Běžné srazy

Srazy a setkání fandů seriálu
Odpovědět
Uživatelský avatar
knihomol
poručík
Příspěvky: 252
Registrován: stř 28. kvě 2008 19:05:15

Re: Běžné srazy

Příspěvek od knihomol »

Jen info pro klub - jedna z našich televizí chystá na konec října hodinový speciál o zákulisí natáčení majora Zemana. Myslím, že je nač se těšit! Po neděli budu znát podrobnosti, dám vědět.
Uživatelský avatar
Dobesch
major
Příspěvky: 628
Registrován: stř 11. čer 2008 8:06:22

Re: Běžné srazy

Příspěvek od Dobesch »

teda zprava od kolegy knihomola je jeste lepsi nez dobra ...doufam ze v tom bude mit prsty a kameru ON a ne nejakej zneuznanej radoby znalec
Možno tou dolinou ide ten voz.........
Uživatelský avatar
knihomol
poručík
Příspěvky: 252
Registrován: stř 28. kvě 2008 19:05:15

Re: Běžné srazy

Příspěvek od knihomol »

Půjde o živě !!! vysílaný pořad s několika předtočenými reportážemi ....
Uživatelský avatar
huba.buba
pokladník fanklubu ve výslužbě
Příspěvky: 1068
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:20:37
Bydliště: Psojedy

Re: Běžné srazy

Příspěvek od huba.buba »

knihomol píše:Půjde o živě !!! vysílaný pořad s několika předtočenými reportážemi ....
Pane kolego, tak nás tam jako odborníky PROTLAČTE!!! Uděláme delegaci , Krakena přivážeme u vchodu a podebatujeme.
,,ŠKOLY MÁM ČESKÝ, ALE HUBU VÍDEŇSKOU,,
Uživatelský avatar
knihomol
poručík
Příspěvky: 252
Registrován: stř 28. kvě 2008 19:05:15

Re: Běžné srazy

Příspěvek od knihomol »

Budu o tom uvažovat :-)))
Uživatelský avatar
knihomol
poručík
Příspěvky: 252
Registrován: stř 28. kvě 2008 19:05:15

Re: Běžné srazy

Příspěvek od knihomol »

Škoda že do té doby není žádná výprava po stopách natáčení, to by byla krásná reportáž!
Uživatelský avatar
huba.buba
pokladník fanklubu ve výslužbě
Příspěvky: 1068
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:20:37
Bydliště: Psojedy

Re: Běžné srazy

Příspěvek od huba.buba »

knihomol píše:Škoda že do té doby není žádná výprava po stopách natáčení, to by byla krásná reportáž!
Není problém se na příští víkend svolat.
,,ŠKOLY MÁM ČESKÝ, ALE HUBU VÍDEŇSKOU,,
Uživatelský avatar
Willy Kleiber
major
Příspěvky: 936
Registrován: pát 30. kvě 2008 12:25:07

Re: Běžné srazy

Příspěvek od Willy Kleiber »

knihomol píše:Půjde o živě !!! vysílaný pořad ...
Tak to si zaslouží potlesk, takovýto počin!
Jen aby se to nezvrhlo v klasické moralizování nad seriálem, doufám, že půjde přísně o technickou stránku natáčení... ;)
Horko, že jo...Jako tenkrát v Krakově!
Uživatelský avatar
Honza Zeman
předseda
Příspěvky: 2530
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:24:05
Bydliště: rodný domek na Zbraslavi

Re: Běžné srazy

Příspěvek od Honza Zeman »

Koukam, ze pan kolega pokladnik mluvi spis sam za sebe, problem neco rychle svolat tady samozrejme je, pokud by byla snaha, aby tam byli lide, kteri jsou za neco odpovedni (vc. me).
Podle informaci v chystanem poradu nejde verejne prezentovat nas fanklub, takze pokud by se tam od nas nekdo protlacil, musel by vystupovat nejspis sam za sebe. Uvidime co tedy kolega knihomol vybojuje.
....dnes bude ten, slavnej blaznivej den....dnes bude ten, slavnej blaznivej den......
Uživatelský avatar
huba.buba
pokladník fanklubu ve výslužbě
Příspěvky: 1068
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:20:37
Bydliště: Psojedy

Re: Běžné srazy

Příspěvek od huba.buba »

Hombre píše:musel by vystupovat nejspis sam za sebe. Uvidime co tedy kolega knihomol vybojuje.
Přeci tam nebude sedět deset lidí z ulice , kteří zastupují sami sebe. Každý tam bude za ,,něco,, nebo ,,někoho,, schovaný. Např. ,,dobrý večer , já jsem Jan z Vysočan a jsem filmový publicista,, - Nevidím problém se tedy představit ,,Dobrý den , já jsem L...... Z........ a jsem členem oficiálního fanklubu majora Zemana. V té rychlosti srazu bych taky samozřejmě upřesňoval - nemusí to být zrovna příští sobota , ale vím z praxe , že pokud se kolem nás začalo něco dít , tak jsme ,,zatáhli,, za jeden provaz na ,,první dobrou,,
,,ŠKOLY MÁM ČESKÝ, ALE HUBU VÍDEŇSKOU,,
Uživatelský avatar
Honza Zeman
předseda
Příspěvky: 2530
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:24:05
Bydliště: rodný domek na Zbraslavi

