Běžné srazy

Srazy a setkání fandů seriálu
Odpovědět
Uživatelský avatar
Lída
kapitán
Příspěvky: 443
Registrován: úte 08. úno 2011 7:47:06

Re: Běžné srazy

Příspěvek od Lída »

Protože nikdo asi zatím nenachází odvahu, tak se jako první hlásí Plzeň ;) . Ohledně místa se přizpůsobíme...
Děcka pustnou, učitelé se snaží...
Uživatelský avatar
Hanele
pokladník fanklubu
Příspěvky: 1142
Registrován: sob 19. úno 2011 17:01:33
Bydliště: Třeboň

Re: Běžné srazy

Příspěvek od Hanele »

Lído, myslím, že ani tak nejde o odvahu - spíš jsme se ještě nestihli pořádně aklimatizovat po prázdninách a dovolených :lol:
Jinak za mě - termín vyhovuje, místo neřeším, hlavně ať se konečně zas sejdeme! :D
"Be who you are and say what you feel because those who mind don't matter and those who matter don't mind."
Uživatelský avatar
plk.Žitný
Ideolog
Příspěvky: 1723
Registrován: sob 16. srp 2008 22:37:36
Bydliště: nehledejte mě... Nemám jméno ani adresu.

Re: Běžné srazy

Příspěvek od plk.Žitný »

Časoprostor mi též vyhovuje.. :D
Chtějí stranu zbavit všech mocenských opor a narušovat naše spojenectví se Sovětským svazem..
Uživatelský avatar
Elden
kapitán
Příspěvky: 353
Registrován: pát 27. čer 2008 21:32:45

Re: Běžné srazy

Příspěvek od Elden »

Zatím ještě nemohu účast potvrdit, protože budu muset být v práci. Pokusím se zařídit si to, abych přišel.
Uživatelský avatar
huba.buba
pokladník fanklubu ve výslužbě
Příspěvky: 1068
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:20:37
Bydliště: Psojedy

Re: Běžné srazy

Příspěvek od huba.buba »

Já bohužel ne.
,,ŠKOLY MÁM ČESKÝ, ALE HUBU VÍDEŇSKOU,,
Uživatelský avatar
Anglie
kapitán
Příspěvky: 474
Registrován: stř 28. kvě 2008 19:03:22
Bydliště: Cambridge
Kontaktovat uživatele:

Re: Běžné srazy

Příspěvek od Anglie »

Ad místo - preferuji Krakena před Prosekem, už jen kvůli lepší dopravní dostupnosti. Jinak zatím nevím, jestli budu.
Evertonians are born, not manufactured.
We do not choose, we are chosen.
Those, who understand, need no explanation, those, who don´t ... don´t matter.
jasny.sokol
kapitán
Příspěvky: 429
Registrován: ned 12. dub 2009 21:41:46
Bydliště: Příbor

Re: Běžné srazy

Příspěvek od jasny.sokol »

Za Severní Moravu hlásím absenci, ponevadž mám v sobotu 22.9 práci tak by se mi to nevyplatilo dojet.... Jinak doufám že tu pak někdo napíše co jste pořešily a dá tu nějaké info o Rujáně a o Listopadové schůzi..... At jsou informováni i ti, kteří nemohou dorazit.. ;)
Uživatelský avatar
Bába kořenářka
major
Příspěvky: 839
Registrován: čtv 29. kvě 2008 17:02:27
Bydliště: Liberec

Re: Běžné srazy

Příspěvek od Bába kořenářka »

Já bohužel taky v tohle datum nemůžu ;(! Užijte si to!
... Bude třeba zvládnout zákony po našem! ...
... Království nebeské se vrátí, a opanuje tuto bezbožnou planetu! ...
Uživatelský avatar
Doktor Vesely
poručík
Příspěvky: 241
Registrován: stř 20. říj 2010 10:17:19
Bydliště: Valašské Meziříčí
Kontaktovat uživatele:

Re: Běžné srazy

Příspěvek od Doktor Vesely »

Já můžu dojet.
Hergot chlapi, vy jste opravdu jako nemluvňata. Fakt! Ve službě se nechlastá. Je vám to známo?
Tohle mám ouředně povolený!
Uživatelský avatar
malej Míra
bývalý předseda č.2
Příspěvky: 2644
Registrován: stř 28. kvě 2008 19:01:31
Bydliště: Roztoky u jezu, Hochtorgasse 27.

Re: Běžné srazy

Příspěvek od malej Míra »

V pátek 21.09. jsem bohužel mimo republiku a vracím se pozdě večer... :cry:
Mám ti ukázat jak plave?
Uživatelský avatar
plk.Žitný
Ideolog
Příspěvky: 1723
Registrován: sob 16. srp 2008 22:37:36
Bydliště: nehledejte mě... Nemám jméno ani adresu.

