Zbraslav a okoli

Srazy a setkání fandů seriálu
Odpovědět
Uživatelský avatar
Salaba
major
Příspěvky: 818
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:27:18
Bydliště: Hájice u Prahy

Re: Zbraslav a okoli v roce 2010

Příspěvek od Salaba »

Doktor Veselý píše:Jakožto rodilý valach vezmu sebou iontový urychlovač částic...
Tož doktore to je slovo chlapa, už se těším, jak kvalitně "spálíme červa" :mrgreen: ...ta píše, takovou slivovici v Praze neseženeš :D A alkohol z rukou takového zkušeného lékaře, který to má služebně povolené si dopřál i Honza Zeman tak proč ne my, zvlášť v den státního svátku ;)
No tak co, loučit se nebudem, snad se ještě někdy uvidíme že jo?! A pak si teprv dáme to správný tóčo!!!
Uživatelský avatar
Doktor Vesely
poručík
Příspěvky: 241
Registrován: stř 20. říj 2010 10:17:19
Bydliště: Valašské Meziříčí
Kontaktovat uživatele:

Re: Zbraslav a okoli v roce 2010

Příspěvek od Doktor Vesely »

Salaba píše:
Doktor Veselý píše:Jakožto rodilý valach vezmu sebou iontový urychlovač částic...
Tož doktore to je slovo chlapa, už se těším, jak kvalitně "spálíme červa" :mrgreen: ...ta píše, takovou slivovici v Praze neseženeš :D A alkohol z rukou takového zkušeného lékaře, který to má služebně povolené si dopřál i Honza Zeman tak proč ne my, zvlášť v den státního svátku ;)
Alkohol jen z rukou lékaře. Ráno, půlku’, večer, půlku’, za rok je to třicet šest a půl litra slivovice vypitých. Nemám to lehké v životě.
Hergot chlapi, vy jste opravdu jako nemluvňata. Fakt! Ve službě se nechlastá. Je vám to známo?
Tohle mám ouředně povolený!
Uživatelský avatar
Elden
kapitán
Příspěvky: 353
Registrován: pát 27. čer 2008 21:32:45

Re: Zbraslav a okoli v roce 2010

Příspěvek od Elden »

Slivovice doktora Veselého to je o důvod více se zúčastnit :D
Uživatelský avatar
Doktor Vesely
poručík
Příspěvky: 241
Registrován: stř 20. říj 2010 10:17:19
Bydliště: Valašské Meziříčí
Kontaktovat uživatele:

Re: Zbraslav a okoli v roce 2010

Příspěvek od Doktor Vesely »

Elden píše:Slivovice doktora Veselého to je o důvod více se zúčastnit :D
Dva litry budou stačit, doufám. :lol:
Hergot chlapi, vy jste opravdu jako nemluvňata. Fakt! Ve službě se nechlastá. Je vám to známo?
Tohle mám ouředně povolený!
Uživatelský avatar
malej Míra
bývalý předseda č.2
Příspěvky: 2644
Registrován: stř 28. kvě 2008 19:01:31
Bydliště: Roztoky u jezu, Hochtorgasse 27.

Re: Zbraslav a okoli v roce 2010

Příspěvek od malej Míra »

Včerejší setkání na Zbraslavi bylo pro některé z nás přesně 5 let od první účasti na akcích klubu tamtéž. Tímto bych rád mezi námi přivítak dva nové fanoušky. Zejména pan doktor Veselý se zapsal nesmazatelně pravidelným podáváním "kapek z rukou lékaře" zájemcům z řad účastníků a velmi přátelskými vztahy s obsluhou restaurace Kotva U přístavu. Dovolil jsem si takto sloučit názvy "sestěhovaných" restaurací poté, co nám zavřeli "Vídeňku"... ;) :D
Mám ti ukázat jak plave?
xvladv
poručík
Příspěvky: 119
Registrován: pon 18. říj 2010 10:31:54
Bydliště: Plzeňsko

