Běžné srazy

Srazy a setkání fandů seriálu
Odpovědět
Uživatelský avatar
malej Míra
bývalý předseda č.2
Příspěvky: 2644
Registrován: stř 28. kvě 2008 19:01:31
Bydliště: Roztoky u jezu, Hochtorgasse 27.

Re: Běžné srazy

Příspěvek od malej Míra »

Trochu mi to připomíná Chalupáře a Kapřín: "Kde jsou všichni? Na televizi, to víte, to jsme tu ještě neměli..." :mrgreen: :mrgreen:
Mám ti ukázat jak plave?
Uživatelský avatar
huba.buba
pokladník fanklubu ve výslužbě
Příspěvky: 1068
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:20:37
Bydliště: Psojedy

Re: Běžné srazy

Příspěvek od huba.buba »

knihomol píše:Dámy a pánové, nemáte někdo akordy na Bič boží?
Pane kolego , napadá mě jediné jméno. Ale neodvažuji se ho tady vyslovit! :lol: Ten člověk zahraje Bič boží i na hřeben. Určitě ho znáte.
,,ŠKOLY MÁM ČESKÝ, ALE HUBU VÍDEŇSKOU,,
Uživatelský avatar
huba.buba
pokladník fanklubu ve výslužbě
Příspěvky: 1068
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:20:37
Bydliště: Psojedy

Re: Běžné srazy

Příspěvek od huba.buba »

Blanka píše: Přijde mi to trochu nefér vůči někomu kdo byl při ,,akci"od začátku a poctivě se angažuje ve prospěch fungování fanklubu
Paní předsedová , musíme to brát tak , jak to je, bylo to ušito , uznávám , hodně horkou rychlou jehlou , ale na pana předsedu s nejdůležitějšíma věcma samozřejmě počkáme. Filmaři si bohužel určili čas od 17,00 , i vzhledem k tomu , že např. ve 20,00 už bude hospoda plná. Jsem osobně rád , že Vám funkce paní předsedové takto sedí a že se za svého ,,pána,, takto perete , věřte mi , že v podzimních volbách pro předsednické křeslo neznám jiné jméno než Hombre.
,,ŠKOLY MÁM ČESKÝ, ALE HUBU VÍDEŇSKOU,,
Uživatelský avatar
knihomol
poručík
Příspěvky: 252
Registrován: stř 28. kvě 2008 19:05:15

Re: Běžné srazy

Příspěvek od knihomol »

Pane kolego, obávám se, že pokud stejně jako já myslíte toho pána, co z kapes trousí svá vlastní CD, tak na něj nemám kontakt, ale pokud byste někdo měl, dejte vědět, osobně mu zavolám, jelikož akordy na Bič boží jsou úspěch akce podstatné. jinak na sobotu kolega plánuje toto: No nejdřív to s nima natočím uvnitř i venku, dokud je světlo a pak s nimi posedím na pivku. Tak bych Vás pánové prosil, abyste zejména ve druhé části večera zachovali důstojný průběh:-)))
Uživatelský avatar
huba.buba
pokladník fanklubu ve výslužbě
Příspěvky: 1068
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:20:37
Bydliště: Psojedy

Re: Běžné srazy

Příspěvek od huba.buba »

knihomol píše: tak na něj nemám kontakt, ---- Tak bych Vás pánové prosil, abyste zejména ve druhé části večera zachovali důstojný průběh:-)))
Já dotyčnému zavolám , musel by jste volat ze skrytého čísla. Na důstojný průběh osobně z pod stolu dohlédnu. 8-)
,,ŠKOLY MÁM ČESKÝ, ALE HUBU VÍDEŇSKOU,,
Uživatelský avatar
Blanka
první dáma
Příspěvky: 300
Registrován: pon 15. zář 2008 19:51:18
Bydliště: Kladno, ul. U šachty č.5

Re: Běžné srazy

Příspěvek od Blanka »

