Výroční schůze fanklubu 2009

Srazy a setkání fandů seriálu
Uživatelský avatar
Honza Zeman
předseda
Příspěvky: 2527
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:24:05
Bydliště: rodný domek na Zbraslavi

Re: Výroční schůze fanklubu 2009

Příspěvek od Honza Zeman »

Po krachu ucasti pana Brabce na setkani jsem trochu s obavami dnes telefonoval panu Jelinkovi a panu Tomsovi ohledne potvrzeni ucasti na nasi schuzi. S ulevou mohu prohlasit, ze oba prijedou 8-)
....dnes bude ten, slavnej blaznivej den....dnes bude ten, slavnej blaznivej den......
Uživatelský avatar
knihomol
poručík
Příspěvky: 252
Registrován: stř 28. kvě 2008 19:05:15

Re: Výroční schůze fanklubu 2009

Příspěvek od knihomol »

Pan Tomsa, pokud se nepletu běží jako dubl R.Brzobohatého do schodů a je zastřelen v Konci velké šance - myslím, že to uváděl, když jsme s ním točili.
Uživatelský avatar
Bába kořenářka
major
Příspěvky: 839
Registrován: čtv 29. kvě 2008 17:02:27
Bydliště: Liberec

Re: Výroční schůze fanklubu 2009

Příspěvek od Bába kořenářka »

To mě fakt překvapuje, že takovouhle relativně snadnou scénu točili s dublem! Kdyby z těch schodů měl spadnout, to bych se nedivila, ale on jen upadne a leží...

No ale jestli se ten záběr točil třeba padesátkrát, že ;)!?
... Bude třeba zvládnout zákony po našem! ...
... Království nebeské se vrátí, a opanuje tuto bezbožnou planetu! ...
Uživatelský avatar
knihomol
poručík
Příspěvky: 252
Registrován: stř 28. kvě 2008 19:05:15

Re: Výroční schůze fanklubu 2009

Příspěvek od knihomol »

Akce se vydařila, pan Jelínek i Tomsa vzpomínali, dívali se na mnoho videoukázek a vyprávěli příhody ze svého profesního života. Volby proběhly demokraticky:-) Bonbónkem večera pak bylo, že pan Tomsa neodjel v podvečer jako pan Jelínek, ale natolik se zapojil do žhavých debat, že najednou byla skoro noc, legendární kaskadér vytáhl foukací harmoniku a za doprovodu kytary hrál boogie i blues. Takové zapojení hosta do průběhu večera nikdo nečekal. Jistě se ještě někdy objeví.
Uživatelský avatar
Honza Zeman
předseda
Příspěvky: 2527
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:24:05
Bydliště: rodný domek na Zbraslavi

Re: Výroční schůze fanklubu 2009

Příspěvek od Honza Zeman »

No tezko tu zachytit atmosferu vecera, to se muselo videt. Ocenuji ochotu a dobrosrdecnost pana Tomsy, jelikoz nas pred cestou na schuzi pustil do sveho domku a meli jsme tak moznost prohlednout si vzpominky na to co ma za sebou, predevsim plno zaramovanych fotografii, ruzne plakaty a upominkove predmety na kaskaderske akce, nakonec vlastni tvorba v podobe obrazku a obrazu. No a hlavne jsme uz tam zacali nas metaxovy vecer ;) . V Libcicich pak vse probehlo podle planu a potom i nad plan, panove se pekne doplnovali, povidali a radost z darku byla velka.
Pokud jde o volby, tak doslo vlastne jen k male zmene, kolegu Rajmana nahradi v revizni komisi malej Mira, gratulujeme ;) .
No a nakonec byla skoda, ze jste skoro vsichni odjeli, zaverecna diskoteka pak probihala na hodne prazdnem parketu :D

Poprosil bych jeste fotografy, aby smerovaly sve vytvory na nase maily, at je galerie ke clanku na webu vice nez bohata ;)
....dnes bude ten, slavnej blaznivej den....dnes bude ten, slavnej blaznivej den......
Uživatelský avatar
inženýr
čekatel SNB
Příspěvky: 7
Registrován: pon 02. lis 2009 14:01:42

