Kulturni sobota na Zbraslavi a okoli - 4.7.2009

Srazy a setkání fandů seriálu
Odpovědět
Uživatelský avatar
Honza Zeman
předseda
Příspěvky: 2528
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:24:05
Bydliště: rodný domek na Zbraslavi

Kulturni sobota na Zbraslavi a okoli - 4.7.2009

Příspěvek od Honza Zeman »

Jako prodlouzena ruka malyho Miry sem za nej uverejnuji napad na prvni sobotu v cervenci. Mohli bychom usporadat celodenni akci tak na pul tematicky zamerenou na Fanklub, totiz setkat se na Zbraslavi a predevsim pro novejsi fandy (pokud vubec nejaci dorazi :) ) obejit nam dobre znama zdejsi mista nataceni, dale se pak auty presunout do obce Visnova a mrknout se na mista nataceni Chaluparu, ktere dnes zacina reprizovat televize. Podle casu pak lze navstivit i neco jineho (udoli do Zadni Kopaniny, klaster Skalka apod.). Nakonec pak KULTURNE ;) vsechno zakoncit opet na Zbraslavi. Zatim to vypada, ze predsedovi muzou, samozrejme malej Mira, snad i Olga Halamkova. Co vy na to?
....dnes bude ten, slavnej blaznivej den....dnes bude ten, slavnej blaznivej den......
Uživatelský avatar
Olga Halámková
strážmistr
Příspěvky: 70
Registrován: úte 02. čer 2009 16:12:55
Bydliště: Discoclub VŠCHT

Re: Kulturni sobota na Zbraslavi a okoli - 4.7.2009

Příspěvek od Olga Halámková »

Já se zúčastním určitě a už se na to těším, protože zbraslavská místa natáčení jsem zatím viděla spíš "z rychlíku" :D :D :D a prohlídnout si Višňovou - to jsem zatím plánovala jen "výhledově, řekněme donazimy" ;) Takže počítám se čtvrtým červencem.
Tady, tady si odpočine... dejchá... Prospí se a probere se z toho...
Uživatelský avatar
huba.buba
pokladník fanklubu ve výslužbě
Příspěvky: 1068
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:20:37
Bydliště: Psojedy

Re: Kulturni sobota na Zbraslavi a okoli - 4.7.2009

Příspěvek od huba.buba »

Nedá mi to abych trošku nezaloboval pro variantu ,Nesmrtelná Kadaň, - je to termín již tradiční a počasí bude pro naše natáčení dílů ,Vyznavači ohně, a ,Hon na lišku, - jak pevně věřím , ideální. Kromě toho bych rád po delším čase viděl naše Kadaňské kolegy a třeba na chviličku poseděl v Jendově sklepním muzeu. :twisted:
,,ŠKOLY MÁM ČESKÝ, ALE HUBU VÍDEŇSKOU,,
Uživatelský avatar
Arnold Hackl
předseda moravské sekce
Příspěvky: 915
Registrován: stř 28. kvě 2008 19:11:16
Bydliště: Západní Berlín, TELEX : arnold.hackl@seznam.cz

Re: Kulturni sobota na Zbraslavi a okoli - 4.7.2009

Příspěvek od Arnold Hackl »

Ta Zbraslavská kultůra mě začíná zajímat. :mrgreen:
Naznačte, kde všude se chcete zastavit. Nechce se mi jet dvakrát na Zbraslav, připojil bych se raději někde na cestě. Buď tradičně v Benešově, případně v Líšně, na parkovišti u Miličína (Österreichische Sonne), Vojkově, atd.
Měl bych ještě nápad - když už tam bude jedna nezemanovská zastávka ve Višňové, tak bychom klidně snesli i další. Mohli bychom se podívat ještě na tu Otíkovu chalupu v Křečovicích.
Po otci Němec, po matce Čech, teď státní příslušnost Velká Británie, zástupce firmy Benson & Benson z Manchesteru.
Pán ze Salzburku
čekatel SNB
Příspěvky: 4
Registrován: úte 16. čer 2009 21:21:23

