Zbraslav a okoli

Srazy a setkání fandů seriálu
Odpovědět
didilukas
čekatel SNB
Příspěvky: 2
Registrován: úte 24. lis 2009 21:26:22

Re: Zbraslav a okoli v roce 2010

Příspěvek od didilukas »

Zdravím Vás přátelé. Sice budu zítra po noční, ale přesto si tento zajímavý výlet nenechám ujít. Vídeňka bude asi jasná, ale půjde se i k rodnému domku, kde Honza Zeman bydlel ? Těším se moc na další setkání s Vámi. :)
Uživatelský avatar
Arnold Hackl
předseda moravské sekce
Příspěvky: 915
Registrován: stř 28. kvě 2008 19:11:16
Bydliště: Západní Berlín, TELEX : arnold.hackl@seznam.cz

Re: Zbraslav a okoli v roce 2010

Příspěvek od Arnold Hackl »

Na základě pracovního vytížení musím svou dnešní účast zrušit. :cry:
Po otci Němec, po matce Čech, teď státní příslušnost Velká Británie, zástupce firmy Benson & Benson z Manchesteru.
Uživatelský avatar
plk.Žitný
Ideolog
Příspěvky: 1723
Registrován: sob 16. srp 2008 22:37:36
Bydliště: nehledejte mě... Nemám jméno ani adresu.

Re: Zbraslav a okoli v roce 2010

Příspěvek od plk.Žitný »

Omlouvám se ,že jsem musel narychlo opustit akci.. Miniplukovník dostal zánět stř. ucha -svinská mimořádka.. :lol:
Tak snad příště ....
Chtějí stranu zbavit všech mocenských opor a narušovat naše spojenectví se Sovětským svazem..
Uživatelský avatar
prof. Braun
kapitán
Příspěvky: 357
Registrován: úte 13. led 2009 19:19:30

Re: Zbraslav a okoli v roce 2010

Příspěvek od prof. Braun »

pan Černý píše:doufám, že dobrý pocit ze setkání není jen u mne.
Bylo to moje první setkání se členy fanklubu a mám z něho velmi dobrý pocit. Škoda, že jsem musel odjet dřív z Vídeňky. Ale večer mě čekalo ještě pracovní setkání s "doktorkou Koterovou" v Činoherním klubu, tak mi snad odpustíte... Těším se na další setkání a společné objevování míst spojených s natáčením seriálu!
Jenomže my nejsme jen tak někdo!
Uživatelský avatar
Honza Zeman
předseda
Příspěvky: 2528
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:24:05
Bydliště: rodný domek na Zbraslavi

Re: Zbraslav a okoli v roce 2010

Příspěvek od Honza Zeman »

Tak prvni letosni vyletni akce byla opravdu zajimava, jak uz novymi misty, tak i poctem ucastniku. Byli jsme pritom na mistech od sebe vzdalenych jen nekolik desitek metru, nekdy i par kilometru, ale overili jsme si, ze se da takrka na jednom fleku natocit nekolik scen do trech dilu serialu. A diky nahance pplk.Zitneho jsme si potvrdili i misto padu sanitky ze silnice :) .
Vecer pak Na Vidence probehlo klasicke poctive zapiti a zajedeni akce v podobe nekolika chodu, kdy se stridal sladky chod s kyselym apod. No jeste ted mi radne neslehlo :D .
Diky vsem za ucast a vzhuru k objevovani novych mist nataceni....
....dnes bude ten, slavnej blaznivej den....dnes bude ten, slavnej blaznivej den......
Uživatelský avatar
malej Míra
bývalý předseda č.2
Příspěvky: 2644
Registrován: stř 28. kvě 2008 19:01:31
Bydliště: Roztoky u jezu, Hochtorgasse 27.

Re: Zbraslav a okoli v roce 2010

Příspěvek od malej Míra »

Přátelé, také se připojuji s jednoznačně kladným hodnocením včerejší akce, do mnoha věcí mi vnesla jasno a moc rád jsem vás všechny zase viděl. Zejména vyzdvihuji první setkání s panem prof. Braunem. Už se moc těším na Kladno... ;) :D
Mám ti ukázat jak plave?
Uživatelský avatar
Bába kořenářka
major
Příspěvky: 839
Registrován: čtv 29. kvě 2008 17:02:27
Bydliště: Liberec

Re: Zbraslav a okoli v roce 2010

Příspěvek od Bába kořenářka »

I já se přidávám ke chvále akce, bylo to super a moc jsem si to užila!!! Už se těším na fotky! Moc díky a těším se na další shledání!
... Bude třeba zvládnout zákony po našem! ...
... Království nebeské se vrátí, a opanuje tuto bezbožnou planetu! ...
Uživatelský avatar
Anglie
kapitán
Příspěvky: 474
Registrován: stř 28. kvě 2008 19:03:22
Bydliště: Cambridge
Kontaktovat uživatele:

Re: Zbraslav a okoli v roce 2010

Příspěvek od Anglie »

