Běžné srazy

Srazy a setkání fandů seriálu
Odpovědět
Uživatelský avatar
L.B.
poručík
Příspěvky: 240
Registrován: úte 10. čer 2008 21:07:51
Bydliště: Blovice
Kontaktovat uživatele:

Re: Běžné srazy

Příspěvek od L.B. »

Tak bohužel zítra beze mne. :cry: :(
Spolupráce s bezpečností - povinností správce domu !!!
Uživatelský avatar
Josef Hain
čekatel SNB
Příspěvky: 2
Registrován: stř 14. pro 2011 19:12:07
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Běžné srazy

Příspěvek od Josef Hain »

Vážení příznivci Honzíka,

rád bych rozšířil Vaše řady. Právě se vypravuju na sraz z Plzně, tak jen doufám, že nebudete schovávat kytky u dveří jako štábní kapitán Kristek.

Tonda
komouš, mrkvoun, socdemák?... a nebo náš? co?
Uživatelský avatar
malej Míra
bývalý předseda č.2
Příspěvky: 2644
Registrován: stř 28. kvě 2008 19:01:31
Bydliště: Roztoky u jezu, Hochtorgasse 27.

Re: Běžné srazy

Příspěvek od malej Míra »

Přátelé, omlouvám se, ale nezvládl jsem včera dorazit. :( Doufám, že jste si to užili... ;) :D
Mám ti ukázat jak plave?
Uživatelský avatar
Baresi
poručík
Příspěvky: 168
Registrován: stř 01. pro 2010 19:13:08
Bydliště: Cep 7 ,Třeboň

Re: Běžné srazy

Příspěvek od Baresi »

No řekl bych pane kolego že se akce vyvedla až na to ,že to byla zřejmně zároveň rozlučka s novostarým nebo staronovým místem, jelikož tamnější provoz po návštěvě higieny končí... :(
Někdo má rád černý a někdo zase blondíny ale mezi náma v barvě vlasů to není..
Uživatelský avatar
huba.buba
pokladník fanklubu ve výslužbě
Příspěvky: 1068
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:20:37
Bydliště: Psojedy

Re: Běžné srazy

Příspěvek od huba.buba »

Baresi píše: že se akce vyvedla až na to ,že to byla zřejmně zároveň rozlučka
Souhlasím s kolegou , sešlo se nás dost , večer jako tradičně velmi rychle utíkal. Nepěkným ,,Vánočním dárkem,, byla zpráva o ukončení provozu , jsme teď tedy opět na ulici. Bojovým úkolem po svátcích bude vytipovat nové místo pro naše srazy. Pro mě příjemným zpestřením byla návštěva členů Policejní historické společnosti ( http://www.phsos.cz ). Popřeji tady ještě všem , kteří se včera nemohli zůčastnit , příjemné prožití svátků a budu se na všechny těšit v roce 2012. Předběžně jsme se bavili o lednovém výjezdu do Kadaně (7.-8.1.2012) , promyslete tedy ještě toto. S hostitelem jsem již mluvil , bude nás očekávat.
,,ŠKOLY MÁM ČESKÝ, ALE HUBU VÍDEŇSKOU,,
Uživatelský avatar
Honza Zeman
předseda
Příspěvky: 2528
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:24:05
Bydliště: rodný domek na Zbraslavi

Re: Běžné srazy

Příspěvek od Honza Zeman »

Tak to je teda uplna tragedie, takovy smutny zpravy a zrovna pred Vanocemi, to jsme dostali pekny darek. Mrzi me, ze jsem se vlastne nemohl ucastnit na poslednim srazu v techto prostorach. A jestli to bude znamenat i definitivni konec hospody s tematikou serialu a vubec stare "policajstske" prace, tak teda pekny Vanoce :( :cry:
....dnes bude ten, slavnej blaznivej den....dnes bude ten, slavnej blaznivej den......
Uživatelský avatar
plk.Žitný
Ideolog
Příspěvky: 1723
Registrován: sob 16. srp 2008 22:37:36
Bydliště: nehledejte mě... Nemám jméno ani adresu.

Re: Běžné srazy

Příspěvek od plk.Žitný »

Ano smutná zpráva... Nejhorší na tom je, že klukům co nás léta obsluhovali se už do nové hospody nechce.../Alespoň co jsem zaslechl/..

Je mi líto síně slávy. P. Černému to dalo dost práce a podpisy našich hostů přijdou na zmar..
Příště bych navrhoval, ty velké fotky s podpisy zarámovat, aby se to dalo jednoduše odvézt. :D
Co se týká restaurace /myslím že mluvím za všechny/ aby zase nějaká byla, byť s nějakým hostinským /když to kluci dělat nechtějí/.
Už jsem to s Pokladníkem trochu nakousl.. Sehnat nějakého schopného hostinského, nakloněného k seriálu. Který schání pro hostinec nějaký ,,Image,,
Můj strýc děllá celý život do pohostinství , byl dokonce pod nožem Pohlreicha a docela uspěl.. :D
Tak bych se ho mohl zeptat , zda by o někom schopném /kdo to za rok nezabalí /nevěděl..

