Velké jarní putování

Srazy a setkání fandů seriálu
Odpovědět
Uživatelský avatar
Honza Zeman
předseda
Příspěvky: 2528
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:24:05
Bydliště: rodný domek na Zbraslavi

Re: Velké jarní putování

Příspěvek od Honza Zeman »

Tak dnes to zacina, snad nam bude pocasi trochu nakloneno :) , takze vzhuru ;) .
....dnes bude ten, slavnej blaznivej den....dnes bude ten, slavnej blaznivej den......
Uživatelský avatar
Honza Zeman
předseda
Příspěvky: 2528
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:24:05
Bydliště: rodný domek na Zbraslavi

Re: Velké jarní putování

Příspěvek od Honza Zeman »

No rovnez i z nasi strany musi prijit kladne hodnoceni, jelikoz to zvladl i nas minipredseda jako svou prvni velkou klubovou akci :) . Sice zvlaste v restauraci "U Jelena" daval nahlas svuj nesouhlas, ze se tam oproti serialu vlastne nic nedeje a jen se tam obedva, ale to jsou ty deti :D . Mista nataceni jinak vsechna pekna, sice jsem nevidel interier v Libochovicich, ale zase jsem si na namesti dal 2x vybornou tocenou zmrzlinu a dokonale jsme si se synem projeli zamecky park :D . V Doksanech jsme meli opravdu stesti, interiery se tam prakticky nezmenily, ale to tak v kostelech byva. Rovnez chvalim nase damy, ktere pripravily vyborne dobroty na doplneni kalorii, ochutnal jsem vsechny a takticky napisu, ze nejlepsi byla samozrejme nase babovka od Blanky ;) , ale i Olciny tasticky, Lidin pernik a buchta od Hanele mi rovnez smakovali ;) . Ucast hojna, pocasi se drzelo a opravdu pockalo, az se vetsina z nas dostane domu, takze diky i nahoru.
Mame tedy dalsi smer, kterym se muze v budoucnu ubirat repete jarnich putovani, diky vsem za ucast ;)
....dnes bude ten, slavnej blaznivej den....dnes bude ten, slavnej blaznivej den......
Uživatelský avatar
plk.Žitný
Ideolog
Příspěvky: 1723
Registrován: sob 16. srp 2008 22:37:36
Bydliště: nehledejte mě... Nemám jméno ani adresu.

Re: Velké jarní putování

Příspěvek od plk.Žitný »

I já vše hodnotím kladně.Hojná účast a počasí vyšlo nádherně.Rovněž oceňuji účast Sokolíka,Dr.Veselého,Lídy a jiných mimopražských kteří neváhali ujet stovky kilometrů aby se mohli zúčastnit... Velkou pochvalu vyslovuji i dětským účastníkům expedice. /zaslouží si alespoň plukovnická lízátka -taková jaké dostal pokladník k narozeninám-obsahující krom cukru a skořice ještě různé povzbuzující látky :mrgreen: / Rovněž mě potěšilo, ,,že se o našich akcích všeobecně ví,, a že už jsme fanoušky na některých místech očekáváni :lol:
I když jsme z časových důvodů nenavštívili jez v Roztokách nesplnili náš plán na 100 procent - a nebudou tudíž prémie.. :mrgreen: Na nesplnění posledního bodu výpravy vydělala především paní Truhlářová ,která byla tímto ušetřena velkého utrpení a odpadla jí též nudná cesta ve stísněném balíku a studené vodě.. :mrgreen: Místo toho jí byl poskytnut určitý nadstandard spočívající v tom ,že jela pěkně a sedačce v autě a byla posléze někde vysazena kdesi na metru.. :D

Na mě nejvíce zapůsobilo místo , kde zaslouženě odpočívá mjr. Hradec,který v boji proti nepřátelským agentům položil s svůj život, abychom my ostatní mohli žít v míru ve světě bez válek a vykořisťování... :mrgreen:
S tichou pietní vzpomínkou jsme postáli chvíli nad hrobem..
Chtějí stranu zbavit všech mocenských opor a narušovat naše spojenectví se Sovětským svazem..
Uživatelský avatar
Lída
kapitán
Příspěvky: 443
Registrován: úte 08. úno 2011 7:47:06

Re: Velké jarní putování

Příspěvek od Lída »

Také Plzeň připojuje kladné ohlasy 8-) !!! Výlet se opravdu povedl nad plán, řekla bych ;) . Co se týče míst, tak na mě také nejvíce zapůsobily Libochovice, takže večer jsme si museli hned pustit libochovický díl, který rázem dostal jinou atmosféru 8-) . Je zkrátka skvělé, že se dokážeme domluvit a vyjet společně na zemanovský výlet, protože to je zas něco jiného, než když jedem jen my...Už teď se těšíme na další výlet ;)
Děcka pustnou, učitelé se snaží...
Uživatelský avatar
paní Truhlářová
strážmistr
Příspěvky: 68
Registrován: stř 05. říj 2011 13:01:12
Bydliště: Karlín

