Běžné srazy

Srazy a setkání fandů seriálu
Odpovědět
Uživatelský avatar
plk.Žitný
Ideolog
Příspěvky: 1723
Registrován: sob 16. srp 2008 22:37:36
Bydliště: nehledejte mě... Nemám jméno ani adresu.

Re: Běžné srazy-reportáž

Příspěvek od plk.Žitný »

Tak protože dnešní narychlo svolané shromáždění kvůli redaktoru Holanovi, který má od svého šéfa nůž na krku ohledně termínu článku, proběhlo myslím OK. I když jsem tam nebyl do konce,protože jsem s tímto termínem nepočítal a mladá Žitná musela být včas doma ... Tak alespoň osvětlila panu redaktorovi pohled dnešní náctileté generace na seriál.Mladá Žitná je ve asi věku Lidušky když začínala točit seriál.Také minipředsedu problematika MJZ příliš nezajímala a projevil se jako správný výtržník za což sklidil jeden malý pohlavek/za což předsedu příležitostně udám na sociálce-děti se pohlavkovat nemají :mrgreen: :mrgreen: / Mladá Žitná po několika živých výstupech minipředsedy oznámila, že raději nechce mít děti :mrgreen: :mrgreen: Jediný kdo byl z mini předsedy unešený byla Liduška. ;) Tak kdyby jsi předsedo potřeboval hlídání, zkus jí oslovit zda by nechtěla....

K volbě místopředsedy myslím nedošlo ,protože předsedovi pod tlakem juniora narychlo opustili jednání sněmovny... /ve stylu vichr z hor.../

Doufejme jen,že si pan redaktor o nás udělal ucelený obrázek..
Chtějí stranu zbavit všech mocenských opor a narušovat naše spojenectví se Sovětským svazem..
Uživatelský avatar
Honza Zeman
předseda
Příspěvky: 2527
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:24:05
Bydliště: rodný domek na Zbraslavi

Re: Běžné srazy

Příspěvek od Honza Zeman »

No minipredseda se zpocatku choval slusne, asi kvuli tomu foceni, ale potom ho postih dabel a byl vsemu konec. Tohle nemelo cenu, takze jsme vyklidili scenu. Verim, ze jste to nejak kultivovane dali dohromady a bude z toho clanek na urovni. A hlavne, ze fotky neskonci nekde v bulvaru :) . Synek nedostal pohlavek, ale pres ruku a na chodbe nekolik pres pliny, ale nic si z toho nedelal, uklidnil se az venku. Jeste holt neni zpusobily spolecenskemu chovani :P .

Na volbu opravdu nebyla vhodna chvile, takze nekdy priste.
....dnes bude ten, slavnej blaznivej den....dnes bude ten, slavnej blaznivej den......
Uživatelský avatar
huba.buba
pokladník fanklubu ve výslužbě
Příspěvky: 1068
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:20:37
Bydliště: Psojedy

Re: Běžné srazy

Příspěvek od huba.buba »

Na sobotu 11.5.2013 od 16,00 se vyhlašuje další z běžných srazů tentokrát i spojený s brigádou. Bude se upravovat interier restaurace v Jagellonské 11 (v místě našich posledních srazů). Všichni s sebou prosím vemte dobré nápady a upevňovací materiál. Večer to společně oslavíme.
,,ŠKOLY MÁM ČESKÝ, ALE HUBU VÍDEŇSKOU,,
Uživatelský avatar
plk.Žitný
Ideolog
Příspěvky: 1723
Registrován: sob 16. srp 2008 22:37:36
Bydliště: nehledejte mě... Nemám jméno ani adresu.

Re: Běžné srazy

Příspěvek od plk.Žitný »

No já s tím počítám, hlavně aby bylo co upevňovat...
Napadlo mne nechat udělat zvětšené skupinové fotky, jak jsme byly na střelnici s herci na střelnici....
Chtějí stranu zbavit všech mocenských opor a narušovat naše spojenectví se Sovětským svazem..
Uživatelský avatar
huba.buba
pokladník fanklubu ve výslužbě
Příspěvky: 1068
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:20:37
Bydliště: Psojedy

Re: Běžné srazy

Příspěvek od huba.buba »

plk.Žitný píše: na střelnici s herci na střelnici....
No fotky ze střelnice , jak jsme byly s herci na střelnici bych nebral jako jedničky. To ty fotky na střelnici s herci na střelnici bych vyměnil za jiné fotky s herci bez střelnice... rozumí mi vůbec někdo ? :o
,,ŠKOLY MÁM ČESKÝ, ALE HUBU VÍDEŇSKOU,,
Uživatelský avatar
Honza Zeman
předseda
Příspěvky: 2527
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:24:05
Bydliště: rodný domek na Zbraslavi

Re: Běžné srazy

Příspěvek od Honza Zeman »

Ale samo, proste nechat vytisknout fotky z nasich srazu s herci, ja tomu rozumim :) .
....dnes bude ten, slavnej blaznivej den....dnes bude ten, slavnej blaznivej den......
Uživatelský avatar
plk.Žitný
Ideolog
Příspěvky: 1723
Registrován: sob 16. srp 2008 22:37:36
Bydliště: nehledejte mě... Nemám jméno ani adresu.

