Tatry aneb možno tou dolinou idie ten voz...

Srazy a setkání fandů seriálu
Uživatelský avatar
malej Míra
bývalý předseda č.2
Příspěvky: 2644
Registrován: stř 28. kvě 2008 19:01:31
Bydliště: Roztoky u jezu, Hochtorgasse 27.

Tatry aneb možno tou dolinou idie ten voz...

Příspěvek od malej Míra »

Toto je další akce, kterou jsme si předsevzali na letošní rok. Abychom všechno stihli, máme co dělat, už teď máme měsíc skluz :roll: :mrgreen: . Patrně letos nevyjdou KV, ale to můžeme nechat zase na příští rok. Osobně bych se přimlouval mimo prázdniny, tedy červen, nebo září, kdy tam neřádí tolik turistů. Sám do Smokovce a na chatu Šuhaj průměrně 2x ročne zavítám a rád bych se o osobní dojmy na místě podělil s vámi... ;) :D
Naposledy upravil(a) malej Míra dne pon 29. bře 2010 10:12:57, celkem upraveno 1 x.
Mám ti ukázat jak plave?
Uživatelský avatar
Honza Zeman
předseda
Příspěvky: 2527
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:24:05
Bydliště: rodný domek na Zbraslavi

Re: Tatry aneb možno tou dolinou idie ten voz...

Příspěvek od Honza Zeman »

Urcite ano, Tatranske pastorale je treba probadat dukladne. Jako vhodnejsi termin mi pripada zari.
....dnes bude ten, slavnej blaznivej den....dnes bude ten, slavnej blaznivej den......
Uživatelský avatar
malej Míra
bývalý předseda č.2
Příspěvky: 2644
Registrován: stř 28. kvě 2008 19:01:31
Bydliště: Roztoky u jezu, Hochtorgasse 27.

Re: Tatry aneb možno tou dolinou idie ten voz...

Příspěvek od malej Míra »

Hombre píše:...Jako vhodnejsi termin mi pripada zari.
Upřímně řečeno, osobně jsem měl oumysl to spíš směřovat už na červen. Od září mi zase začnou pravidelné víkendové aktivity, z nichž mám v plánu oželet jen jeden celý víkend za účelem Rujany. Ale to ještě proberem... ;) :D
Mám ti ukázat jak plave?
Uživatelský avatar
Anglie
kapitán
Příspěvky: 474
Registrován: stř 28. kvě 2008 19:03:22
Bydliště: Cambridge
Kontaktovat uživatele:

Re: Tatry aneb možno tou dolinou idie ten voz...

Příspěvek od Anglie »

V červnu bych bez problémů mohl 19. a 20., zbylé víkendy zaručit nemůžu, ale přizpůsobím se. Těším se do Smokovce.
Evertonians are born, not manufactured.
We do not choose, we are chosen.
Those, who understand, need no explanation, those, who don´t ... don´t matter.
Uživatelský avatar
huba.buba
pokladník fanklubu ve výslužbě
Příspěvky: 1068
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:20:37
Bydliště: Psojedy

Re: Tatry aneb možno tou dolinou idie ten voz...

Příspěvek od huba.buba »

Konec června bohužel nepřipadá u mě v úvahu.
,,ŠKOLY MÁM ČESKÝ, ALE HUBU VÍDEŇSKOU,,
Uživatelský avatar
Blanka
první dáma
Příspěvky: 300
Registrován: pon 15. zář 2008 19:51:18
Bydliště: Kladno, ul. U šachty č.5

Re: Tatry aneb možno tou dolinou idie ten voz...

Příspěvek od Blanka »

Za Předsedovic říkám ,,ANO" :D Datum vyhovuje více než dobře tak bychom si dovolili vmáčknout se někomu do kárky :mrgreen: Děkuji pánům řidičům za organizaci a doufám, že nás pojede víc :)
....dejte uz pokoj s tim tridnim bojem.....
Uživatelský avatar
huba.buba
pokladník fanklubu ve výslužbě
Příspěvky: 1068
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:20:37
Bydliště: Psojedy

Re: Tatry aneb možno tou dolinou idie ten voz...

Příspěvek od huba.buba »

Já v té době se budu rozrůstat o dalšího člena rodiny , takže v tento termín nemohu. Vše řádně zdokumentujte.
,,ŠKOLY MÁM ČESKÝ, ALE HUBU VÍDEŇSKOU,,
Uživatelský avatar
Olga Halámková
strážmistr
Příspěvky: 70
Registrován: úte 02. čer 2009 16:12:55
Bydliště: Discoclub VŠCHT

Re: Tatry aneb možno tou dolinou idie ten voz...

Příspěvek od Olga Halámková »

Pro mě uvedený červnový termín není problém, takže si to určitě zařídím. A věřím, že nás nebude málo.
Tady, tady si odpočine... dejchá... Prospí se a probere se z toho...
Uživatelský avatar
malej Míra
bývalý předseda č.2
Příspěvky: 2644
Registrován: stř 28. kvě 2008 19:01:31
Bydliště: Roztoky u jezu, Hochtorgasse 27.

Re: Tatry aneb možno tou dolinou idie ten voz...

