Karlovy Vary - po stopách Honzy, Blanky, Inky, Bláhy, pejsků

Srazy a setkání fandů seriálu
Odpovědět
Uživatelský avatar
malej Míra
bývalý předseda č.2
Příspěvky: 2644
Registrován: stř 28. kvě 2008 19:01:31
Bydliště: Roztoky u jezu, Hochtorgasse 27.

Re: Karlovy Vary - po stopách Honzy, Blanky, Inky, Bláhy, pejsků

Příspěvek od malej Míra »

Hombre píše:Prakticky to plati, druha posadka s tim bude pocitat, vidte pane ridici Miro? :)
Počítám s tím, naberu Olgu Halámkovou, předsedovic i s Jiřkou a sjedeme zbraslavskou stráň dolů na seřadiště na náměstí... ;) :D A pak cestou lapků do Karlových Vaří... 8-)
Mám ti ukázat jak plave?
Uživatelský avatar
Bába kořenářka
major
Příspěvky: 839
Registrován: čtv 29. kvě 2008 17:02:27
Bydliště: Liberec

Re: Karlovy Vary - po stopách Honzy, Blanky, Inky, Bláhy, pejsků

Příspěvek od Bába kořenářka »

Chtěla bych ještě jednou moc a moc poděkovat organizátorům a také účastníkům té skvělé akce! Bylo to velice poučné i zábavné, moc jsem si to užila!!!
... Bude třeba zvládnout zákony po našem! ...
... Království nebeské se vrátí, a opanuje tuto bezbožnou planetu! ...
Uživatelský avatar
Olga Halámková
strážmistr
Příspěvky: 70
Registrován: úte 02. čer 2009 16:12:55
Bydliště: Discoclub VŠCHT

Re: Karlovy Vary - po stopách Honzy, Blanky, Inky, Bláhy, pejsků

Příspěvek od Olga Halámková »

A já se k poděkování přidávám. Akce se opravdu podařila od A do Z. Počasí bylo doslova jako na objednávku a dokonce i koňské spřežení s kočárem jelo přesně tudy, kudy jet mělo, a to bez našeho zásahu ;) ;) ;) Ale nemít uprostřed města točené pivo - Karlovy Vary, styďte se! :oops: :oops: :oops:
Ještě štěstí, že Zemanovci si takovým šlendrijánem nenechají zkazit náladu. A určitě zase někdy rádi přijedou zkontrolovat, stala-li se náprava :P :P
Nakonec léčivé prameny s lákavými jmény taky nejsou k zahození, i když mají o "nějaký ten teplotní stupínek" víc.
Bylo to moc fajn, ani se mi nechtělo domů, a už teď se těším na další akci :D
Tady, tady si odpočine... dejchá... Prospí se a probere se z toho...
Uživatelský avatar
Blanka
první dáma
Příspěvky: 300
Registrován: pon 15. zář 2008 19:51:18
Bydliště: Kladno, ul. U šachty č.5

Re: Karlovy Vary - po stopách Honzy, Blanky, Inky, Bláhy, pejsků

Příspěvek od Blanka »

Karlovy vary byly opravdu super. :lol: Počasí snad lepší být nemohlo a město mě osobně hodně učarovalo. Mrzí mě že tak krásný kout je spíše kolonií bohatých cizinců ale ráda bych se tam zase někdy podívala. Pro točené pivo a slušný gáblík aby člověk potil krev :mrgreen: ale jak řekla Olga, Zemanolog vydrží vše :) Poděkování patří všem účastníkům a organizátorům akce za nádherný víkend :D Blanka
....dejte uz pokoj s tim tridnim bojem.....
Uživatelský avatar
malej Míra
bývalý předseda č.2
Příspěvky: 2644
Registrován: stř 28. kvě 2008 19:01:31
Bydliště: Roztoky u jezu, Hochtorgasse 27.

