Velké jarní putování

Srazy a setkání fandů seriálu
Odpovědět
Uživatelský avatar
Lída
kapitán
Příspěvky: 443
Registrován: úte 08. úno 2011 7:47:06

Re: Velké jarní putování

Příspěvek od Lída »

Také chválím pana Černého za bravurně sepsaný článek :P skutečně se moc povedl ostatně jako celý výlet :P
Děcka pustnou, učitelé se snaží...
Uživatelský avatar
plk.Žitný
Ideolog
Příspěvky: 1723
Registrován: sob 16. srp 2008 22:37:36
Bydliště: nehledejte mě... Nemám jméno ani adresu.

Re: Velké jarní putování

Příspěvek od plk.Žitný »

Ještě taková drobnost kterou kolega p.Černý do své reportáže /psané na oprátce/ nezanesl neboť se v té době stejně jako předseda již nevyskytoval...
A sice změna programu -původně plánovaný film Pouta /z prostředí příslušníků STB/ musel být změněn na film Bony a klid,neboť kolega Anglie se podřekl že tento film ještě nikdy neviděl.... Toto uznáte ,že muselo být okamžitě napraveno -tak Pouta snad někdy jindy...
Chtějí stranu zbavit všech mocenských opor a narušovat naše spojenectví se Sovětským svazem..
Uživatelský avatar
plk.Žitný
Ideolog
Příspěvky: 1723
Registrován: sob 16. srp 2008 22:37:36
Bydliště: nehledejte mě... Nemám jméno ani adresu.

Re: Velké jarní putování-běh Karla Mutla

Příspěvek od plk.Žitný »

Při prohlížení fotek z Vojkova mne napadla asociace po vzoru Běh Teryho Foxe -Memoriál Karla Mutla :D :D

Nenáročná poměrně krátká,upravená trať cca 180 m v mírně svažitém upraveném terénu vhodná pro osoby s mírným postižením,jako jsme třeba my...

Jako první probíhá cílovou páskou s vypětím všech sil malý Míra zde
http://www.majorzeman.eu/images/stories ... vp_033.jpg
a v těsném závěsu /s menší levou nohou/ plk.Žiný
http://www.majorzeman.eu/images/stories ... vp_032.jpg
Přílohy
mutl2.jpg
mutl2.jpg (25.54 KiB) Zobrazeno 3634 x
Naposledy upravil(a) plk.Žitný dne sob 23. dub 2011 12:11:32, celkem upraveno 2 x.
Chtějí stranu zbavit všech mocenských opor a narušovat naše spojenectví se Sovětským svazem..
Uživatelský avatar
Arnold Hackl
předseda moravské sekce
Příspěvky: 915
Registrován: stř 28. kvě 2008 19:11:16
Bydliště: Západní Berlín, TELEX : arnold.hackl@seznam.cz

Re: Velké jarní putování

Příspěvek od Arnold Hackl »

Pane Černý, vynikající článek jako vždy.
Jsem po jeho přečtení plný dojmů, jako bych tam byl s váma.
Dostala mě už ta první fotka u Otíkovy chalupy.
A to objevené okno, necháme dětem, když jim tak krásně svítily oči.
Mladou krev mezi zemanology musíme podporovat. :mrgreen:

Soudruhu Žitný, vynikající nápad.
Už dlouho mě nic tak nepobavilo, jako Memoriál Karla Mutla. :mrgreen:
Po otci Němec, po matce Čech, teď státní příslušnost Velká Británie, zástupce firmy Benson & Benson z Manchesteru.
Uživatelský avatar
Koštýř
kapitán
Příspěvky: 355
Registrován: ned 05. dub 2009 16:06:54
Bydliště: Hájecký hřbitov

Re: Velké jarní putování

Příspěvek od Koštýř »

Arnold Hackl píše:..Už dlouho mě nic tak nepobavilo, jako Memoriál Karla Mutla.
Připojuji se k gratulacím za "záživné" čtení a také běh K.M. :D . Skvělý nápad! Tiše závidím a rád se někdy připojím "na cesty", bohužel většinou pracuji i o víkendech..
Na hřbitově se stalo něco strašnýho...
Uživatelský avatar
plk.Žitný
Ideolog
Příspěvky: 1723
Registrován: sob 16. srp 2008 22:37:36
Bydliště: nehledejte mě... Nemám jméno ani adresu.