Re: Výroční schůze fanklubu 2009

Příspěvek od inženýr »

Pánové a dámy.
Nechtěl bych brát nikomu ideály o tom, jak bylo vše perfektní, ale nemůžu si pomoct a musím poukázat na pár detailů. Pochopil bych, že v restauraci na koupališti, kde se počítá hlavně s letním obýváním, bylo asi 5°C a po 4 hodinách jsem měl omrzliny 2.stupně. Pochopil bych, že všichni pravověrní členové se dostavili asi tak 2-4 hodiny po oficiálním začátku akce, nedělní řízek se prostě musí dojíst a z Prahy je to opravdu celých 20 minut. Snad bych skousnul i to, že neexistoval žádná pevný program celého odpoledne a pro nezasvěcené se nedalo předvídat, zda akce již začala, probíhá nebo už končí. S čím jsem se však opravdu smířit nemohl a byl jsem nucen Vás opustit o půl páté byl fakt, že nikdo si vlastně nevzal na starost organizaci a přípravu průběhu celé akce. Pánové Jelínek i Tomsa byli opravdu úžasní a velice vstřícní, až jsem se sám divil, že se nesebrali a nešli domů. Oficiální otevření akce řečníkem, který má ve slovní zásobě jen slovo PROSTĚ, skákání z dílu mjr. do fotografií, kdy ani jeden z aktérů neměl možnost reagovat na to, co se vlastně děje a promítá. Přeskakování z projektoru na notebook a v horším případě na mobil, kdy měli výsadu se podívat jen zasvěcení a hlavně usazení a ozvučení hostů na kraj stolu tak, aby k nim měli přístup jen skalní, to všechno je známka naprostého amaterismu. Potenciál obou pánů je natolik veliký, že jsem prostě nedokázal pochopit jeho mrhání. Proč někdo nepřipravil něco jako je beseda na vybraná témata? Proč se na diskusním fóru nebo jinou formou nepřipravili otázky, které by zajímaly většinu přítomných? Proč pánové J+T nemohli sedět v nějakém pomyslném čele celé místnosti, aby na ně bylo vidět a bylo jim alespoň minimálně rozumět? Na to, že na fóru jste všichni odborníci a vaše připravené materiály (videa a fotografie) vypovídaly o tom, že do klubu investujete čas i mnoho úsilí a peněz, nepochopil jsem, že nedokážete dát dohromady reprezentativní odpoledne pro 20 lidí a dva hosty. Kdybych si oba pány pozval do místní hospody na točené, tak se myslím i oni i my pobavily víc. Neberte to prosím jako kritiku neschopnosti Vaší organizace, ale jako motivaci k lepší koordinaci na příští akci, která by mohla být mnohem a mnohem vydařenější.
Naposledy upravil(a) inženýr dne ned 15. lis 2009 22:11:03, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
knihomol
poručík
Příspěvky: 252
Registrován: stř 28. kvě 2008 19:05:15

Re: Výroční schůze fanklubu 2009

Příspěvek od knihomol »

Tnul jste do živého, pane inženýre a zároveň jste si na sebe ušil bič - zrovna před touto akcí se mi svěřil pan pokladník, že všechny přípravy dělá sám s panem Černým a že by ocenil, kdyby se na nich podílel někdo další, abychom se všichni ostatní neúčastnili stylem - přijedu - najím se - odjedu - zkritizuju. Proto máte pane inženýre možnost do příprav se příště aktivně zapojit a připravit scénář celé akce. Kontakt na pana pokladníka najdete v záhlaví těchto stránek.
Uživatelský avatar
inženýr
čekatel SNB
Příspěvky: 7
Registrován: pon 02. lis 2009 14:01:42

Re: Výroční schůze fanklubu 2009

Příspěvek od inženýr »