Re: Běžné srazy

Příspěvek od plk.Žitný »

Chtějí stranu zbavit všech mocenských opor a narušovat naše spojenectví se Sovětským svazem..
Uživatelský avatar
Hanele
pokladník fanklubu
Příspěvky: 1142
Registrován: sob 19. úno 2011 17:01:33
Bydliště: Třeboň

Re: Běžné srazy

Příspěvek od Hanele »

Pane kolego, tahle fotka je hrozně přesvětlená a když ji ještě zvětšíte... :roll: Myslím, že máme lepší kousky, jimiž se můžeme prezentovat ;)
"Be who you are and say what you feel because those who mind don't matter and those who matter don't mind."
Uživatelský avatar
plk.Žitný
Ideolog
Příspěvky: 1723
Registrován: sob 16. srp 2008 22:37:36
Bydliště: nehledejte mě... Nemám jméno ani adresu.

Re: Běžné srazy

Příspěvek od plk.Žitný »

Originálka je mnohem lepší , tahle je jen pro web.
Chtějí stranu zbavit všech mocenských opor a narušovat naše spojenectví se Sovětským svazem..
Uživatelský avatar
Anglie
kapitán
Příspěvky: 474
Registrován: stř 28. kvě 2008 19:03:22
Bydliště: Cambridge
Kontaktovat uživatele:

Re: Běžné srazy

Příspěvek od Anglie »

huba.buba píše:Na sobotu 11.5.2013 od 16,00 se vyhlašuje další z běžných srazů tentokrát i spojený s brigádou. Bude se upravovat interier restaurace v Jagellonské 11 (v místě našich posledních srazů). Všichni s sebou prosím vemte dobré nápady a upevňovací materiál. Večer to společně oslavíme.
Jsem mimo Prahu, takže beze mě.
Evertonians are born, not manufactured.
We do not choose, we are chosen.
Those, who understand, need no explanation, those, who don´t ... don´t matter.
Uživatelský avatar
malej Míra
bývalý předseda č.2
Příspěvky: 2644
Registrován: stř 28. kvě 2008 19:01:31
Bydliště: Roztoky u jezu, Hochtorgasse 27.

Re: Běžné srazy

Příspěvek od malej Míra »

huba.buba píše:Na sobotu 11.5.2013...
S reakcí na tuto záležitost jsem záměrně vyčkával. Bohužel se povrdily moje obavy a zítra nedorazím, mám sportovní povinnosti s dětmi... :(
Mám ti ukázat jak plave?
Uživatelský avatar
Hanele
pokladník fanklubu
Příspěvky: 1142
Registrován: sob 19. úno 2011 17:01:33
Bydliště: Třeboň

Re: Běžné srazy

Příspěvek od Hanele »

Já dorazím :)
"Be who you are and say what you feel because those who mind don't matter and those who matter don't mind."
Uživatelský avatar
huba.buba
pokladník fanklubu ve výslužbě
Příspěvky: 1068
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:20:37
Bydliště: Psojedy

Re: Běžné srazy

Příspěvek od huba.buba »

Doba dovolených je za námi a mě napdadá uspořádat opět běžný sraz - navrhuji pátek 13.9.2013 (přeci nejsme na pověry) v osvědčeném penzionu na Praze 8. Co na to členská základna?
,,ŠKOLY MÁM ČESKÝ, ALE HUBU VÍDEŇSKOU,,
Uživatelský avatar
Honza Zeman
předseda
Příspěvky: 2527
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:24:05
Bydliště: rodný domek na Zbraslavi

Re: Běžné srazy

Příspěvek od Honza Zeman »

Tenhle termin jsem bohuzel v praci, neslo by to posunout o tyden dal? A co navstivit nejakou tu hospodu v Holesovicich, jak si ji zminoval? Nevim jak je to s tim penzionem, ale plukovnik neco pred casem rikal, ze uz to tam takhle nefunguje, nebo to zmenilo majitele, nebo ja uz nevim co.
....dnes bude ten, slavnej blaznivej den....dnes bude ten, slavnej blaznivej den......
Uživatelský avatar
plk.Žitný
Ideolog
Příspěvky: 1723
Registrován: sob 16. srp 2008 22:37:36
Bydliště: nehledejte mě... Nemám jméno ani adresu.

Re: Běžné srazy

Příspěvek od plk.Žitný »

Musel bych se zeptat, jestli se to dá rezervovat, jinak na termín se přizpůsobím.
Chtějí stranu zbavit všech mocenských opor a narušovat naše spojenectví se Sovětským svazem..
Odpovědět