Zbraslav a okoli

Srazy a setkání fandů seriálu
Odpovědět
Uživatelský avatar
Salaba
major
Příspěvky: 818
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:27:18
Bydliště: Hájice u Prahy

Re: Zbraslav a okoli v roce 2010

Příspěvek od Salaba »

malej Míra píše:Řečeno slovy klasika: "Na Vídeňce budu včas..." :mrgreen:
Myslím, že přijatelná bude 14.hodina stylově přímo v šenku - tedy z ulice hned vlevo ;)
Jinak minulý týden jsem se byl podívat dole u řeky a koupelí ve vlnách Vltavy jsa příjemně osvěžen zamířil jsem do restaurace "U přístavu". Mírou zmiňovaný poutač na fasádě skutečně je, ale pizzerie funguje pravděpodobně v patře, interiér nám známé restaurace ani prostředí zahrádky/dvorku se příliš nezměnilo. Jen ta obsluha byla trochu mínusová, dcérka docela pěkňúčká ale styl frnnk a želvy byly pryč :roll: Kuchyni jsem tak raději nezkoušel...ale jako osvěžovna zvláště s posezením venku to bude myslím příjemné ;)
Právě jsem telefonicky domluvil s panem předsedou moravské sekce a jak mi s potěšením sdělil, chystá se na zítra na oficiální přátelskou návštěvu naší stověžaté zakončenou posezením na Zbraslavi! Takže tóčo bude :!: ;)
No tak co, loučit se nebudem, snad se ještě někdy uvidíme že jo?! A pak si teprv dáme to správný tóčo!!!
Uživatelský avatar
Honza Zeman
předseda
Příspěvky: 2530
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:24:05
Bydliště: rodný domek na Zbraslavi

Re: Zbraslav a okoli v roce 2010

Příspěvek od Honza Zeman »

Tak to je stylove, jeden předseda je kusok od Brna a druhy bude na revizi v Praze, to se povedlo :D . Ať se vám setkání vydaří.
....dnes bude ten, slavnej blaznivej den....dnes bude ten, slavnej blaznivej den......
Uživatelský avatar
huba.buba
pokladník fanklubu ve výslužbě
Příspěvky: 1068
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:20:37
Bydliště: Psojedy

Re: Zbraslav a okoli v roce 2010

Příspěvek od huba.buba »

Přátelé , pevně věřím , že jste se měli báječně jako já se Zdenálem u Jendy v Kadani. 8-)
,,ŠKOLY MÁM ČESKÝ, ALE HUBU VÍDEŇSKOU,,
Uživatelský avatar
Anglie
kapitán
Příspěvky: 474
Registrován: stř 28. kvě 2008 19:03:22
Bydliště: Cambridge
Kontaktovat uživatele:

Re: Zbraslav a okoli v roce 2010

Příspěvek od Anglie »

huba.buba píše:Přátelé, pevně věřím, že jste se měli báječně jako já se Zdenálem u Jendy v Kadani.
O tom nepochybujte ani v nejmenším, pane kolego. Předseda moravské sekce dorazil i s rodinou.
Evertonians are born, not manufactured.
We do not choose, we are chosen.
Those, who understand, need no explanation, those, who don´t ... don´t matter.
Uživatelský avatar
Arnold Hackl
předseda moravské sekce
Příspěvky: 915
Registrován: stř 28. kvě 2008 19:11:16
Bydliště: Západní Berlín, TELEX : arnold.hackl@seznam.cz

Re: Zbraslav a okoli v roce 2010

Příspěvek od Arnold Hackl »

Ano přátelé, bylo to opět velmi příjemné odpoledne, i když jsem se musel dost brzo vydat na zpáteční cestu.
Takže nezbývá než poděkovat Anglii, Dr. Salabovi, Jirkovi Rajmanovi a malému Mírovi za společnost.
Mimochodem pane předsedo, až zase někdy zavítáte na jižní Moravu, myslím že by nebylo na škodu stavit se na přátelské posezení s noclehem u mě v Bílých linkách. Něco na gril by se našlo a o žízni bych vás taky nenechal. I toho Zemana bych vám pustil. :mrgreen:
Po otci Němec, po matce Čech, teď státní příslušnost Velká Británie, zástupce firmy Benson & Benson z Manchesteru.
Uživatelský avatar
Salaba
major
Příspěvky: 818
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:27:18
Bydliště: Hájice u Prahy

Re: Zbraslav a okoli v roce 2010

Příspěvek od Salaba »

