Běžné srazy

Srazy a setkání fandů seriálu
Odpovědět
Uživatelský avatar
Honza Zeman
předseda
Příspěvky: 2528
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:24:05
Bydliště: rodný domek na Zbraslavi

Re: Běžné srazy

Příspěvek od Honza Zeman »

Vec je jasna, sraz nechte na patek 16.12. s tim, ze se pokusim si vymenit sluzbu, abych mohl prijit.
....dnes bude ten, slavnej blaznivej den....dnes bude ten, slavnej blaznivej den......
Uživatelský avatar
huba.buba
pokladník fanklubu ve výslužbě
Příspěvky: 1068
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:20:37
Bydliště: Psojedy

Re: Běžné srazy

Příspěvek od huba.buba »

Takže potvrzeno - sraz fanklubu (poslední v tomto roce) je tedy v pátek 16.12.2011 od 17,00 - rezervaci jsem právě udělal , dárky s sebou. :twisted:
,,ŠKOLY MÁM ČESKÝ, ALE HUBU VÍDEŇSKOU,,
Uživatelský avatar
malej Míra
bývalý předseda č.2
Příspěvky: 2644
Registrován: stř 28. kvě 2008 19:01:31
Bydliště: Roztoky u jezu, Hochtorgasse 27.

Re: Běžné srazy

Příspěvek od malej Míra »

Fajn, počítám s tím, měl bych přijít... ;) :D
Mám ti ukázat jak plave?
Uživatelský avatar
huba.buba
pokladník fanklubu ve výslužbě
Příspěvky: 1068
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:20:37
Bydliště: Psojedy

Re: Běžné srazy

Příspěvek od huba.buba »

pozvánka na hlavní straně , prosím o potvrzenky všech kvuli přesné rezervaci.
,,ŠKOLY MÁM ČESKÝ, ALE HUBU VÍDEŇSKOU,,
Uživatelský avatar
Hanele
pokladník fanklubu
Příspěvky: 1142
Registrován: sob 19. úno 2011 17:01:33
Bydliště: Třeboň

Re: Běžné srazy

Příspěvek od Hanele »

Hombre píše:Vec je jasna, sraz nechte na patek 16.12. s tim, ze se pokusim si vymenit sluzbu, abych mohl prijit.
To je konečně jasné slovo muže - a předsedy ;)
huba.buba píše:dárky s sebou. :twisted:
Myslím, že účast některých z nás už je dárkem sama o sobě... 8-)
"Be who you are and say what you feel because those who mind don't matter and those who matter don't mind."
Uživatelský avatar
Lída
kapitán
Příspěvky: 443
Registrován: úte 08. úno 2011 7:47:06

Re: Běžné srazy

Příspěvek od Lída »

Přimlouvala bych se za tu malou Lidušku, pane klukovníku ;) :lol:
Děcka pustnou, učitelé se snaží...
Uživatelský avatar
plk.Žitný
Ideolog
Příspěvky: 1723
Registrován: sob 16. srp 2008 22:37:36
Bydliště: nehledejte mě... Nemám jméno ani adresu.

Re: Běžné srazy

Příspěvek od plk.Žitný »

Lída píše:Přimlouvala bych se za tu malou Lidušku, pane klukovníku ;) :lol:
Malá Liduška musí jít brzo spát... :D a besídka se určitě protáhne.. :D
Vedení řeklo bez hostů... Tak bez hostů.. Musíme je nechat taky trochu vydýchat... :D
Chtějí stranu zbavit všech mocenských opor a narušovat naše spojenectví se Sovětským svazem..
Uživatelský avatar
plk.Žitný
Ideolog
Příspěvky: 1723
Registrován: sob 16. srp 2008 22:37:36
Bydliště: nehledejte mě... Nemám jméno ani adresu.

Re: Běžné srazy

Příspěvek od plk.Žitný »

pan Černý píše:
plk.Žitný píše:Musíme je nechat taky trochu vydýchat... :D
Před pár dny jste zde skoro kamenoval, že sehnat hosty není žádná legrace, ať si to někdo zkusí a nyní píšete pravý opak, držme se opravdu raději těch tradic.
P.S. pro pana pokladníka - pokud mě do 16. prosince z pracovních důvodů neodvezou na psychiatrii, určitě se dostavím, možná i něco nechám vytisknout.
Já se jen disciplinovaně podvolím nařízení vedení,které rozhodlo bez hostů a je pro mne coby řadového člena závazné..