Díky Knihomole.
V tom samozřejmě nemám zásadní problém. Organizace všeho a všech mě živí. Jen mě trochu mrzí, že se interní záležitosti neprobírají otevřeně a ke všem se nedostanou informace, jaké by se dostat měly. Před svým odjezdem jsem se bavil s pro mne jediným organizátorem akce, Hubou-bubou. Otevřeně jsem se ho asi 4x ptal, co jsem dlužen a na jeho odmítavou reakci, jsem mu několikrát namítal, že nic určitě není zadarmo a jsem připraven se na všem samozřejmě a bez problémů podílet. Asi jsem měl někomu vytrhnout mikrofon, nestydět se a akci si vzít samozvaně pod křídla spolu s pokladnou Ne, to je samozřejmě ironie, ale opravdu mne mrzí, že jste se nedohodli, jak to s námi nově příchozími řešit. Tak pro příště budu chytřejší a nebudu se pokoušet nechat vše na těch, kteří ví, co dělají.
Naposledy upravil(a) inženýr dne ned 15. lis 2009 22:09:10, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
Honza Zeman
předseda
Příspěvky: 2527
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:24:05
Bydliště: rodný domek na Zbraslavi

Re: Výroční schůze fanklubu 2009

Příspěvek od Honza Zeman »

No na svuj nazor na akci mate asi narok, nicmene mam k Vasi reakci nekolik poznamek. Predevsim byste se mel naucit psat, pripadne si po sobe alespon text zkontrolovat, protoze takove perly co jste v kritice uvedl, se moc casto nevidi :shock: :lol: . Mozna jste byl na jine akci, protoze na "kopulisti" jsme my opravdu nebyli :D . Za druhe si nejak neuvedomuji kdo vlastne jste, kde jste sedel apod., kazdopadne to jak jste se uvedl na foru prvnim prispevkem o tom, jestli jsme okradli pana Jelinka take o necem svedci :roll: .
Ohledne vytopeni mistnosti bych s Vami souhlasil, jedny kamna tohle zvladnout nemuzou. Nicmene vse kolem technicke stranky akce asi detailne osvetli pan kolega pokladnik.
Zacatek akce byl ve 14:00 spolecne s prichodem hostu, to jestli nekdo dorazil driv, je jeho vec. Ale ono taky stoji nejaky cas hosty privest a jakysi nedelni rizek neexistoval. Nevim odkud jste, co jste zac, ale zrejme jste profesional, organizator apod., alespon Vase poznamky pro to svedci. Vsechno bylo delano tak, rekneme domacky, protoze proste amateri jsme a v naproste vetsine se zname a do budoucna to vidim tak, ze u toho zustaneme.... Navic i pan Jelinek uz byl mezi nami potreti, takze se nezlobte, ale kvuli jednomu nebo dvema nove prichozim nebudeme vse probirat od zacatku.
Kdybyste treba i do konce vydrzel, tak by Vam hodnoceni od obou panu hostu asi vyrazilo dech, protoze se jim tam jednoduse libilo.
Nevim, proc by se zde meli ventilovat interni informace, navic pred nekym jako jste Vy, kdo je na foru par dni, a opakuji, o kterem treba ja nevim vubec nic.
Nabizite-li lepsi podminky zajisteni akce v podobe prostor, noclehu apod., muzeme se o tom pobavit, ale to je asi tak vse. Organizovat neco kolem hercu nechte radeji na nas. Jestli se Vam to nelibilo, nikdo Vas nenuti se jeste nekdy nekde objevit. Srdecne vztahy, ktere mame s panem Jelinkem a po vcerejsku i s panem Tomsou jsou pro nas dostatecnym dukazem, ze to delame dobre.
....dnes bude ten, slavnej blaznivej den....dnes bude ten, slavnej blaznivej den......
Uživatelský avatar
inženýr
čekatel SNB
Příspěvky: 7
Registrován: pon 02. lis 2009 14:01:42

Re: Výroční schůze fanklubu 2009

Příspěvek od inženýr »

To je přesně ta reakce, ke které jsem se nechtěl dostat, ale budiž.

