Karlovy Vary - po stopách Honzy, Blanky, Inky, Bláhy, pejsků

Srazy a setkání fandů seriálu
Odpovědět
Uživatelský avatar
Honza Zeman
předseda
Příspěvky: 2527
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:24:05
Bydliště: rodný domek na Zbraslavi

Karlovy Vary - po stopách Honzy, Blanky, Inky, Bláhy, pejsků

Příspěvek od Honza Zeman »

Mozna to pro nekoho bude prekvapenim, ale tuhle akci planujeme s pany kolegy Cernym a maly Mirou uz nejaky cas. Slo by o vikendovy vylet do Karlovych Varu, kde je celkem dost mist z nataceni serialu. Predevsim je to z dilu Kleste divadlo, kde nahani Inka Blahu, pak vila, kde si to spolu rozdaji :) a i sanatorium, kde pusobi primar Hons. Nakonec bychom mohli objevit i sodovkarnu a treba i misto, kde si pani Inka nakonec zaplavala.... Z dilu Treti housle to jsou pak momenty prijezdu psiho autobusu, svatby Honzika a Blanky, exterieru pred hotelem Pupp.... no prakticky kazdeho venkovniho zaberu. V Karlovych varech je proste "co tocit" :D .
V roce 2006 tam jiz nekdo z nas byl, protoze ve Varech probihala prezentace Medailonu o panu Sequensovi, nyni po letech by to mohlo byt jeste lepsi "repete".

Zverejnuji to jiz ted, abychom mohli vybrat vhodny termin. Bavili jsme se o cervnu (nebo o konci cervna, aby to bylo stylove, jako tenkrat Willi Kleiber s Lipinskym v Krakove :D ). Zejmena je to dulezite pro nas, kteri pracujeme 2x do mesice i o vikendu.
A samozrejme aby termin vyhovoval i hlavnim ridicum, panu Cernemu a malemu Mirovi ;)

Pokud bude mit nekdo tip na slusny nocleh, sem s nim. Tenkrat se podle zprav spalo v nejakem volejbalovem klubu?
....dnes bude ten, slavnej blaznivej den....dnes bude ten, slavnej blaznivej den......
Uživatelský avatar
knihomol
poručík
Příspěvky: 252
Registrován: stř 28. kvě 2008 19:05:15

Re: Karlovy Vary - po stopách Honzy, Blanky, Inky, Bláhy, pejsků

Příspěvek od knihomol »

Ve volejbalovém klubu se spalo, jelikož jde o můj rodný kraj, zařizoval jsem ubytování já, možná bych i ještě někde vyhrabal telefon na šéfa té noclehárny.
Uživatelský avatar
huba.buba
pokladník fanklubu ve výslužbě
Příspěvky: 1068
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:20:37
Bydliště: Psojedy

Re: Karlovy Vary - po stopách Honzy, Blanky, Inky, Bláhy, pejsků

Příspěvek od huba.buba »

Někde mám ještě stvrzenku z ubytování s adresou Okořská 15 , Roztoky - jo ve Varech , to byl tenkrát pěknej vejšlap. Jsem jednoznačně pro repete !
,,ŠKOLY MÁM ČESKÝ, ALE HUBU VÍDEŇSKOU,,
Uživatelský avatar
Anglie
kapitán
Příspěvky: 474
Registrován: stř 28. kvě 2008 19:03:22
Bydliště: Cambridge
Kontaktovat uživatele:

Jo, Vary

Příspěvek od Anglie »

2006 byly extrémně povedené, zatím asi nejlepší výlet po místech natáčení vůbec. Aspoň pro mne.

Co se týká termínu, tak se podřídím, 30. května (sobota) určitě nemůžu, předběžně červen (tedy kromě dvacátého, to jsem již též zadán)?
Naposledy upravil(a) Anglie dne pon 04. kvě 2009 23:57:10, celkem upraveno 1 x.
Evertonians are born, not manufactured.
We do not choose, we are chosen.
Those, who understand, need no explanation, those, who don´t ... don´t matter.
Uživatelský avatar
Salaba
major
Příspěvky: 818
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:27:18
Bydliště: Hájice u Prahy

Karlovy Vary 2009

Příspěvek od Salaba »

I já věřím, že repete v Karlsbadu bude stejně vydařené jako to minulé v rámci promítání Medailonu. Jen připomínám konání MFF 3.-11.7.09 kdy tam bude trochu blázinec. Jinak věřím přátelé, že celá akce bude alespoň trochu v kulturním duchu, ne že se delegace našeho fanklubu na kolonádě promění v partu lázeňských šviháků s podezřele bylinkově vonícím obsahem lázeňských kalíšků :twisted: :D ... I když společenská návštěva diskotéky v Lázních 1 má také něco do sebe... :P
No tak co, loučit se nebudem, snad se ještě někdy uvidíme že jo?! A pak si teprv dáme to správný tóčo!!!
Uživatelský avatar
huba.buba
pokladník fanklubu ve výslužbě
Příspěvky: 1068
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:20:37
Bydliště: Psojedy

Re: Karlovy Vary 2009

Příspěvek od huba.buba »

Salaba píše: I když společenská návštěva diskotéky v Lázních 1 má také něco do sebe... :P
No já jen doufám , že se nám tam zase nezamilujete , pane kolego. A taky připomínám dobu nočního klidu od 22,00 - nerad bych se zase budil kolem čtvrté ráno, protože z vedlejšího okna se huláká do města známá věta ,,Já bych......,,
,,ŠKOLY MÁM ČESKÝ, ALE HUBU VÍDEŇSKOU,,
Uživatelský avatar
Salaba
major
Příspěvky: 818
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:27:18
Bydliště: Hájice u Prahy

