Setkání s paní J.Š. (?)

Srazy a setkání fandů seriálu
Uživatelský avatar
malej Míra
bývalý předseda č.2
Příspěvky: 2644
Registrován: stř 28. kvě 2008 19:01:31
Bydliště: Roztoky u jezu, Hochtorgasse 27.

Setkání s paní J.Š. (?)

Příspěvek od malej Míra »

pplk.Žitný píše:Jen připomínám zvláště pro ty co nebyli na posledním srazu a pro ty co odešli dříve jako Míra a Olina to,co jsme nakousli s Hubou Bubou a s panem Černým...
A sice pozvání pro Jiřinku do našeho doupěte.. V krátkosti nastíním o čem byla řeč..JŠ sice nehrála v MJZ ale hrála v některých filmech pana Sequense...a tak by nám mohla ledascos zajímavého vyprávět. Třeba i o fungování strany ve filmu divadle ap. Tak jsem se chtěl zeptat ostatních zda by do toho šli..Osazenstvo totiž v téhle otázce nebyl jednotné... Navrhuji p. Černému aby na toto založil zvláštní kolonku...
Jelikož tato debata vznikla na posledním srazu až po mém odchodu, tak ani nevím z čí hlavy to bylo, ale to není podstatné. Upřímně řečeno, sám na to nemám jednoznačný názor, proto zde uvádím argumenty pro i proti, které mě napadají:

Pro:
- Jednalo se o významnou českou herečku obsazovanou do mnoha důležitých filmů i seriálů.
- Jak nám pan Jelínek potvrdil, i přes své vyhraněné politické názory se na rozdíl od jiných patrně nesnažila svým kolegům s odlišným světonázorem škodit.
- Zřejmě by bylo možné se ledacos zajímavého dozvědět.

Proti:
- V našem seriálu ani ve většině těch (pro nás) nejzásadnějších dílech pana Sequense nehrála.
- Nejsme nikterak politicky orientovaná organizace a jako taková si můžeme dělat v podstatě co chceme, ale mohlo by se takovouto akci stát, že bychom si definitvně uzavřeli možnost přivítat mezi námi některé jiné hosty, o které stojíme víc a kteří by pak měli jasný argument, důvod nebo záminku, proč s námi nechtějí nic mít společného.
- Osobně si myslím, že by stejně nepřišla.

Tolik k tomuto tématu. Pro a proti jsou v rovnováze početně. Co má jakou váhu, nechť posoudí každý sám... ;) :D
Mám ti ukázat jak plave?
Uživatelský avatar
plk.Žitný
Ideolog
Příspěvky: 1723
Registrován: sob 16. srp 2008 22:37:36
Bydliště: nehledejte mě... Nemám jméno ani adresu.

Re: Setkání s paní J.Š. (?)

Příspěvek od plk.Žitný »

Neprezentoval bych to jako akci fan-klubu. Dokonce bych tady ani nic z toho setkání nic neuváděl...Nápad vznikl dost spontáně a zatím o to stojíme jen Já, pan Černý /který ví kde J.Š bydlí/ a HUba Buba..Jde mi o to kolik lidí by mělo potencionálně zájem ať napíšou zde...Možná pokud by souhlasila, tak bych jí ani netahal do Krakovské. Bojím se, že kdyby viděla výzdobu v hospodě, že by to s ní mohlo švihnout :lol: /nebo by to brala jako provokaci... Krom toho je tam dost hluk, tak bych vybral nějaké klidnější místo.. Já si zase myslím, že pokud by se jí to podalo že jsme fandové pana Sequnse.. mohla by do toho jít..
P.S. Dnes má svátek Jiřina. Mohli bychom ji pogratulovat a při té příležitosti pozvat..
Chtějí stranu zbavit všech mocenských opor a narušovat naše spojenectví se Sovětským svazem..
Uživatelský avatar
huba.buba
pokladník fanklubu ve výslužbě
Příspěvky: 1068
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:20:37
Bydliště: Psojedy

Re: Setkání s paní J.Š. (?)

Příspěvek od huba.buba »

Mluvil jsem s panem kolegou heercem , obstará klidně telefon , pokud do toho pujdem.
,,ŠKOLY MÁM ČESKÝ, ALE HUBU VÍDEŇSKOU,,
Uživatelský avatar
malej Míra
bývalý předseda č.2
Příspěvky: 2644
Registrován: stř 28. kvě 2008 19:01:31
Bydliště: Roztoky u jezu, Hochtorgasse 27.

Re: Setkání s paní J.Š. (?)

Příspěvek od malej Míra »

Sám za sebe bych do toho taky šel, jako akci fanclubu bych to ale neprezentoval... ;) :D
Mám ti ukázat jak plave?
Uživatelský avatar
plk.Žitný
Ideolog
Příspěvky: 1723
Registrován: sob 16. srp 2008 22:37:36
Bydliště: nehledejte mě... Nemám jméno ani adresu.

Re: Setkání s paní J.Š. (?)

Příspěvek od plk.Žitný »

Stejný názor sdílím i já.... Tak už jsme 4... Zatím...
Chtějí stranu zbavit všech mocenských opor a narušovat naše spojenectví se Sovětským svazem..
Uživatelský avatar
Willy Kleiber
major
Příspěvky: 936
Registrován: pát 30. kvě 2008 12:25:07

Re: Setkání s paní J.Š. (?)