Re: Karlovy Vary - po stopách Honzy, Blanky, Inky, Bláhy, pejsků

Příspěvek od malej Míra »

Akce se opravdu mimořádně vydařila po všech stránkách, hodně jsme toho viděli - místo příjezdu Bláhy do KV sanitkou, Villu Mimóza, divadlo, Růžovou Lázeň a její okolí, parkoviště před hotelem, odkud byla odcizena Pavláskova Octavia, obřadní síň, místa kudy drandil kočár se svatebčany, místo předání falešných peněz Wolfovi, místo, kde Béďa Vostárek zastavil auto s dirigentem a s Hankem, ale i místa známá z filmu "Vrchní prchni" a snad i "Zítra vstanu a opařím se čajem". Bylo toho hodně a stálo to za to. Navíc cestou zpět přes Plzeň vyhořelá hájenka u Lipovky alias skutečná "Kyliánka".
Už se moc těším na další povedené akce... ;) :D
Mám ti ukázat jak plave?
Uživatelský avatar
Salaba
major
Příspěvky: 818
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:27:18
Bydliště: Hájice u Prahy

Re: Karlovy Vary - po stopách Honzy, Blanky, Inky, Bláhy, pejsků

Příspěvek od Salaba »

Setkání ve Varech bylo léčivé po všech stránkách - lázeňská atmosféra, vřídelní prameny, skvělé počasí, zajímavá místa natáčení a hlavně dobrá nálada dobrých přátel ;) Takže díky přátelé a i já se těším na další vydařená setkání!
No tak co, loučit se nebudem, snad se ještě někdy uvidíme že jo?! A pak si teprv dáme to správný tóčo!!!
Uživatelský avatar
huba.buba
pokladník fanklubu ve výslužbě
Příspěvky: 1068
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:20:37
Bydliště: Psojedy

Re: Karlovy Vary - po stopách Honzy, Blanky, Inky, Bláhy, pejsků

Příspěvek od huba.buba »

Copak o to - vejšlap to byl povedenej - skoro jak na Trosky - nicméně (nebyl jsem vůdcem akce) apeluji na fotografy - kde je zpráva o akci včetně fotodokumentace ?!! :twisted:
,,ŠKOLY MÁM ČESKÝ, ALE HUBU VÍDEŇSKOU,,
Uživatelský avatar
Honza Zeman
předseda
Příspěvky: 2530
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:24:05
Bydliště: rodný domek na Zbraslavi

Re: Karlovy Vary - po stopách Honzy, Blanky, Inky, Bláhy, pejsků

Příspěvek od Honza Zeman »

Konecne se mi podarilo vypotit clanek a fotografie, takze kochejte se :D . Poprosil bych kdyztak pana Cerneho jestli muze pridat nekolik fotek, pokud neco stihl nafotit.
....dnes bude ten, slavnej blaznivej den....dnes bude ten, slavnej blaznivej den......
Uživatelský avatar
Honza Zeman
předseda
Příspěvky: 2530
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:24:05
Bydliště: rodný domek na Zbraslavi

Re: Karlovy Vary - po stopách Honzy, Blanky, Inky, Bláhy, pejsků

Příspěvek od Honza Zeman »

Takze pan Cerny pridal dalsi fotky a razem je z takrka "tuctoveho" clanku a par fotek uplny pribeh s dejem a dobrym koncem :) . Fotky opravdu famozni, nejvic se bavim u te, ktera zastihuje nasi skupinu pri zastavce na miste, kde byl predjet psi autobus. To jak mame panove plne huby napecenych dobrot od neznych polovicek je fakt paradni vystihnuti okamziku :lol: :lol: :lol:
....dnes bude ten, slavnej blaznivej den....dnes bude ten, slavnej blaznivej den......
Uživatelský avatar
Eman Zahradník
kapitán
Příspěvky: 352
Registrován: čtv 05. bře 2009 13:27:45
Bydliště: České Budějovice
Kontaktovat uživatele:

Re: Karlovy Vary - po stopách Honzy, Blanky, Inky, Bláhy, pejsků

Příspěvek od Eman Zahradník »