1) za úvodní stránce webu je cituji: sobota 14.11.2009 od 12,00
2) upozorňování na překlepy je dle mého názoru velice dětinská reakce na kritiku
3) interními informacemi jsem měl na mysli, že jste se měli dohodnout sami mezi sebou, kolik si řeknete za organizaci, abyste nebyli škodní - byl jsem samozřejmě jako nováček na toto připraven
4) do konce bych rád vydržel, ale jak jsem napsal, vzhledem k chaosu jsem ani nebyl schopen zjistit, zda akce již sama neskončila
5) odpálkovat mne na druhou kolej jen proto, že jsem na webu 2 týdny, je přesné zrcadlení toho, jak vítat nového člena ústy předsedy
6) na okradení pana Jelínka jsem se ptal zcela logicky. Jako nováček bych se nerad dostal mezi členy falešného klubu, jak je jistě možné, jak se na vlastní kůži pan Jelínek přesvědčil. To nebylo nic osobně proti Vám. Kdyby ano, asi těžko bych dorazil, nemyslíte?


Nejvíce mne však mrzí, že jsem toto nepsal jako kritiku na Vás, ale jako motivaci pro případné zlepšení dalších Vašich akcí. Jak je vidět, nemá smysl se snažit, každý hrdý český člověk se postará, aby vše bylo vskutku vypilované i kdyby to mělo být na úkor většiny... Omlouvám se těm, kteří na mne byli vstřícní a díky kterým jsem se na akci cítil dobře, zejména huba.buba a ta pěkná tmavovlasá dívka s pearcingem, která se na mne tak pěkně usmívala.

Myslel jsem si, že s Vámi zažiju trochu legrace a poznám pár nadšenců, ale jak jsem zjistil, totalitní hierarchie vládne i v něčem tak poetickém, jako je funclub.
Uživatelský avatar
Honza Zeman
předseda
Příspěvky: 2527
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:24:05
Bydliště: rodný domek na Zbraslavi

Re: Výroční schůze fanklubu 2009

Příspěvek od Honza Zeman »

No prebral jste si to po svem, myslim, ze jsem velmi slusne popsal to, jak jsem to videl a vidim. Pokud se chcete dale o necem bavit, doporucuji osobni kontakt, protoze na internetu se vsechno tak hezky pise.... A mozna jsem asi trochu prostsi povahy, ale nektera Vase slovni spojeni na me pusobi hodne akademicky. Totalita ve fanklubu? Uff, to je k smichu... :D . Logice Vaseho uvazovani opravdu nerozumim...
....dnes bude ten, slavnej blaznivej den....dnes bude ten, slavnej blaznivej den......
Uživatelský avatar
malej Míra
bývalý předseda č.2
Příspěvky: 2644
Registrován: stř 28. kvě 2008 19:01:31
Bydliště: Roztoky u jezu, Hochtorgasse 27.

Re: Výroční schůze fanklubu 2009

Příspěvek od malej Míra »