/Jsem jen disciplinovaným členem sboru -jak můžete vědět,že jsem nebyl oklamán/.... :D :D

Ještě mám takový nápad, dát také nějaké dárky naším pravidelným hostům -kdo co sežene nebo vyrobí..
Já mám například dárek pro R. Jelínka a sice starý nepoužitý bolševický občanský průkaz /mám ještě z dob ,kdy hřmělo :lol: :lol: / a ten mu vystavím na jméno Rudolf Kysela a do kolonky zaměstnavatel mu vepíši ,, Lokomotex Praha NP./ Jen bych potřeboval nějakou jeho dobovou fotografii.-nemáte někdo? Občanský průkaz by mu měl v budoucnu sloužit jako ochrana,před různými agresory... :lol: :lol: :lol:
Chtějí stranu zbavit všech mocenských opor a narušovat naše spojenectví se Sovětským svazem..
Uživatelský avatar
Salaba
major
Příspěvky: 818
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:27:18
Bydliště: Hájice u Prahy

Re: Běžné srazy

Příspěvek od Salaba »

plk.Žitný píše: Já mám například dárek pro R. Jelínka a sice starý nepoužitý bolševický občanský průkaz...Jen bych potřeboval nějakou jeho dobovou fotografii.-nemáte někdo?
No pane kolego to by pro Vás jako na slovo vzatého odborníka na stroje počítací a komunikační neměl být problém, prostě vyďobnout nějakou hezkou podobiznu mistra Jelínka z 30.PMZ...jen bych vynechal tu jak v kulichu natírá loď ČSPLO :mrgreen:
No tak co, loučit se nebudem, snad se ještě někdy uvidíme že jo?! A pak si teprv dáme to správný tóčo!!!
Uživatelský avatar
paní Truhlářová
strážmistr
Příspěvky: 68
Registrován: stř 05. říj 2011 13:01:12
Bydliště: Karlín

Re: Běžné srazy

Příspěvek od paní Truhlářová »

Velice ráda bych dorazila, ale v "inkriminovaný" víkend budu nejspíš zahlcena studiem. :(
Ale pokusím se s tím něco udělat ;)
Proč mi ukazujete takovou hrůzu? A nebo snad, že by to byla paní Truhlářová. Proboha, kdo jí to udělal?
Uživatelský avatar
huba.buba
pokladník fanklubu ve výslužbě
Příspěvky: 1068
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:20:37
Bydliště: Psojedy

Re: Běžné srazy

Příspěvek od huba.buba »

Salaba píše:No pane kolego
Vás , pane kolego , zachrání pouze výbuch sopky Říp!!! Ale o Vaší činnosti si promluvíme na místě. K hostům- jedná se o tradiční vánoční setkání členů fanklubu - kteří se těší na to se potkat!! Ne jen když je výročka za účasti kohokoli....Hodím svůj názor na férovku - až tak se známe , že se sami nedokážeme sejít!... ale to je vždy začátek konce... prosím všechny zainteresované , připomeňte si běžné srazy v letech 2005 - 2006....uválejme vánočky , navařme punč , lejme olovo nebo jiné nesmysle... :|
,,ŠKOLY MÁM ČESKÝ, ALE HUBU VÍDEŇSKOU,,
Uživatelský avatar
L.B.
poručík
Příspěvky: 240
Registrován: úte 10. čer 2008 21:07:51
Bydliště: Blovice
Kontaktovat uživatele:

Re: Běžné srazy

Příspěvek od L.B. »

Já se na téhle vánoční besídce ;) objevím až tak v 19 hod., dříve to nestíhám. Ještě nevím, jaké vánoční překvapení přivezu, ale vzhledem k tomu, že jsem z lakomý rodiny, tak vám asi jen zazpívám koledu :o
Spolupráce s bezpečností - povinností správce domu !!!
Uživatelský avatar
Salaba
major
Příspěvky: 818
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:27:18
Bydliště: Hájice u Prahy

Re: Běžné srazy

Příspěvek od Salaba »

huba.buba píše: Vás , pane kolego , zachrání pouze výbuch sopky Říp!!!
...ze mese tre se...zada mona vrat...drs a laba...haj ice... :mrgreen:

Pane kolego, šlechetný zachránče! Petřín naštěstí nesoptí takže se s Vámi všemi konečně zase velmi rád uvidím! ;)
No tak co, loučit se nebudem, snad se ještě někdy uvidíme že jo?! A pak si teprv dáme to správný tóčo!!!
Uživatelský avatar
Baresi
poručík
Příspěvky: 168
Registrován: stř 01. pro 2010 19:13:08
Bydliště: Cep 7 ,Třeboň

Re: Běžné srazy

Příspěvek od Baresi »

No tak pokud se během mé služby nic zvláštního nastane tak bych se měl avizované vánoční besídky účastnit...PS: co takhle nějaká soutěž bude ? ;)
Někdo má rád černý a někdo zase blondíny ale mezi náma v barvě vlasů to není..
Uživatelský avatar
Elden
kapitán
Příspěvky: 353
Registrován: pát 27. čer 2008 21:32:45

Re: Běžné srazy

Příspěvek od Elden »

Na mě zrovna vychází v pátek večer pracovní směna, neb mě čeká služební víkend. Ale zkusím si to zařídit, abych přišel.
Odpovědět