Re: Zbraslav a okoli v roce 2010

Příspěvek od xvladv »

Hodně jsem přemýšlel,zda se na Zbraslav vydat,nebot mam jen vycházky (jsem po operaci),a to by asi nebylo to pravé,tak snad mě to vyjde příště.Určitě to bylo zajímavé setkání,zvlášt alkohol z rukou lékaře :D .Slivovička a ta píše. :)
Přeneste palbu na mě.
Uživatelský avatar
Honza Zeman
předseda
Příspěvky: 2528
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:24:05
Bydliště: rodný domek na Zbraslavi

Re: Zbraslav a okoli v roce 2010

Příspěvek od Honza Zeman »

Rovnez musim kladne hodnotit vcerejsi zasedani, ale ne jen kvuli tomu, ze jsem obdrzel "zapisne" od pana doktora Veseleho (litranek vseleku :D ), ale i celkovou atmosferou srazu, vychazkou po znamych mistech na Zbraslavi a poznani novych tvari. Diky za vcerejsi ucast a pro pana doktora mam sifru: "Stul teda jeste neni volny, ale upravil jsem mu jeho prezdivku, je tedy s kratkym a tvrdym tak, jak to chtel" :lol:
P.S. Jak dopadl druhy litranek? :P
....dnes bude ten, slavnej blaznivej den....dnes bude ten, slavnej blaznivej den......
Uživatelský avatar
Blanka
první dáma
Příspěvky: 300
Registrován: pon 15. zář 2008 19:51:18
Bydliště: Kladno, ul. U šachty č.5

Re: Zbraslav a okoli v roce 2010

Příspěvek od Blanka »

Procházka to byla pěkná, počasí přálo a jak už zde zaznělo přivítali jsme dva nové příznivce seriálu. Doufám, že se jim s námi líbilo a třeba se zase uvidíme :) Zápisné od Dr. Veselého krásně vonělo, musela jsem se přemáhat abych tou slivovičkou nezalila minipředsedu :mrgreen: Snad v budoucnu ochutnám... ;)
....dejte uz pokoj s tim tridnim bojem.....
Uživatelský avatar
Doktor Vesely
poručík
Příspěvky: 241
Registrován: stř 20. říj 2010 10:17:19
Bydliště: Valašské Meziříčí
Kontaktovat uživatele:

Re: Zbraslav a okoli v roce 2010

Příspěvek od Doktor Vesely »

Bylo to super setkání, potkal jsem lidi se kterými si můžu pokecat o Honzovi a jeho případy, procházet místa natáčení, přispívat svými úvahami a názory do fóra.
Slivovica se opravdu povedla. Jsem rád že všem přítomným chutnala. Byla udělána s láskou, něhou, romantikou. Na dalším setkání počítám že si víc "nakapeme do strojku" a ty dva litry budou málo. Zvlášť až se bude zapíjat minipředseda. Blahopřeji Blance. Druhý litránek se rozdal mezi zbylé přísedící. Šifru jsem přijal a díky za změnu.
Hergot chlapi, vy jste opravdu jako nemluvňata. Fakt! Ve službě se nechlastá. Je vám to známo?
Tohle mám ouředně povolený!
Uživatelský avatar
huba.buba
pokladník fanklubu ve výslužbě
Příspěvky: 1068
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:20:37
Bydliště: Psojedy

Re: Zbraslav a okoli v roce 2010

Příspěvek od huba.buba »

No i já se přidám s kladným hodnocením , stejně jako doktor Salaba nejsem příznivcem nějakých vypíjecích trachtací.. :oops: ... což pan kolega Salaba potvrdil požitím cca kýble jakési podivné točené věci uváděné jako limonáda a já pomáhal utvrzovat sbor při kafi a cigaretách. Věřím , že se kolegovi Veselému příště předvedeme v tom pravém světle slova smyslu. ;)
,,ŠKOLY MÁM ČESKÝ, ALE HUBU VÍDEŇSKOU,,
Uživatelský avatar
Doktor Vesely
poručík
Příspěvky: 241
Registrován: stř 20. říj 2010 10:17:19
Bydliště: Valašské Meziříčí
Kontaktovat uživatele:

Re: Zbraslav a okoli v roce 2010

Příspěvek od Doktor Vesely »

Trocha alkoholu neškodí v jakémkoliv množství :D.
Sivovica je z lůna naší přírody, což se nedá říct o té podivné černé točené směsi obsahující kyselinu fosforečnou a umělá sladidla. Kyselina fosforečná je také v Domestosu a jiných sanitárních přípravcích. Na vyčištění trubek v těle je asi super :D. Umělými sladidly si huntujeme slinivku. Vyplavený inzulín neumí zpracovat složité cukry (sladidla), tak se pustí do tuků v těle. Při spalování tuků inzulínem se vytváří aceton. Taky dobrá mňamka :oops: . To už je lepší kopnout do sebe štamprlu modrého inkoustu (hexakyanoželezitandraselný). Inkoust je jediná kyanidová skupina, která není jedovatá. Akorát z toho zmodrá jazyk a člověk vypadá jako taťka Šmoula.
Hergot chlapi, vy jste opravdu jako nemluvňata. Fakt! Ve službě se nechlastá. Je vám to známo?
Tohle mám ouředně povolený!
Uživatelský avatar
Honza Zeman
předseda
Příspěvky: 2528
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:24:05
Bydliště: rodný domek na Zbraslavi

Re: Zbraslav a okoli v roce 2010

Příspěvek od Honza Zeman »

Takze jak to tak ctu, tak jsem myslim trefne vystihnul pana doktora ve svem elaboratu z posledniho srazu :lol: :lol: . Vsichni si to muzete i s fotkami precist na webu v sekci Srazy a setkani.
....dnes bude ten, slavnej blaznivej den....dnes bude ten, slavnej blaznivej den......
Uživatelský avatar
Elden
kapitán
Příspěvky: 353
Registrován: pát 27. čer 2008 21:32:45

Re: Zbraslav a okoli v roce 2010

Příspěvek od Elden »

Setkání se povedlo s odborným výkladem malého Míry a video důkazy pana předsedy. A pan doktor se zapsal hezkým tekutým zápisným ;)
Uživatelský avatar
Salaba
major
Příspěvky: 818
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:27:18
Bydliště: Hájice u Prahy

Re: Zbraslav a okoli v roce 2010

Příspěvek od Salaba »

Jj, nový pan kolega doktor Veselý se uvedl v tom nejlepším světle slova smyslu :D Jím zvolený nápoj tak jistě zahřál na duchu i těle téměř všechny zůčastněné - počasí přeci jen bylo sychravé, já solidárně s panem kolegou HubouBubou předvedl, že ve sboru jsme všichni slušní hoši a ve velkém chlastá jen bohatý imperialista :mrgreen:
Setkání bylo vydařené, myslím, že snad i Kotva U přívozu bude naším záchytným bodem při schůzování na Zbraslavi ;)
No tak co, loučit se nebudem, snad se ještě někdy uvidíme že jo?! A pak si teprv dáme to správný tóčo!!!
Uživatelský avatar
Doktor Vesely
poručík
Příspěvky: 241
Registrován: stř 20. říj 2010 10:17:19
Bydliště: Valašské Meziříčí
Kontaktovat uživatele:

Re: Zbraslav a okoli v roce 2010

Příspěvek od Doktor Vesely »

Salaba píše:.... a ve velkém chlastá jen bohatý imperialista :mrgreen:
a kapitalista, že bych byl spíš továrník Čadek? Přístě si dáme lahvinku Traminku, pane Salaba :D .
Hergot chlapi, vy jste opravdu jako nemluvňata. Fakt! Ve službě se nechlastá. Je vám to známo?
Tohle mám ouředně povolený!
Odpovědět