To jste teda píchnul do vosího hnízda, inženýrskej... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :roll:
Přátelé, nechme emoce stranou. Pokud se panu inženýru Čadkovi mezi námi nelíbilo, nenutíme ho aby mezi nás chodil, na druhou stranu každý nový člen je vítán a vyžaduje to jen určitý nadhled z obou stran - ne vždy se vše povede tak, jak bylo naplánováno, někdy hůře, někdy naopak lépe. Akce byla chystaná na 14:00 pro hosty, protože jsme se u Tomsů velmi příjemně zdrželi, začala holt o něco později, nevím jak bylo myšleno nebo pochopeno těch 12:00, ale bral jsem to tak, že po 12:00 se budou všichni postupně scházet, což se asi i stalo. 8-) Když si pozveme hosta(-y), tak koukáme tam všichni už být, když dorazí.
Objekt v Libčicích nebyl zvolen náhodně, ale proto, že nás tam rádi vidí a je tam prostor pro potřebné audio/video zázemí, které potřebujeme, když se nás sejde víc než 7, nicméně topení bylo opravdu tentokrát slabou stránkou akce. :? Co se týče organizace, bylo pro mne mimořádně poučné to, že bychom se měli příště po každé video ukázce snažit rozvinout debatu (stači jediná otázka: "Co se Vám vybaví při shlédnutí ukázky") a teprve tehdy, když uvidíme, že jsme téma vyčerpali, tak přejít dál. Zde se stejně jako Cimrman se svým názorem na pohádky nespokojuji pouze s kritikou, ale budu se snažit dát příklad vlastními tvůrčími činy, takže se klidně za tímto účelem hlásím příště jako moderátor. Je fakt, že vybaveni jsme byli ukázkami více než dobře, ale jejich uplatnění jsme tak docela nezvládli, komentář pánů Jelínka a Tomsy se tak omezil většinou na pár vět a už se skočilo jinam. Také bych rád požádal všechny zúčastněné o určitou kázeň. Pokud host hovoří a mě to nezajímá, tak se nebavím se sousedem nahlas, ale potichu, pokud vůbec. Podkresová hudba se do besedy také příliš nehodí, že pane pokladníku... ;) :D Tím bych, ale kritiku považoval za vyčerpanou.
Musím pochválit kolegy za skvěle připravené ukázky, obsluhu restaurace za výtečný guláš (kdo si neposíšil, měl smůlu a mohl litovat) a jitrničky. Tady možná inženýru Čadkovi dlužíme vysvětlení, že "kejterink" byl ze zbytku obsahu naší pokladny z loňska a večer se odehrával krom volby statutárních orgánů i výběr příspěvků na další rok, kde bychom jeho účast zejména uvítali. ;) Zasedací pořádek se volí tak, aby hosté seděli pokud možno uprostřed dlouhého stolu, aby měli všichni posluchači možnost slšet. To tady tak úplně nejde kvůli podpěrnému sloupu uprostřed. Tady se pak každý, kdo chce slyšet, zařídí po svém, já jsem si jako jeden z posledních přišedších, na kterého nezbylo místo poblíž, prostě sednul do druhé brázdy.
Pan Jelínek je, troufám si říct po několika zkušenostech, náš kamarád a pan Tomsa už na základě prvního setkání také. Bylo vidět, že se mu mezi námi moc líbilo a když jsem ho vezl domů, bylo vidět, že pozvání na další akci nebude váhat přijmout. Tímto považuji celou akci za mimořádně vydařenou. ;) :D
Závěrem bych jen vzkázal inženýru Čadkovi, ať se ještě zamyslí nad svými řádky a rádi ho mezi sebou uvidíme, ikdyž přiznám se, že teké nevím, který to byl. Snad ten s foťákem? Doufám, že se příště představí. ;) :D
Mám ti ukázat jak plave?
Uživatelský avatar
Rajman
čekatel SNB
Příspěvky: 7
Registrován: stř 28. kvě 2008 19:02:25

Re: Výroční schůze fanklubu 2009

Příspěvek od Rajman »