Re: Kulturni sobota na Zbraslavi a okoli - 4.7.2009

Příspěvek od Pán ze Salzburku »

Zdravím Vás přátelé, rád bych se připojil 4.7. a přimlouval bych se za Zbraslav a Višňovou, ale co naplat odjíždíme zrovna v sobotu na dva týdny s rodinou do Itálie k moři....doufám, že příště se zase uvidíme a pro teď si jdu dát kilo třešní....to byl teda nápad s těma třešněma....
Uživatelský avatar
malej Míra
bývalý předseda č.2
Příspěvky: 2644
Registrován: stř 28. kvě 2008 19:01:31
Bydliště: Roztoky u jezu, Hochtorgasse 27.

Re: Kulturni sobota na Zbraslavi a okoli - 4.7.2009

Příspěvek od malej Míra »

Arnold Hackl píše:Ta Zbraslavská kultůra mě začíná zajímat. :mrgreen:
Naznačte, kde všude se chcete zastavit. Nechce se mi jet dvakrát na Zbraslav, připojil bych se raději někde na cestě. Buď tradičně v Benešově, případně v Líšně, na parkovišti u Miličína (Österreichische Sonne), Vojkově, atd.
Měl bych ještě nápad - když už tam bude jedna nezemanovská zastávka ve Višňové, tak bychom klidně snesli i další. Mohli bychom se podívat ještě na tu Otíkovu chalupu v Křečovicích.
Árny, to už je nějak moc věcí najednou, o čemž jsme se přesvědčili při "Velkém jarním putování", kdy jseme museli vynechat Vojkov, abychom zvládli Konopiště, Jistebnici a Měchenice. Návrh zněl: Višňová-Třešňová dopoledne, Zbraslav a okolí odpoledne. Stále čekám, kdo se vyjádří, čeho by se rád zúčastnil, anebo...
Mám ti ukázat jak plave?
Uživatelský avatar
Blanka
první dáma
Příspěvky: 300
Registrován: pon 15. zář 2008 19:51:18
Bydliště: Kladno, ul. U šachty č.5

Re: Kulturni sobota na Zbraslavi a okoli - 4.7.2009

Příspěvek od Blanka »

Vážení přátelé ANO.... :lol: Předsedovi se konečně podařilo mě přesvědčit :mrgreen: k návštěvě Kadaně a přilehlých míst natáčení (nikoli hospod a bordelů pane pokladníku !! :o :D ) Počasí se snad trochu umoudří a proti posezení u Jendy nic nemám :D Pan předseda si hodlá vzít uniformu a sehrát některé scénky tak by to mohlo být fajne...... Kdo se chcete přidat tak písněte. :)
....dejte uz pokoj s tim tridnim bojem.....
Uživatelský avatar
malej Míra
bývalý předseda č.2
Příspěvky: 2644
Registrován: stř 28. kvě 2008 19:01:31
Bydliště: Roztoky u jezu, Hochtorgasse 27.

Re: Kulturni sobota na Zbraslavi a okoli - 4.7.2009

Příspěvek od malej Míra »

Dobrá, fajn, domluveno. Nechme si tedy tuto akcičku v zásobě na "někdy příště", až si dáme slovy Bohouše Císaře z dílu "Náhradník" - dvakrát Třešňová... ;) :D
Mám ti ukázat jak plave?
Uživatelský avatar
huba.buba
pokladník fanklubu ve výslužbě
Příspěvky: 1068
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:20:37
Bydliště: Psojedy

Re: Kulturni sobota na Zbraslavi a okoli - 4.7.2009

Příspěvek od huba.buba »

Blanka píše:nikoli hospod a bordelů pane pokladníku !!
No jo , za vším špatným nehledej ženu , ale mě !
,,ŠKOLY MÁM ČESKÝ, ALE HUBU VÍDEŇSKOU,,
Odpovědět