Velké jarní putování II. aneb Kladno a okolí

Srazy a setkání fandů seriálu
Uživatelský avatar
malej Míra
bývalý předseda č.2
Příspěvky: 2644
Registrován: stř 28. kvě 2008 19:01:31
Bydliště: Roztoky u jezu, Hochtorgasse 27.

Velké jarní putování II. aneb Kladno a okolí

Příspěvek od malej Míra »

Tak, jak jsme se na některém z minulých srazů domlouvali, letos bychom měli navštívit místa natáčení nikoliv na jih od Prahy, tak jako v minulých letech, ale udělat změnu a projet místa kolem Kladna (šachta, ubytovna, Velká Dobrá atd.). V příštích dnech zkusím obvolat Fredyho a pana Černého, kteří jsou v tomto tématu zběhlí a něco uspořádáme. Předběžný návrh je na květen. Co třeba 8.5.? Bylo by to 4 týdny po Zbraslavi.
Mám ti ukázat jak plave?
Uživatelský avatar
Bába kořenářka
major
Příspěvky: 839
Registrován: čtv 29. kvě 2008 17:02:27
Bydliště: Liberec

Re: Velké jarní putování II. aneb Kladno a okolí

Příspěvek od Bába kořenářka »

Hm, osmého nemůžu, máme divadlo ;(, ale mohla bych prvního...
... Bude třeba zvládnout zákony po našem! ...
... Království nebeské se vrátí, a opanuje tuto bezbožnou planetu! ...
Uživatelský avatar
Honza Zeman
předseda
Příspěvky: 2529
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:24:05
Bydliště: rodný domek na Zbraslavi

Re: Velké jarní putování II. aneb Kladno a okolí

Příspěvek od Honza Zeman »

Pokud si dobre pamatuju nasi posledni rozmluvu s panem Cernym, tak prave na toto datum (8.5.) akci s Fredym planuji, takze by to mohlo vyjit. Za nas rikam ano ;)
....dnes bude ten, slavnej blaznivej den....dnes bude ten, slavnej blaznivej den......
Uživatelský avatar
huba.buba
pokladník fanklubu ve výslužbě
Příspěvky: 1068
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:20:37
Bydliště: Psojedy

Re: Velké jarní putování II. aneb Kladno a okolí

Příspěvek od huba.buba »

Přidávám se!
,,ŠKOLY MÁM ČESKÝ, ALE HUBU VÍDEŇSKOU,,
Uživatelský avatar
Anglie
kapitán
Příspěvky: 474
Registrován: stř 28. kvě 2008 19:03:22
Bydliště: Cambridge
Kontaktovat uživatele:

Re: Velké jarní putování II. aneb Kladno a okolí

Příspěvek od Anglie »

Tohle bych si nerad nechal ujít, předběžně za sebe říkám ano. Přece jen jsem Kladno a jiné Velké Dobré ještě s ohledem na místa natáčení neměl možnost spatřit.
Evertonians are born, not manufactured.
We do not choose, we are chosen.
Those, who understand, need no explanation, those, who don´t ... don´t matter.
Uživatelský avatar
Honza Zeman
předseda
Příspěvky: 2529
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:24:05
Bydliště: rodný domek na Zbraslavi

Re: Velké jarní putování II. aneb Kladno a okolí

Příspěvek od Honza Zeman »

Fredy nam vzkazuje, ze pokud by chtel nekdo pristi sobotu na Kladne prespat, tak moznost bude v restauraci Pod cervenym bukem. Druhou veci je to, ze bude nutne zaplatit drobny poplatek za vstup na sachtu, kam jsme puvodne meli jit zdarma. To snad myslim nevadi....
....dnes bude ten, slavnej blaznivej den....dnes bude ten, slavnej blaznivej den......
Uživatelský avatar
plk.Žitný
Ideolog
Příspěvky: 1723
Registrován: sob 16. srp 2008 22:37:36
Bydliště: nehledejte mě... Nemám jméno ani adresu.