Re: Velké jarní putování

Příspěvek od paní Truhlářová »

I já se přidávám s velice kladným hodnocením. Jsem opravdu ráda, že jsem se mohla zúčastnit.
Parádně vyšlo počasí, jen je škoda, že den utekl jako voda.
Největšími zážitky byla asi zastávka v Libochovicích spojená i s prohlídkou "toho" okna a plavební kanál v Lužci ;)
Chci také poděkovat panu Černému za to, že mi během přejezdů ochotně ukazoval další místa natáčení seriálu, okolo nichž jsme projížděli. Moc si toho vážím :) a těším se na další shledání.
Proč mi ukazujete takovou hrůzu? A nebo snad, že by to byla paní Truhlářová. Proboha, kdo jí to udělal?
Uživatelský avatar
Elden
kapitán
Příspěvky: 353
Registrován: pát 27. čer 2008 21:32:45

Re: Velké jarní putování

Příspěvek od Elden »

Připojuji se s kladným hodnocením - organizátorům s naplánovanou trasou, kterou jsme až na poslední výjimku, kdy se už začalo kazit počasí, zvládli v časovém plánu, cateringu - taštičky i bábovky byly vynikající, i řidičům, kteří nás dovezli v pořádku na všechna místa. Bylo (určitě nejen pro mě) poučné dostat se na místa, kde se točilo a sledovat precizní práci mj. pana Černého s malým Mírou, jak přesně vyhledávají místa, kde stála kamera při natáčení a hledat přesný záběr, jak vypadal tehdy, když okolí místa po 30-40 letech vypadá často jinak a také uctít památku Jirky Hradce.
Jak dokázali Předsedovi a Lída z Plzně, dá se tato akce podniknout jako rodinný výlet.
P.S. "U jelena" bylo krásné posezení.
Uživatelský avatar
Lída
kapitán
Příspěvky: 443
Registrován: úte 08. úno 2011 7:47:06

Re: Velké jarní putování

Příspěvek od Lída »

Pane Černý, fotky s jídlem také moc nemáme, ale pošleme vám jinou, daleko zajímavější ;) fotku...Doufám, že ji umístíte na web ;)
Děcka pustnou, učitelé se snaží...
Uživatelský avatar
Blanka
první dáma
Příspěvky: 300
Registrován: pon 15. zář 2008 19:51:18
Bydliště: Kladno, ul. U šachty č.5

Re: Velké jarní putování

Příspěvek od Blanka »

Ráda bych se připojila s kladným hodnocením jarního putování. Po dlouhé době ,,mě zase jednou vyvez" :D a podívala jsem se mezi vás a na pěkná místa natáčení. Jarní výlet se mi moc líbil, počásko bylo tak akorát a s radostí vidím, že akci podobného typu docela zvládl i minipředseda. Velký dík patří malému Mírovi za odvoz a hudební zábavu pro ty nejmenší :lol: a pro pana Černého musím prásknout, že ty famózní plněné taštičky pochází z rukou Olinky ;). Budu se těšit na další setkání !! ;)
....dejte uz pokoj s tim tridnim bojem.....
Uživatelský avatar
malej Míra
bývalý předseda č.2
Příspěvky: 2644
Registrován: stř 28. kvě 2008 19:01:31
Bydliště: Roztoky u jezu, Hochtorgasse 27.

Re: Velké jarní putování

Příspěvek od malej Míra »

Tak koukám, že vše podstatné již bylo vyřčeno. Takže se jako poslední připojuji s velmi kladným hodnocením. Trasa byla skvěle naplánována a jsem moc rád, že jsme šli na prohlídku zámku, byť to jednu chvíli vypadalo trochu nejistě... ;) :D
Mám ti ukázat jak plave?
Uživatelský avatar
huba.buba
pokladník fanklubu ve výslužbě
Příspěvky: 1068
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:20:37
Bydliště: Psojedy

Re: Velké jarní putování

Příspěvek od huba.buba »

pan Černý píše:Přátelé, článek je již od něděle hotov,
Nevydržel jsem a nakoukl , pane kolego... jen do mě... :D
,,ŠKOLY MÁM ČESKÝ, ALE HUBU VÍDEŇSKOU,,
Uživatelský avatar
plk.Žitný
Ideolog
Příspěvky: 1723
Registrován: sob 16. srp 2008 22:37:36
Bydliště: nehledejte mě... Nemám jméno ani adresu.