Re: Karlovy Vary 2009

Příspěvek od Salaba »

huba.buba píše: No já jen doufám , že se nám tam zase nezamilujete, pane kolego. A taky připomínám dobu nočního klidu od 22,00 ...
To ta muzika pane kolego, ta mi popletla hlavu ;) Ale je také pravda, že jsem se snažil navazovat kontakty na bilaterální úrovni a ta soudružka z bývalého SSSR byla velmi sympatická :D (jen podotýkám, že jsme nebyli v karlovarském White Lines ale pouze v místním diskoklubu. A to, že se kolega Anglie se svým voláním z okna, jsa unaven a možná za rozbřesku lehce zmaten, nad ránem trochu unáhlil, za to já nemohu... :mrgreen: ;)
No tak co, loučit se nebudem, snad se ještě někdy uvidíme že jo?! A pak si teprv dáme to správný tóčo!!!
Uživatelský avatar
Anglie
kapitán
Příspěvky: 474
Registrován: stř 28. kvě 2008 19:03:22
Bydliště: Cambridge
Kontaktovat uživatele:

Tedy pan kolega Salaba je dnes

Příspěvek od Anglie »

trochu drzý :!: .
Evertonians are born, not manufactured.
We do not choose, we are chosen.
Those, who understand, need no explanation, those, who don´t ... don´t matter.
Uživatelský avatar
Honza Zeman
předseda
Příspěvky: 2527
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:24:05
Bydliště: rodný domek na Zbraslavi

Re: Karlovy Vary - po stopách Honzy, Blanky, Inky, Bláhy, pejsků

Příspěvek od Honza Zeman »

Nechte vzpominek a radeji se vyjadrete, kdo jak muzete o cervnovych vikendech....
....dnes bude ten, slavnej blaznivej den....dnes bude ten, slavnej blaznivej den......
Uživatelský avatar
Salaba
major
Příspěvky: 818
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:27:18
Bydliště: Hájice u Prahy

Re: Karlovy Vary - po stopách Honzy, Blanky, Inky, Bláhy, pejsků

Příspěvek od Salaba »

Hombre píše:Nechte vzpominek a radeji se vyjadrete, kdo jak muzete o cervnovych vikendech....
Rozumím a věřím, že přítel Anglie si dá příště pozor :!: :D (ale bez vzpomínek to nejde pane předsedo ;) )
Navrhuji víkend 20.-21.6. nebo 27.-28.6. ( i když pravdu řečeno jak budu mít volno budu vědět cca tak za 10 dnů).
No tak co, loučit se nebudem, snad se ještě někdy uvidíme že jo?! A pak si teprv dáme to správný tóčo!!!
Uživatelský avatar
huba.buba
pokladník fanklubu ve výslužbě
Příspěvky: 1068
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:20:37
Bydliště: Psojedy

Re: Karlovy Vary - po stopách Honzy, Blanky, Inky, Bláhy, pejsků

Příspěvek od huba.buba »

Já můžu - veškeré překážky ve prospěch fanklubu hravě zdolám!
,,ŠKOLY MÁM ČESKÝ, ALE HUBU VÍDEŇSKOU,,
Uživatelský avatar
Richard Lipinski
strážmistr
Příspěvky: 52
Registrován: pát 30. kvě 2008 8:12:16
Bydliště: Praha/Písek

Re: Karlovy Vary - po stopách Honzy, Blanky, Inky, Bláhy, pejsků

Příspěvek od Richard Lipinski »

Vážení, rád bych vyrazil s Vámi a připoměl si místa, která jsem zkoumal v listopadu 2007. Ty červnové termíny jsou zatím oba dobré!
Uživatelský avatar
Blanka
první dáma
Příspěvky: 300
Registrován: pon 15. zář 2008 19:51:18
Bydliště: Kladno, ul. U šachty č.5

Re: Karlovy Vary - po stopách Honzy, Blanky, Inky, Bláhy, pejsků

Příspěvek od Blanka »

Já bych se přimlouvala za předposlední víkend ( 20.-21.), pak jsem pracovně mimo :shock:
....dejte uz pokoj s tim tridnim bojem.....
Uživatelský avatar
Honza Zeman
předseda
Příspěvky: 2527
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:24:05
Bydliště: rodný domek na Zbraslavi

Re: Karlovy Vary - po stopách Honzy, Blanky, Inky, Bláhy, pejsků

Příspěvek od Honza Zeman »

Rovnez hlasuju pro predposledni vikend v cervnu, abychom jako predsednicky par jeli na svatbu do Varu spolecne :)
....dnes bude ten, slavnej blaznivej den....dnes bude ten, slavnej blaznivej den......
Uživatelský avatar
huba.buba
pokladník fanklubu ve výslužbě
Příspěvky: 1068
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:20:37
Bydliště: Psojedy

Re: Karlovy Vary - po stopách Honzy, Blanky, Inky, Bláhy, pejsků

Příspěvek od huba.buba »

Takže k datu 20.-21.6 se budeme chovat jako k dohodnutému a začneme ladit průběh a podrobnosti , ne?
,,ŠKOLY MÁM ČESKÝ, ALE HUBU VÍDEŇSKOU,,
Odpovědět