Re: Velké jarní putování II. aneb Kladno a okolí

Příspěvek od plk.Žitný »

Jen jsem se chtěl zeptat v hrubých rysech, jaké budou časové dispozice expedice. Na večer jsem pozvaný ještě totiž na narozeniny kamaráda. Mimochodem je to výborný grafik a zabýval se před listopadem na 6.správě výrobou krycích dokladů pro naše agenty. /tak kdyby někdo chtěl třeba novou občanku stačí říct :lol: :lol: /

Pokud vážně půjdeme do dolu, stálo by to vzít si s sebou ještě nějakou střelnou zbraň, abychom dole vyvolali výbuch a Blanka by zůstala nahoře a třásla by se strachy než nás vyprostí. /Nebezpečí bude maximální/. :lol:

Já mám bohužel devítku v policejní úschově, neboť mi propadl zbrojní pas a musím se učit na zkoušky. Též musím ještě zajít k psychologovi, abych dostal osvědčení že jsem normální,což bude doufám už jen formalita. Ale do 8. to rozhodně nestihnu, tak je to na vás.
Chtějí stranu zbavit všech mocenských opor a narušovat naše spojenectví se Sovětským svazem..
Uživatelský avatar
Blanka
první dáma
Příspěvky: 300
Registrován: pon 15. zář 2008 19:51:18
Bydliště: Kladno, ul. U šachty č.5

Re: Velké jarní putování II. aneb Kladno a okolí

Příspěvek od Blanka »

pplk.Žitný píše:Jen jsem se chtěl zeptat v hrubých rysech, jaké budou časové dispozice expedice. Na večer jsem pozvaný ještě totiž na narozeniny kamaráda. Mimochodem je to výborný grafik a zabýval se před listopadem na 6.správě výrobou krycích dokladů pro naše agenty. /tak kdyby někdo chtěl třeba novou občanku stačí říct :lol: :lol: /

Pokud vážně půjdeme do dolu, stálo by to vzít si s sebou ještě nějakou střelnou zbraň, abychom dole vyvolali výbuch a Blanka by zůstala nahoře a třásla by se strachy než nás vyprostí. /Nebezpečí bude maximální/. :lol:

Já mám bohužel devítku v policejní úschově, neboť mi propadl zbrojní pas a musím se učit na zkoušky. Též musím ještě zajít k psychologovi, abych dostal osvědčení že jsem normální,což bude doufám už jen formalita. Ale do 8. to rozhodně nestihnu, tak je to na vás.
Tak pane pplk.Žitný teď jste to trefil i bez té ,,devítky", myslím že Vám ji s klidným svědomím mohou vydat :D .... O případné návštěvě jakéhosi dolu jsme včera večer již důrazně diskutovali s panem předsedou :shock: Plány ještě nejsou zcela jasné ale Vaše varianta výletu se mi tedy nezamlouvá :mrgreen: :lol:
....dejte uz pokoj s tim tridnim bojem.....
Uživatelský avatar
Honza Zeman
předseda
Příspěvky: 2529
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:24:05
Bydliště: rodný domek na Zbraslavi

Re: Velké jarní putování II. aneb Kladno a okolí

Příspěvek od Honza Zeman »

Ano, vcera jsme opravdu s Blankou vecer farali :D , nicmene zatim neni jasne, jestli nekam budeme v sobotu opravdu farat (jakoze asi ne), nebo se jen budeme pohybovat v arealu objektu sachty. Zkusim opet kontaktovat Fredyho, at nejaky plan nastini, pripadne pan Cerny, jestli vi neco blizsiho, by mohl prispet.

Doplnujici info:

Tak je tady hruby nastin sobotni akce:
1. Vyrazit z Prahy podle casovych propozic a moznosti ridicu
2. Navsteva letiste Velka Dobra - Hon na lisku
3. Navsteva domova mladych horniku - ubytovna v Prokletem dedictvi
4. Obed?
5. Navsteva dul Max - zde farali Honza a spol.
6. Navsteva dul Mayrau - simulace dolu na povrchu, muzeum (vstup 40kc.)
7. Turynsky rybnik - setkani Zemana a Gargely

Nasledne posezeni v hospode atd.
Samozrejme vse doladime tak, aby u mist byla nejaka posloupnost.
....dnes bude ten, slavnej blaznivej den....dnes bude ten, slavnej blaznivej den......
Uživatelský avatar
malej Míra
bývalý předseda č.2
Příspěvky: 2644
Registrován: stř 28. kvě 2008 19:01:31
Bydliště: Roztoky u jezu, Hochtorgasse 27.