Re: Velké jarní putování

Příspěvek od plk.Žitný »

Koštýř píše:
Arnold Hackl píše:..Už dlouho mě nic tak nepobavilo, jako Memoriál Karla Mutla.
Připojuji se k gratulacím za "záživné" čtení a také běh K.M. :D . Skvělý nápad! Tiše závidím a rád se někdy připojím "na cesty", bohužel většinou pracuji i o víkendech..
To se nedivím. I lidé umírají o weekendech... :D :D
Chtějí stranu zbavit všech mocenských opor a narušovat naše spojenectví se Sovětským svazem..
Uživatelský avatar
plk.Žitný
Ideolog
Příspěvky: 1723
Registrován: sob 16. srp 2008 22:37:36
Bydliště: nehledejte mě... Nemám jméno ani adresu.

Re: Velké jarní putování

Příspěvek od plk.Žitný »

plk.Žitný píše:
Koštýř píše:
Arnold Hackl píše:..Už dlouho mě nic tak nepobavilo, jako Memoriál Karla Mutla.
Připojuji se k gratulacím za "záživné" čtení a také běh K.M. :D . Skvělý nápad! Tiše závidím a rád se někdy připojím "na cesty", bohužel většinou pracuji i o víkendech..
To se nedivím. I lidé umírají o weekendech... :D :D
Máte krásné a přitom odpovědné povolání pane kolego...
Chtějí stranu zbavit všech mocenských opor a narušovat naše spojenectví se Sovětským svazem..
Uživatelský avatar
malej Míra
bývalý předseda č.2
Příspěvky: 2644
Registrován: stř 28. kvě 2008 19:01:31
Bydliště: Roztoky u jezu, Hochtorgasse 27.

Re: Velké jarní putování

Příspěvek od malej Míra »

Memoriál K.M. považuji také za výborný nápad. Příště si to střihnou všichni účastníci jarního putování povinně, poběží se distančním způsobem, abychom davovou scénou nenarušili ráz původního záběru a nezpůsobili místním obyvatelům šok. Navíc by pak neměl kdo natáčet na kameru a fotit... ;) :D
Mám ti ukázat jak plave?
Uživatelský avatar
Lída
kapitán
Příspěvky: 443
Registrován: úte 08. úno 2011 7:47:06

Re: Velké jarní putování

Příspěvek od Lída »

Ještě vyřizuji vzkaz pro pana Černého od našeho staršího synka Roberta - článek jsem mu přečetla, chodí teprve do 1. třídy ;) , a moc se mu to líbilo, zejména pasáže, kde se píše o něm :D...a měl samozřejmě radost, že našel to okno, to už dneska ví celá naše rodina :lol: . Jo a na ty žvejkačky, na ty on rozhodně tedy nezapomene :lol: . No a ten mladší, tomu je to zatím fuk, ten se v klidu hrabe v zemi :lol:
Děcka pustnou, učitelé se snaží...
Uživatelský avatar
Arnold Hackl
předseda moravské sekce
Příspěvky: 915
Registrován: stř 28. kvě 2008 19:11:16
Bydliště: Západní Berlín, TELEX : arnold.hackl@seznam.cz

Re: Velké jarní putování

Příspěvek od Arnold Hackl »

pan Černý píše:P.S. V pondělí bych se měl navracet ze své rodné vísky, že bych udělal krátkou zastávku v Moravské metropoli??? :D
Jsem pro každou špatnost, pane Černý.
Ostatně nebyl bys první místopředseda, kterého uvítám u mě v Bílých linkách.
Tu tradici zavedl už Dr. Salaba, když u mě jako místopředseda provedl inspekční návštěvu.
Tenkrát jsem byl dost vystresovaný, aby inspekce z hlavního města proběhla v pořádku. :mrgreen:
Po otci Němec, po matce Čech, teď státní příslušnost Velká Británie, zástupce firmy Benson & Benson z Manchesteru.
Uživatelský avatar
plk.Žitný
Ideolog
Příspěvky: 1723
Registrován: sob 16. srp 2008 22:37:36
Bydliště: nehledejte mě... Nemám jméno ani adresu.