huba.buba píše:
Blanka píše: Přijde mi to trochu nefér vůči někomu kdo byl při ,,akci"od začátku a poctivě se angažuje ve prospěch fungování fanklubu
Paní předsedová , musíme to brát tak , jak to je, bylo to ušito , uznávám , hodně horkou rychlou jehlou , ale na pana předsedu s nejdůležitějšíma věcma samozřejmě počkáme. Filmaři si bohužel určili čas od 17,00 , i vzhledem k tomu , že např. ve 20,00 už bude hospoda plná. Jsem osobně rád , že Vám funkce paní předsedové takto sedí a že se za svého ,,pána,, takto perete , věřte mi , že v podzimních volbách pro předsednické křeslo neznám jiné jméno než Hombre.
Pane kolego ujištuji Vás že tohle ještě žádná ,,rvačka " není a předseda ji ani nemá zapotřebí... :D Jen píšu svůj názor, pááč jsem prostě měla potřebu ho napsat :) ...Bohužel vím, že to jinak nešlo, hlavní slovo mají filmaři a i přes tu rychlost věřím v úspěch celé akce. :) Co se týče podzimních voleb tak na Vás spoléhám... příprava volebních lístků je samozřejmě plně ve Vaší ctěné kompetenci :P :lol: :mrgreen:
....dejte uz pokoj s tim tridnim bojem.....
Uživatelský avatar
knihomol
poručík
Příspěvky: 252
Registrován: stř 28. kvě 2008 19:05:15

Re: Běžné srazy

Příspěvek od knihomol »

No bude to koukám povedená taškařice, už se těším, jak si v pondělí prohlédnu ty hlubokomyslné myšlenky pana pokladníka a dalších na televizním záznamu - mimochodem, dostaví se pan doktor Salaba?
Uživatelský avatar
Dobesch
major
Příspěvky: 628
Registrován: stř 11. čer 2008 8:06:22

Re: Běžné srazy

Příspěvek od Dobesch »

Jen mam obavy aby kolega pevěc nebyl smluvne vazan pro jinou televizi :D A je skutecne pravdou, ze Bic bozi zahraje i na hreben.... ostatne vse co on zahraje konci jako Bic bozi :shock:
Možno tou dolinou ide ten voz.........
Uživatelský avatar
huba.buba
pokladník fanklubu ve výslužbě
Příspěvky: 1068
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:20:37
Bydliště: Psojedy

Re: Běžné srazy

Příspěvek od huba.buba »

knihomol píše:dostaví se pan doktor Salaba?
Jistěže , teď jsem s ním mluvil.
,,ŠKOLY MÁM ČESKÝ, ALE HUBU VÍDEŇSKOU,,
Uživatelský avatar
knihomol
poručík
Příspěvky: 252
Registrován: stř 28. kvě 2008 19:05:15

Re: Běžné srazy

Příspěvek od knihomol »

Mimochodem, pan kolega Salaba bude o den později ve stejném pořadu účinkovat znovu - tentokrát na téma oční choroby a úrazy.
Uživatelský avatar
Honza Zeman
předseda
Příspěvky: 2529
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:24:05
Bydliště: rodný domek na Zbraslavi

Re: Běžné srazy

Příspěvek od Honza Zeman »

Chtel bych poprosit, aby se tu omezilo chatovani, pak se tady clovek prd dozvi a ztraci se prehled, dekuji.
....dnes bude ten, slavnej blaznivej den....dnes bude ten, slavnej blaznivej den......
Uživatelský avatar
huba.buba
pokladník fanklubu ve výslužbě
Příspěvky: 1068
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:20:37
Bydliště: Psojedy

Re: Běžné srazy

Příspěvek od huba.buba »

Hombre píše:Chtel bych poprosit, aby se tu omezilo chatovani, pak se tady clovek prd dozvi a ztraci se prehled, dekuji.
Rozumím a dám si příště pozor.
,,ŠKOLY MÁM ČESKÝ, ALE HUBU VÍDEŇSKOU,,
Uživatelský avatar
6529
strážmistr
Příspěvky: 68
Registrován: stř 28. kvě 2008 19:04:11
Bydliště: Praha

Re: Běžné srazy

Příspěvek od 6529 »

Též potvrzuji účast v uvedeném čase.
Uživatelský avatar
Honza Zeman
předseda
Příspěvky: 2529
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:24:05
Bydliště: rodný domek na Zbraslavi

Re: Běžné srazy

Příspěvek od Honza Zeman »

Tak sraz probehl standardne dobre, uvidime ceho se dockame pri prezentaci na TV Barrandov, bud budeme za blbce nebo za hrdiny :D . No a pro ostatni pan pokladnik zapomnel zase vcas vystoupit a netrefil vystupni stanici :P
....dnes bude ten, slavnej blaznivej den....dnes bude ten, slavnej blaznivej den......
Uživatelský avatar
heerec123
poručík
Příspěvky: 128
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:59:12
Bydliště: periferka Prahy

Re: Běžné srazy

Příspěvek od heerec123 »

K cestovatelskému duchu pana pokladníka snad jen poznámka, že se mu podobná událost přihodí maximálně třikrát za tři srazy. V Bohušovicích nad Ohří už si paní výpravčí musí myslet, že jí balí...
Odpovědět