Výroční schůze fanklubu 2009

Srazy a setkání fandů seriálu
Uživatelský avatar
Salaba
major
Příspěvky: 818
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:27:18
Bydliště: Hájice u Prahy

Re: Výroční schůze fanklubu 2009

Příspěvek od Salaba »

Díky problému se zobrazením hlavní stránky webu (způsobené opět nějakým dobrodincem) se dostávám k hodnocení našeho výročního setkání až nyní. Především děkuji všem, kteří přispěli svým dílem k tomu, že máme opět na co vzpomínat - koordinátorovi přes AV zabezpečení, ubytování, catering, tisk volebních lístků, řidičům a všem spojkám, kteří zajistili hosty na večer, moderátorovi za jeho důstojné uvítání hostů spolu s přípravou ukázek a symbolických dárků, našemu lidovému všeumělci "Ing.Severinovi" (modří vědí :D ) za přípravu klipů, střih a jejich režii, našemu všeumělci hudebnímu...zkrátka všem těm nadšencům, kteří ve svém volném čase dokáží připravit program pro naše setkání. Jsem rád, že všechny tyhle lidi znám a myslím, že je mohu pokládat za své dobré kamarády. To přátelství je prověřené časem, který jsme společně strávili "při kafi a cigaretách" ;) , spojuje nás společný zájem nejen o seriál 30PMZ ale i o kvalitní české filmy, seriály, hudbu...ženy , zpěv ;) A tak ani křupanské hodnocení našeho setkání od zkrachovalého majitele Zbrojovky nemůže nakonec vyvolat nic jiného, než úsměv - úsměv nad přístupem hosta, který přišel mezi nás poprvé a nebýt jeho místy sběsilého poskakování s "foťáčkem" před oběma hosty, tak bychom o něm ani nevěděli a jehož "kritika" mě skutečně dojala. Ještě, že zítra začne opět normální pracovní den, kdy se názory hosta rozplynou stejně jako bublinky ze sodovek jím rozvážených po schůzích ;)
Přátelé, dámy a pánové ještě jednou díky a těším se opět na setkání s vámi!
No tak co, loučit se nebudem, snad se ještě někdy uvidíme že jo?! A pak si teprv dáme to správný tóčo!!!
Uživatelský avatar
Rajman
čekatel SNB
Příspěvky: 7
Registrován: stř 28. kvě 2008 19:02:25

Re: Výroční schůze fanklubu 2009

Příspěvek od Rajman »

Teda Oldo, tys to vystřihl, to bylo přesný!!! Není co dodat! Těším se na další tóčo! Hergot, to bylo dobrý...
Uživatelský avatar
Olga Halámková
strážmistr
Příspěvky: 70
Registrován: úte 02. čer 2009 16:12:55
Bydliště: Discoclub VŠCHT

Re: Výroční schůze fanklubu 2009

Příspěvek od Olga Halámková »

Taky mě poněkud zaskočil problém s úvodní stránkou, včera se mi dokonce nepovedlo vůbec se připojit, nicméně dnes se zadařilo, takže mám konečně možnost poděkovat všem organizátorům za skvělou akci. Jsem toho názoru, že kritizovat umí každý, zvlášť když se nemusí starat. Já jsem však byla naprosto spokojená, ba nebojím se říci nadšená. Pro mě vše začalo stejně jako pro Míru a pana předsedu už v Černošicích velice milou návštěvou u p.Tomsy, nečekali jsme to a o to bylo vše příjemnější. Myslím, že nejen na p.Tomsovi, ale i na jeho paní bylo vidět, že je náš zájem těší a to je moc fajn. :P A samotná akce v Libčicích? Já tam byla poprvé a bylo to pro mě moc prima setkání jednak s pány Jelínkem a Tomsou, ale taky s lidmi, které si (aspoň ve většině případů)i po tak krátkém působení v klubu troufám zvát svými přáteli. Samozřejmě, že leccos by se dalo zdokonalit, ale souhlasím s tím, že právě v tom domáckém a tzv. "na koleni" provedení je to pravé kouzlo našich setkání. A na pánech Jelínkovi a Tomsovi byla spokojenost víc než patrná, takže nemám obavy, že by někdy odmítli další pozvání. Tak tedy ještě jednou moc díky všem, kterým akce přidělala práci, i těm, kteří se s nadšením zúčastnili. Těším se zase příště :lol:
P.S. Mimochodem ten guláš - to byla báseň ;)
Tady, tady si odpočine... dejchá... Prospí se a probere se z toho...
Uživatelský avatar
Anglie
kapitán
Příspěvky: 474
Registrován: stř 28. kvě 2008 19:03:22
Bydliště: Cambridge
Kontaktovat uživatele:

Re: Výroční schůze fanklubu 2009

Příspěvek od Anglie »