Příspěvek od Willy Kleiber »

Nechci do toho kecat, ale bratr J.Š. Václav Švorc alias prokurátor Ševčík (nar. 1919) prý dosud žije - nebylo by zajímavější udělat setkání s ním? Ten aspoň v seriálu hrál...
Nemáte o něm někdo další informace?
Hrál vždycky skvěle různé cholerické ředitele, náčelníky apod. :lol:
Horko, že jo...Jako tenkrát v Krakově!
Uživatelský avatar
plk.Žitný
Ideolog
Příspěvky: 1723
Registrován: sob 16. srp 2008 22:37:36
Bydliště: nehledejte mě... Nemám jméno ani adresu.

Re: Setkání s paní J.Š. (?)

Příspěvek od plk.Žitný »

Copak p.Švorc by byl zajímavý objekt, ale je mu 91 let.. Pokud dobře počítám...Letmým pohledem jsem od roku 85 nenašel žádnou zmínku...Nevím jestli by šel do besedy...
Janak zajímavý článek o Jiřince je tady--


http://www.rozkvetlekonvalinky.estranky ... a-svorcova
Chtějí stranu zbavit všech mocenských opor a narušovat naše spojenectví se Sovětským svazem..
Uživatelský avatar
Eman Zahradník
kapitán
Příspěvky: 352
Registrován: čtv 05. bře 2009 13:27:45
Bydliště: České Budějovice
Kontaktovat uživatele:

Re: Setkání s paní J.Š. (?)

Příspěvek od Eman Zahradník »

Willy Kleiber píše:Nechci do toho kecat, ale bratr J.Š. Václav Švorc alias prokurátor Ševčík (nar. 1919) prý dosud žije - nebylo by zajímavější udělat setkání s ním? Ten aspoň v seriálu hrál...
Nemáte o něm někdo další informace?
Hrál vždycky skvěle různé cholerické ředitele, náčelníky apod. :lol:
p.Švorc je tedy bratr p.Jiřiny Švorcové?
:shock: To jsem ani nevěděl! :o Ano to je pravda s těmi rolemi,zrovna nedávno jak běžela Kalamita a on hrál toho přednostu,náčelníka stanice...,jak přijímal Bolka Polívku..... :)
Pomoc!!Vrazi jsou tam....
Uživatelský avatar
plk.Žitný
Ideolog
Příspěvky: 1723
Registrován: sob 16. srp 2008 22:37:36
Bydliště: nehledejte mě... Nemám jméno ani adresu.

Re: Setkání s paní J.Š. (?)

Příspěvek od plk.Žitný »

At koukám jak koukám tak zatím jen 4 duše. To fakt nikdo jiný se nechce s Jiřinkou setkat?
Chtějí stranu zbavit všech mocenských opor a narušovat naše spojenectví se Sovětským svazem..
Uživatelský avatar
Bína
kapitán
Příspěvky: 381
Registrován: stř 10. zář 2008 16:03:38
Bydliště: asi někde v Holešovicích

Re: Setkání s paní J.Š. (?)

Příspěvek od Bína »

Bína,prosím pěkně.Já jsem Standův kamarád.Bude nám po něm oběma smutno.Viďte!
Uživatelský avatar
Fredy
kapitán
Příspěvky: 366
Registrován: stř 06. črc 2011 19:39:33
Bydliště: Kiliánka (před požárem)

Re: Setkání s paní J.Š. (?)

Příspěvek od Fredy »

Psali snad v bulváru,že se Jiřinka probudila z kómatu a snad prý nemluví.Tak nevím,jak by dopadlo případné setkání......Nevidím to moc růžově.
"Každou chvíli se na mýtině objeví světlo,vyjdete ven a půjdete rovnou za světlem,až uvidíte strejčka....."
Uživatelský avatar
Honza Zeman
předseda
Příspěvky: 2527
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:24:05
Bydliště: rodný domek na Zbraslavi

Re: Setkání s paní J.Š. (?)

Příspěvek od Honza Zeman »

Pratele, budte realisti a tohle tema dejte k ledu, v jejim veku, a to co (nejspis) proziva, uz ji nedovoli na nejaky sraz nekdy prijit...
....dnes bude ten, slavnej blaznivej den....dnes bude ten, slavnej blaznivej den......
Uživatelský avatar
plk.Žitný
Ideolog
Příspěvky: 1723
Registrován: sob 16. srp 2008 22:37:36
Bydliště: nehledejte mě... Nemám jméno ani adresu.

Re: Setkání s paní J.Š. (?)

Příspěvek od plk.Žitný »

No jo je to špatné, přečetl jsem si svodky... :cry: Pravdu se už asi nedozvíme--
Chtějí stranu zbavit všech mocenských opor a narušovat naše spojenectví se Sovětským svazem..
Uživatelský avatar
Hanele
pokladník fanklubu
Příspěvky: 1142
Registrován: sob 19. úno 2011 17:01:33
Bydliště: Třeboň

Re: Setkání s paní J.Š. (?)

Příspěvek od Hanele »

Tak paní J.Š. už bohužel nikam nepozveme... :cry:
http://www.novinky.cz/domaci/241227-zem ... rcova.html
"Be who you are and say what you feel because those who mind don't matter and those who matter don't mind."
Uživatelský avatar
plk.Žitný
Ideolog
Příspěvky: 1723
Registrován: sob 16. srp 2008 22:37:36
Bydliště: nehledejte mě... Nemám jméno ani adresu.

Re: Setkání s paní J.Š. (?)

Příspěvek od plk.Žitný »

U plukovníků se drží smutek... :( :( :(
Byla to čistá ,bezelstná žena bez charakterových vad...
Čest její památce...
Chtějí stranu zbavit všech mocenských opor a narušovat naše spojenectví se Sovětským svazem..
Odpovědět