště: nehledejte mě... Nemám jméno ani adresu.

Re: Běžné srazy

Příspěvek od plk.Žitný »

Přátelé, já se klidně přizpůsobím.. Chtělo by zase nějaké to hosty..
Jinak stručná rekapitulace:
Co se týká hostů, tak p. Jelínkovi máme zavolat po 15.6 a řekne nám jak na tom bude....
o Bízové by nám mohl říci více p. předseda

možná by stálo pozvat p.Brabce /než nám odjede do lázní/ale to by se to muselo podle konat ve všední den večer nebo možná v neděli večer.Musel bych zjistit.K našim hostům bych se mohl pokusit pozvat p. Fišera se kterým snad budu ve čtvrtek mluvit.

Také by stálo za to provětrat p.Inge popř.Karlíka Mutlovic.. :D
Chtějí stranu zbavit všech mocenských opor a narušovat naše spojenectví se Sovětským svazem..
Uživatelský avatar
nalim159
major
Příspěvky: 1318
Registrován: úte 10. čer 2008 13:07:55
Bydliště: Kysucké Nové Mesto

Re: Běžné srazy

Příspěvek od nalim159 »

plk.Žitný píše: možná v neděli večer
Posezení v restauračním zařízení v neděli večer, to nezvládl ani Zdychynec :mrgreen: .
Ale jestli máte nějakého toho Šourka, který by vám skáknul v pondělí ráno pro vyprošťováčka, tak by to třeba šlo :mrgreen: .
Ale, čože...? Na návštěve?!
Uživatelský avatar
knihomol
poručík
Příspěvky: 252
Registrován: stř 28. kvě 2008 19:05:15

Re: Běžné srazy

Příspěvek od knihomol »

Kolego doktore, zejména litujte, že jste nebyl v Kadani, škoda že v sekci Srazy a setkání není dodnes fotodokumentace. Byl to opravdu velmi poučný večer:-) Což takhle kolego vyrazit opět někdy lodí do Hamburku?
Uživatelský avatar
huba.buba
pokladník fanklubu ve výslužbě
Příspěvky: 1068
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:20:37
Bydliště: Psojedy

Re: Běžné srazy

Příspěvek od huba.buba »

knihomol píše:Kolego doktore, zejména litujte, že jste nebyl v Kadani,
o repete se uvažuje v období svátků na začátku července.
,,ŠKOLY MÁM ČESKÝ, ALE HUBU VÍDEŇSKOU,,
Uživatelský avatar
Lída
kapitán
Příspěvky: 443
Registrován: úte 08. úno 2011 7:47:06

Re: Běžné srazy

Příspěvek od Lída »

Moc bych se přimlouvala za pana Brabce, jakožto mého manžela - filmového :mrgreen: . Jinak jsem četla v novinách o panu Jelínkovi, že má nějaké závažnější zdravotní problémy :cry: , tak mu popřejme brzské uzdravení!!!
Děcka pustnou, učitelé se snaží...
Uživatelský avatar
plk.Žitný
Ideolog
Příspěvky: 1723
Registrován: sob 16. srp 2008 22:37:36
Bydliště: nehledejte mě... Nemám jméno ani adresu.

Re: Běžné srazy

Příspěvek od plk.Žitný »

My to dávno víme paní kolegině ale tato informace byla v sekci utajovaných skutečností.. :D :D
S p.Jelínkem jsem bohužel náhodou mluvil, když ho zrovna vezla sanitka..

Nechtěli jsme to tady ventilovat po dohodě s p. předsedou aby se toho bulvár nechytil ale teď když je to venku..
Skutečnost je taková, že p. Jelinek teďjde na nějaký /dle soudu p. Brabce lehčí skoro až ambulantní zákrok - Pan Brabec je v tom zběhlý/.
Takže mu popřejme brzké uzdravení a máme se prý ozvat po 15.tm..-vzkazuje nám p.Jelínek...
Chtějí stranu zbavit všech mocenských opor a narušovat naše spojenectví se Sovětským svazem..
Uživatelský avatar
Honza Zeman
předseda
Příspěvky: 2529
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:24:05
Bydliště: rodný domek na Zbraslavi

Re: Běžné srazy

Příspěvek od Honza Zeman »

Meli bychom to nejak rozcisnout, jestli se do vyletu do Kadane a okoli jeste sejdeme. Jelikoz ma pan Jelinek zdravotni potize a jelikoz se nemohu pani Razlove dovolat, tak asi pada sobotni akce u plukovniku. Tudiz me napadlo se treba sejit v sobotu na Zbraslavi, aby se i pani predsedova mohla ukazat s minipredsedou :) , ale nakonec mame jinou rodinnou akci. A dalsi vikend jsem v praci. Takze z me strany se nejspise uvidime asi az v Kadani.
....dnes bude ten, slavnej blaznivej den....dnes bude ten, slavnej blaznivej den......
Uživatelský avatar
opat Adamíra
kapitán
Příspěvky: 458
Registrován: čtv 29. kvě 2008 1:03:00
Bydliště: na "Moravě"

Re: Běžné srazy

Příspěvek od opat Adamíra »

Moc neplakejte, my přespolní bychom leda mohli do Kubína u Oslavan, na "Vídeňku" nebo vyloupit nedobytnou pokladnu TV magazínu Vlaštovka :lol:. Všechno je na Moravě
Bůh si přeje, abychom bojovali proti společnému nepříteli. Třeba jen pomocí - když zbraně už nemohou ...
Uživatelský avatar
plk.Žitný
Ideolog
Příspěvky: 1723
Registrován: sob 16. srp 2008 22:37:36
Bydliště: nehledejte mě... Nemám jméno ani adresu.