Příspěvek od malej Míra »

Přátelé, možná se vám to bude zdát předčasné, ale vstoupil jsem v kontak s paní vedoucí z chaty Šuhaj (už si asi svoje odseděla... :mrgreen: ) a rezervoval jsem tam zatím 2 x 2 dvoulůžáky na termín 19.-20.06., protože je to krátce před prázdninami a na poslední chvíli by to mohl být mazec tam sehnat místo. Ubytovává se ve dvoulůžkových pokojích, kdy dva mají vždy společné příslušenství. Autentickou reportáž ze svého prvního noclehu tamtéž připomínám zde.Cena je přiměřená, 20 EUR za noc se snídaní (velmi bohatá, hovořím z vlastní zkušenosti) nebo 26 EUR polopenze. Písněte mi sem s kým můžu počítat, abychom v případě zájmu rezervaci rozšířili. S ohledem na své neslavné zkušenosti se zoufale chabou účastí (platilo ono Cimrmanovské: všichni byli pro, ale nikdo se nechtěl zúčastnit... :mrgreen: ) na jinak veleúspěšné expedici na Rujanu se držím při zdi, ale předpokládám účast předsedovic páru, pana Černého a Olgy Halámkové. Tím nás je 5 a zbývají 3 místa v autě. Pokud by nás přeci jen náhodou bylo 9-12, bude další auto vítáno... ;) :D
Předem je omluven pan pokladník, který tou dobou rodí.
Ještě bych rád požádal touto cestou místního Všeználka jménem Myr60, který nám sem psal podnětné příspěvky k těmto místům natáčení, aby se nám ozval... ;)
Naposledy upravil(a) malej Míra dne čtv 06. kvě 2010 17:48:02, celkem upraveno 1 x.
Mám ti ukázat jak plave?
Uživatelský avatar
Dobesch
major
Příspěvky: 628
Registrován: stř 11. čer 2008 8:06:22

Re: Tatry aneb možno tou dolinou idie ten voz...

Příspěvek od Dobesch »

JA bych klidne jel se svym vozidlem (celkem 7 mistnym) tou dolinou........ JENZE my rodili pred 4 roky a tim se stalo, ze 19.6 ma moje dcera narozeniny. A pac je to sobota, tak se proste nevykecam -- to by me dcera i babicky dali co proto :x . Pozdravujte tam
Možno tou dolinou ide ten voz.........
Uživatelský avatar
Bába kořenářka
major
Příspěvky: 839
Registrován: čtv 29. kvě 2008 17:02:27
Bydliště: Liberec

Re: Tatry aneb možno tou dolinou idie ten voz...

Příspěvek od Bába kořenářka »

Hm, tak já bohužel nemohu, v neděli bych musela být před čtvrtou hodinou odpoledne v Liberci a to by se asi nestihlo ;(((! Ach jo, to mě moc mrzí... Tak se aspoň budu těšit na článek s fotkami...
... Bude třeba zvládnout zákony po našem! ...
... Království nebeské se vrátí, a opanuje tuto bezbožnou planetu! ...
Uživatelský avatar
malej Míra
bývalý předseda č.2
Příspěvky: 2644
Registrován: stř 28. kvě 2008 19:01:31
Bydliště: Roztoky u jezu, Hochtorgasse 27.

Re: Tatry aneb možno tou dolinou idie ten voz...

Příspěvek od malej Míra »

Bába kořenářka píše:Hm, tak já bohužel nemohu...
Jejej, to je škoda, paní kolegyně, na Vás jsem sázel... ;)
Jak vidím, tak budeme rádi, když dáme dohromady 8 lidí... :( Ještě spoléhám na Árnyho, kdysi se holedbal, že do Varů je to pro něj dál než do Tater. ;) :D
Naposledy upravil(a) malej Míra dne pát 16. dub 2010 14:19:15, celkem upraveno 1 x.
Mám ti ukázat jak plave?
Uživatelský avatar
Arnold Hackl
předseda moravské sekce
Příspěvky: 915
Registrován: stř 28. kvě 2008 19:11:16
Bydliště: Západní Berlín, TELEX : arnold.hackl@seznam.cz

Re: Tatry aneb možno tou dolinou idie ten voz...

Příspěvek od Arnold Hackl »

Jo, jo, pane kolego.
Árny už měl rozepsáno něco ve smyslu, že notorický slibovač účasti a zároveň notorický sabotér všech akcí se takhle dopředu nebude raději ani vyjadřovat, ale raději to smazal. :mrgreen:
Ale vážně, rád bych se zůčastnil, navíc bych tu cestu zvládl na jeden zátah, takže bych nemusel po cestě ani nocovat, ale skutečně nevím, jak na tom budu s časem. Jako správný majitel baru jsem totiž furt ve službě. :mrgreen:
Po otci Němec, po matce Čech, teď státní příslušnost Velká Británie, zástupce firmy Benson & Benson z Manchesteru.
Uživatelský avatar
malej Míra
bývalý předseda č.2
Příspěvky: 2644
Registrován: stř 28. kvě 2008 19:01:31
Bydliště: Roztoky u jezu, Hochtorgasse 27.

Re: Tatry aneb možno tou dolinou idie ten voz...

Příspěvek od malej Míra »

Arnold Hackl píše:...Ale vážně, rád bych se zůčastnil, ..., ale skutečně nevím, jak na tom budu s časem...
Takže, co z toho vyplývá...? ;) :D
Mám ti ukázat jak plave?
Uživatelský avatar
plk.Žitný
Ideolog
Příspěvky: 1723
Registrován: sob 16. srp 2008 22:37:36
Bydliště: nehledejte mě... Nemám jméno ani adresu.

Re: Tatry aneb možno tou dolinou idie ten voz...

Příspěvek od plk.Žitný »

Já bych taky docela letěl. Vyhovoval by mi Mírův termín, Doufám, že by na ne někdo čekal a pomohl by mi s kufry na Popradském letišti a odvezl by mne do chaty. Ale nehlaste se všichni....
Chtějí stranu zbavit všech mocenských opor a narušovat naše spojenectví se Sovětským svazem..
Odpovědět