Běžné srazy

Srazy a setkání fandů seriálu
Odpovědět
Uživatelský avatar
Anglie
kapitán
Příspěvky: 474
Registrován: stř 28. kvě 2008 19:03:22
Bydliště: Cambridge
Kontaktovat uživatele:

Re: Běžné srazy

Příspěvek od Anglie »

knihomol: 3 místa vedle sebe? Jednoznačně Měděnec-Výsluní-Místo (Hasištejn).
Evertonians are born, not manufactured.
We do not choose, we are chosen.
Those, who understand, need no explanation, those, who don´t ... don´t matter.
Uživatelský avatar
knihomol
poručík
Příspěvky: 252
Registrován: stř 28. kvě 2008 19:05:15

Re: Běžné srazy

Příspěvek od knihomol »

Jak se tak prohrabuji tento víkend svými anály, zjistil jsem následující věci:
Pán ze Salcburku (díl 21), ale třeba i Tatranské pastorale (díl 22) se natáčely až několik měsíců po natáčení kubánských dílů (27 a 28). Sálek, kde vystupují Mimkry, není s velkou pravděpodobností v Jinočanech, ale šlo o ateliér, kapitánská kajuta v kubánských dílech je ateliér, ale Hradcova kajuta je reálná na lodi, pokoj matky Halámkové je ateliér, stejně tak koloniální palác z kubánských dílů je ateliér v Praze, ateliér je i chata Šohaj s jídelnou a maskérnou, stejně tak i scéna v hrobce v díle Studna. Wimmerovu ženu neměla hrát paní Holišová, ale paní Eva Križíková a mám silné podezření, že režiséra v Tatrách měl hrát pan Horníček. Tak to jen tak na okraj, zjistil jsem toho teď přes víkend spoustu, tak budu postupně informovat ....
Uživatelský avatar
Willy Kleiber
major
Příspěvky: 936
Registrován: pát 30. kvě 2008 12:25:07

Re: Běžné srazy

Příspěvek od Willy Kleiber »

knihomol píše:... tak budu postupně informovat ....
Velmi zajímavé, velmi zajímavé, těším se na další příliv informací. Něco z uvedeného jsme sice již zjistili svépomocí, ale i tak bravo...
Horko, že jo...Jako tenkrát v Krakově!
Uživatelský avatar
huba.buba
pokladník fanklubu ve výslužbě
Příspěvky: 1068
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:20:37
Bydliště: Psojedy

Re: Běžné srazy

Příspěvek od huba.buba »

knihomol píše: vymyslet, která dvě tři místa vedle sebe jsou divácky nejzajímavější - že by okolí Měděnce? Prosím o nápady.
Měděnec , Výsluní , Hasištejn - to jsou samozřejmě dobré tipy. Na druhou stranu zámek Líšno má samozřejmě něco do sebe , dále není daleko náves z dílu Vrah se skrývá v poli , nádraží z Bestie....a tak bych mohl pokračovat do alelujá.
,,ŠKOLY MÁM ČESKÝ, ALE HUBU VÍDEŇSKOU,,
Uživatelský avatar
malej Míra
bývalý předseda č.2
Příspěvky: 2644
Registrován: stř 28. kvě 2008 19:01:31
Bydliště: Roztoky u jezu, Hochtorgasse 27.

Re: Běžné srazy

Příspěvek od malej Míra »

huba.buba píše:...Měděnec , Výsluní , Hasištejn... Na druhou stranu zámek Líšno má samozřejmě něco do sebe ...náves z dílu Vrah se skrývá v poli , nádraží z Bestie...
Přesně tak. To je buď, anebo.
Pro Měděnec hovoří fakt, že ze znělky to zná každej. Líšno, Vojkov a Čisovice nebo Jinočany jsou kousek od Prahy a točilo se tam toho opravdu ;) :D hodně...
knihomol píše:...stejně tak koloniální palác z kubánských dílů je ateliér v Praze, ateliér je i chata Šohaj s jídelnou a maskérnou, stejně tak i scéna v hrobce v díle Studna...
Tak u toho koloniálního paláce bych se hádal, repektive bych řekl - jak co. V některých záběrech figurují místní kubánští herci a komparzisti a pochybuji, že by je kvůli třem záběrům vlekli až do Prahy. To ostatní (Šohaj, Studna apod.) souhlasí. Sál v Mimikrách nevíme, místní tvrdí, že to byl sál na hospodou, který dnes prý okupuje David Koller. Zázemí sálu je ale patrně ateliér. ;)
Mám ti ukázat jak plave?
Uživatelský avatar
knihomol
poručík
Příspěvky: 252
Registrován: stř 28. kvě 2008 19:05:15

Re: Běžné srazy

Příspěvek od knihomol »

Takže aktuální info - do studia přijde Hradec a Blanka, s fanklubem bude natočena reportáž - kolega se dostaví na sraz do Krakovské 17.10.,reportáž bude obsahovat hlavně informace, jak fanklub jezdí po místech natáčení - proto důležitý dotaz - zůstal zachován záznam, jak někteří členové pochodují pod Měděncem a jak někteří vybíhají ze dveří a volají ta-ta-ta-tabák?
Uživatelský avatar
Anglie
kapitán
Příspěvky: 474
Registrován: stř 28. kvě 2008 19:03:22
Bydliště: Cambridge
Kontaktovat uživatele:

Re: Běžné srazy

Příspěvek od Anglie »

knihomol píše:kolega se dostaví na sraz do Krakovské 17.10., reportáž bude obsahovat hlavně informace, jak fanklub jezdí po místech natáčení - proto důležitý dotaz - zůstal zachován záznam, jak někteří členové pochodují pod Měděncem a jak někteří vybíhají ze dveří a volají ta-ta-ta-tabák?
Ad kolega-super. Přijdeš v sobotu taky?
Ad záznam-ano, mám dojem, že tohle má huba.buba v kabeli.
Evertonians are born, not manufactured.
We do not choose, we are chosen.
Those, who understand, need no explanation, those, who don´t ... don´t matter.
Uživatelský avatar
huba.buba
pokladník fanklubu ve výslužbě
Příspěvky: 1068
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:20:37
Bydliště: Psojedy

Re: Běžné srazy

Příspěvek od huba.buba »

knihomol píše:zůstal zachován záznam, jak někteří členové pochodují pod Měděncem a jak někteří vybíhají ze dveří a volají ta-ta-ta-tabák?
záznam zůstal a je ,,bonusem,, vyprávění jistého režiséra o natáčení medailonu o J.Sequensovi. Dodáme i další záznamy.
,,ŠKOLY MÁM ČESKÝ, ALE HUBU VÍDEŇSKOU,,
Uživatelský avatar
knihomol
poručík
Příspěvky: 252
Registrován: stř 28. kvě 2008 19:05:15

Re: Běžné srazy

Příspěvek od knihomol »

Pane kolego, prosím vezměte vechny dostupné záznamy z míst natáčení s sebou na sobotní sraz. Kolega reportér je od Vás převezme. Mimochodem, potřeboval bych, aby na srazu bylo minimálně šest lidí, aby nešlo o fiasko - je možné předem zjistit, kdo se dostaví - ostatně Vaše věta o tažení za jeden provaz je už předem příslibem, že bude plno.
Uživatelský avatar
huba.buba
pokladník fanklubu ve výslužbě
Příspěvky: 1068
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:20:37
Bydliště: Psojedy

Re: Běžné srazy

Příspěvek od huba.buba »

knihomol píše:, že bude plno.
,,Jen si posluž , nemožné na počkání , zázraky do tří dnů,, -dr. Veselý z Bestie.
,,ŠKOLY MÁM ČESKÝ, ALE HUBU VÍDEŇSKOU,,
Uživatelský avatar
malej Míra
bývalý předseda č.2
Příspěvky: 2644
Registrován: stř 28. kvě 2008 19:01:31
Bydliště: Roztoky u jezu, Hochtorgasse 27.

Re: Běžné srazy

Příspěvek od malej Míra »

knihomol píše:... Mimochodem, potřeboval bych, aby na srazu bylo minimálně šest lidí, aby nešlo o fiasko - je možné předem zjistit, kdo se dostaví...
A v kolik hodin se dostaví kameraman? Doporučoval bych spíš dříve než později. Já jen že s pokročilejší hodinou rapidně klesá kvalita a tím i použitelnost výpovědí a příspěvků některých členů... :lol: :roll:
Mám ti ukázat jak plave?
Uživatelský avatar
knihomol
poručík
Příspěvky: 252
Registrován: stř 28. kvě 2008 19:05:15

Re: Běžné srazy

Příspěvek od knihomol »

Kameraman a reportér tam směřují na pátou hodinu, maximálně na půl šestou...
Uživatelský avatar
malej Míra
bývalý předseda č.2
Příspěvky: 2644
Registrován: stř 28. kvě 2008 19:01:31
Bydliště: Roztoky u jezu, Hochtorgasse 27.

Re: Běžné srazy

Příspěvek od malej Míra »

knihomol píše:Kameraman a reportér tam směřují na pátou hodinu, maximálně na půl šestou...
Jo, tak to je v pohodě, v tuto dobu ještě obvykle nehrozí, že by se redaktor dozvěděl něco, co ani nechtěl. :mrgreen: Teď ještě dát dohromady příspěvky z našich akcí, tímto apeluji i na pana Černého. ;) :D
Mám ti ukázat jak plave?
Uživatelský avatar
Honza Zeman
předseda
Příspěvky: 2529
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:24:05
Bydliště: rodný domek na Zbraslavi

Re: Běžné srazy

Příspěvek od Honza Zeman »

Na tuhle hodinu to na sraz nestiham :? , takze at se kouka vytahnout ten kdo tam jde a kdo se na to nejvic trese...
....dnes bude ten, slavnej blaznivej den....dnes bude ten, slavnej blaznivej den......
Uživatelský avatar
Blanka
první dáma
Příspěvky: 300
Registrován: pon 15. zář 2008 19:51:18
Bydliště: Kladno, ul. U šachty č.5

Re: Běžné srazy

Příspěvek od Blanka »

Já bohužel taky ne.... halt sloužíme lidu potřebnějšímu....... :cry: :?
....dejte uz pokoj s tim tridnim bojem.....
Odpovědět