Ahoj dámy a pánové,
koukám, že to tady na fóru po sobotní výroční schůzi trochu zhoustlo :shock: Byl jsem moc rád, že jsem se akce v Libčicích účastnil, protože z různých osobních důvodů vás nemohu navštěvovat tak často jako dříve. Takže jsem se již jako sesazený člen revizní komise chopil kotelnické lopatky a alespoň přikládal do kamen :twisted: První rekapitulaci akce jsme udělali už během zpáteční cesty v panem Černým, včera večer jsem ještě volal panu dr. Salabovi. Především mě zajímalo, kdo znal ty nové, kteří si udělali snímečky, najednou se zvedli a bez ničeho odešli. Mimochodem jsem se dozvěděl o počátečních technických problémech s počítačem apod., takže bych chtěl poděkovat všem, kteří se podíleli na organizaci akce, abych se třeba já mohl celé odpoledne a večer jen cpát a občas přiložit... Myslím, že kolega pokladník si myslí, že dělat pro nás diskotéku je jako házet perly sviním, ale pane kolego, hlavně se musíme všichni postarat o nábor ženských, protože s Krakenem se přeci jen těžko tancuje! :D Příště bych si místo Arnošta Pátka střihnul nějaký ten dílek, ale hlavně se musíme do příště naučit titulní píseň z firmu Světáci. To je hrůza, že jsme si nikdo nemohl vzpomenout, jak to začíná! Příště opět vezmu namnožený text písně s sebou! Ahoj na předvánoční Krakovské!
Uživatelský avatar
Honza Zeman
předseda
Příspěvky: 2527
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:24:05
Bydliště: rodný domek na Zbraslavi

Re: Výroční schůze fanklubu 2009

Příspěvek od Honza Zeman »

A prave proto bych poprosil pana kolegu pokladnika take o vyjadreni, protoze pry tito dva panove se s nim zdravili, jak k nim tedy prisel? Bohuzel nam nevyslo prani, ze na podobne akce budeme poustet lidi tak nejak "za zasluhy", pripadne aspon ty, ktere jsme uz nekdy videli. Tak priste :!: ;)
....dnes bude ten, slavnej blaznivej den....dnes bude ten, slavnej blaznivej den......
Uživatelský avatar
huba.buba
pokladník fanklubu ve výslužbě
Příspěvky: 1068
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:20:37
Bydliště: Psojedy

Re: Výroční schůze fanklubu 2009

Příspěvek od huba.buba »

Hombre píše:A prave proto bych poprosil pana kolegu pokladnika take o vyjadreni, protoze pry tito dva panove se s nim zdravili, jak k nim tedy prisel? )
Mé vyjádření je naprosto jednoduché , tito pánové prošli naším běžným ověřovacím systémem přes náš společný infomail, kdy samozřejmě mám uschovány všechny kontakty. To , že vyjádřili svůj nesouhlas s naším ..domáckým ,, přístupem k celému programu mi až tak nevadí , jelikož neznají podrobnosti ohledně zajištění těchto akcí. Skutečně se nedá vše nalajnovat a seřadit do předem daného jízdího řádu, kterého se budeme striktně držet. To by nás to za chvíli nebavilo ani jednoho a troufám si tvrdit , že na takovouto ,,profesionálně sestavenou debatu a prezentaci,, by na podruhé nikdo z hostů ani nepřišel. Budiž nám to poučením pro příště, myslím , že se skalními členy jsme si za ty leta vybudovali partu lidí , kterou nespojuje ,,pouze,, zájem o seriál , ale jde o velmi provázané kamarádství i v osobním životě. Pokud tedy do této naší rodiny chce kdokoliv přistoupit, musí respektovat i jistá pravidla , v případě, že takováto ,,jiskra,, nepřeskočí , není nutné se rozcházet ve zlém. Vstup mezi nás je každého svobodnou volbou, proto pokud někdo odchází (ať už s úmyslem přijít znovu nebo už nikdy), tak si s ním samozřejmě na rozloučenou tu ruku podám. Tímto bych toto téma zde uzavřel a řešil osobně mezi členy fanklubu na dalším chystaném běžném srazu. Každý dobrý nápad je vždy vítán a vždycky to budeme mít takové , jaké si to uděláme.

Závěrem bych poděkoval všem zůčastněným, dodal bych sem větu , kterou při odchodu vyřkl jak pan Jelínek , tak pan Tomsa - ,,dobře to děláte , kluci , dobře,, a vyzdvihl bych zde práci s mimořádným nasazením pana kolegy Černého, kterého zde neoficiálně jmenuji ,,zasloužilým všeumělcem,,
,,ŠKOLY MÁM ČESKÝ, ALE HUBU VÍDEŇSKOU,,
Odpovědět