Re: Běžné srazy

Příspěvek od plk.Žitný »

Hombre píše:Pratele, leto nam pomalu ubiha, proto bychom meli zacit "neco delat" :) . Svolavam timto zatim bezny sraz, ale nenapada me moc kam. Na Prosek? Ke Krakenovi? Uvitam vase napady na stylove misto. Zatim to nepisu jako sraz s hercem, ale o neco pokusim, napad by byl ;) . A termin navrhuji na patek 21. zari, kdo prijde? Projedname pripadne vylet na Rujanu, podzimni prochazku ci vyrocni schuzi.
Ano ,už by to pomalu chtělo pane předsedo založit téma Velká výroční schůze fan clubu. Už se to pomalu blíží... :)
Chtějí stranu zbavit všech mocenských opor a narušovat naše spojenectví se Sovětským svazem..
Uživatelský avatar
kraken
poručík
Příspěvky: 142
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:25:11
Bydliště: Praha 8

Re: Běžné srazy

Příspěvek od kraken »

Tak já vás rád kdykoli přivítám ted oteviráme brzy v 16 jídlo zaistím Plzeň za 35 a Gambáč za 26 velká 107 LCD k s dvd k dispozici sleva na koňouše a whisky atd.... :D
Uživatelský avatar
plk.Žitný
Ideolog
Příspěvky: 1723
Registrován: sob 16. srp 2008 22:37:36
Bydliště: nehledejte mě... Nemám jméno ani adresu.

Re: Běžné srazy

Příspěvek od plk.Žitný »

pan Černý píše:
kraken píše:k dispozici sleva na koňouše a whisky atd.... :D
Pane kolego, co to tu slibujete, je prohibice :lol:
No jo ale platí do určitých procent.Tak se bude pít jen pivo. Takže alkohol ať si vezme každý raději svůj. Ale sázím na DR. Veselého je z MS kraje, tak je přímo u zdroje.. :D
Už jsme tady jak v USA :lol:
Tak se osvěžíme alespoň u upoutávky
http://www.youtube.com/watch?v=3yDVhmFxyus
Chtějí stranu zbavit všech mocenských opor a narušovat naše spojenectví se Sovětským svazem..
Uživatelský avatar
Doktor Vesely
poručík
Příspěvky: 241
Registrován: stř 20. říj 2010 10:17:19
Bydliště: Valašské Meziříčí
Kontaktovat uživatele:

Re: Běžné srazy

Příspěvek od Doktor Vesely »

Přátelé ještě žiju.
Rumy, vodky a jiné míchané napoje se, t.j. líh a aroma se pouze míchají s esencí. Slivovica se pálí a platí se pouze za to co vyteče. To znamená že předek se leje do kanálu. Za to se neplatí a tedy co zbude je slivovice. Velké lihovary musejí předek (methylalkohol) posílat dále na zpracování (mají toho hodně a co sním?), třeba do směsí do odstřikovačů. A toto třeba dostali na černém trhu na další zpracování a pomocí chlornanu sodného vysráželi isopropylalkohol, nebo denatomiumbenzoát (hořká látka, která i smrdí). Ten spadne na dno jako sněhové vločky.
Ale methylalkohol stále zůstává v lihu.
A Valaši nejsou ze severomoravského kraje (Ostrava, Karviná, Havířov), ale z východomoravského kraje (Valašské Meziříčí, Vizovice, Valašské Klobouky). U nás se pije slivovice, ne rum, um, tuzemák, nebo vodka.
Teď jsem četl, že nějaký Pražák měl v sobě 2,8 promile methylalkoholu v krvi, to je jako kdyby vychlastal pul litru 40% lihu!!!!. Z 250 litrového kotle kvasu vyteče cca 0,7 litru předku (methylalkoholu) a ten se vyleje. Poměr mezi methanolem a ethanolem je (8 – 40) : 1000. Z 250 litrů kvasu vyteče cca 17 litrů 50% lihu, záleží na kvalitě kvasu.
Jó pánové, to není jako za Rudolfa II. To je iná alchymie. Hold to někdo posral.
A alkohol jen z rukou lékaře.
Hergot chlapi, vy jste opravdu jako nemluvňata. Fakt! Ve službě se nechlastá. Je vám to známo?
Tohle mám ouředně povolený!
Uživatelský avatar
plk.Žitný
Ideolog
Příspěvky: 1723
Registrován: sob 16. srp 2008 22:37:36
Bydliště: nehledejte mě... Nemám jméno ani adresu.

Re: Běžné srazy

Příspěvek od plk.Žitný »

Měl jsem o tebe pane doktore poslední dobou trochu strach. Již týden jsi nenapsal,tak se nediv.. :D Nějak se nám tady ta debata,,zvrhla, k alkoholu.
Chtějí stranu zbavit všech mocenských opor a narušovat naše spojenectví se Sovětským svazem..
Odpovědět