Tatry aneb možno tou dolinou idie ten voz...

Srazy a setkání fandů seriálu
Uživatelský avatar
Blanka
první dáma
Příspěvky: 300
Registrován: pon 15. zář 2008 19:51:18
Bydliště: Kladno, ul. U šachty č.5

Re: Tatry aneb možno tou dolinou idie ten voz...

Příspěvek od Blanka »

Tak mám na naši slovenskou expedici další účastníky.... Jiřka by měla zájem a dokonce i s Bláhou...prosím organizátory o info ohledně kapcity vozů a noclehů :mrgreen: ....díky :D
....dejte uz pokoj s tim tridnim bojem.....
Uživatelský avatar
malej Míra
bývalý předseda č.2
Příspěvky: 2644
Registrován: stř 28. kvě 2008 19:01:31
Bydliště: Roztoky u jezu, Hochtorgasse 27.

Re: Tatry aneb možno tou dolinou idie ten voz...

Příspěvek od malej Míra »

pplk.Žitný píše:Já bych taky docela letěl. Vyhovoval by mi Mírův termín, Doufám, že by na ne někdo čekal...
Pokud můžeme tento příspěvek brát jako závaznou přihlášku, pak bychom měli i s Jiřkou a Bláhou 8 lidí = v podstatě dvě plná auta, v což jsem ani nedoufal... ;) :D
Blanka píše:Tak mám na naši slovenskou expedici další účastníky.... Jiřka by měla zájem a dokonce i s Bláhou...prosím organizátory o info ohledně kapcity vozů a noclehů :mrgreen: ....díky :D
Tímto bychom měli 8 míst obsazených. Pokud se přihlásí někdo další, budeme to operativě řešit... ;) :D
Mám ti ukázat jak plave?
Uživatelský avatar
Honza Zeman
předseda
Příspěvky: 2529
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:24:05
Bydliště: rodný domek na Zbraslavi

Re: Tatry aneb možno tou dolinou idie ten voz...

Příspěvek od Honza Zeman »

Kolega Anglie se hlasil mezi prvnimi v tematu, tak bych poprosil o zavazne potvrzeni....
....dnes bude ten, slavnej blaznivej den....dnes bude ten, slavnej blaznivej den......
Uživatelský avatar
Anglie
kapitán
Příspěvky: 474
Registrován: stř 28. kvě 2008 19:03:22
Bydliště: Cambridge
Kontaktovat uživatele:

Re: Tatry aneb možno tou dolinou idie ten voz...

Příspěvek od Anglie »

Tímto děkuji Hombremu, že si všiml. Závazně to potvrzuji.
Evertonians are born, not manufactured.
We do not choose, we are chosen.
Those, who understand, need no explanation, those, who don´t ... don´t matter.
Uživatelský avatar
Honza Zeman
předseda
Příspěvky: 2529
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:24:05
Bydliště: rodný domek na Zbraslavi

Re: Tatry aneb možno tou dolinou idie ten voz...

Příspěvek od Honza Zeman »

Jirka s Blahou nejedou, takze je zase o dva ucastniky akce mene :)
....dnes bude ten, slavnej blaznivej den....dnes bude ten, slavnej blaznivej den......
Uživatelský avatar
malej Míra
bývalý předseda č.2
Příspěvky: 2644
Registrován: stř 28. kvě 2008 19:01:31
Bydliště: Roztoky u jezu, Hochtorgasse 27.

Re: Tatry aneb možno tou dolinou idie ten voz...

Příspěvek od malej Míra »

Hombre píše:Jirka s Blahou nejedou, takze je zase o dva ucastniky akce mene :)
Škoda, ale to se nedá nic dělat. Ještě by mě zajímalo, co ten pplk. Žitný, jestli se hodlá zúčastnit a máme s ním počítat nebo ne?
Jinak jsem včera na místě identifikoval tu křižovatku, kde odbočuje Volha na začátku i na konci dílu, takže i pokud se nám neozve ten místní Všeználek, tak tohle najdeme... ;) :D
Stále zvažuji jak nejlépe vymyslet harmonogram celé akce a po mém včerejším rozhovoru s obsluhou (mladý pan Teodor :lol: ) se vyvinula varianta odjezd z Prahy v pátek v poledne a dojezd až na Chatu Šuhaj kolem 20:00, přičemž obsluha když jsou hosti, v sezóně a hlavně o víkendu nechává otevřeno přes oficiální dobu do 20:00, jinak řečeno dokud se aktivně konzumuje. Nám by asi stačilo do nějakých 23:00. Na sobotu pak prohlídka Smokovce, eventuelně Tatranské Lomnice, Skalnaté Pleso (musíme ještě zjistit kde uškrtili Jiřinu Drahotovou) a Lomnický Štít (bacha na čepice... :mrgreen: ) a v neděli odjezd a cestou ona křižovatka a letiště (ikdyž tam toho asi moc neuvidíme). V tom případě bych navrhoval nechat auta po celý víkend nahoře, abychom kpt. Beňačka pendlováním nahoru dolů autem nedráždili a nedal Pražákům ponaučeníčko za porušení zákazu vjezdu... ;) :D
Mám ti ukázat jak plave?
Uživatelský avatar
Willy Kleiber
major
Příspěvky: 936
Registrován: pát 30. kvě 2008 12:25:07