Re: Běžné srazy

Příspěvek od Honza Zeman »

Mel jsem na mysli samozrejme pripadny vylet po mistech nataceni a ne tu televizni show. To jak to pan kolega knihomol posklada je na nem ;)
....dnes bude ten, slavnej blaznivej den....dnes bude ten, slavnej blaznivej den......
Uživatelský avatar
knihomol
poručík
Příspěvky: 252
Registrován: stř 28. kvě 2008 19:05:15

Re: Běžné srazy

Příspěvek od knihomol »

V úterý kolem poledne bude definitivně jasné, zda se tato show bude konat a v jaké podobě (staré policejní auto ve studiu, kteří herci budou naživo povídat, jaké ukázky z medailonu apod.). Je také možné, že z toho nebude nic - a k poznámce pana pokladníka - v tomto případě se dle mého ukazuje, že zvolit pro tento ctihodný spolek název "fanklub" nebylo šťastné - automaticky to evokuje představu, že jde o sdružení nekritických obdivovatelů. Nejspíše bych to viděl tak, že by vznikla reportáž o nadšencích, kteří jezdí po místech natáčení - v tom případě by bylo dobré vymyslet, která dvě tři místa vedle sebe jsou divácky nejzajímavější - že by okolí Měděnce? Prosím o nápady.
Uživatelský avatar
Honza Zeman
předseda
Příspěvky: 2530
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:24:05
Bydliště: rodný domek na Zbraslavi

Re: Běžné srazy

Příspěvek od Honza Zeman »

Pokud by slo o mista nataceni, tak jako raritu a nejdelsi zatim realizovany vylet by mohla byt zminka o Rujane, pro obycejneho divaka je pak nejfrekventovanejsim mistem treba ten Medenec, ktery ho provazi pokazde pri uvodni znelce a je tak nejvic videt. Jinak nejznamnejsim dilem je pochopitelne Studna, takze zminka o Jinocanech by mohla byt vhodna, samozrejme se zminkou o skutecne vrazde slouzici jako predloha tohoto pribehu, ktera se stala ve Vonoklasech (viz popsany pribeh v sekci Skutecnosti na webu). Bylo by toho vic, ale porad nebude nafukovaci :)
....dnes bude ten, slavnej blaznivej den....dnes bude ten, slavnej blaznivej den......
Uživatelský avatar
Arnold Hackl
předseda moravské sekce
Příspěvky: 915
Registrován: stř 28. kvě 2008 19:11:16
Bydliště: Západní Berlín, TELEX : arnold.hackl@seznam.cz

Re: Běžné srazy

Příspěvek od Arnold Hackl »

Taky bych navrhoval zmínit Líšno. Padla tam první klapka, natáčelo se tam do více dílů (jeden je tam natočen skoro celý).
A k účasti na besedě - bylo by pochopitelně nejlepší, kdyby těch deset lidí z ulice bylo zároveň i členy fanklubu + kolega knihomol jako nezávislý moderátor. :mrgreen:
Po otci Němec, po matce Čech, teď státní příslušnost Velká Británie, zástupce firmy Benson & Benson z Manchesteru.
Uživatelský avatar
malej Míra
bývalý předseda č.2
Příspěvky: 2644
Registrován: stř 28. kvě 2008 19:01:31
Bydliště: Roztoky u jezu, Hochtorgasse 27.

Re: Běžné srazy

Příspěvek od malej Míra »

To je opravdu zajímavá myšlénka. ;) Když to vezmu ze široka. Z Rujany a Berlínského metra máme amatérské video a fotky. Když s tímto žánrem mohl operovat Eda Hrubeš, možná by se to jako ukázka pro zajímavost dalo použít také. Nejblíž Praze z opravdu zajímavých míst je Líšno, kde se toho točilo hodně. No a divácky nejzajímavější je asi Měděnec, protože to zná každý ze znělky. Navíc je tam ta pikantnost s tou střechou ústavu sociální péče, která se vloudila do záběru a kterýžto ústav se stal předlohou k jinému také celkem slavnému filmu. Na případnou besedu bychom mohli delegovat někoho s kultivovaným projevem (předseda, místopředseda, pokladníka nebo p. Černý...). Ten na rychlo svolaný sraz a putování po místech natáčení to by asi zorganizovat dalo. Prostě by se zúčastnil ten, kdo by měl zrovna čas. Ono to obvykle dopadá právě tak, takže by to nic zinscenovaného nebylo. Vzpomeňte si, že Rujanu jsme plánovali půl roku dopředu a nakonec nás jelo... slovy čtyři. :P
Souhlasím s kolegou knihomolem, že názvem "Fanklub..." bychom se moc ohánět neměli, proč dráždit hada (v tomto případě se bojovníci za svobodu snad neurazí ;) ) bosou nohou? Prostě jsme fanoušci starších českých filmů, seriálů, tvorby pana Sequense atd. Kdo je chytrej, tak si nás na internetu tak jako tak najde. Propagace by to byla určitě veliká, ikdyž to není to hlavní... Když to nějak dopadne a v případě potřeby a časových možností jsem připraven se na čemkoliv podílet a to očekávám i od ostatních... ;) :D
Mám ti ukázat jak plave?
Odpovědět