Re: Běžné srazy

Příspěvek od plk.Žitný »

Hombre píše:Meli bychom to nejak rozcisnout, jestli se do vyletu do Kadane a okoli jeste sejdeme. Jelikoz ma pan Jelinek zdravotni potize a jelikoz se nemohu pani Razlove dovolat, tak asi pada sobotni akce u plukovniku. Tudiz me napadlo se treba sejit v sobotu na Zbraslavi, aby se i pani predsedova mohla ukazat s minipredsedou :) , ale nakonec mame jinou rodinnou akci. A dalsi vikend jsem v praci. Takze z me strany se nejspise uvidime asi az v Kadani.
Tak sobota u plukovníků může být i ,, bez celebrit,, , jen je mi to potřeba říci alespoň pár dní předem, abych pod nějakou záminkou /třeba že budu malovat a tak/. Pan Černý doveze maso a co nám bude chybět.. :lol:

Nebo mě napadlo mě pozvat p.Brabce - nové prostory ještě neviděl třeba by se nechal pozvat a k němu třeba někdo , kdo dosud ,,vzdoroval,,


Ovšem i minipředsedu je potřeba řádně ,, vykropit pivem,, aby na něj nešly neduhy.. :lol: :lol:

Tak jsou tady nějaké varianty... :lol:
Chtějí stranu zbavit všech mocenských opor a narušovat naše spojenectví se Sovětským svazem..
Uživatelský avatar
huba.buba
pokladník fanklubu ve výslužbě
Příspěvky: 1068
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:20:37
Bydliště: Psojedy

Re: Běžné srazy

Příspěvek od huba.buba »

plk.Žitný píše:Tak jsou tady nějaké varianty... :lol:
Pane kolego , zkuste pana Brabce , zda by se nechtěl stát naším dalším ,,křtitelem,, - do léta bych se právě ještě jednou rád sešel v novém hnízdě a s tím spojil další ,,tapetování,, chodby. Jako obvykle se přes léto nesejdeme.
,,ŠKOLY MÁM ČESKÝ, ALE HUBU VÍDEŇSKOU,,
Uživatelský avatar
plk.Žitný
Ideolog
Příspěvky: 1723
Registrován: sob 16. srp 2008 22:37:36
Bydliště: nehledejte mě... Nemám jméno ani adresu.

Re: Běžné srazy

Příspěvek od plk.Žitný »

tak teda hoďte nějaké termíny ... V sobotu bývá mistr na chatě.. nebo se ho mám napřed zeptat jak je volný, že by jsme to napasovali?
Chtějí stranu zbavit všech mocenských opor a narušovat naše spojenectví se Sovětským svazem..
Uživatelský avatar
huba.buba
pokladník fanklubu ve výslužbě
Příspěvky: 1068
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:20:37
Bydliště: Psojedy

Re: Běžné srazy

Příspěvek od huba.buba »

plk.Žitný píše:nebo se ho mám napřed zeptat jak je volný, že by jsme to napasovali?
spíš tuhle variantu - soboty jsou stejně zavřené (pouze na objednávku) a nejsem si jist , že by nás byl takový počet. Ale svižně! Čas nám utíká a přes prázdniny (jako každé léto) toho moc nenaschůzujeme.
,,ŠKOLY MÁM ČESKÝ, ALE HUBU VÍDEŇSKOU,,
Uživatelský avatar
plk.Žitný
Ideolog
Příspěvky: 1723
Registrován: sob 16. srp 2008 22:37:36
Bydliště: nehledejte mě... Nemám jméno ani adresu.

Re: Běžné srazy

Příspěvek od plk.Žitný »

Tak mi p. Brabec po skype napsal, že se podívá ostřížím zrakem do diáře.
Chtělo by to někoho k němu pozvat..
Chtějí stranu zbavit všech mocenských opor a narušovat naše spojenectví se Sovětským svazem..
Uživatelský avatar
huba.buba
pokladník fanklubu ve výslužbě
Příspěvky: 1068
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:20:37
Bydliště: Psojedy

Re: Běžné srazy

Příspěvek od huba.buba »

plk.Žitný píše:Chtělo by to někoho k němu pozvat..
Hlavně aby sám ten termín našel. Dále to obvoláme.
,,ŠKOLY MÁM ČESKÝ, ALE HUBU VÍDEŇSKOU,,
Odpovědět