Re: Tatry aneb možno tou dolinou idie ten voz...

Příspěvek od Willy Kleiber »

Přátelé, bohužel se nemohu opět zúčastnit, ale nedaleko jsem projížděl cca před 14 dny...
Nicméně mě v této souvislosti napadla trochu kacířská myšlenka - vždyť ono se toho na Slovensku do tohoto dílu až tolik nenatočilo! - beru za prokázané, že interiér chaty je ateliérového původu, takže jestli necelá půlka dílu je reál resp. interiér (např. plavecký bazén v hotelu ve Smokovci).
Takže převážná většina obrazů tohoto dílu je podle mě barrandovskou záležitostí.
Jinak na ten ateliérový původ chaty by se někdo z Vás mohl zeptat p. Brabce! Trochu mě zaráží, že se to na setkání s ním vůbec neprobralo...

Každopádně přeju šťastné pořízení a pokud možno bez medvědů! :lol:
Horko, že jo...Jako tenkrát v Krakově!
Uživatelský avatar
malej Míra
bývalý předseda č.2
Příspěvky: 2644
Registrován: stř 28. kvě 2008 19:01:31
Bydliště: Roztoky u jezu, Hochtorgasse 27.

Re: Tatry aneb možno tou dolinou idie ten voz...

Příspěvek od malej Míra »

Willy Kleiber píše:...kacířská myšlenka - vždyť ono se toho na Slovensku do tohoto dílu až tolik nenatočilo! - beru za prokázané, že interiér chaty je ateliérového původu...
To, že interiér byl ať už z jakéhokoliv důvodu ateliér (ikdyž originálu velmi velmi podobný), je samozřejmě pravda, ale přestože jsem na Bilíkově chatě už třikrát nocoval, pořád a možná dokonce tím víc tam na mě dýchá to, čemu se říká "genius loci". Mimo to těch míst je tam povícero - letiště, silnice, místa kolem terasy ve Smokovci, bazén, místa pod lanovkou, před chatou, bývalá koliba. Není toho málo a Tatry i bez toho stojí za to. Škoda Willy, že se nezúčastníš... ;) :D
Mám ti ukázat jak plave?
Uživatelský avatar
nalim159
major
Příspěvky: 1318
Registrován: úte 10. čer 2008 13:07:55
Bydliště: Kysucké Nové Mesto

Re: Tatry aneb možno tou dolinou idie ten voz...

Příspěvek od nalim159 »

malej Míra píše: takže i pokud se nám neozve ten místní Všeználek, tak tohle najdeme... ;) :D
To je jako kdo...? :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Ale, čože...? Na návštěve?!
Uživatelský avatar
malej Míra
bývalý předseda č.2
Příspěvky: 2644
Registrován: stř 28. kvě 2008 19:01:31
Bydliště: Roztoky u jezu, Hochtorgasse 27.

Re: Tatry aneb možno tou dolinou idie ten voz...

Příspěvek od malej Míra »

nalim159 píše:
malej Míra píše:...místní Všeználek... ;) :D
To je jako kdo...? :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Myr60. Viz jeho příspěvky v sekci "Místa natáčení" k tomuto dílu. ;) :D
Mám ti ukázat jak plave?
Uživatelský avatar
plk.Žitný
Ideolog
Příspěvky: 1723
Registrován: sob 16. srp 2008 22:37:36
Bydliště: nehledejte mě... Nemám jméno ani adresu.

Re: Tatry aneb možno tou dolinou idie ten voz...

Příspěvek od plk.Žitný »

Přátelé, možná se vám to bude zdát předčasné, ale vstoupil jsem v kontak s paní vedoucí z chaty Šuhaj (už si asi svoje odseděla... ) a rezervoval jsem tam zatím 2 x 2 dvoulůžáky na termín 19.-20.06., protože je to krátce před prázdninami a na poslední chvíli by to mohl být mazec tam sehnat místo. ....

