Zbraslav a okoli

Srazy a setkání fandů seriálu
Odpovědět
Uživatelský avatar
Salaba
major
Příspěvky: 818
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:27:18
Bydliště: Hájice u Prahy

Re: Zbraslav a okoli

Příspěvek od Salaba »

Rebeka Sochorova píše: úte 25. čer 2019 19:13:36 Přesto prosím o upřesnění adresy...
Milá nová kolegyně, adresa je U Národní galerie 471, Praha-Zbraslav. Pokud pojedete busem/autem z centra Prahy je to kousek od zbraslavského náměstí, cca 80 metrů zpět ve směru jízdy od zastávky bus.😉
No tak co, loučit se nebudem, snad se ještě někdy uvidíme že jo?! A pak si teprv dáme to správný tóčo!!!
Uživatelský avatar
Rebeka Sochorova
strážmistr
Příspěvky: 16
Registrován: stř 13. úno 2019 23:24:11

Re: Zbraslav a okoli

Příspěvek od Rebeka Sochorova »

Děkuji za upřesnění a tímto potvrzuji svou účast :)
Dříve nebo později si ho moje neteř vezme a já jí to schválím..
Uživatelský avatar
Salaba
major
Příspěvky: 818
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:27:18
Bydliště: Hájice u Prahy

Re: Zbraslav a okoli

Příspěvek od Salaba »

Přátelé "Vídeňka" zamluvena takže v pátek od 14,00 hodin 'zemanovská gardenparty', tedy zahradní posezení! ("Radši česky, víš snad kde jsi..." :plesk: ) :friends:
No tak co, loučit se nebudem, snad se ještě někdy uvidíme že jo?! A pak si teprv dáme to správný tóčo!!!
Uživatelský avatar
plk.Žitný
Ideolog
Příspěvky: 1723
Registrován: sob 16. srp 2008 22:37:36
Bydliště: nehledejte mě... Nemám jméno ani adresu.

Re: Zbraslav a okoli

Příspěvek od plk.Žitný »

Tak dnešní posezení ze vydařilo,i přes malou účast. Přítomni :Předseda,DR.Salaba,Rajman a Rebeka Sochorová. Probrala se spousta věcí . Rebeka byla nebývale aktivní -holt nová krev :) Navrhla,že v rámci podzimního putování bychom se mohli podívat do Kláštera na Letné. Po té přišla s poměrně revoluční myšlenkou že si v komparzu v Bílých linkách zahrála i Milada Ježková /paní Jechová/. Pro dokreslení přikládám fotku, je jí trochu podobná ,ale zda je to skutečně ona ví jen pánbůh a možná někdo ze štábu. V každém případě Rebeka má pochvalu předsedy za aktivitu. Jinak připomínám jen ,že by bylo dobré dále zjistit,kdo hrál mladého Hrabáka -malý Kepka to prý není... Musel jsem odejít dříve /tedy v 18.hodin,ostatní tam zůstali,zda přišel někdo další nevím.Nezávisle na tom se mi Ve 20 hodin přihlásil Antonín Hard,že už je z nemocnice po komplikované operaci žaludku doma,což mě potěšilo.
ježková.PNG
Chtějí stranu zbavit všech mocenských opor a narušovat naše spojenectví se Sovětským svazem..
Uživatelský avatar
Rebeka Sochorova
strážmistr
Příspěvky: 16
Registrován: stř 13. úno 2019 23:24:11

Re: Zbraslav a okoli

Příspěvek od Rebeka Sochorova »

Plukovníku, děkuji za pochvalu :) a jsem ráda, že i přes mé menší opoždění - holt jsem zavřela pozdě krám :njn:, se akce i při malém počtu podařila. V neposlední řadě je mi potěšením, že jsem přispěla námětem na podzimní akci - návštěvu kláštera na Bílé hoře ;-). Zapomněl jsi zmínit, byť vím, že ne ve špatné víře - ještě jednoho účastníka dnešní garden party - Emana, byť se tam mihnul na chvíli, ale dorazil a to se také počítá ;-).
Dříve nebo později si ho moje neteř vezme a já jí to schválím..
Uživatelský avatar
Salaba
major
Příspěvky: 818
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:27:18
Bydliště: Hájice u Prahy

Re: Zbraslav a okoli

Příspěvek od Salaba »

Salaba píše: sob 06. črc 2019 10:39:46 ... jsem zvědav co řekne ještě kolega Rajman, který slíbil, že si 'Bílé Linky' foukne doma na své ultra HD TV :-o ;-)
Dlužím vyjádření pašeráka Rajmana (dalo fušku ho sehnat, furt nějaký UNRRA nebo migra transporty... :pst: ) - ale prý je to na 100 % paní Jechová!!! ;-) :best:
No tak co, loučit se nebudem, snad se ještě někdy uvidíme že jo?! A pak si teprv dáme to správný tóčo!!!
Odpovědět