Re: Velké jarní putování

Příspěvek od plk.Žitný »

malej Míra píše:Memoriál K.M. považuji také za výborný nápad. Příště si to střihnou všichni účastníci jarního putování povinně, poběží se distančním způsobem, abychom davovou scénou nenarušili ráz původního záběru a nezpůsobili místním obyvatelům šok. Navíc by pak neměl kdo natáčet na kameru a fotit... ;) :D

Navrhuji ale, aby to každý běhal v obleku,aby to mělo útoveň. Ti, kteří ho nebudou mít nebudou vpuštěni na startovní čáru :D
Chtějí stranu zbavit všech mocenských opor a narušovat naše spojenectví se Sovětským svazem..
Uživatelský avatar
Elden
kapitán
Příspěvky: 353
Registrován: pát 27. čer 2008 21:32:45

Re: Velké jarní putování

Příspěvek od Elden »

Dodatečně a jako vždy opoždeně se připojuji s kladným hodnocením. Vše podstatné již bylo napsáno, tak jen znovu musím pochválit vynikající catering paní předsedové a Olgy Halámkové který přišel před obědem k chuti. Určitě si nenechám ujít příští akci (Kadaň už bohužel v kěvtnu nestíhám).

K reportáži mohu dodat jen slova uznání k autorovi článku i fotografií (např. pohotové zachycení ameriky) a cenném úlovku v podobě otevřeného okna na Líšnu.
Uživatelský avatar
Salaba
major
Příspěvky: 818
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:27:18
Bydliště: Hájice u Prahy

Re: Velké jarní putování-běh Karla Mutla

Příspěvek od Salaba »

plk.Žitný píše:Při prohlížení fotek z Vojkova mne napadla asociace po vzoru Běh Teryho Foxe -Memoriál Karla Mutla :D :D
Opravdu výborný nápad :mrgreen: A už se těším na videa s hereckými výkony! Jinak vím o jednom - prakticky profesionálním herci - který se svého času vyjádřil, že právě on má velkou chuť si po letech střihnout v reálu roli rozhorleného Karla Mutla na návsi v Babicích - pan heerec /modří vědí :D /.
No tak co, loučit se nebudem, snad se ještě někdy uvidíme že jo?! A pak si teprv dáme to správný tóčo!!!
Uživatelský avatar
malej Míra
bývalý předseda č.2
Příspěvky: 2644
Registrován: stř 28. kvě 2008 19:01:31
Bydliště: Roztoky u jezu, Hochtorgasse 27.

Re: Velké jarní putování-běh Karla Mutla

Příspěvek od malej Míra »

Salaba píše:...vím o jednom - prakticky profesionálním herci - který se svého času vyjádřil, že právě on má velkou chuť si po letech střihnout v reálu roli rozhorleného Karla Mutla na návsi v Babicích - pan heerec /modří vědí :D /.
Také proto jsme na kolegu hééérce vzpomínali. Jenomže to by se musel taky někdy dostavit na plac, anebo bychom to museli natáčet v Kadani, on totiž jinam netrefí... ;) :D
Naposledy upravil(a) malej Míra dne stř 27. dub 2011 10:02:52, celkem upraveno 1 x.
Mám ti ukázat jak plave?
Uživatelský avatar
plk.Žitný
Ideolog
Příspěvky: 1723
Registrován: sob 16. srp 2008 22:37:36
Bydliště: nehledejte mě... Nemám jméno ani adresu.

Re: Velké jarní putování

Příspěvek od plk.Žitný »

p.Černý pošlete mi pls .video z memoriálu KM jak jsem běžel. Kamarád slíbil, že mi to sestříhá ať máme hostům co ukázat, ať jim neukazujeme pořád to samé... :D :D
Chtějí stranu zbavit všech mocenských opor a narušovat naše spojenectví se Sovětským svazem..
Odpovědět