Velké jarní putování

Srazy a setkání fandů seriálu
Odpovědět
Uživatelský avatar
Honza Zeman
předseda
Příspěvky: 2527
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:24:05
Bydliště: rodný domek na Zbraslavi

Re: Velké jarní putování

Příspěvek od Honza Zeman »

Diky za poctive zpracovanou reportaz a ty interiery v Libochovicich, ze by pochazely opet ze zamku? :) . Kazdopadne diky za ne, dodava to atmosferu.
....dnes bude ten, slavnej blaznivej den....dnes bude ten, slavnej blaznivej den......
Uživatelský avatar
Vondra
strážmistr
Příspěvky: 26
Registrován: čtv 14. srp 2008 14:42:00

Re: Velké jarní putování

Příspěvek od Vondra »

Bohužel do fanklubu z časových důvodů nepatřím (ale tu a tam shlídnu skvělé stránky), přečetl jsem si reportáž Velké jarní putování 2012. Velmi pěkné a zajímavé, jako vždy, leč - absolutně nechápu konstatování, že po cestě z Libochovic na Tursko jste najeli na dálnici. Naprosto nepochopitelná zajížďka. Jezdím tuto trasu velmi dlouho a často a v životě by mě nenapadlo využít poměrně vzdálenou dálnici. Podstatně kratší trasa vede přes Mšené lázně, Šlapanice, Velvary a Kralupy.
Uživatelský avatar
Fredy
kapitán
Příspěvky: 366
Registrován: stř 06. črc 2011 19:39:33
Bydliště: Kiliánka (před požárem)

Re: Velké jarní putování

Příspěvek od Fredy »

Myslím,že touto trasou chtěl přesně jet Huba-Buba,ale nejeli jsme první.Drželi jsme se kolony,kde první auto tuším jelo podle navigace a takhle to dopadlo... :) Hlavní však je,že jsme dorazili do cíle ;)
"Každou chvíli se na mýtině objeví světlo,vyjdete ven a půjdete rovnou za světlem,až uvidíte strejčka....."
Uživatelský avatar
Vondra
strážmistr
Příspěvky: 26
Registrován: čtv 14. srp 2008 14:42:00

Re: Velké jarní putování

Příspěvek od Vondra »

Navigace, předpokládal jsem to :-)))
Jinak aby to bylo stylový, měli byste jezdit na výpravy v dobových vozidlech:-) Sice by to dýl trvalo, ale dobrodružství by bylo dokonalý.
Uživatelský avatar
huba.buba
pokladník fanklubu ve výslužbě
Příspěvky: 1068
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:20:37
Bydliště: Psojedy

Re: Velké jarní putování

Příspěvek od huba.buba »

Vondra píše:měli byste jezdit na výpravy v dobových vozidlech
To je nápad , určitě jich jsou všude plná parkoviště. Jen u nás Kralupech já trouba do svého historickkého vozidla pořád cpu tolik prachů...
,,ŠKOLY MÁM ČESKÝ, ALE HUBU VÍDEŇSKOU,,
Uživatelský avatar
plk.Žitný
Ideolog
Příspěvky: 1723
Registrován: sob 16. srp 2008 22:37:36
Bydliště: nehledejte mě... Nemám jméno ani adresu.

Re: Velké jarní putování

Příspěvek od plk.Žitný »

Jinak aby to bylo stylový, měli byste jezdit na výpravy v dobových vozidlech:-) Sice by to dýl trvalo, ale dobrodružství by bylo dokonalý.[/quote]

http://www.novinky.cz/zahranicni/evropa ... l?ref=boxE
Já si jedu do zahraničí pro ten dobový gabriolet... :lol: :mrgreen:
Chtějí stranu zbavit všech mocenských opor a narušovat naše spojenectví se Sovětským svazem..
Odpovědět