I já děkuji všem zúčastněným, zbraslavské setkání tentokrát pod dohledem pana předsedy moravské sekce bylo velmi příjemné, posezení na zahrádkách různých zbraslavských šenků rovněž a tak se budu těšit v prázdninovém čase opět nashledanou přátelé! ;)
No tak co, loučit se nebudem, snad se ještě někdy uvidíme že jo?! A pak si teprv dáme to správný tóčo!!!
Uživatelský avatar
Honza Zeman
předseda
Příspěvky: 2530
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:24:05
Bydliště: rodný domek na Zbraslavi

Re: Zbraslav a okoli v roce 2010

Příspěvek od Honza Zeman »

Dekujeme za pozvani do santanu Arny, chvili jsme pri cestovani v kolone u Brna v tom strasnem vedru uvazovali, ze to stocime a zustaneme, ale nakonec nekdy priste. Jeli jsme do Lednice a to slibovalo podle nazvu chladek, bohuzel (bohudik) tam bylo stale teplo a krasne :) .
Je dobre, ze se setkani vydarila a priste uz snad i s nami ;)
....dnes bude ten, slavnej blaznivej den....dnes bude ten, slavnej blaznivej den......
Uživatelský avatar
Arnold Hackl
předseda moravské sekce
Příspěvky: 915
Registrován: stř 28. kvě 2008 19:11:16
Bydliště: Západní Berlín, TELEX : arnold.hackl@seznam.cz

Re: Zbraslav a okoli v roce 2010

Příspěvek od Arnold Hackl »

Hombre píše:... Jeli jsme do Lednice a to slibovalo podle nazvu chladek, bohuzel (bohudik) tam bylo stale teplo a krasne :) ....
Ano, to máte pravdu, ovšem pro nás brňáky má lednický zámek spíš nostalgickou příchuť dětství, školní výlety, zkažený žaludek, znáte to. :mrgreen:
Po otci Němec, po matce Čech, teď státní příslušnost Velká Británie, zástupce firmy Benson & Benson z Manchesteru.
Uživatelský avatar
Salaba
major
Příspěvky: 818
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:27:18
Bydliště: Hájice u Prahy

Re: Zbraslav a okoli v roce 2010

Příspěvek od Salaba »

Přátelé, když jsem začátkem prázdnin plánoval setkání na Zbraslavi s posezením "Na Vídeňce" netušil jsem, že toto velmi vydařené komorní setkání bude bohužel na nějakou dobu(?) v této oblíbené restauraci setkáním posledním :cry:
Jak jsem při včerejší návštěvě Zbraslavi zjistil, změnou majitele a následným prodejem došlo k ukončení nájemní smlouvy a restaurace je zavřena :(
Snad trochu útěchou může být, že provozovatel restaurace se dohodl na novém pronájmu rest."U přístavu" kde provedl částečnou rekonstrukci a od 16.9. má nově otevřeno. Myslím, že tato změna v přístavní restauraci je rozhodně k lepšímu, nám známý personál i poctivá kuchyně tak alespoň zůstanou v dosahu našich zbraslavských setkání - po včerejší exkurzi mohu doporučit. Jak jsem rozhovorem se servírkou a paní vrchní zjistil, tak "Na Vídeňce" má být v plánu rekonstrukce, která počítá s přestavbou na kavárnu s cukrárnou a snad i knihovnou :| Posezení v šenku kde se na společném gáblu sešli Rudi, Willi a Richard se už asi nedočkáme... Upřímně si myslím, že je to škoda, po těch letech mi Vídeňka a její atmosféra nějak přirostla k srdci. Ale co naděláme - "Tempora mutantur..."

P.S. jak jsem dodatečně zjistil, pan předseda v sekci jednotlivých dílů u "Rubínových křížů" ono uzavření "Vídeňky" oznamuje jako první, však taky jako zbraslavákovi a hlavně jako předsedovi mu to nemohlo uniknout ;)
No tak co, loučit se nebudem, snad se ještě někdy uvidíme že jo?! A pak si teprv dáme to správný tóčo!!!
Uživatelský avatar
Salaba
major
Příspěvky: 818
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:27:18
Bydliště: Hájice u Prahy

Re: Zbraslav a okoli v roce 2010

Příspěvek od Salaba »

28.říjen je státním svátkem, ale pro mě je tento den i vzpomínkou na jinou velmi významnou událost - na moje první (a hned nadmíru vydařené) setkání se členy fanklubu mjr.Zemana - za krásného slunečného počasí v pátek 28.10.2005 na Zbraslavi ;)
Kdo si chce připomenout výročí zbraslavského putování před pěti lety, kdy se nás "nováčků" sešlo víc, může navštívit naše stránky v sekci srazy a setkání a nebo ještě lépe dorazit ve čtvrtek 28.10. na Zbraslav - start jako "minule" ve 14,00 hodin na zbraslavském náměstí. Bohužel tentokrát už zřejmě nakonec nezakotvíme "Na Vídeňce" ale "U přístavu", program asi přizpůsobíme podle počtu účastníků a přízni počasí. Budu se těšit na setkání se všemi, nejen s těmi, kteří byli tenkrát u toho ;) :D
No tak co, loučit se nebudem, snad se ještě někdy uvidíme že jo?! A pak si teprv dáme to správný tóčo!!!
Uživatelský avatar
Honza Zeman
předseda
Příspěvky: 2530
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:24:05
Bydliště: rodný domek na Zbraslavi