Re: Velké jarní putování II. aneb Kladno a okolí

Příspěvek od malej Míra »

Hombre píše:...nicmene zatim neni jasne, jestli nekam budeme v sobotu opravdu farat (jakoze asi ne), nebo se jen budeme pohybovat v arealu objektu sachty...
Teda nejsem sice vedoucí zájezdu, ale po krátké podzimní návštěvě uvedené lokality s p. Černým a Fredym si troufám tvrdit, že se budeme pohybovat pouze po povrchu. Vyjímkou by snad mohla být jedině ta ukázková štola, nebo co... ;) :D
Mám ti ukázat jak plave?
Uživatelský avatar
Honza Zeman
předseda
Příspěvky: 2529
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:24:05
Bydliště: rodný domek na Zbraslavi

Re: Velké jarní putování II. aneb Kladno a okolí

Příspěvek od Honza Zeman »

Tahle domnenka zustala po upraveni prispevku, kdy jsem se jiz dovedel plan akce, tak jsem to tam pro zasmani nechal :) .

Nicmene bychom meli domluvit v kolik a odkud se bude vyrazet a kdo vlastne vsechno jede? (malej Mira, Olga Halamkova, Hombre, Blanka, Anglie, pan Cerny, Huba. Buba a Fredy)? Nekdo dalsi?
....dnes bude ten, slavnej blaznivej den....dnes bude ten, slavnej blaznivej den......
Uživatelský avatar
huba.buba
pokladník fanklubu ve výslužbě
Příspěvky: 1068
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:20:37
Bydliště: Psojedy

Re: Velké jarní putování II. aneb Kladno a okolí

Příspěvek od huba.buba »

Hombre píše: odkud se bude vyrazet a kdo vlastne vsechno jede?
Já vyrážím služebním šimlem cca v půl desátý z Kralup. Pokud by to někomu vyhovovalo , jede z Hlavního nádraží Praha vlak v 8:50 , (případně 8:58 z nových Holešovic) - v Kralupech jste v 9:15 - tam můžu počkat a vyrážím... na Kladno to mám loudavým krokem cca 30 minut - dal bych sraz na předem určeném místě v 10:00 - zbývá jen určit předem určené místo... ;)
,,ŠKOLY MÁM ČESKÝ, ALE HUBU VÍDEŇSKOU,,
Uživatelský avatar
Anglie
kapitán
Příspěvky: 474
Registrován: stř 28. kvě 2008 19:03:22
Bydliště: Cambridge
Kontaktovat uživatele:

Re: Velké jarní putování II. aneb Kladno a okolí

Příspěvek od Anglie »

Potvrzuji svou účast, domluvím se s panem Černým.
Evertonians are born, not manufactured.
We do not choose, we are chosen.
Those, who understand, need no explanation, those, who don´t ... don´t matter.
Uživatelský avatar
Honza Zeman
předseda
Příspěvky: 2529
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:24:05
Bydliště: rodný domek na Zbraslavi

Re: Velké jarní putování II. aneb Kladno a okolí

Příspěvek od Honza Zeman »

Sraz na Kladne pocitejme tedy v 10:00, misto si bud domluvime operativne v sobotu rano, nebo jeste tady.
....dnes bude ten, slavnej blaznivej den....dnes bude ten, slavnej blaznivej den......
Uživatelský avatar
Honza Zeman
předseda
Příspěvky: 2529
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:24:05
Bydliště: rodný domek na Zbraslavi

Re: Velké jarní putování II. aneb Kladno a okolí

Příspěvek od Honza Zeman »

S tim asi nebudeme mit problem, jestli tam trefi ridici, tak osadkam vozu to je asi jedno, kde se sejdeme :)
....dnes bude ten, slavnej blaznivej den....dnes bude ten, slavnej blaznivej den......
Odpovědět