Re: Velké jarní putování

Příspěvek od plk.Žitný »

Když já mám jen fotky ze hřbitova :( a torzo paní Truhlářové.. Tedy ne že bychom jí nějak porcovali :D /Aby si ti, co s námi na výletě nebyli nemysleli, že jdeme až tak do detailu/ :lol: Prostě se mi připletla do záběru a je tam -shodou okolností zhruba ta část co byla v balíku.... :D

A jak by tuhle fotku bych charakterizoval klasik:

A/ Soudruhu majore, pojďte rychle... Na hřbitově se stalo něco divnýho..... :lol:

B/ Ono se těžko ve dvacátém století věří na přízraky nebo na vylupovače hrobů.... :lol:

P.S.Kopii fotek máš p.Černý v mailu..
Přílohy
hrbitov.jpg
hrbitov.jpg (165.94 KiB) Zobrazeno 4101 x
Chtějí stranu zbavit všech mocenských opor a narušovat naše spojenectví se Sovětským svazem..
Uživatelský avatar
Honza Zeman
předseda
Příspěvky: 2528
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:24:05
Bydliště: rodný domek na Zbraslavi

Re: Velké jarní putování

Příspěvek od Honza Zeman »

Mam dojem, ze na namesti fotil rano jeste Fredy?
....dnes bude ten, slavnej blaznivej den....dnes bude ten, slavnej blaznivej den......
Uživatelský avatar
Lída
kapitán
Příspěvky: 443
Registrován: úte 08. úno 2011 7:47:06

Re: Velké jarní putování

Příspěvek od Lída »

Děkujeme panu Černému za pěkný a velice obsáhlý článek ;) :lol:
Děcka pustnou, učitelé se snaží...
Uživatelský avatar
Hanele
pokladník fanklubu
Příspěvky: 1142
Registrován: sob 19. úno 2011 17:01:33
Bydliště: Třeboň

Re: Velké jarní putování

Příspěvek od Hanele »

Pane místopředsedo, klobouk dolů! :D Jako obvykle, po přesném naplánování a perfektní realizaci akce následuje neméně důkladné zhodnocení jejího průběhu: milé, barvité, osobité, zachycující vše podstatné. Díky za všechno - vím, co sil stojí taková akce a že zpětná vazba vždy potěší... ;)
Naposledy upravil(a) Hanele dne sob 28. dub 2012 22:59:29, celkem upraveno 1 x.
"Be who you are and say what you feel because those who mind don't matter and those who matter don't mind."
Uživatelský avatar
plk.Žitný
Ideolog
Příspěvky: 1723
Registrován: sob 16. srp 2008 22:37:36
Bydliště: nehledejte mě... Nemám jméno ani adresu.

Re: Velké jarní putování

Příspěvek od plk.Žitný »

Děkuji panu Černému za obsáhlou a výstižnou reportáž. Jen pár drobných postřehů.. Co se týká nájezdu Severku na deset vteřin jsem uvěřil Fredymu že tenhle objekt není motorest Severka ale vzhledem k velké rychlosti jakou je oktávka schopná vyvinout jsme minuli cíl a na dálnici se těžko otáčí.. :lol:
Co se týká nepodařeného záběru se zoomem zase mi osud nepřeje a zase bude na našem stříbrném plátně m.Míra a já se tak snažil... :lol:
Další problém , který jsem avizoval již minule -děvčata nám nechtějí hrát co s tím budeme dělat? Přece nebudeme jako u Cimrmanů :D
Povšimněte si věže v Doksanech a zjistíte, jak obratně se nechá před památkáři wi-fi anténa což mne jako ISP nemůže nechat chladným... Ale pán bůh ten podvod vidí :lol:
Děkuji p. Veselém za upozornění,ale zároveň vás musím prásknout, že jste si při odchodu ze zámku nenápadně zakoupil jakousi pochybnou místní lihovinu. -Asi pro studijní účely.. :D
Co se týká Oktávky v servisu říkali ,, že jí zlobí masturbo,, :D ona je to starší dáma mám k ní citový vztah. :D Je to jako kdyby jste řekli manželce , že už ji nechcete... Že už nedosahuje takových výkonů, když jste si ji před deseti lety vzali. Brzo bude nová -teda Oktávka.. Žitná se mě drží jako klíště :(
Škoda že jen, že jsem se musel před poslední zastávkou odloupnout a neviděl jsem ono památné místo kde se Honza přidal definitivně a oficielně na stranu,,dobra,, :lol:
Velmi bych si přál,abychom si tam někdy všichni /včetně děvčat :!: :lol: / zahráli onu památnou ,silnou a skoro klíčovou scénu.. :D /zbraně a kroje zajistím/
Při likvidaci restaurace u MJZ jsem zachránil několik pásek na ruku s nápisem LM , které bych rozdal mezi herce. Jen bych poprosil herce o nějaké neutrální oblečení ,protože třeba na červené mikyně a nápisem NYC by to působilo poněkud bizardně
Chtějí stranu zbavit všech mocenských opor a narušovat naše spojenectví se Sovětským svazem..
Odpovědět