Re: Zbraslav a okoli v roce 2010

Příspěvek od Honza Zeman »

No zatim se nikdo nehlasi, ale my s Blankou bychom nemeli chybet. Mame volno a snad bude prat pocasi, takze zatim jsme pro.
....dnes bude ten, slavnej blaznivej den....dnes bude ten, slavnej blaznivej den......
Uživatelský avatar
Doktor Vesely
poručík
Příspěvky: 241
Registrován: stř 20. říj 2010 10:17:19
Bydliště: Valašské Meziříčí
Kontaktovat uživatele:

Re: Zbraslav a okoli v roce 2010

Příspěvek od Doktor Vesely »

Jakožto čekatel SNB a nováček bych se rád účastnil setkání 28.10.2010 na Zbraslavském náměstí. 14:00 hodina mi vyhovuje, jen vás nepoznám, nevím zda přijet autem nebo městskou dopravou. Ubytování mam zajištěné. Je možné to mě, případným dalším lidem upřesnit?
Hergot chlapi, vy jste opravdu jako nemluvňata. Fakt! Ve službě se nechlastá. Je vám to známo?
Tohle mám ouředně povolený!
Uživatelský avatar
Honza Zeman
předseda
Příspěvky: 2530
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:24:05
Bydliště: rodný domek na Zbraslavi

Re: Zbraslav a okoli v roce 2010

Příspěvek od Honza Zeman »

Tak dopravu zvol podle toho, jestli muzes v hospode sedet bez alkoholu nebo si musis nutne neco dat :) , protoze si pak urcite pujdeme aspon na chvili sednout. Jinak v tuto dobu u parkoviste asi moc skupinek nebude, ale pokud si nebudes jisty, tak staci zavolat.
....dnes bude ten, slavnej blaznivej den....dnes bude ten, slavnej blaznivej den......
Uživatelský avatar
Salaba
major
Příspěvky: 818
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:27:18
Bydliště: Hájice u Prahy

Re: Zbraslav a okoli v roce 2010

Příspěvek od Salaba »

Tak jsem se vrátil z cest za obchodem, ve White Lines i v Orfeovi všechno klape a tak už se těším na setkání ;) Věřím, že si alespoň někdo najde čas a vyrazí na chvíli z těch nerváků do přeci jen poklidnější a nám dobře známé Zbraslavi. Jak zmínil pan předseda na zbraslavském náměstí se nelze ztratit, takže případní nově příchozí se jistě dopídí či doptají - před 5ti lety tam měli sraz i členové jakéhosi turistického spolku a taky jsme se nakonec všichni poznali :D
No tak co, loučit se nebudem, snad se ještě někdy uvidíme že jo?! A pak si teprv dáme to správný tóčo!!!
Uživatelský avatar
Doktor Vesely
poručík
Příspěvky: 241
Registrován: stř 20. říj 2010 10:17:19
Bydliště: Valašské Meziříčí
Kontaktovat uživatele:

Re: Zbraslav a okoli v roce 2010

Příspěvek od Doktor Vesely »

Hombre píše:Tak dopravu zvol podle toho, jestli muzes v hospode sedet bez alkoholu nebo si musis nutne neco dat :) , protoze si pak urcite pujdeme aspon na chvili sednout. Jinak v tuto dobu u parkoviste asi moc skupinek nebude, ale pokud si nebudes jisty, tak staci zavolat.
Ještě se dvakrát vyspím a bude čtvrtek, těším se jako malý Jarda :lol: . Už jsem dostal instrukce jak se dostat na Zbaslavské náměstí. Metrem po trase B na stanici Smíchovské nádraží, pak autobusem č.129,241,243. Bude to pro mě zážitek, protože jsem už 6 roků nejel autobusem. Snad to zvládnu.

Jakožto rodilý valach vezmu sebou iontový urychlovač částic, v tekutém stavu. Loňská slivovica se mi opravdu povedla i když nemám v sadu 26 švestek. Však uvidíte.
Hergot chlapi, vy jste opravdu jako nemluvňata. Fakt! Ve službě se nechlastá. Je vám to známo?
Tohle mám ouředně povolený!
Odpovědět