Dnes mi volal Rudolf Jelínek, /něco potřeboval/ tak nám přeje vše nejlepší .
Zpráva ho taky nepotěšila. Rád prý sem chodil..
Chtějí stranu zbavit všech mocenských opor a narušovat naše spojenectví se Sovětským svazem..
Uživatelský avatar
Bába kořenářka
major
Příspěvky: 839
Registrován: čtv 29. kvě 2008 17:02:27
Bydliště: Liberec

Re: Běžné srazy

Příspěvek od Bába kořenářka »

Ale neee, tak to je teda v pr... ;( ;( ;(! To je fakt velká škoda... Ach jo...
... Bude třeba zvládnout zákony po našem! ...
... Království nebeské se vrátí, a opanuje tuto bezbožnou planetu! ...
Uživatelský avatar
Fredy
kapitán
Příspěvky: 366
Registrován: stř 06. črc 2011 19:39:33
Bydliště: Kiliánka (před požárem)

Re: Běžné srazy

Příspěvek od Fredy »

Tak to je na závěr roku nepříjemná,řekl bych až průserová zpráva.Marně pátrám v paměti,koho bych měl známého,který provozuje restauraci či hospodu..... :(
"Každou chvíli se na mýtině objeví světlo,vyjdete ven a půjdete rovnou za světlem,až uvidíte strejčka....."
Uživatelský avatar
Josef Hain
čekatel SNB
Příspěvky: 2
Registrován: stř 14. pro 2011 19:12:07
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Běžné srazy

Příspěvek od Josef Hain »

A co takhle U zlatý koruny, mám tam takovej pěknej kumbálek.... a lístků není nikdy dost!
komouš, mrkvoun, socdemák?... a nebo náš? co?
Uživatelský avatar
huba.buba
pokladník fanklubu ve výslužbě
Příspěvky: 1068
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:20:37
Bydliště: Psojedy

Re: Běžné srazy

Příspěvek od huba.buba »

pan Černý píše:jediné místo, kde by se to dalo v současné době vystavit, vidím v Kadani, nakonec jenom by to rozšířilo tamní Honzovu sbírku. Co tomuto návrhu říkáte? Taková gentlemanská dohoda, že pokud by pánové otevírali restauraci novou, vše jim bude navráceno.
Jak jsem již psal , s Jendou jsem mluvil , závazně s námi počítá 7.-8.1.2012. Ohledně dnes již bývalého sídla ve Velehradské , po neděli jsem domluven na přesun několia kultovních relikvií, než se opět tedy postavíme na nohy, nainstalujeme to v Kadani.
,,ŠKOLY MÁM ČESKÝ, ALE HUBU VÍDEŇSKOU,,
Uživatelský avatar
malej Míra
bývalý předseda č.2
Příspěvky: 2644
Registrován: stř 28. kvě 2008 19:01:31
Bydliště: Roztoky u jezu, Hochtorgasse 27.

Re: Běžné srazy

Příspěvek od malej Míra »

Baresi píše:...zároveň rozlučka s novostarým nebo staronovým místem, jelikož tamnější provoz...končí... :(
A je to v pérdeli, ráčej prominout... :(
No nic, musíme se poohlédnout po jiném zařízení.
Mám ti ukázat jak plave?
Uživatelský avatar
Baresi
poručík
Příspěvky: 168
Registrován: stř 01. pro 2010 19:13:08
Bydliště: Cep 7 ,Třeboň

Re: Běžné srazy

Příspěvek od Baresi »

Rád bych touto cestou poděkoval všem přítomným za čestný přístup k odchodu z vánočního srazu .-)
Někdo má rád černý a někdo zase blondíny ale mezi náma v barvě vlasů to není..
Uživatelský avatar
huba.buba
pokladník fanklubu ve výslužbě
Příspěvky: 1068
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:20:37
Bydliště: Psojedy

Re: Běžné srazy

Příspěvek od huba.buba »

Letošní rok nám bohužel nedopřál vidět se tak , jak by jsme chtěli , proto navrhuji sezvat všechny před dovolenou na ,,kdysi,, běžný sraz , kopal bych možná i za místo srazu s pí. Skořepovou na Praze 8.
,,ŠKOLY MÁM ČESKÝ, ALE HUBU VÍDEŇSKOU,,
Uživatelský avatar
Honza Zeman
předseda
Příspěvky: 2528
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:24:05
Bydliště: rodný domek na Zbraslavi

Re: Běžné srazy

Příspěvek od Honza Zeman »

Pratele, leto nam pomalu ubiha, proto bychom meli zacit "neco delat" :) . Svolavam timto zatim bezny sraz, ale nenapada me moc kam. Na Prosek? Ke Krakenovi? Uvitam vase napady na stylove misto. Zatim to nepisu jako sraz s hercem, ale o neco pokusim, napad by byl ;) . A termin navrhuji na patek 21. zari, kdo prijde? Projedname pripadne vylet na Rujanu, podzimni prochazku ci vyrocni schuzi.
....dnes bude ten, slavnej blaznivej den....dnes bude ten, slavnej blaznivej den......
Odpovědět