Rajman píše:Hlavně se musíme do příště naučit titulní píseň z firmu Světáci. To je hrůza, že jsme si nikdo nemohl vzpomenout, jak to začíná! Příště opět vezmu namnožený text písně s sebou!
To uděláte velmi záslužnou věc, pane kolego. S panem znovupředsedou jsme strávili asi 20 minut hledáním textu na netu - a bez výsledku.
Evertonians are born, not manufactured.
We do not choose, we are chosen.
Those, who understand, need no explanation, those, who don´t ... don´t matter.
Uživatelský avatar
Jiřina Drahotová
strážmistr
Příspěvky: 49
Registrován: sob 09. kvě 2009 22:46:10
Kontaktovat uživatele:

Re: Výroční schůze fanklubu 2009

Příspěvek od Jiřina Drahotová »

Jak jsem předpokládala, tak mě vítr nezavál do ČR.... Věřím, že jste si to všichni užili a těším se na fotky ;)
Doufám, že až se usadím, že se taktéž zúčastním :lol:

Jinak vás všechny zdravím, po trošku delší době, nějak v tom podzimním čase nestíhám... :)
... já sice moc zkušeností nemám, ale to vám řeknu, chlapi jsou chudáci...
Uživatelský avatar
Arnold Hackl
předseda moravské sekce
Příspěvky: 915
Registrován: stř 28. kvě 2008 19:11:16
Bydliště: Západní Berlín, TELEX : arnold.hackl@seznam.cz

Re: Výroční schůze fanklubu 2009

Příspěvek od Arnold Hackl »

Tak tady máte tu píseň.
Je to sice píseň přesně pro nás, ale naučit se to bude fuška (pravděpodobně bude muset stačit refrén).

Tak jako z myší šedi,
je lidskej život utkán.
Někomu to snad sedí,
leč já jsem jinej pták.
Má horká krev mě svědí,
a k velkejm činům nutká,
tak vy si žijte v šedi,
já naopak.

Když Praha za noci,
zazáří neonem,
není mi pomoci,
já slyším pojď honem.
Vrhnu se do saka,
a bílý košile,
a s gustem čmeláka,
jdu mlsat svět.

Tak jako za nevěstou,
jdu hejčkat noční Prahu.
A co mě potká cestou,
nezažil pařížan.
Praha je velkoměsto,
a já mám taky snahu.
Jsem nočních tahů pěstoun,
a bonviván.

Když Praha za noci,
zazáří neonem,
není mi pomoci,
já slyším pojď honem.
Vrhnu se do saka,
a bílý košile,
a s gustem čmeláka,
jdu mlsat svět.

Do pátku vod pondělka,
je člověk jen to tělo.
Jak přičinlivá včelka,
jen dře a plní plán.
V sobotu mám i duši,
a sťatej jako dělo,
jsem od paty až k uším,
bonviván.

Když Praha za noci,
zazáří neonem,
není mi pomoci,
já slyším pojď honem.
Vrhnu se do saka,
a bílý košile,
a s gustem čmeláka,
jdu mlsat svět.

Nad hlavou mlíčnou dráhu,
a v hlavě litr pití.
Jdu hejčkat noční Prahu,
v sobotu jsem svůj pán.
Praha je velkoměsto,
a já mám taky snahu.
Jsem nočních tahů pěstoun,
a bonviván.

Když Praha za noci,
zazáří neonem,
není mi pomoci,
já slyším pojď honem.
Vrhnu se do saka,
a bílý košile,
a s gustem čmeláka,
jdu mlsat svět.
Po otci Němec, po matce Čech, teď státní příslušnost Velká Británie, zástupce firmy Benson & Benson z Manchesteru.
Uživatelský avatar
Rajman
čekatel SNB
Příspěvky: 7
Registrován: stř 28. kvě 2008 19:02:25

Re: Výroční schůze fanklubu 2009

Příspěvek od Rajman »

Arni, diky, musel jsi to sepisovat ručně jako já před lety, nebo to je někde na netu? Během výroční schůze jsme to totiž marně hledali. Kdy se uvidíme, nechceš si zas někdy udělat výlet do Prahy? Víš, já nemám rád tyhle známosti na jednu noc... jednou spolu máme společné lóže a pak se ani neukážeš :D :D :D
Uživatelský avatar
Arnold Hackl
předseda moravské sekce
Příspěvky: 915
Registrován: stř 28. kvě 2008 19:11:16
Bydliště: Západní Berlín, TELEX : arnold.hackl@seznam.cz

Re: Výroční schůze fanklubu 2009

Příspěvek od Arnold Hackl »