Vzhledem k prozatímnímu počtu 8 lidí by bylo možná vhodné přirezervovat alespoň ještě 1 2 lůžkový pokoj. Zatím to vychází 2 lidi na jedu postel.
Vzhledem k velké absenci žen,tak bych se přimlouval abych měl vlastní postel.. :D :D :D

Původně jsem chtěl cestovat stlylově jako Honza Zeman /Víte co je to pro mne vidět z vysoka Vysoké Tatry/ , ale vzhledem k tomu že bych musel letět s přestupem Praha Košice Poprad /cena je srovnatelná jako let do Pekingu a zpět/,tak už na tom tak netrvám.
Krom toho ten pohled už asi nebude co býval.

Míro kolik je to CCA km do Smokovce?
Chtějí stranu zbavit všech mocenských opor a narušovat naše spojenectví se Sovětským svazem..
Uživatelský avatar
malej Míra
bývalý předseda č.2
Příspěvky: 2644
Registrován: stř 28. kvě 2008 19:01:31
Bydliště: Roztoky u jezu, Hochtorgasse 27.

Re: Tatry aneb možno tou dolinou idie ten voz...

Příspěvek od malej Míra »

Tak zaprvé Jiřka s Bláhou se odhlásili, takže nás je 6-7 (to záleží zde se kolego pplk. zúčastníš), tudíž dvakrát dva dvoulůžáky (tzn. 2 x 2 x 2 = 8 lůžek) budou určitě stačit. ;)
Žádný pravidelný let do Popradu jsem nenašel, dá se letět do Košic a za dobrého počasí jsou Tatry opravdu krásně vidět, ale z výšky 5-8 km a vzdálenosti asi 30 km, protože se letí nad hřebenem Nízkých Tater, což je daleko. Naposledy jsem to absolvoval přesně před dvěma týdny a cestou tam bylo jakž takž vidět. :D
Praha-Smokovec nějakých 550 km, tedy 8 hodin s prstem v nose... ;) :D
Mám ti ukázat jak plave?
Uživatelský avatar
Honza Zeman
předseda
Příspěvky: 2529
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:24:05
Bydliště: rodný domek na Zbraslavi

Re: Tatry aneb možno tou dolinou idie ten voz...

Příspěvek od Honza Zeman »

Poprosil bych pana kolegu Zitneho, aby nam v tom nedelal zmatek a nechal zamluveni pokoju apod. na Mirovi, jelikoz jiz vi co a jak. A hlavne at od nas s chatou komunikuje jedna osoba a ne kazdy zvlast, budeme tam prece jako skupina. A jak uz vime, pane podplukovnik jsi, co se tyce casu apod. trosku nespolehlivy a pokud nejsi schopen na 100% rici, ze pojedes, tak nemuzeme cekat vecne :!: . Dekuji za respektovani, pane podplukovniku :? :!:
....dnes bude ten, slavnej blaznivej den....dnes bude ten, slavnej blaznivej den......
Uživatelský avatar
plk.Žitný
Ideolog
Příspěvky: 1723
Registrován: sob 16. srp 2008 22:37:36
Bydliště: nehledejte mě... Nemám jméno ani adresu.

Re: Tatry aneb možno tou dolinou idie ten voz...

Příspěvek od plk.Žitný »

Já vím předsedo.. :oops: :oops: Bohužel mám povolání, kde nejsem pánem svého času a někdy sám bohužel nevím, co bude za půl hodiny ...Pokud zbude volné místo a budu moci jet,pojedu. Pokud místo už nebude nedá se nic dělat.. :twisted: Necháme tomu volný průběh. V každém případě bych stejně jel vlastním autem,protože kdyby mi zbuchla sít, musel bych se okamžitě vrátit. To je bohužel můj úděl..

Mimochodem chatu jsem nezamlouval.. Jen jsem surově zkopíroval Mírův citát.. Jen mi mi přišlo že na takovou akci je malá rezervace....
Chtějí stranu zbavit všech mocenských opor a narušovat naše spojenectví se Sovětským svazem..
Uživatelský avatar
Honza Zeman
předseda
Příspěvky: 2529
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:24:05
Bydliště: rodný domek na Zbraslavi

Re: Tatry aneb možno tou dolinou idie ten voz...

Příspěvek od Honza Zeman »

Aha, tak priste radsi pouzij citaci, protoze uz si nepamatuju, ze tohle napsal Mira. Proto jsem tak poplasene reagoval :shock: :)
....dnes bude ten, slavnej blaznivej den....dnes bude ten, slavnej blaznivej den......
Odpovědět