Opravdu parádní práce jak fotících(fotícího..) :) ,pak vůbec všech účastníků!Dnes jsem zhlédl aktualizované fotky,koukal jsem co vše jste prošli :o !jen třebas to vylíčené "plahočení se za zrzavým nažloutlým nápojem :D ,ze kterého vás až vysvobodila až v kopci nacházející se Plzeňská pivnice... :lol: Nebo jak se občerstvujete dobrotami od přítomných dam je také bezva se mrknout!No a závěrem,vzhledem vždy jak je na konci článku(fotogalerie )k dané výpravě seznam účastníků výletu,tak již zhruba tak 70-80% zůčastněných znám i dle vizáže.Bezpečně už znám Blanku,babču Kořenářku,Olgu Halámkovou(aby ne,když je to Jihočeška.. :D ),Jiřku,Hombreho,Salabu no a u dalších -malého Míry,Huby Buby atd.drobet tápu... :) Ale zcela bez debat-určitě velká dík za fota a popisy výletů! :)
Pomoc!!Vrazi jsou tam....
Uživatelský avatar
Honza Zeman
předseda
Příspěvky: 2530
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:24:05
Bydliště: rodný domek na Zbraslavi

Re: Karlovy Vary - po stopách Honzy, Blanky, Inky, Bláhy, pejsků

Příspěvek od Honza Zeman »

Co si po 4 letech zopakovat tuto akci? Bylo by fajn opet navstivit nase lazenske mesto, obejit zdejsi mista nataceni, popit neco z lecivych pramenu, pojist neco pravych oplatek, proste si to uzit ve Varech. Mohla by to byt nahradni akce pro ty (vcetne me), kterym nevyjde letosni Kadan.
Zkousim nahodit termin sobota - nedele, 10 -11.8. 2013. Ubytovani by bylo stejne jako tenkrat, tedy lazenska lecebna Manes, na pivo za rozumnou cenu uz vime kam zajit, tak by to akorat chtelo to pocasi. Pridate se nekdo?

Ubytovani by si kazdy online objednal sam dle miry luxusu, snidane je soucasti, proste stejne jako tenkrat.
Online rezervace

Bylo to tenkrat fajn, tak proc ne zase?
....dnes bude ten, slavnej blaznivej den....dnes bude ten, slavnej blaznivej den......
Uživatelský avatar
huba.buba
pokladník fanklubu ve výslužbě
Příspěvky: 1068
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:20:37
Bydliště: Psojedy

Re: Karlovy Vary - po stopách Honzy, Blanky, Inky, Bláhy, pejsků

Příspěvek od huba.buba »

Hombre píše:Zkousim nahodit termin sobota - nedele, 10 -11.8. 2013.
Píšu si do kalendáře - dám včas vědět.
,,ŠKOLY MÁM ČESKÝ, ALE HUBU VÍDEŇSKOU,,
Uživatelský avatar
Hanele
pokladník fanklubu
Příspěvky: 1142
Registrován: sob 19. úno 2011 17:01:33
Bydliště: Třeboň

Re: Karlovy Vary - po stopách Honzy, Blanky, Inky, Bláhy, pejsků

Příspěvek od Hanele »

Pane předsedo, výborný nápad! :D
Já jsem ve Varech ještě nikdy nebyla - ani na místech natáčení, ani jinak. Takže za mě zřejmě ano! ;)
"Be who you are and say what you feel because those who mind don't matter and those who matter don't mind."
jasny.sokol
kapitán
Příspěvky: 429
Registrován: ned 12. dub 2009 21:41:46
Bydliště: Příbor

Re: Karlovy Vary - po stopách Honzy, Blanky, Inky, Bláhy, pejsků

Příspěvek od jasny.sokol »

Já zase tam byl 3x z toho 2x fotit místa natáčení.......
Jo bude to krásný výlet, ale bohužel 10.8 něco mám už akci takže beze mně.......
Tak si to užijte a pokud možu potom poprosit o nějaké fotky z míst natáčení :-)
Uživatelský avatar
Lída
kapitán
Příspěvky: 443
Registrován: úte 08. úno 2011 7:47:06

Re: Karlovy Vary - po stopách Honzy, Blanky, Inky, Bláhy, pejsků

Příspěvek od Lída »

Plzeň se také samozřejmě připojí ;)
Děcka pustnou, učitelé se snaží...
Odpovědět