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Nikde jsem to nenašel, tak jsem to dneska ráno opsal podle filmu.
Letos je to s výlety do matičky stověžaté prachsakra. V podstatě jsem chtěl přijet na všechna putování a hodně jsem se těšil taky na Libčice, ale vždycky mě do toho něco vlezlo. A na to společné manželské lože v Roztokách taky pořád nemohu zapomenout a když o tom tak přemejšlím, tak ani ta cesta metrem loni na vánoce nebyla špatná. :mrgreen:
Pokusím se přijet aspoň jen tak do Krakovské na pár točených kofol a na topinky. :mrgreen:
Po otci Němec, po matce Čech, teď státní příslušnost Velká Británie, zástupce firmy Benson & Benson z Manchesteru.
Uživatelský avatar
kraken
poručík
Příspěvky: 142
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:25:11
Bydliště: Praha 8

Re: Výroční schůze fanklubu 2009

Příspěvek od kraken »

Pro Inženýra: Nedostaneš ode mě žádné CD a nikdy ti nezazpívám,myslím, že je to dost krutý trest za tvoje pindy.
Uživatelský avatar
knihomol
poručík
Příspěvky: 252
Registrován: stř 28. kvě 2008 19:05:15

Re: Výroční schůze fanklubu 2009

Příspěvek od knihomol »

No pane inženýre, to bych si být Vámi sypal popel na hlavu - mně kdyby Kraken občas nezapěl do ouška něco od Elvise a nešoupnul mi některé ze svých podpultových CD, tak pro mě život ztratí smysl :-)))
Uživatelský avatar
Arnold Hackl
předseda moravské sekce
Příspěvky: 915
Registrován: stř 28. kvě 2008 19:11:16
Bydliště: Západní Berlín, TELEX : arnold.hackl@seznam.cz

Re: Výroční schůze fanklubu 2009

Příspěvek od Arnold Hackl »

No já prakticky doma taky nepouštím nic jinýho, naž našeho Elvise Krakena. :)
Po otci Němec, po matce Čech, teď státní příslušnost Velká Británie, zástupce firmy Benson & Benson z Manchesteru.
Uživatelský avatar
nalim159
major
Příspěvky: 1318
Registrován: úte 10. čer 2008 13:07:55
Bydliště: Kysucké Nové Mesto

Re: Výroční schůze fanklubu 2009

Příspěvek od nalim159 »

Tak jsem to pročetl všechno. A musím říct, že mám úplně strach mezi vás zavítat. A to si pokaždé, když chystáte nějakou akci, říkám: měl bys... ;)

Čili vznáším dotaz: Co je myšleno tím "...za zásluhy..."?
Ale, čože...? Na návštěve?!
Uživatelský avatar
Honza Zeman
předseda
Příspěvky: 2527
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:24:05
Bydliště: rodný domek na Zbraslavi

Re: Výroční schůze fanklubu 2009

Příspěvek od Honza Zeman »

To znamena treba to, ze jsme toho cloveka nekdy videli, zname ho. A ze mu proste stojime za to, aby treba jednou prijel na nejaky bezny sraz. Neni mozne, aby se na takoveto vetsi akci s hosty objevili lide, kteri si prijedou udelat fotky a slehne se po nich zem. Takoveto akce budou proste verejnosti nepristupne. I to pak bude vyhoda pro cleny fanklubu.

Proc strach? Prece nekouseme :)
....dnes bude ten, slavnej blaznivej den....dnes bude ten, slavnej blaznivej den......
Uživatelský avatar
huba.buba
pokladník fanklubu ve výslužbě
Příspěvky: 1068
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:20:37
Bydliště: Psojedy

Re: Výroční schůze fanklubu 2009

Příspěvek od huba.buba »

Pro všechny členy fanklubu , kteří na Libčice vzpomínají v dobrém. Včera nás po dlouhé nemoci opustila paní vedoucí z koupaliště. (Datum 21.1. se nám stává jaksi osudové...)
p1030051.jpg
p1030051.jpg (85.94 KiB) Zobrazeno 4584 x
,,ŠKOLY MÁM ČESKÝ, ALE HUBU VÍDEŇSKOU,,
Uživatelský avatar
Salaba
major
Příspěvky: 818
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:27:18
Bydliště: Hájice u Prahy

Re: Výroční schůze fanklubu 2009

Příspěvek od Salaba »

Tuto smutnou novinu jsem díky panu pokladníkovi zaznamenal asi jako jeden z prvních...Věřím, že příjemná pohostinnost libčického šenku bude pokračovat i ve vzpomínkách na sympatickou paní vedoucí ;) Právě se kochám tou úžasnou prací pana režiséra Jiřího Sequense díky repríze "Vraždy v hotelu Excelsior" na Tv Barrandov a přemýšlím i trochu o pomíjivosti života...jsem rád, že i díky vám přátelé jsem poznal přátele a znalce dobrého českého filmu ;)
No tak co, loučit se nebudem, snad se ještě někdy uvidíme že jo?! A pak si teprv dáme to správný tóčo!!!
Odpovědět