Tak to rád čtu, že se akce vydařila, též se mi líbí účast nových členů. Těším se na fotky.
Evertonians are born, not manufactured.
We do not choose, we are chosen.
Those, who understand, need no explanation, those, who don´t ... don´t matter.
Uživatelský avatar
6529
strážmistr
Příspěvky: 68
Registrován: stř 28. kvě 2008 19:04:11
Bydliště: Praha

Re: Zbraslav a okoli v roce 2010

Příspěvek od 6529 »

Též se připojuji s kladným hodnocením průběhu sobotního výletu, stihli jsme toho požehnaně, naše část i opětovnou prohlídku rodného Zemanova domku, takže je ke spokojenosti o důvod více. Jediná výtka by směřovala k počasí, které si už téměř tradičně dělá o víkendu, co chce, jinak to ale nemělo chybu.
Speciální dík za naší osádku pak patří p.pokladníkovi, kt. nás vozil po všech místech natáčení :) .
Uživatelský avatar
Honza Zeman
předseda
Příspěvky: 2528
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:24:05
Bydliště: rodný domek na Zbraslavi

Re: Zbraslav a okoli v roce 2010

Příspěvek od Honza Zeman »

Zatim bohuzel neni mozne pridat fotky a info o teto (i dalsich) akcich, nejspise z technickych duvodu. Doufejme, ze dojde k naprave co nejdrive, dekujeme za pochopeni :?
....dnes bude ten, slavnej blaznivej den....dnes bude ten, slavnej blaznivej den......
Uživatelský avatar
Honza Zeman
předseda
Příspěvky: 2528
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:24:05
Bydliště: rodný domek na Zbraslavi

Re: Zbraslav a okoli v roce 2010

Příspěvek od Honza Zeman »

Konecne jsem mohl na web umistit info a fotky z tohoto prvniho jarniho putovani, hledejte tedy standadne v sekci Srazy a setkani ;)
....dnes bude ten, slavnej blaznivej den....dnes bude ten, slavnej blaznivej den......
Uživatelský avatar
Salaba
major
Příspěvky: 818
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:27:18
Bydliště: Hájice u Prahy

Re: Zbraslav a okoli v roce 2010

Příspěvek od Salaba »

Přátelé je to sice kách termín ale je léto, sluníčko, o víkendu má být nádherně...a tak vyhlašuji na tuto sobotu 10.7. první termín na letošní prázdninové setkání s posezením na Zbraslavi! Navrhuji v čase po obědě setkání v restauraci "Na Vídeňce" s pozdějším přesunem třeba na zahrádku k řece - to i s ohledem na pana pokladníka-dobrovolného to hasiče v jedné osobě,tak aby měl vodu blízko pokud by nám chtěl ukázat něco z hasičské dovednosti včetně skoku přes překážku :D Teším se na zúčastněné! ;)
No tak co, loučit se nebudem, snad se ještě někdy uvidíme že jo?! A pak si teprv dáme to správný tóčo!!!
Uživatelský avatar
Honza Zeman
předseda
Příspěvky: 2528
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:24:05
Bydliště: rodný domek na Zbraslavi

Re: Zbraslav a okoli v roce 2010

Příspěvek od Honza Zeman »

Bohuzel pane mistopredsedo, ale my s Blankou jsme tento tyden na dovolene na Jizni Morave, takze to bude bez nas. Pratele, na Palave je kraaaasne ;)
....dnes bude ten, slavnej blaznivej den....dnes bude ten, slavnej blaznivej den......
Uživatelský avatar
malej Míra
bývalý předseda č.2
Příspěvky: 2644
Registrován: stř 28. kvě 2008 19:01:31
Bydliště: Roztoky u jezu, Hochtorgasse 27.

Re: Zbraslav a okoli v roce 2010

Příspěvek od malej Míra »

Salaba píše:...vyhlašuji na tuto sobotu 10.7. první termín na letošní prázdninové setkání s posezením na Zbraslavi! ...po obědě setkání v restauraci "Na Vídeňce" s pozdějším přesunem třeba na zahrádku k řece...
Řečeno slovy klasika: "Na Vídeňce budu včas..." :mrgreen: A v kolik vlastně? ;)
Jenom mimochodem, naše tradiční hospůdka se zahrádkou (nebo dvorkem, či co to vlastně je...) "U přístavu" se teď honosí velkým nápisem Pizzeria. Tak nevím, nevím... Mě to trochu vystrašilo :?
Mám ti ukázat jak plave?
Uživatelský avatar
Anglie
kapitán
Příspěvky: 474
Registrován: stř 28. kvě 2008 19:03:22
Bydliště: Cambridge
Kontaktovat uživatele:

Re: Zbraslav a okoli v roce 2010

Příspěvek od Anglie »

Taky nebudu chybět.
Evertonians are born, not manufactured.
We do not choose, we are chosen.
Those, who understand, need no explanation, those, who don´t ... don´t matter.
Odpovědět